האישה הטובה, עונה 5, פרק 13

דנה1982

New member
האישה הטובה, עונה 5, פרק 13

בשעה טובה, הלילה ישודר הפרק בארה"ב.

אם יש עוד פסיכים כמוני שירוצו לראות את הפרק מחר בבוקר, מזכירה להשתמש בסימון
לטובת גולשים שצופים בקצב של "יס" (כלומר, יראו את הפרק ביום רביעי).

צפייה מהנה, ו... הללויה!!

ברומית1

New member
איפה פרק 13??

וואו.... אני כבר משתגעת, איפה מצאת אותו? באיזה אתר זה מופיע?

Nadal JR

New member
פרק מצוין ביצ'ז

שממחיש את אחת הסיבות העיקריות לכך שאני נהנה מהסדרה הזאת - משפט, אקטואליה, הומור ודרמה במנות מדויקות.

אני תוהה אם השופט קלוגר שינה את יחסו לאלישיה כי גילה שה-NSA מאזינים לה. כנראה שנגלה בהמשך.

נ.ב. זה כנראה רק עניין של זמן עד הפרק בו קלינדה תנהל אוןרגיה לוהטת עם דיאן ואלישיה, שתי הדמויות היחידות בסדרה איתן טרם שכבה.

דנה1982

New member
כמובן שלא הספקתי לראות עדיין

אבל אם ג'וניור אומר שהיה פרק מצוין, אני מוותרת על האימון בחד"כ היום בשביל זה!

Nadal JR

New member
דנה אל תוותרי !!!

לכי לחד"כ ואז כפרס תצפי בפרק. חד"כ לא פחות חשוב ! (אחרת איך תהיי האשה ה(ח)טובה ?

איזה פרקקקקקקקקקקק

אני ממש אוהב את הסדרה הזאת..
סופסוף חזרו לNSA מהפרק השני, תיארתי לעצמי שהם יקשרו אותם לכל הסיפור של ההצבעות.. אהבתי איך שאלישה עדיין שומרת על רוגע בזמן שדיברה עם דובק..
לא רציתי קארי/קלינדה במיטה, מצטער אבל יש דברים שלא צריכים לקרות. מעניין שהיא אמרה שהוא משקר כשבעצם הוא סיפר את האמת (מה שהוא חשב יותר נכון)..
שמח לראות את בישופ, בכלל אוהב לראות לקוחות ישנים אבל העורך דין שלו מעצבן ברמות..

ובהתחלה חשבתי שהורדתי סדרה לא נכונה עד שראיתי את #thegoodwife..

דנה1982

New member
סופסוף ראיתי את הפרק

אם כי לא הייתה לי צפייה איכותית - נרדמתי פעמיים באמצע והיום ראיתי אחרי מסיבת פורים וכמה צ'ייסרים...

אבל בכל זאת פרק מצוין, בכל זאת תענוג לראות את בישופ, בדיוק השבוע דיברתי עם חברה על הפרק השני ועל ההאזנות ותהינו מתי יחזרו לזה, ואני עדיין לא מסוגלת לסבול את גרבנזה.

וגם אני תהיתי בהתחלה אם הקישור שמצאתי נכון, אבל הכתובית למטה גרמה לי לא לעצור את הפרק מיד כשהתחיל...

דווקא אהבתי את גרבנזה, רואים שהיא רוצה להיות נאמנה לפיטר אבל הוא אידיוט מדי בשביל להתייחס.. הקטע שאם הוא היה מקשיב לה ולא מתעלם הכל היה נראה אחרת.
חוץ מזה, נראה לי שהבעיה היא השחקנית.. באנטומיה גם לא כזה אהבתי אותה ואם אני זוכר נכון אז גם ב״זהות בדויה״ היא הציקה..

אממממ

היה פרק טוב, אבל לא נפלתי משום מה.
החלק הכי אהוב עלי זה החבר'ה מה NSA.
קלינדה וקרי כ"כ לא קשורים, אני לא מבינה למה שמים אותם יחד ובניהם החוסר אימון מוחלט, אני לא אוהבת אותם יחד.
מה שאני אוהבת זה היחסים בין אלישה וקרי, יש בניהם משהו שמזכיר את וויל ודיאן.

"the new Will and Diane."

גם אני לא אהבתי את זה הפרק, אסור קארי וקלינדה! רק שלא יהרסו את זה יותר מדי.. כמו שאמרתי גם מצחיק שהוא מספר לה משהו שהוא מאמין שנכון והיא חושבת שהוא משקר..
שמת לב שהחליפו שחקן אחד מהNSA?!

למעלה