אז מה קרה עם פליטי עונה 1

ורדונה2

New member
זהו, אני מבינה את ההיבט הזה

ותאמיני לי שגם אותי הדברים הללו מאוד מדכאים, אבל אני פשוט חושבת שאישה לא צריך להיכנע לתכתיבים המשפילים הללו ולזרום איתם בשביל התהילה והפרסום.
זה לא שאני עיוורת לדברים הללו, אני פשוט כן שופטת את מי שעושה בחירות שמעודדות התנהגות כזאת ואפילו מחמירות אותה (בכל פעם הרף להתנהגות פרובוקטיבית עולה וכבר קשה להפתיע ת'ציבור. אז היום את תראי את ליידי גאגא קופצת לקהל כשהיא לבושה במדבקות לפיטמות ותחתון קטנטן בצבע גוף ומתחככת בהם <סיטואציה אמיתית. אם את רוצה- אספק תמונות
>, ולכי תדעי מה יהיה מחר
)

ברור שנשים לא צריכות אבל זה לא

כזה פשוט כי את חיה בחברה שיש בה לחצים,מסרים,דימויים...כמו שכבר אמרתי.
זה לא פשוט לחיות כמו שאתה בוחר ורוצה בצורה הכי טהורה ומוחלטת.
בגלל זה אני נמענת מלשפוט כי אם נשפוט ולא נסתכל בצורה רחבה יותר על המקרים הללו, יהיה גרוע יותר.

ורדונה2

New member
אוקיי, אז אני לא חושבת ככה

יש מקרים שאני מסוגלת להבין איך לחץ חברתי יכול להשפיע בהם, אבל לא במקרה הזה, כי אני חושבת שבגיל בוגר הנשים האלו מספיק חכמות כדי להבין שלהוציא שירים על סקס ולהתלבש כמו פרוצה זאת לא הדוגמא הכי טובה ולא משהו שצורח "אני זמרת איכות". נסכים שוב לא להסכים

אפשר דווקא להתייחס לזה בצורה אחרת,

להחשיב "זמרות חכמות" ככאלה שיודעות שבשביל לשווק את עצמן הן צריכות להשתמש בגוף שלהן כי זה מה שנדרש מהן.
שוב, זה לא כזה פשוט.

ורדונה2

New member
אני לא חושבת שזה חכם

זה די פשוט. "סקס מוכר" זאת עובדה מאוד ידועה ולא צריך להיות מדען טילים כדי להבין את זה.
אם כבר, הרבה יותר קשה להצליח *נטו* בזכות המוזיקה שלך וכישרון השירה שלך. נשים כאלו אני מעריכה, לא נשים שמשתמשות בגוף שלהן ובפרובוקציות בשביל למשוך תשומת לב.

התכוונתי חכם מבחינה שיווקית,לא חברתית.

ברור שיותר קשה להצליח בגלל הכשרון. אבל זה עדיין לא אומר שזמרת שעושה מוזיקה אדירה ותהיה "זונת פופ" להגדרתך תהיה מוערכת על ידי יותר זמרת שעושה מוזיקה אדירה ולא תהיה כזו. כי אני שופטת רק לפי המוזיקה.

ורדונה2

New member
אוקיי, אז זאת הנקודה, אני לא חושבת כמוך

לא שופטת רק עפ"י המוזיקה. כמו שיש בחורות שמעריצות את כריס בראון (בת דודה שלי
), שהוא גבר מכה- אני לא מעריכה אותו. בעצם, הרבה יותר מ"לא מעריכה" אותו. די נגעלת ממנו, גבר שמרים יד על אישה הוא חרא של בנאדם.
אז לא מסוגלת להבין אנשים שממשיכים להעריץ אותו אחרי כל זה. כנראה שגם בשבילם זה רק המוזיקה שמעניינת, ומי הבנאדם לא חשוב להם.
אני לא רואה את זה ככה, אני לא תומכת באומנים שאני בזה להם בתור בני אדם.
אז ככה גם עם זונות פופ...

והבנתי שזה חכם בעינייך בצורה שיווקית, זה מה שאני אומרת- שאני לא מעריכה את זה. כי ברור שהרבה יותר קל להתפרסם ככה, ולכן זה מוריד מערך הבחורה בעיניי.
אני מעריכה נשים מוכשרות שמצליחות בתעשיית המוזיקה מבלי להוריד מהכבוד שלהן ולהיכנס למשבצת של פרובוקטיביות שעשרות פרח'ולות אחרות קבעו עם השנים.

גם אני נגעלת מאנשים גזעניים,שוביניסטיים,

הומופוביים ואלימים אבל אם שיר יהיה טוב בעיניי- אני עדיין אשמע אותו.
יש ראפר ענק בשם טיילר דה קריאטור שהשירים שלו מוצפים במסרים שוביניסטיים אבל השירים אדירים והראפ שלו מלא בפלואו ולא, אני לא אסגור את עצמי בפניי זה רק בגלל שהדיעות שלו שוביניסטיות בעיניי. אני אתעמת עם זה ואקשיב לזה. אני לא אפסיד מוזיקה טובה בעיניי בגלל שהיא לא מתיישרת עם האג'נדה שלי.

אני מעריכה מוזיקה טובה ואמנים טובים מוזיקלית. מה שמעבר, זה לא משהו שאני שופטת אותו.

ורדונה2

New member
אז שוב אנחנו מגיעות למבוי סתום

אנחנו בסופו של דבר לא מסכימות על נטו- להעריך זמרים בלי קשר לאיך הם בתור בני אדם. יש הרבה אנשים שחושבים כמוך ויש הרבה שחושבים כמוני.
שתי השקפות שונות בסופו של דבר... נסכים לא להסכים, מסכימה?

(וגם כי כבר אני רואה את ההודעות שלך כשתי מילים לכל שורה
)

מהדברים שלך אני מבינה שאת לא באמת

מכירה את העולם של הזונות האמיתיות שנמצאות במצוקה יומיומית
ומגנה כל בחורה שמתלבשת חשוף ומתנהגת כ"זונה" מבלי להבין את הדרישה והמסרים שנשים רבות מקבלות בחברה הפטריאכלית.
בעיניי זה עצוב וכואב.

ורדונה2

New member
בא לך להיות יותר כבדה?

כשאני אומרת "זונה" על זמרת פופ אני כמובן לא מתכוונת ל*תרתי משמע*- אישה שמוכרת את הגוף שלה עבור כסף, אלא מדברת על כמה שהיא מתנהגת בזנותיות.

בחייך, צאי קצת מהקטנוניות שלך ושתי כוס מים להירגע.

ורדונה2

New member
אכן

מקווה אבל שאת לא חברה בפורום פמיניזם. אין לי שום בעיה עם פמיניסטיות או פמיניזם באופן כללי, להיפך- אני רואה בעצמי הרבה קולות פמיניסטיים, אבל הייצוג של זה בתפוז פשוט נוראי

האמת שפה אני מסכימה,

לי כפמיניסטית קצת קשה לכתוב בפורום הזה כי יש שם נשים שמאוד קשה להתקשר איתן. שהן בכלל לא פתוחות ומנהלות מוחקות שם כל דעה שלא מתיישרת עם הקו של בפורום.
אבל בגדול אני מסכימה עם הרבה מהדיעות שלהן. פשוט לא מרגישה בנוח בקבוצה סגורה,כובלת וסוגרת.
ואגב, הן לא מייצגות את כלל הפמיניסטיות, שלא תחשבי.

למעלה