‬ שרשור הכוונה ומודיעין 03/10

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

פרויז1

New member
1.מתחום גבעתים איך אגיע בתחב"צ לסינרמה? תודה.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

2. ושאלה כללית :
האם קיים מס' טל' שאכניס לנייד שלי, ואז מכל מקום אוכל לברר איך לנסוע בתחב"צ?
פעם היה מס' טל' אחד לכל התחב"הצ.

תודה.

היכן בגבעתיים? אם לא משנה אז קו 54

2. ושאלה כללית :

תודה.
היכן בגבעתיים? אם לא משנה אז קו 54
טלפון *8787 של משרד התחבורה

ואם יש לך טלפון חכם, אז יש גם אפליקיציות שונות שעושות את העבודה הזאת.

orchilit

New member
ואם זה רלוונטי - בגבעתיים כמעט כל התחנות

2. ושאלה כללית :

תודה.
ואם זה רלוונטי - בגבעתיים כמעט כל התחנות
עם שילוט אלקטרוני המעדכן הגעת האוטובוסים לתחנה.

olli3

New member
מנהל
072-2020200 זמני אמת על פי מספר התחנה.

2. ושאלה כללית :

תודה.
זה מעולה על מנת לדעת מתי מגיעים האוטובוסים לתחנה שבה את ממתינה. זה עובד בדיוק כמו כל האפליקציות שנותנות מידע בזמן אמת, רק בשיחה טלפון.

לגבי הטלפון של משרד התחבורה, מערכת המידע שעל פיה המוקדנים שלה עובדים היא מערכת גרועה למדיי. הרבה פעמים ישלחו אותך בקווים מאספים, למרות שיש קו ישיר שמוריד אותך 5 דקות הליכה מהיעד שלך, אבל המערכת לא מכירה ב5 דקות הליכה. אז המוקדן ישלח אותך לשעה נסיעה במקום לחצי שעה נסיעה + 5 דקות הליכה.

דוגמא קלאסית לכך היא ההגעה למסוף צומת רעננה מרכז. בעוד הקווים הישירים עוצרים בצומת בחלק ששייך לכפר סבא, הקווים המאספים עוצרים בחלק של רעננה. חיפוש במערכת המידע על ידי המוקדן תניב רק את הקווים המאספים והוא יגיד לך שזו הדרך היחידה להגיע למקום.

amirv

New member
*8787

זה מעולה על מנת לדעת מתי מגיעים האוטובוסים לתחנה שבה את ממתינה. זה עובד בדיוק כמו כל האפליקציות שנותנות מידע בזמן אמת, רק בשיחה טלפון.

לגבי הטלפון של משרד התחבורה, מערכת המידע שעל פיה המוקדנים שלה עובדים היא מערכת גרועה למדיי. הרבה פעמים ישלחו אותך בקווים מאספים, למרות שיש קו ישיר שמוריד אותך 5 דקות הליכה מהיעד שלך, אבל המערכת לא מכירה ב5 דקות הליכה. אז המוקדן ישלח אותך לשעה נסיעה במקום לחצי שעה נסיעה + 5 דקות הליכה.

דוגמא קלאסית לכך היא ההגעה למסוף צומת רעננה מרכז. בעוד הקווים הישירים עוצרים בצומת בחלק ששייך לכפר סבא, הקווים המאספים עוצרים בחלק של רעננה. חיפוש במערכת המידע על ידי המוקדן תניב רק את הקווים המאספים והוא יגיד לך שזו הדרך היחידה להגיע למקום.
*8787
ואני מסכים עם כל הביקורת שנאמרה על ידי אולי

פרויז1

New member
חול, אורצ'י, אולי ואמיר . תודה !

2. ושאלה כללית :

תודה.
חול, אורצ'י, אולי ואמיר . תודה !
רשמתי את 2 מספרי הטלפון במאגר הטלפון הנייד שלי.
יעזור לפעמים מאוד !

שבת שלום !

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מגבעתיים לירושלים
אוטובוסים

mister K

New member
קו 55 של קווים למסוף אלוף שדה, ומשם קו 400
של ויאוליה. אפשר גם קווים 425/427, אם במקרה מגיעים קודם.
תדירות גבוהה של שני הקווים.
לא בהכרח!
אם מישהו נמצא בחלק הצפוני של גבעתיים עדיף לו להגיע לרכבת מרכז ולנסוע עם 480.
בגלל זה לא עניתי לשאלה הזאת מלכתחילה, כי היא לא ברורה.

ובכלל אני לא אוהב את השאלות של הגולשים הלא רשומים.
מלבד העובדה שהם לא שואלים בשרשור ההכוונה, הם גם לא באמת חוזרים לפורום בשביל לראות את התשובה ולא מתחברים שוב בשביל להסביר את כוונותיהם בשאלות כמו זו, או חלילה להגיד תודה על התשובה.
לדעתי צריך למחוק את כל השאלות האלו ולחייב רישום לתפוז על מנת לשאול כאן. פעולה שלוקחת בדיוק שתי דקות.

orchilit

New member
לא בהכרח!
אם מישהו נמצא בחלק הצפוני של גבעתיים עדיף לו להגיע לרכבת מרכז ולנסוע עם 480.
בגלל זה לא עניתי לשאלה הזאת מלכתחילה, כי היא לא ברורה.

