בוקר טוב
ו
ליום רביעי

The LadyKiller

New member
העיקר שהוא בסדר...

גם אבא שלי היה בתל-אביב, הנפל שלי נפל, אבל למזלי הוא היה באיזור אחד באותה שעה.
הלב שלי ישקשק כשאני אצטרך לחזור הביתה.

The LadyKiller

New member
בהתחלה מלחיצה..

אבל המשכתי להגיד לעצמי שהכל יהיה בסדר ובסוף הצלחתי לשכנע את עצמי.
מקווה שלא נחזור לימים החשוכים ההם..

mayane21

New member
ברוך ה'!! ברגע ששמעתי את מה שקרה והתקשרתי

אליו.. הקו היה מושבת [לא היתה קליטה ברחוב מהפיצוץ] מה שאף פעם לא קורה ואי אפשר לתאר במילים את התחושות שהיו עד שהוא התקשר..

שנדע שקט ורק טוב
תודה אורית מקסימה

Imagine25

New member

זה נורא!

איזה מזל שאת בסדר!
תשמרי על עצמך בדרך חזרה הביתה.

Jottamme 20

New member
הכל בסדר

שמעתי מיליון אמבולנסים ומשטרות מתחת לבית, לקח כמה דקות עד שהבנתי שקרה משהו...

הולך עכשיו לעבודה ברגל
מה שבטוח בטוח...

אני בת"א.

הייתי בדרך לעבודה (באוטובוס אחר) ועברתי קרוב לאיזור... ממש באותו זמן. לא יודעת איך אחזור היום הבייתה (מסיימת לעבוד ב21:00) וצריכה לנסוע ב2 אוטובוסים..ובכלל אני חייה באוטובוסים לצערי:/

softouch

New member

היתי צריכה לנסוע היום לאיכילוב בול בשעות ההן....בסוף התעצלתי וישר נסעתי להפגש עם ידיד. הידד לעצלנות..וכל היום העברתי בת"א (לימודים). גם בראשון המצב לא מזהיר =\

SimplyMaya13

New member
לא ממש OFF, אלא שאלה- היפרכולסטרולמיה-

הרופאה אבחנה אותי ממש לפני חצי שעה על סמך בדיקות הדם שעשיתי אתמול. בייסיקלי, זה אומר שיש לי כולסטרול גבוה מאד, גם טוב וגם רע.
רמות הכולסטרול שלי, למרות שאני מתאמנת על בסיס קבוע, לא אוכלת בשר אדום, נמנעת מגבינות שמנות ואפילו הפסקתי לקחת כדורים שלקחתי קודם ותרמו לכולסטרול+עברתי לגלולות מאד מאד חלשות למניעת הריון, עלתה משמעותית. פשוט קפצה. הייתי בשוק.
אני פשוט... קשה לי להסביר כמה אני מבוהלת. הרופאה הסתכלה לי בעיניים ואמרה לי שאני חייבת לקחת את זה ברצינות. כשאמא שלי שאלה אותה- היא אמרה שזה בהחלט מסוכן. בגלל שאני בת 18 היא אמרה שנתחיל מדיאטה לפני כדורים, והיא אמרה שאם אוריד עשרה קילו הכולסטרול ירד לרמה סבירה. תנו לי רק לחזור על זה. עשרה קילו. מידה 40 במכנסיים, סמול-מדיום בחולצות, בחורה נורמלית לגמרי. עשרה קילו. אין לכן מושג באיזה ייאוש זה שם אותי- אני בכלל לא רוצה לרדת כל כך הרבה, אבל זה כאילו מכריחים אותי. אני ממש מפחדת מהרגע שאחזור להיות רעבה היום מאז הארוחה האחרונה שלי ואצטרך להכניס אוכל לפה. אני חוששת לחיי.

ובנימה מבוהלת זו, אם למישהי יש דיאטנית (אפשר גם צמחונית כי אני במילא שוקלת את זה כבר הרבה זמן) באזור רמת השרון-צפון ת"א שהן יכולות לומר שהיא באמת טובה ויודעת להתאים את עצמה לאדם שעומד מולה, כי בזה נכשלו דיאטניות הקופה שביקרתי בעבר, אני אשמח לקבל הודעה פרטית.

יש לי שאלה

מי אמר לך לרדת 10 קילו? הרופאה או אמא שלך?

אם הרופאה אמרה לך את זה, זה לא סתם . היא לא יכולה להגיד לבחורה לרדת 10 קילו כדי להביא אותה לתת משקל חלילה או אפילו לרדת מתחת לBMI 19. זאת אומרת שהרופאה אמורה לךדעת כמה את שוקלת ויודעת שאם תרדי 10 קילו את תהיי במשקל תקין וזה אמור לעזור לך לאזן את הכולסטרול. מה שמוזר לי קצת,זו הקביעה שלה לרדת 10דווקא קילו אם את נראית רזה או ממוצעת , בד"כ זה מתחיל בזה שהיא אומרת לך שצריך לאזן ע"י דיאטה ושולחת אותך עם הפנייה ובדיקות דם עדכניות לדיאטנית.

כל זה קצת מוזר במידה ואת בBMI תקין, אם הוא גבוה אז זה כבר סיפור אחר.

דבר אחרון- את באמת בחורה נורמלית ומעולה שאת מרגישה טוב עם עצמך, בעיני זה נפלא וחשוב!
אבל יש הבדל בין מידת בגדים לבריאות,
גם בחורה שהיא מידה 40 שזו מידה לא גדולה יכולה להיות בעודף משקל , יש בנות עם מבנה צר,אגן צר.

ואת ממש לא צריכה להיות רעבה, את צריכה להמשיך לאהוב את עצמך ואת הגוף שלך ולאכול מספיק מכל אבות המזון, תיעזרי בדיאטנית המתאימה.

SimplyMaya13

New member
הרופאה אמרה,

אבל היא לא מדדה את המשקל שלי ולכן אני מניחה שזו הערכה גסה. אני לא מתכוונת להוריד עשרה קילו, הרופאה יכולה לקפוץ לי כי היא לא עשתה לי בדיקה מקיפה ולזרוק מספרים זה לא אחראי. אני אוריד חמישה קילו ונראה משם, העיקר לצאת מטווח הסכנה המיידית.

אני חושבת שלהתחיל לאכול כמו ציפור (מבחינתי כל ההגבלות של הדיאטניות המסורתיות זה פשוט לא דבר ישים) יהיה פשוט מטורף מבחינתי, אני נהיית חלשה מאד מהר מרעב (מהר יותר מאנשים אחרים במשפחה שלי, ואני מתחילה לרעוד ומתקשה לעמוד ולפתוח עיניים), ככה שאני חושבת שפשוט לאכול כמות סבירה של אוכל מאד מזין תעזור לי כי אני גם ככה מתאמנת. אני צריכה פשוט להחליף דברים בתזונה שלי אחד בשני.

למעלה