תגובות להדחה -

omer719

New member
תגובות להדחה -

שימו לב, לא לכתוב שום דבר מסגיר לפחות עד היום בלילה, ובאופן כללי כדי לא להרוס לאנשים שמתכננים לראות מאוחר יותר בVOD

Garcia confessed that she was "really surprised" about the result.
"I guess I had a little more faith in myself," she said. "But everything happens for a reason, and I have to keep telling myself that."
Garcia, who vowed to reverse the effects of her makeover by "dyeing [her] hair black and taking off the heels", promised to keep pursuing a music career.
"I'm getting right back into making my own music because one thing I really hated is that we were singing somebody else's music," she said. "It's going to be rock and roll and it's going to be badass, as tough as a guy. It's not going to be girly."

ג'נל מודה, היא הייתה באמת מופתעת מהתוצאות, "אני מניחה שהייתה לי קצת יותר אמונה בעצמי, אבל דברים קורים מסיבה מסוימת, ואני חייבת להמשיך להגיד את זה לעצמי.
ג'נל שנשבעה להפוך את משמעות המייקאובר "צביעת השיער לשחור והורדת העקבים" מבטיחה להמשיך עם הקריירה המוזקלית שלה. (אוקיי המהפך שלה באמת היה נושא רציני
)
"אני חוזרת לעשות מוזיקה שלי, אם יש דבר אחרת שממש שנאתי זה שהיינו שרים מוזיקה של מישהו אחר, זה הולך להיות רוקנרול וזה הולך להיות 'באד אסס'', קשוח כמו בחור."

Garcia added: "I feel like a lot of what I've been doing [on X Factor] is girly with the make-up and the hair, and that wasn't necessarily me. My goal coming in was [to] put rock music back on the radio, and that's exactly what I'm going to fight for until I croak."

ג'נל מוסיפה - "הרגשתי כאילו הרבה ממה שעשיתי באקס פקטור היה מאוד גירלי עם הרבה מייקאפ וכל השיער, זה לא היה בהכרח אני. המטרה שלי הייתה לבוא ולהחזיר קצת מוזיקה רוק לרדיו, וזה בדיוק מה שאני הולכת להילחם עליו, לפחות עד שאשבר."

קצת על הצד של סיימון -
Cowell told E! News: "I knew I was going to keep Paige, which meant that [Demi] wouldn't have had to make the decision. I thought, 'Bearing in mind they're both your artists, I want to see which one you're going to destroy career-[wise]'.

"אני ידעתי שאני הולך לשמור על פייג', מה שאומר שדמי לא תצטרך לעשות כל החלטה. אני חשבתי לעצמי, שתיהן זמרות שלך, אני רוצה לראות, לפחות מבחינתך, לאיזה אחת מהן את הולכת להרוס את הקריירה.

"It was just fun to see her squirming. She thought she was going to get out of it and I said, 'You're not'."
However, Lovato stood by her decision, saying: "I picked Paige because I genuinely think that Jennel is just more talented. I think Paige has more star quality, which is going to help her, but Jennel definitely didn't deserve to go home."

"זה היה כיף לראות את דמי מתפתלת, היא חשבה שהיא הולכת לצאת מזה, ואני פשוט אמרתי 'את לא."
אחרי הכל, דמי עדיין עומדת מאחורי ההחלטה שלה "אני בחרתי בפייג' בגלל שבכנות חשבתי שג'נל יותר מוכשרת. אני חושבת שלפייג' יש יותר איכויות של כוכבת, מה שהולך לעזור לה, אבל לג'נל בוודאות לא הגיע ללכת הביתה.

אז מה דעתכם

is00

New member
אותי יותר מעניין...

מה פייג' חושבת על זה ואיך זה הולך להשפיע על העבודה שלה ושל דמי ביחד בהמשך.

omer719

New member
אין מה לעשות

גם אם היא כועסת על דמי היא תגיד שהיא לגמרי מבינה אותה. היא לא יכולה להרשות לעצמה לריב איתה. גם דמי תכבס את זה מולה בקטע של - ראיתי שכבר שניים הצביעו לטובתך, רציתי לתת סיכוי לג'נל, וזה יהיה בסדר.

Moses The Fish

New member
המממ.. מה אפשר

לעשות במצב הזה? קאץ' 22. זו הסיבה שסיימון עשה לה את זה, הוא ידע שהיא תצא רע בכל מצב - אם היא אומרת ג'נל היא שולחת במו ידיה את ג'נל הביתה, אם היא אומרת פייג' היא יוצאת נגד המתמודדת של עצמה שנשארת בתוכנית וצריכה להמשיך לעבוד איתה. בגלל זה סיימון הוא ה
כי הוא היה יכול למנוע את כל זה

ואין צ'אנס לכסות את זה - דמי אמרה לתקשורת בפירוש שהיא בחרה בפייג' כי היא פחות מוכשרת.

ורדונה2

New member
לא מבינה

מאיפה מגיע כל הרוע הזה שלו...

מילא להתגרות בה בצחוק, אבל לדפוק אותה ככה ברגע הכי קשה שלה בתור שופטת ולזרות לה מלח על הפצעים- זה ממש אכזרי מצידו.

is00

New member
זה סיימון.

באחת העונות שלו באקס פקטור הבריטי הוא אפילו הדיח אקט שלו בסינג-אוף. וזה לא ששני האקטים בבוטום היו מהקבוצה שלו., כן...

Moses The Fish

New member
שאלו את דמי על זה

האם צפוייים חיכוכים בינך לבין פייג'?
דמי: "לא אמורים להיות. אני המנטורית שלה והיא יודעת שהיא צריכה להתנהג בכבוד לכולם"

ביצ'ית,אה?