ובכלל אני לא אוהב את השאלות של הגולשים הלא רשומים.
מלבד העובדה שהם לא שואלים בשרשור ההכוונה, הם גם לא באמת חוזרים לפורום בשביל לראות את התשובה ולא מתחברים שוב בשביל להסביר את כוונותיהם בשאלות כמו זו, או חלילה להגיד תודה על התשובה.
לדעתי צריך למחוק את כל השאלות האלו ולחייב רישום לתפוז על מנת לשאול כאן. פעולה שלוקחת בדיוק שתי דקות.
בדיוק, אני גר באזור בורוכוב
והרבה יותר מהר להגיע לרכבת מרכז (ואני אפילו מתעצל ולוקח 45/55/58 אם הם במקרה עומדים להגיע בעוד דקה שתיים), ולקחת 480, מאשר להיטרטר עם 55 לאלוף שדה.

nitsansh

New member
גן יבנה -> נתב"ג בלילה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

גן יבנה -> נתב"ג בלילה
איך אפשר לנסוע הלילה בתחבורה ציבורית מגן יבנה או הסביבה לנמל התעופה? אני צריך להגיע ב4.30 לשדה כי יש לי טיסה שממריאה ב7.10...
האם יש קוי לילה לתל אביב שפועלים עדיין? נמסר לי מחברת ואוליה שהקוים שלהם הפסיקו לנסוע. מה עם קו 299 מאשקלון של אגד?

olli3

New member
מנהל
מי מסר לך את זה בויאולה? 333 פועל בחמישי בלבד

גן יבנה -> נתב"ג בלילה
איך אפשר לנסוע הלילה בתחבורה ציבורית מגן יבנה או הסביבה לנמל התעופה? אני צריך להגיע ב4.30 לשדה כי יש לי טיסה שממריאה ב7.10...
האם יש קוי לילה לתל אביב שפועלים עדיין? נמסר לי מחברת ואוליה שהקוים שלהם הפסיקו לנסוע. מה עם קו 299 מאשקלון של אגד?
במוצ"ש הוא לא פעיל, זה כן. אולי התכוונו לזה שויאולה נרכשה על ידי חברת אפיקים וכך בעצם אין יותר ויאולה בישראל... הכל עבר לאפיקים.

אם בכל מקרה אין 333 (וממש נראה לי שהטעו אותך), אתה יכול לנסוע עם 369א האחרון ממסעף בני עייש (נוספה לו תחנה שם) לקרית גת. ממרכזית קרית גת או 15 דקות הליכה ברגל לתחנת הרכבת או ספיישל.

שים לב כי מתחנת הרכבת בקרית גת פועלים שאטלים ללוד (עובדים על המסילה בלילות) ומלוד אתה ממשיך ברכבת לנתב"ג.

369א האחרון יוצא ממרכזית ת"א ב23:45. אני יכול להגיד לך שבשעה 00:20 פלוס מינוס הוא מגיע למרכזית יבנה (אח"כ אני פשוט נרדם עד קסטינה כל פעם מחדש). כמו כן, 369 עוצר כבר בצומת בני עייש, לא רק בצומת גדרה... לכן תוכל לעלות עליו משם.

קו 299 האחרון יוצא בשעה 23:30 מאשקלון, תוכל לרדת ממנו בכיכר המושבות, קצת ליד למען האמת באלנבי פינת רוטשילד, לחזור חזרה ולחצות לצד השני ומכיכר המושבות (אלנבי פינת יהודה הלוי) אתה ממשיך עם 466 של דן בתדירות של כל 30 דקות לרכבת מרכז. גם מ333 אתה יורד באותו המקום ועובר לצד השני.

olli3

New member
מנהל
והנה ההודעה באתר בנוגע לפעילות קו 333

במוצ"ש הוא לא פעיל, זה כן. אולי התכוונו לזה שויאולה נרכשה על ידי חברת אפיקים וכך בעצם אין יותר ויאולה בישראל... הכל עבר לאפיקים.

אם בכל מקרה אין 333 (וממש נראה לי שהטעו אותך), אתה יכול לנסוע עם 369א האחרון ממסעף בני עייש (נוספה לו תחנה שם) לקרית גת. ממרכזית קרית גת או 15 דקות הליכה ברגל לתחנת הרכבת או ספיישל.

שים לב כי מתחנת הרכבת בקרית גת פועלים שאטלים ללוד (עובדים על המסילה בלילות) ומלוד אתה ממשיך ברכבת לנתב"ג.

