שרשור תוכנית

דאגני16

New member
זכותך לא לאהוב את ההתנהגות שלה, אבל נראה לי

שאת לא נותנת לה סיכוי, ישר שוללת אותה, כאילו שאנחנו לא רואות את אותה תוכנית. ברגעים האלה שהיא פנתה אליו זה היה נראה אמנם כאילו היא קטעה אותו אבל זה היה דווקא בקטע נדיב לדעתי, להראות לו שהוא יכול להתעלות על עצמו ולהודות בטעות שלו. וגם מספיק היה להסתכל בפניה שהראו כאב על מה שסיפר ואהדה. צריך להסתכל על כל המכלול.

Ann S

New member
לא חושבת

הייתי די אמביוולנטית לגביה במשך זמן מה, ראיתי בה דברים טובים ורעים, פירגנתי לה על דברים מסויימים. חייבת להודות שבימים האחרונים ההתנהגות שלה הגעילה אותי באופן מיוחד, משהו מאוד רע עובר עליה.

לא ראיתי בסצינה הזו שום כאב, ראיתי בחורה שנואשת לפוקוס ופשוט זורחת מזה שהזכירו אותה אז היא חייבת להידחף בצורה חסרת רגישות ואגוצנטרית. הפנים שלה זרחו.
ועם כל הכבוד, כתבתי את דעתי על סצנה שראיתי באותו רגע. לא קיללתי אף אחד, הבעתי דעה על התוכנית, לא חייבים להיתנפל עלי שלושתכם עם כל ההאשמות, תביעו דיעה שונה וזהו.

shefer10

New member
ראית את פיהוק השעמום של טל (שיש לה ילדים)

לעומת ארשת הפנים של לינור (שאין לה ילדים)?

Ann S

New member
לא ראיתי, אבל פיהוק זה עניין שקשור לעייפות

לקטוע מישהו רק כדי להתלהב כל כך ולסחוט ממנו התנצלות בחיוך מאושר זה כדי עניין אחר

shefer10

New member
אז תצפי ותראי, אולי

תצליחי להבין מה זה חוסר רגישות משווע. והיא עוד אם.

Ann S

New member
אני באמת לפעמים חושבת שטל לא מתנהגת ברגישות

במקרה הזה, פיהוק מצד מישהי שמסבירה שהיא לא ישנה כבר כמה זמן ועברה יום מעייף מאוד, לא נראה לי ככזה.

גם אני.בעונה3 עוד איכשהו ריחמתי עליה כשרבה

עם כולם,לקראת הסוב היא נהתה כלכך מגעילה שלא יכולתי יותר לסבול אותה.השנה היא המכשפה!

חjuspa

New member
איך לא התגעגעתי למשפטי ה"איך" של נופר

איך טעעעים! וכו'

למעלה