צריך לקחת בחשבון שדמי היתה במצב רוח רע אחרי התוכנית (בצדק), היא יצאה רק לשתי דקות לכל הראיונות והיא ענתה ככה לכל השאלות, בעצבים.

andre93

New member
קשה לי להאמין שפייג' באמת תעשה משהו לגבי זה.

מפיקי התוכנית לא יתנו לחיכוכים שכאלה לקרות.

shaharEB

New member

אני ממש ממש מאוכזבת מההדחה של ג'נל.

היא הרבה יותר מוכשרת ומדהימה, וההופעה היחידה של פייג' שממש אהבתי , הייתה ההופעה של ההצלה

שמחתי שדמי הצילה אותה
וחשבתי שסיימון רוצה שהיא תבחר קודם כי אכפת לו , כי הוא הולך לעזור לה,
אבל לא
דבר שגורם לי לחבב את סיימון פחות

מעניין מה פייג' תעשה עכשיו עם העניין הזה

andre93

New member
אני דווקא לא מתרגש מהמהלך של סיימון...

חוץ מהעובדה שהוא עשה בחירה שגוייה בזה שהדיח את ג'נל, הוא עדיין השופט מס' 1 שם. אם הייתי פייג' הייתי מאוד נפגע מהדברים של דמי. אבל המפיקים כבר ידעו איך להרגיע את הרוחות מאחורי הקלעים.

Moses The Fish

New member
למה שהיא תיפגע אם כבר בתוכנית הלייב

הראשונה דמי אמרה לה שהיא לא זמרת טובה מספיק ושאם היא תזייף היא תעוף הביתה? חוץ מזה צריך להיות עיוור וחירש לא לראות לאורך כל העונה שדמי חולה על ג'נל. היא אמרה בכל ראיון בערך שג'נל היא הפייבוריטית שלה.

shaharEB

New member
מעליי ובהודעה

אני אוהבת את סיימון והסכמתי עם כל הערה בונה שלו עד עכשיו... אבל הפעם היה נראה שהוא עשה את זה בכוונה. אם ג'נל הולכת הביתה בכל מקרה למה לתת לדמי תקווה שמשהו פה יכול להציל אותה
?

גם אני הייתי נפגעת . מאוד אפילו. מסכנה דמי שעמדה במצב הזה , אבל אם אני לא טועה זה קרה גם שנה שעברה עם הקבוצות והכל היה בסדר איתם בסופו של דבר. בין המנטורית לקבוצה

נוש14

New member

קצת באסה לי עכשיו שבדקתי תוצאות לפני שראיתי את פרק ההופעות כי עכשיו אני צריכה לראות את פרק ההופעות עם אחותי וזה לא כיף כשיודעים מי עף, בעיקר אם פייבוריטית שלך עפה חחח.
בכל אופן, אני מרוצה מהתגובה של ג'נל כי אני נורא מתחברת לסגנון שלה ונורא מוצא חן בעיני שהיא רוצה להחזיר רוק אנ רול לרדיו ועכשיו כמו שהיא אמרה היא תוכל לעשות מה שהיא אוהבת ולא מה שמכריחים אותה לעשות. אני חושבת שהיא תהיה זמרת רוק מאד ייחודית אם היא תצמד למה שראינו באודישנים. אני בהחלט הולכת לעקוב אחריה

andre93

New member
סיימון יצא כאן ממש מניאק...

אבל בתכל'ס דמי נכשלה. רק מהעובדה שזמרת מדהימה כמו ג'נל הודחה, אפשר להסיק שדמי לא מימשה את הפוטנציאל שלה בתור מנטורית...

Moses The Fish

New member
נננהה אני לא חושבת ככה בכלל

לי היה מאוד ברור שלאף אחד ביאנג אדולטס אין צ'אנס לנצח כשלבריטני יש את קרלי ולסיימון יש את אמבלם3. (לא נראה לי שמישהו, כולל אל.איי עצמו, ספר את וינו או טייט). אני חושבת שהיחיד מהקטגוריה של דמי שהיה לו סטאר קוואליטי מפוצץ ממש זה ווילי ג'ונס, אבל הוא גם לא היה זמר מי יודע מה טוב (ואת זה אני אומרת למרות שאני חולה עליו ואת העונה הוא התחיל אצלי במקום הראשון). ג'נל היתה זמרת ממש טובה קולית אבל היה לה רק אודישן אחד ממש טוב (וגם אותו אני לא זכרתי בכלל אחרי שהוא הסתיים).
אני חושבת שדמי טעתה כשהיא הלכה על סיסי במקום על ווילי - וזה היה רק כי היא הקשיבה לשטויות של סימון ש"סיסי חשובה לתוכנית". בולשיט - לסיסי לא היה צ'אנס בלייב שואוז, היא גם זמרת גרועה ממש וגם ממש ממש לא לייקאבל.

בקיצור דמי לא המנטורית הכי טובה בפאנל, זה ברור, אבל ממש לא מגיע לה כל הבקלאש הזה. אם סיימון יחליט לקחת אותה לעוד עונה באקס פקטור היא תשתפר, זה בטוח. היא התחילה עם קטגוריה בעייתית, אם היו מפילים עליה את האובר 25'ס ונותנים לאל.איי את היאנג אדולטס אני לא חושבת שהוא היה מצליח יותר. כנ"ל לגבי בריטני. אולי סיימון היה מצליח להרים שם מישהו לטופ 5, אבל לא יותר מזה.

למעלה