השבוע בערוצי הסדרות של יס 24-30/08/2014

גםצופה

Member
מנהל
השבוע בערוצי הסדרות של יס 24-30/08/2014

שימו
- בשרשור זה יופיעו ספוילרים לפרקי השבוע.
כל מי שכותב מידע המכיל
נא לסמן בכותרת ההודעה ולהימנע ממצבים לא נעימים

ראשית השידורים הקבועים (שידורים חוזרים...) - הרשימה חלקית ובשעות הצפיה העיקריות פחות או יותר... השעות במהלך שאר הימים יכולות להשתנות - הלוח ברובו מיום ד'.
[טל"ח]
Yes Drama

10:05 - אקסטרים מייקאובר 9 [מחליף את דני הוליווד]
11:35 - אמריקן איידל 12
17:50 - רקדניות קטנות 2
19:00 - הורים במשרה מלאה 4/3
20:30 - האנטומיה של גריי עונה 10/9
22:25 - עד עצם היום הזה 3
23:15 - הפרקליט (מיום ד')

שידורים חוזרים שבועיים בולטים :
יום א- המירוץ למיליון 21
יום ד' - סרוגים 3, 1:15 - בוני וקלייד, חיות פוליטיות

Yes Action

17:30 - רוקי בלו 2
18:15 - המפענחת 7
19:47 - קאסל 5
20:30 - העוקץ 4
21:15 - אלמנטרי
23:30 - דקסטר 7/6

Yes Oh

20:15 - טרמיי 2
21:15 - המתים המהלכים 3
23:45 - משחקי הכס 4
00:55 - אוז [מחליף את הסופרנוס 6]
01:55 - לואי 3/2
03:50 - העשב של השכן 8

Yes Comedy

13:00 - נשואים פלוס 8 (2 פרקים ברצף)
16:20 - סיינפלד 9 (2 פרקים ברצף)
17:10 - איש משפחה 4 (2 פרקים ברצף)
19:40 - איך פגשתי את אמא 8 (2 פרקים ברצף)
21:20 - לגדל את הופ 3/2 (2 פרקים ברצף)
22:35 - משפחה מודרנית 4 (2 פרקים ברצף)
23:25 - משפחת סימפסון 23 (2 פרקים ברצף)

yes Base

10:35 - ורוניקה מארס 3/2
11:45 - נני 5
13:45 - מרתה סטיוארט 7
19:10 - התכנית של נייט ברקוס
19:51 - ד"ר פיל
20:35 - אלן דגנרס- עונה 11
21:20 - סו תומס
22:05 - היפים והאמיצים
22:30 - ג'ורדן 6
23:15 - קווין לטיפה מארחת
00:30 - אהבה בהפלגה 2

צפייה מהנה !

is00

New member
ראשון-שלישי 24-26/8/14 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –

YES DRAMA
21:15 – חליפות(Suits) – עונה 4 פרק 9.
22:00 – מכתבי אהבה – פרק 3.

YES OH
22:00 – ההרג(The Killing) – עונה 4 פרק 4.
22:55 – המלוק גרוב – עונה 2 פרק 6.

יום שני –

YES DRAMA
22:00 – עוזרות בית נחושות – עונה 2 פרק 12.

YES ACTION
22:45 – הגליידס – עונה 4 פרק 6.

YES OH
22:00 – דם אמיתי – עונה 7 פרק 10(פרק אחרון לסדרה).
22:55 – הנותרים – פרק 9.

יום שלישי –

YES DRAMA
3:00 – טקס האמי 2014.
21:15 – דאלאס(2012) – עונה 3 פרק 9.
22:00 – בחזרה למשחק – פרק 11.

YES ACTION
22:00 – השמיים נופלים – עונה 4 פרק 10.
22:45 – הנגיף – פרק 2.

YES OH
22:55 – הסקס של מאסטרז – עונה 2 פרק 6.

