עונה 5 התחילה אתמול ביס

עדושית

New member
עונה 5 התחילה אתמול ביס

מישהו פה ראה את הפרק הראשון ורוצה לחלוק חוויות?

ניר? אילה? מצטרפים חדשים?

Don Nirtin

New member
היום אראה, ואז אבוא לרייר פה

כמה שניית'ן מושלם.

זאת בהנחה שלא אמות מעודף מושלמות לפני כן.

עדושית

New member

אם יש מישהו שאני ממש מחכה לסיכום פרק שלו, זה אתה!

יאללה, תראה כבר!

Don Nirtin

New member
My Castle 501

השנייה הזו שנגמר התקציר המייגע הזה של העונות הקודמות שחייבים כדי להבין מה קורה..... והשנייה הזו שהשמיכה הלבנה צונחת וחושפת לעיני הצופה המקסים (במקרה הזה, אני) את פטמותיו של מר קאסל (גם: טירה) הזכיר לי משהו ששכחתי: את העובדה שהסדרה הזו חזרה. וטוב שכך. ההצעות של קייט וקאסל להמשך היום היו מעשיות ומעניינות (טלוויזיה, נגיד), אבל אני לא חושב שזה מה שהם בדיוק רוצים לעשות אחרי שהתאחדו באופן מיני למדי.

וכמובן- מרת'ה אה לה שמעטה מפריעה עם שובה המפתיע מההמפטונס (האמת שזה לא מפתיע- היא תמיד תקועה במקומות הלא נכונים), ועם שובה של אלקסיס (היא לא אמורה להיות בקולג', הילדונת הזו?) בשיחה מרתקת. מרת'ה יקירתי, כשאת רואה את הבן שלך ככה עם סדין מסביב, סביר להניח שהוא לא לבוש. נא לסלק את עינייך מהבן החתיך הטלוויזיוני וסובי על עקבותייך אל מעבר המרפסת ותיפולי ממנו אל מותך. או שזה לא יקרה. בכל מקרה לטובת שפיות דעתי, אני אתעלם משתי הדמויות השנואות עליי בסדרה- אלקסיס אנד מרת'ה.

הייתי מעוניין מאוד לראות את קאסל בארון..... שיידע איך קייט הרגישה שם בארון. ות'אמת שזה היה מאוד מצחיק כל הסיפור הזה.

קאסל מצהיר בפני בקט בפריצה המאולתרת שלהם שהוא ינסה למצוא קש ולהיאחז בו... וגם אח"כ שבקט אומרת לו תודה בבניין הרעוע ההוא......
.

אובראול, אני חושב שהסנטור המושחת היה צריך להיות יותר זקן, נניח בן 80+. הסנטור הזה נראה צעיר מדי ולא מתאים לי לסיפור הכללי. מה שכן- השיחה עם בקט הייתה טובה ובקט הייתה מעולה ב"השארת" מזכרת. מעולה, מעולה, מעולה!

אני רואה מי הכי נאמן לבקט חוץ מקאסל: אספוזיטו. הוא עושה ומקיים הכל לא לפי הספר, והוא בניגוד לראיין לא רץ לספר לגייטס. אני מת עליו.

איפה לייני
התאיידה הפרק הזה.

וכמובן, שמתי לב (באמצעות התרגום, אין לי מושג אם אמרו את זה באמת) כאשר בקט מחבקת את קאסל אז הוא מכנה אותה קייט ולא בקט. יש לזה משמעות אינטימיות קצת יותר עמוקה מאשר סתם כינוי שכונתי שכזה.

אז בקט מושעית. ולפי החיוך הזדוני שלה בסוף יש לה תוכניות... שכוללות מן הסתם את כל מה שאמרתי בפסקה הראשונה. רמז: זה לא יהיה טלוויזיה ושוקו.

עדושית

New member
כהרגלך בקודש אתה פשוט מעולה!

מסכימה עם הכל למעט השלכתה של מרת'ה חביבתי.

אני חושבת שהפרק הזה סגר יפה את סיפור רציחתה של אמא של בקט ואני מקווה שלא ישובו אליו עוד, כי קצת נמאס.

מקווה שתמשיך להינות משאר העונה ולחלוק איתנו את הערצתך לניית'.

למעלה