יום הולדת לילדים

לירז150

New member
יום הולדת לילדים

קצת לא קשור אבל אתם חייבים לשמוע!
אני רוצה להמליץ לכם על "יופי של טופי" – הייתי ביום הולדת של הבת של חברה ופשוט הופתעתי מהמקצועיות!
אני הכנתי לבת שלה את העוגה ליום הולדת ואפילו לעוגה נתנו את הכבוד הראוי! עשו טקס עוגה שהיה מהמם! וזה היה יום הולדת נסיכות, וללא ספק הם התנהגו לקטנה כמו נסיכה אמיתית!

היתה פינת יצירה של תיבת אוצר, כל ילד קיבל תיבה וצבע אותה וצייר עליה ובסופו של דבר הם קיבלו מטבעות שוקולד ושמו בתוך התיבה

אחרי זה היתה הצגה עם שחקנית מוכשרת שפשוט היפנטה את הילדים ונתנה למבוגרים 45 דקות של שקט (וכולנו יודעים כמה זה נדיר.. חח )

ואחרי זה הייתה פינת איפור וקעקועי נצנצים והביאו כתר ושרביט
לילדת היום הולדת ובאמת הכל התנהל בצורה מהממת גם המחיר, גם המקצועיות ( הגיעו לפני הזמן תיקתקו והכל סידרו אחריהם) וגם התוכן של ההצגה היה חינוכי! אה! וגם כל ילד קיבל דיסק עם שירי ילדים.

חברה שלי אומרת שעוד מהשיחה הראשונית הן היו מקסימות אליה, היא הבינה שזה צוות של בנות שמתפעלות את זה ושהן הציעו לה מלא מלא רעיונות בקשר לסדנאות ולהצגה וגם לאיפור וכו' והיא פשוט בחרה את מה שהיא אוהבת והן חיברו לה את זה לאיך שזה יצא ביום הולדת.
אפילו הציעו לה נגיד יום הולדת שלמה רק של בובספוג או של דורה..
בקיצור..!
בעזרת השם כשיהיו לי ילדים רק אותם אני אזמין!

אני רוצה לצרף לכם תמונה של הפלייר שלהם כי חברה שלי היא אמא היסטרית ולא מעלה תמונות של הילדה לרשת (ובצדק חח ) אבל משום מה זה לא נותן לי להעלות אותה... /:
זה הטלפון שלהם – 0544825509 או להיכנס לפייסבוק או לאתר שלהם

למעלה