הביצוע הטוב & הביצוע הגרוע

אורישקי

New member
הביצוע הטוב & הביצוע הגרוע

בהצבעה הקודמת:
בהצבעת 6-3-3-2-1-1: אנה אקהרד - מונו
בהצבעת 7-3-2-1-1-1-1: אור טרגן - אש

המצב הנכון לעכשיו:

מתמודדים שזכו בביצוע הכי טוב:
אסף - 1
אניטה - 1
חן - 1
נועם - 1
שרון - 1
עדי - 1
לינוי - 1
תום - 1
אנה - 1

מתמודדים שזכו בביצוע הכי גרוע:
חביבה - 1
ספיר - 1
אור ב - 2
בועז - 2
חן - 1
קובי - 1
אור ט - 1

גם הפעם תבחרו בביצוע הכי טוב, ובביצוע הכי גרוע!
הצבעה נעימה

אורישקי

New member
ובחירותי

לינוי
איזה ביצוע מדהים!!! אני בשוק מהמקום ה7 שנתנו לה השופטים
רן שפיר, ממש סתם ביצוע.

הפעם ממש ממש קשה לי

אין ביצוע שלא אהבתי הערב....

מתלבא בין איטן(הביצוע הכי חזק שלו עד כה) לבין אנה.....אבחר באיטן....

והביצוע הרע במיעוטו...אבחר ברן...לו הגיע להיות מודח במקום תום או אור....

רוקסין

New member
שלי

גם הערב היה ערב לא רע בכלל מבחינת ביצועים שרובם היו טובים, וגם הפחות טובים לא היו גרועים, שזה כבר טוב.
אך לעומת זאת, השיפוט שלא נדע מצרות. גידי בכלל כאילו עושה טובה שהוא ממלמל משהו מתחת לשפמו אחרי כל ביצוע, בכדי לצאת ידי חובה ולהצדיק את שכרו. ומירי הזאת תופעה בפני עצמה, איך היא התלהבה מהביצוע הפושר של אניטה ליהודים, כאילו מלכת הרוק נחתה באולפן. עוד שנייה היא היתה מכתירה אותו כביצוע העשור כולו...
ומשה וצדי גם הם כבר נגררים אחרי גחמותיה של מירי. שלא לדבר על גידי שפשוט ישן בעמידה, במקום ללכת לישון בבית.

הביצוע הכי טוב של הערב מבחינתי: לינוי אקלה - I'm Calling You היא פשוט
. עד עכשיו אני לא מצליחה להירגע מהעוצמה והיופי של הביצוע הזה. ללא ספק הביצוע של הערב. ומיד אחריה אנה עם החיים בוורוד של אדית פיאף. גם הדר נתנה ביצוע יפהפה ועוצמתי ופעם ראשונהיכולנו לשמוע אותה גם בגבוהים, ומסתבר שהיא טובה גם בגבוהים ולא רק בנמוכים. אבל אין כמו לינוי, היא אחת ויחידה, רמה אחת מעל כולם שם, הן בעוצמת קולה והן בהגשה ובאינטרפנטציה המיוחדת. בארה"ב חברות התקליטים היו כבר חוטפים את הזמרת הנפלאה והכל כך מיוחדת הזאת.

הביצוע הכי פחות טוב של הערב (כי אף ביצוע הערב לא היה גרוע) מבחינתי: רן שפיר - מפרץ שלמה. שפשוט לא עשה לי את זה מבחינה רגשית. הרגשתי שהפעם רן לא שר מכל הלב, וזה ממש לא עבד עלי הביצוע הזה שלו לזהר ארגוב. למרות שגרוע זה לא היה, אבל גם לא משהו מיוחד. גם אור טרגן היה סביר עם "אותך" של מתי כספי, אבל לא יותר מזה. הדחה מוצדקת לגביו. לא הדחה מוצדקת לגבי תום המתוקה ששרה מהלב וראו שהיא ממש מתכוונת לכל מילה שהיא שרה. היה אפשר לראות ולחוש את העצב בעיניים שלה. ביצוע מרגש מאוד, אני לפחות הזלתי דמעות באמצע השיר, כי אני מאוד מתחברת אליה ולסיפורה האישי רגשית. אבל ידעתי ברגע ששמעתי באיזה שיר היא בחרה שהיא עלולה לשלם על זה בהדחה... ולצערי מסתבר שצדקתי.

MrHyde1

New member
רק אותי הביצוע של אניטה הרס?

וואו, הכי טוב שלה ביי פאר! אהבתי בו הכל, את העיבוד, הקול וההגשה של אניטה. ועדיין.. הבחירות שלה שחוקות.

אניטה
רן שפיר

למעלה