צעדים ראשונים בתכנון חתונה 8.8.12

yael rosen

New member
אוקטובר?? אוקטובר!

היי,

אנחנו מתכננים חתונה באוקטובר.
עושים חתונה מהר מהר כי אחר כך לא יהיה זמן לזה.
החתונה שלנו קטנה (100 איש) וחיפשנו מקום מיוחד ומצאנו את בית הראשונים בביתן האהרון ואהבנו.
אבל----מה יהיה אם יירד לנו גשם?!?!?!? האולם שם לא נעים ולא הייתי רוצה שניכנס אליו. מה עושים?
להקדים את התאריך כמה שאפשר? אולי לחכות לנובמבר אחרי שישימו תקרה במקום? אולי לחפש מקום אחר? אולי עדיף בשישי בצהריים?
דעתכן?

כלה בלחץ..

h i l a d i

New member
אוקטובר!

אז כן יש סיכוי קל שירד גשם באוקטובר - אבל זה סיכוי של 1 ל-30 אני חושבת שיש בממוצע יום גשם בחודש הזה... והוא כמעט תמיד נופל בסוכות

בספטמבר האחרון הייתי בחתונה בגן שירד עלינו גשם בחופה! גשם גשם! לא טפטוף... אז בהתחלה היה מצחיק, ואז קצת מעצבן, ואז חזר להיות מצחיק, הגשם היה איזה 15-20 דקות ואחר כך החתונה המשיכה כמו שצריך (כמובן אחרי שהמלצרים משכו מים מהרצפה)
לגבי שישי צהריים - אז החתונת גשם היתה בשישי בצהריים
אני אמליץ ואומר שלא כי הימים באוקטובר עדיין חמים וחבל שהאורחים יסבלו.
כמובן שבסופו של דבר זו החלטה שלכם...
צריך לעשות תעדוף של מה את מעדיפה לוותר... אם את מכירה את עצמך בתור בחורה לחוצה שגשם ביום החתונה יוציא אותה מהכלים אז אולי באמת כדאי לוותר ואם את יודעת שתקחי את הדברים בקלות ותזרמי עם מה שיהיה (כמו הכלה מהחופה הגשומה! הכי זורמת בארץ! אני הייתי מתאבדת היה ממש כיף לראות כמה שהיא זרמה עם הרגע) אז לכי על זה!

הייתי בבית הראשונים לפני פחות מחודש בשישי צהריים - המקום מהמם ביופיו אז ככה או ככה להפסיד לא תפסידי!
מזל טוב!

yael rosen

New member
תודה על התשובה

אנחנו במגעים להקדים לסוף ספטמבר.
יהיה מעניין.

רכבת הרים רגשית משוגעת..

למעלה