LeRanch

New member
דם אמיתי - פרק סיום הסדרה

העתק-הדבק מפורום טלוויזיה -

לאחר צפייה בפרק ושיטוט ברחבי האינטרנט גיליתי שהמון אנשים ממש שנאו את הפרק הזה, והשוו אותו לפרקי הסיום הגרועים של איך פגשתי את אמא ודקסטר, אבל לשם שינוי אני לא מסכים ודווקא ממש נהניתי מהפרק.

נתחיל בכך שהעונה הזאת סיפקה שני רגעים בלתי צפויים מבחינתי -
הראשון הוא הסירוב של ביל להחלים ממחלת הערפדים ע"י שתיית הדם של שרה ניולין, והשני הוא החזרה של הויט לבון טמפ והחתונה שלו ושל ג'סיקה.

סוקי וביל הם למעשה הזוג המרכזי של הסדרה, וככזה, ציפיתי שהם יסיימו אותה ביחד, ולכן באמת שהופתעתי בסיום הפרק הקודם ובמהלך הפרק הזה שביל החליט שהוא רוצה למות. אפשר לומר שהכתובת הייתה על הקיר - לאורך כל העונה קיבלנו פלאשבקים של ביל לחיים שלו טרם הפיכתו לערפד, ולכן זה לא אמור להפתיע שהוא החליט להשלים עם מותו כדי להתאחד עם משפחתו בעולם שמעבר, ובכל זאת - איך הוא יכול להשאיר את סוקי לבד?! ועוד יותר מפתיע - איך הוא מעז לבקש ממנה להרוג אותו?!!?!?

הסצנה הזאת, שהייתה לטעמי ארוכה מדי, הייתה ממש עצובה. אני פשוט לא מצליח להבין רק דבר אחד - למה סוקי לא הרגה אותו עם ה-True Kindness של הפיות וכן נעצה בו חתיכת עץ. הסיבה היחידה שאני יכול להעלות על דעתי היא התכתבות עם העונה הראשונה שבה ביל הרג את לונגשאדו והדם שלו כיסה את סוקי מכף רגל ועד ראש, כפי שקרה בפרק הזה. בכל אופן - סצנה עצובה וקצת שוברת לב.

ובאשר לג'סיקה והויט - ממש לא חשבתי שהם יסיימו את הסדרה ביחד. בכלל הופתעתי שהחליטו להחזיר את הויט לסדרה, כי העזיבה שלו הייתה עשויה ממש טוב. ציפיתי שהוא ישוב באמת רק להלוויה של אמא שלו, אבל אי אפשר לקבל הכל בחיים. הייתי בטוח שג'סיקה וג'ייסון יסיימו את הסדרה ביחד, בעיקר אחרי שהם חזרו זה לזו באמצע העונה. אבל החתונה של ג'סיקה והויט הייתה נחמדה ואני בסדר עם זה.

בנוסף אהבתי גם את הפלאשבק של סוקי וטארה כשהיו צעירות עם הופעת האורח של סבתא אדל. רק חבל שלא קיבלנו עוד סצנה אחת של טארה, אבל הסיום של העלילה שלה היה די מוצלח בפרק השמיני.

באשר לפלאשפורוורד -
ג'ייסון וברידג'ט - מבאס אותי שג'ייסון התמסד דווקא איתה. ממש מרגיז אותי שדמות שהכרנו לפני פרק וחצי הופכת לאמא של הילדים שלו. ועוד שלושה ילדים בארבע שנים! הם לא בזבזו אף דקה

