אז מה קרה עם פליטי עונה 1

ורדונה2

New member
זה בסדר

ואני לא מסכימה עם כל הדעות שלהן, אבל עם חלק מהדברים דווקא כן. הייתי שמחה לכתוב שם אם לא היה ניהול כזה דיקטטורי בפורום הזה. אני פשוט שונאת את סתימת הפיות שם אז אני משתדלת לא להיכנס לשם לעיתים קרובות (למרות שמקדמים אותן לראשי לפעמים ואז זה מעצבן כשבא לך להגיב ואת יודעת שסתם זה יביא לך כאב ראש ועצבים
)

וואי את לא מבינה כמה אני שונאת סתימת

פיות וכאלה. זה מזעזע. בגלל זה אני ממש לא אוהבת את הפורום הזה.

את חמודה בסך הכול, מצטערת אם אני נשמעת כאחת שכופה את הדיעות שלי.
אנחנו סך הכול עושות דיון ומן הסתם מותר לך להגיד מה שאת חושבת.

ואגב,גם הנשים שלא משדרות מיניות

וסקסיות הן עדיין יפות וסקסיות ועונות על הדרישה להיות יפות,רזות וחטובות.

גם אני חושבת שזה עצוב שנשים נאלצות בשביל למכור להשתמש בגוף שלהן ולהחפיץ את עצמן אבל אני מסתכלת על זה בצורה עמוקה יותר ומבינה שהמצב יותר מורכב וסתם להאשים אישה זה להתסכל על זה באופן שיטחי
מבלי להבין את יחסי הכוחות בין נשים וגברים חברה.

ורדונה2

New member
יש הבדל בין סקסיות לזנותיות

ניקול שרזינגר חצתה אותו מזמן.

ועצם העובדה שגברים, ככלל (ז"א שברור שיש יוצאים מין הכלל), יכולים להיות מין מאוד שיטחי, לא אומר שאנחנו צריכות להתכופף לכל הדרישות הללו.
והבחורות שעושות את כל הדברים הללו כדי להצליח בתעשיית המוזיקה- אני לא מעריכה אותן. הן אלה שמעודדות התנהגות כזאת ומציבות רף גבוה יותר ויותר של פרובוקטיביות בכל פעם שהן מציגות התנהגות מופקרת כלשהי בקליפ/הופעה/וואטאבר שלהן.

אני יודעת שהמצב יותר מורכב מזה ואני לא מאשימה

את הנשים כי אני יודעת שיש פה מצב שבו הן מקבלות מגיל צעיר מסרים שזו ההתנהגות שנדרשת מהן.

וגברים נתפשים כשיטחיים (למרות שהם ממש לא)

כי גם הם קיבלו מסרים ודימויים מיניים שסקס,לבוש חשוף ומיניות היא עבורם ולפי נקודת מבטם אז לא פלא שהם נותנים לעצמם לגיטימציה להיות מיניים יותר ולהתייחס לגוף של נשים באופן כל כך מיני ושיטחי.

ורדונה2

New member
מגיבה לשתי ההודעות שלך

שוב זה להיכנס להתפלספויות...
ברור שלכל אחד יש את העבר שלו, הסיפור "קורע הלב", המסרים מהחברה שלו וידה ידה.
בסופו של דבר- הן נשים בוגרות, הן עושות את ההחלטות הללו, הן בוחרות להתפרסם בזכות הגוף שלהן והתנהגות זנותית ולא בזכות המוזיקה שלהן נטו.
לא איכפת לי מה"דדי אישיוז" שלהן ומה שלא יהיה. הן מפורסמות, הן לעיניי הציבור, הן שרלילות ואני לא מעריכה אותן כי זונות הן לא ה-cup of tea שלי.

אני לא קוראת בשמות ואני לא מגנה נשים כאילו

ואני מנסה לחשוב רחב יותר ולא לשפוט אף אחד ואף אחד.
אני חושבת שגם מה שחשוב בסופו של דבר זה המוזיקה ואם המוזיקה טובה- שום דבר לא משנה. ואם המוזיקה לא טובה- גם שום דבר לא משנה.

ורדונה2

New member
אז אני כן קוראת בשמות וכן מגנה נשים כאלו

אני ועוד איך שופטת אנשים שנמצאים לעיניי הציבור ושמהווים דוגמא נוראית לנערות צעירות ומודל זוועתי לחיקוי.
מוזיקה זה לא הכל אצל נשים שמוכרות סקס בקליפים שלהן ולא בהכרח את המוזיקה עצמה.

אם את לא מסכימה איתי- את לא חייבת

ובכל מקרה לא כל אישה שלובשת חשוף

ורוקדת באופן מיני היא "זנותית". הכול זה סטיגמות.
מצד אחד מכוונים אישה להיות סקסית וחושנית ולבושה בצורה מינית עבור הגבר כי זה מה שמוכר ומצד שני קוראים לה זנותית ושרמוטה. הכי צביעות.
בכלל יש המון צביעות בכל מה שקשור ליחס לנשים.
חבל שכל אישה שעושה משהו לא בסדר ישר מורידים אותה לזנות ומתייחסים כיביכול למשהו ששייך למיניות שלה כדי לגנות אותה.
זה עצוב.

למעלה