369א האחרון יוצא ממרכזית ת"א ב23:45. אני יכול להגיד לך שבשעה 00:20 פלוס מינוס הוא מגיע למרכזית יבנה (אח"כ אני פשוט נרדם עד קסטינה כל פעם מחדש). כמו כן, 369 עוצר כבר בצומת בני עייש, לא רק בצומת גדרה... לכן תוכל לעלות עליו משם.

קו 299 האחרון יוצא בשעה 23:30 מאשקלון, תוכל לרדת ממנו בכיכר המושבות, קצת ליד למען האמת באלנבי פינת רוטשילד, לחזור חזרה ולחצות לצד השני ומכיכר המושבות (אלנבי פינת יהודה הלוי) אתה ממשיך עם 466 של דן בתדירות של כל 30 דקות לרכבת מרכז. גם מ333 אתה יורד באותו המקום ועובר לצד השני.
והנה ההודעה באתר בנוגע לפעילות קו 333
http://www.veoliat.co.il/index.asp?page=news&index=634

amitk83

New member
הגעה לבית חולים מאיר מתחנת רכבת

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

היי,
חברה שלי צריכה להגיע בסביבות 13:00 מתחנת רכבת בכפר סבא לבית חולים מאיר בכפר סבא. מה הדרך המהירה ביותר?

תודה

olli3

New member
מנהל
מאיפה היא יוצאת לדרכה?

היי,
חברה שלי צריכה להגיע בסביבות 13:00 מתחנת רכבת בכפר סבא לבית חולים מאיר בכפר סבא. מה הדרך המהירה ביותר?

תודה
מאיפה היא יוצאת לדרכה?
קודם כל, הרכבת אינה מביאה תועלת בהגעה לבית החולים מאיר. יש קווי אוטובוס מכל רחבי גוש דן והשרון כמעט שמגיעים לבית החולים מאיר. בינהם 149 של מטרופולין ממרכז ת"א, רכבת מרכז ודרך נמיר ו567 אגד ממרכזית ת"א דרך המסגר, עזריאלי, רכבת מרכז וז'בוטינסקי עד גהה. שני הקווים האלו הם קווים מהירים הנוסעים בדרכים מהירות.

מעבר לכך, יש קווים מפתח תקווה, מהרצליה וממקומות נוספים. לכן נשאלת השאלה מדוע דווקא ברכבת, כי מלבד יציאה מראש העין, אני לא רואה סיבה להשתמש ברכבת.

עכשיו לשאלתך, תראה, מרכבת כפר סבא יש את קווים 2/8/17 של מטרופולין. כולם מגיעים לפתח בית החולים.

אבל, רכבת הוד השרון יותר קרובה לבית החולים מאשר תחנת הרכבת בכפר סבא. מרכבת הוד השרון יש את 11/12 בכיוון הנסיעה לכפר סבא (הם עוברים שם גם בכיוון הנסיעה להוד השרון). מקווים אלו יורדים בטשרניחובסקי פינת וייצמן, 5 דקות הליכה מבית החולים מאיר.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מפ"ת לנתניה
איך הכי כדאי להגיע מפ"ת אזור צומת סירקיןן לפארק התעשיה פולג בנתניה

מה עלות נסיעה הלוך ושוב ת"א-קריית שמונה?

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מצאתי רק נתונים של עלות נסיעה בודדת אך לא כמה עולה הנסיעה הלוך ושוב.

תודה מראש.

olli3

New member
מנהל
יש כרטיסיית שתי נסיעות בעלות 79.90 ש"ח, הסבר>

מצאתי רק נתונים של עלות נסיעה בודדת אך לא כמה עולה הנסיעה הלוך ושוב.

תודה מראש.
יש כרטיסיית שתי נסיעות בעלות 79.90 ש"ח, הסבר>
נהוג להגיד הלוך ושוב למרות שמדובר בכרטיסיה בעלת שני ניקובים המתאימה לנסיעה בכל קטע נסיעה התואם את קוד הנסיעה. קוד הנסיעה במקרה הזה הינו קוד 32. ניתן בעצם לנצל את שתי הנסיעות באותה הנסיעה עבור שני אנשים. כרטיסיית שתי נסיעות בקוד 32 עולה 79.90 ש"ח.

שים לב כי מלפני יומיים כרטיסיית שתי נסיעות נמכרת אך ורק באמצעות טעינה ברב קו.

במידת הצורך, על מנת שתוכל לקבל את המידע הזה בעצמך מאתר אגד, פעל כך:

1. חפש במערכת המידע את הקו המבוקש, בדוק מה מחיר נסיעה בודדת בו.
2. העבר את סמן העכבר על "מידע לנוסע", בחר באופציה; "טבלאות מחירים וקודים". בטבלה, חפש את מחיר הנסיעה והסתכל מה קוד הנסיעה.
3. במידע לנוסע עבור לכרטיסיות והנחות ולחץ על כרטיסיית שתי נסיעות. אתר את הקוד הרלוונטי והסתכל מה המחיר לפי פרופיל" הנוסע המתאים (רגיל, סטודנט וכו').

מצב
הנושא נעול.
למעלה