סאם וניקול - לא מהדמויות החביבות עליי בעליל. כמעט קיוויתי שהם בכלל לא ישובו לפרק הזה, וטוב שהם הופיעו רק לשנייה.
אריק ופאם - אולי "המנצחים" הגדולים של הסדרה - אחרי כל מה שהם עברו הם הפכו לביליונרים. חבל שלא זכינו לראות את ג'ינג'ר שוב באיזה סצנה משעשעת.
שרה ניולין - הדמות שממש אהבתי לשנוא קיבלה בדיוק את מה שמגיע לה - חיים במרתף של פנגטזיה בתור ספקית דם ל-New Blood ומכונת מזומנים לפאם ולאריק. הופעת האורח הנוספת של סטיב הייתה מעולה כהרגלה והזכירה לי כמה אהבתי את הדמות שלו ואת הרומן הלא-ממומש שלו עם ג'ייסון

ארלין וקית', הולי ואנדי - חבל שלא קיבלו קצת יותר זמן מסך, אבל לא נורא.
לפאייט וג'יימס - איך לא קיבלנו לפחות סצנה אחת עם Attitude של לפאייט?! מה נראה לתסריטאים!?!!? אני דורש ספין-אוף!
סוקי והגבר המסתורי - אני ממש ממש ממש שמח שסוקי מצאה מישהו אחרי ביל, ואפילו יותר שמח שלא הראו לנו מי זה. למעט העובדה שיש לו זקן ראינו אותו רק מהגב, ואי אפשר לדעת אם זה בן אנוש או יצור על טבעי אחר, מה שבטוח הוא לא ערפד כי סוקי סוף סוף בהיריון. כולי תקווה שהיוצרים ישמרו על עמימות בנוגע לזהות שלו.

לסיכום, דם אמיתי בעיניי הייתה אחת מהסדרות היותר מהנות ש-HBO סיפקו - המון צחוק, המון הפתעות, המון דם והמון דמויות מוצלחות. פרק הסיום הוא אומנם לא מהמוצלחים שיצא לי לראות (אורות ליל שישי ועמוק באדמה עדיין מחזיקות בתואר הזה), אבל ההשוואה לסיומים גרועים אחרים ששודרו בשנים האחרונות אינה צודקת. זה היה פרק נחמד שסגר את הסדרה בצורה יפה מאוד

LeRanch

New member
הנותרים - 1.09

אז כנראה שזה רשמי - כל פרק שלישי הוא פרק מיוחד, וכמה שחיכיתי לפרק הזה! כמה חיכיתי לראות מה קרה לפני ההיעלמות!!!!
זה היה פרק מושלם מתחילתו ועד סופו, סוף שגרם לי לצמרמורת מטורפת.
לורי (איימי ברנמן), שהעבירה עד כה שישה פרקים (בשניים היא לא הופיעה) ללא טקסט, סוף סוף דיברה. אני חשבתי שהיא אשכרה תעביר עונה שלמה בלי להוציא מילה מהפה.
זה היה נהדר לראות את הדינמיקה בין כל בני משפחת גארווי בימים מאושרים יותר (או קצת פחות), המשפחה של נורה, מאט ומרי, גלדיס ופאטי (שמסתבר שהיא חשדה שסוף העולם מגיע), ואפילו את האמא עם התינוק מהפיילוט.
בסוף הפרק באמת הבנתי שכל הנעלמים היו היו אנשים שמישהו מבני משפחתם באמת רצה שיעלם - לורי רצתה להיפטר מהתינוק, נורה רצתה שבעלה ייעלם כי הוא בגד בה והילדים הפריעו לה בבוקר (עם שפיכת כוס המיץ על הטלפון הנייד ברגע שהיא קיבלה שיחה בנוגע למשרה החדשה), והאמא עם התינוק שבכה לה באוטו. רק במקרה של קווין והבחורה שהוא שכב איתה באותו רגע זה לא כל כך מסתדר.
בכל אופן - זה היה פרק כל כך מוצלח ואני שב ואומר שבעיניי מדובר בסדרה הטובה ביותר של הקיץ. מי שוויתר עליה או פרש אחרי כמה פרקים פשוט חייב לראות אותה!

is00

New member
אתה ממש מאמין לתיאוריות שרצות ברשת בטח.

