שרשור תוכנית

Ann S

New member
מנחם מדבר על הבת שלו שמתה,

ועל כמה שהוא מתגעגע,
לינור קוטעת אותו בגסות רק כי שיחזור על הקטע שקשור אליה ולהוציא ממנו התנצלות בחיוך מאוזן לאוזן.
פיכס.

Marooner

New member
הוא סיים את ההסבר שלו

זה שהיא אמרה מילה רגע לפני שהוא סיים אותו, כשעל המסך כבר היו כתובות המילים האחרונות, לא אומר שהיא קטעה אותו - הוא הסביר את הסיטואציה במלואה מהסוף עד ההתחלה, התרצי שחזור? מדהים איך שאת מחפשת אותה.

Marooner

New member
הסביר הכל עד הסוף, תתמודדי עם זה.

אני ממש מצטער שאת המילה "זהו" או המילה האחרונה שאמר אמר לאחר שאמרה "מנחם". לא ברור למה את מחפשת אותה תחת כל אבן.

Ann S

New member
אויש נו,

מה כל כך קשה להודות שהיא קטעה אותו? אני לא אומרת כשטל מתנהגת בחוסר רגישות? מה זה כבר יוריד מכם, כולה הערתי הערה בזמן צפיה.
הוא התחיל לומר שהוא מתגעגע אליה מאוד ואת זה היא לא נתנה לו לומר, אתה יכול לראות שוב.
הרי היה כל כך חשוב לסחוט ממנו התנצלות בחיוך זורח.

Marooner

New member
לא אמרתי שהיא לא קטעה

אמרתי שהוא נקטע ממש במילה האחרונה, לאחר שכבר הסביר את הסיטואציה, לאחר שכבר דיבר על געגועיו ועל מה שזה עשה לו, ואגב, לא זכור לי שהיא קוראת מחשבות שיודעת שמנחם יתנצל אם תאמר לו "אז למה לא אמרת כלום" - אם את מודעת ליכולת קריאת מחשבות שלה אשמח לעדכון!

Ann S

New member
"אז זו בעצם התנצלות" חיחיחי

הוא אמר שהוא התחרט אז היא ניסתה לסחוט התנצלות בחיוך רחב. מתגעגע לביתו שמתה? פחח למי אכפת, הוא רמז על התנצלות!

Marooner

New member
כן, בתגובה לדבריו, שהיא לא יכלה לדעת מה יהיו

אלא אם כן, שוב, היא קוראת מחשבות, והיא קראה את מחשבותיו וידעה שיתנצל כששאלה "אז למה לא אמרת". את כנראה טובה בקריאת מחשבות ממני (;

דאגני16

New member
ממש הזוי החיפוש הזה אחר פגמים בלינור המדהימה

היא פשוט מדהימה, מקסימה ומושלמת. תתמודדו!!!

Ann S

New member
דאנגי, לא אהבתי את ההתנהגות שלה בסיטואציה הזו

ואף אחד לא מושלם.

למעלה