LeRanch

New member
אני לא קורא תיאוריות על הסדרה

רק ביקורות על הפרקים השבועיים.

is00

New member
ביקורות על הפרקים לרוב מכילות תיאוריות לבאות, לא?

המשפט "בסוף הפרק באמת הבנתי שכל הנעלמים היו אנשים שמישהו מבני משפחתם באמת רצה שיעלם" לגמרי נשמע כמו תיאוריה שתועלה ברשת.

is00

New member
נגיפי האהבה הנותרים.

"מכתבי אהבה" - הפעם היה פרק שהיה משעמם ברובו. עדיין הוא הצליח לספק כמה קטעים קומיים, אבל העלילה עצמה, לטעמי, הייתה חלשה ואפילו צפויה במקצת. בשלב מאוד מוקדם כבר ניחשתי שהילד לו שייך המכתב נמצא, כנראה, בתכנית להגנת עדים. אז אם זה היה אמור להיות מפנה עלילתי מפתיע הוא לא היה. בנוסף הכתיבה אמנם הייתה לא רעה, אבל היא גם הייתה מאוד חסרת מעוף ומשעממת. מה שטוב זה שלפחות הפרק לא היה רגשני מדי או קלישאתי מדי, כפי שמצופה מהולמרק, אולי. ציון: 4.

"הנותרים" - אם יש דבר אחד שהפרק הראה לי הכי טוב הוא שזאת הייתה טעות להתחיל את הסדרה הזאת 3 שנים אחרי ההיעלמות של האנשים ולא מיד אחריה. התהליך שהדמויות עברו ב- 3 השנים האלה עד לנקודת הפתיחה של הסדרה נראה לי היה יכול להיות הרבה יותר מעניין ממה שקיבלנו בציר הזמן מתחילת העונה. היה הרבה יותר מעניין לראות איך ג'יל הופכת מהילדה שהראו בפרק לנערה שאנחנו הכרנו בסדרה. היה גם הרבה יותר מעניין לראות איך כל הכתות שמלוות את הסדרה התחילו את דרכן ממצבן "כיום". וקווין... מתברר שקווין כבר סובל מהזיות עוד לפני האירוע. מה חשבתי על הפרק עצמו? משעמם למדי. היה כתוב בצורה משעממת למדי והרגיש לי כמו סדרה שונה לחלוטין ממה שקיבלנו עד כה. מצד שני אם זאת הייתה הכוונה מלכתחילה בפרק הפלאשבק הזה, אז הם קלעו למטרה. דבר אחד בטוח - עונה אחת הספיקה לי. ציון:3.

"הנגיף" - אחרי הפרק הראשון שלטעמי היה די משעמם הפרק השני היה הרבה יותר טוב. אולי בזכות זה שהיה מדובר רק ב- 40 דקות וקצת של פרק, ככה שהרבה מריחות הם לא היו יכולים להכניס. חוץ מזה הפרק השני גם היה יותר מעניין מהפרק הראשון וגם הזרימה של העלילה הייתה מוצלחת יותר. הבעיה היא שאחרי 2 פרקים העניין שלי בסדרה לא ממש התחזק, ולא נראה לי שאדבוק בה אם הפרקים הבאים לא יביאו תחליף טוב לעלילה המרכזית שאני, בכנות, מוצא די משעממת בסופו של דבר. אילו תחליפים? כתיבה טובה, דמויות מעניינות, עלילות משנה מוצלחות או פשוט מערכות יחסים מעניינות. ציון:8.

אהבתי את השילוב חחח

כתבי אהבה וויתרתי...יותר מידי קיטצי ודיי משעמם...
&nbsp
הנותרים אהבתי אבל באמת חבל שקפצו וויתרו על כל כך הרבה זמן...
הנגיף באמת היה הרבה יותר טוב

גםצופה

Member
מנהל
אני דווקא מחבבת את מכתבי אהבה...

הוא באמת קיטשי וקצת מיושן (אם כי החיפוש ברשת מדהים...) אבל מצד שני מתוק.
&nbsp
הבוקר עשיתי מרתון של פרקי הסדרה ואהבתי (זה מה שעושים כשחולים
)

is00

New member
רביעי-שבת 27-30/8/14 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –

YES ACTION
22:00 – רוקי בלו – עונה 5 פרק 10.
22:45 – פרשיות סמויות – עונה 5 פרק 3.

YES OH
22:00 – הליגה – עונה 5 פרק 3.
22:25 – ג'ונה מטונגה – פרק 1.
23:00 - פילדלפיה זורחת – עונה 9 פרק 10(פרק סיום העונה).
23:25 - Legit – עונה 2 פרק 10.

יום חמישי –

YES DRAMA
21:15 – הוחלפו בלידתן – עונה 4 פרק 12.
22:00 – מקום בלב – פרק 3.

YES ACTION
22:00 – בתוך הבועה – עונה 2 פרק 9.

YES OH
22:00 – הגשר – עונה 2 פרק 8.
22:45 – לונגמייר – עונה 3 פרק 8.

יום שבת –

YES ACTION
19:00 – על טבעי – עונה 9 פרק 19.

YES OH
22:50 – הרודן – פרק 10(פרק אחרון לעונה).

YES COMEDY
18:15 – הבחורה החדשה – עונה 3 פרק 21.
18:40 – גבר מי שנשאר אחרון – עונה 3 פרק 3.
19:05 – איש משפחה –עונה 12 פרק 15.
19:30 – שוות בקליבלנד – עונה 5 פרק 14.

בתווך הבעה עונה 2 פרק 9 שאלה וספוילר

כבארבי פאולין לייל וסאם עבדו על אבא של בארבי והשמיעו הקלטה של ילד שאמר משהו כמו: אבאהצלחתי לצאת..מי היה אמור להיות הילד? גימס
ושאלה נוספת, מי זה היה הילד שפאולין עשתה איתו את טביעת היד בצבע האדום? הוא היה בלונדיני...אח של אנגי?
תודה לעונים!

is00

New member
הגשר.

עכשיו כשידוע מי נמצא בתוך הכלוב של פאוסטו ואחרי שפשטו על המחבוא שלו ומצאו את הכלוב... האם זה אומר שאלינור תזרוק הכל כדי לרדוף את האב החורג שלה? או שמא זה הולך להיות הפוך? חוץ מזה מתברר שאווה וסטיבן כנראה אכן יצאו למסע נקמה נגד כל מי שאנס אותה. מעניין איך זה ייגמר. חוץ מזה אני חייב להגיד ששמתי לב לתבנית בסדרה... כשיש פרק קצר(פחות מ- 40 דקות) הוא לרוב פרק די חלש, והפרק הנוכחי לא היה שונה מכך. אני תוהה האם זה בעצם אומר שהבעיה בפרקים הקצרים האלה היא שהם בעיקר מרגישים קצת יותר מדי כמו פילרים.
אגב האם העתיד של מרקו טומן בחובו את תפקיד המפקד בתחנה בה הוא משרת?
חוץ מזה אני שמח לדעת שהרומן ההזוי בין סוניה לאח של הרוצח של אחותה נגמר. טוב, לפחות אני מקווה שהוא נגמר אחרי הגילויים שלה מהפרק הקודם. בכל מקרה, לטעמי הפרק ממש לא הבריק - לא בהתקדמויות בעלילות השונות של העונה, לא בכתיבה בו ולא ב...התפתחויות של הדמויות המרכזיות בו, לצערי. חבל, כי הפרק שקדם לו היה מוצלח יחסית, לטעמי. כנראה בגלל שבו היו הרבה גילויים והתקדמויות בעלילה(ובעיקר בזכות זה שסוף סוף סגרו את קו העלילה של מרקו שליווה את כל העונה הראשונה) והוא לא הרגיש כמו פילר. ציון: 5.

למעלה