אז מהי הרביעייה שלכם

omer719

New member
אז מהי הרביעייה שלכם

אז אנחנו יודעים כבר כמעט על כל מי שהולך להגיע לתוכניות הלייב, (השתדלו לא לחשוף לגמרי, לפחות לא מהקבוצות של דמי וסיימון שלא נראו עד הסוף בפרק ששודר בארץ).
ועכשיו אנחנו יכולים לנסות לגבש לעצמנו את הרביעייה האידיאלית שאנחנו היינו לוקחים איתנו לתוכניות הלייב.
אז מי הם ארבעת המתמודדים שלדעתך יש להם את הפוטנציאל להגיע הכי רחוק בתוכנית? נסו לא לחשוב רק על הפייבוריטים שלכם וזהו, אלא באמת לחשוב איזה רביעייה מבין כל הקבוצות יכולה להיות גם הרביעייה האחרונה בתוכנית. וכמובן נסו גם להסביר ולפרט

shaharEB

New member
אני מבולבלת ! שידרו בהוט את פרק 11

שבו ראיתי רק את הקבוצה של בריטני , LA וחצי מדמי..
מאיפה אני רואה את השאר באינטרנט ? או מחכה להוט ?
כי פרק 12 לא שודר
...><

omer719

New member
בשלישי הקרוב,

ישודר בארה"ב הפרק במלואו. ואז בחמישי בהוט. אני מניח שככה זה הכי הגיוני. ובחמישי -שישי כבר יהיו תוכניות הלייב בחו"ל אז שישי-שבת ברגיל זה יהיה בהוט בשעות הרגילות. אבל זה לא בטוח, נתעדכן בלוח השידורים של הוט

andre93

New member
אתה מתכוון איזו קבוצה שהמתמודדים שבה יכולים

להיות ארבעת האחרונים? או לא משנה מאיזו קבוצה...

omer719

New member
מבין כל המתמודדים,

להרכיב את הקבוצה האידיאלית לגמר, אבל לא בקטע של הפייבוריטים שלך, למי באמת יש סיכוי להגיע.

andre93

New member
אוקי אז הרביעייה האידיאלית שלי היא:

1. קרלי רוס- שילוב של קול מרשים ויכולת לרגש שלא תמצאו אצל הרבה זמרים.
2. ליילאס- הפוטנציאל כאן ענק. כל אחת בקבוצה מעולה ויחד הן אדירות!
3. ג'אנל גארסייה- הזמרת הטובה ביותר בקבוצה של דמי. יש לה את התנועות ואת הסטייל ואי אפשר שלא לשים לב אליה. תדביק למסך הרבה צופים.
4. כאן זה ממש קשה. לא מצליח לחשוב על מישהו בעל פוטנציאל וודאי להגיע לשלב הזה. אלך על ביאטריס מילר כי היא מצויינת ויהיה לה קל להתחבב על הקהל.

revicu

New member
הרביעיה שלי

1. וינו - הוא הולך לדעתי הגיע לגמר, יש לו פשוט קול מעולה וסגנון רוקיסטי שהאמריקאים (ואני) מאוד אוהבים
2. ג'אנל גרסייה - אם תתן ביצועים כמו האודישיין הראשון תגיע רחוק
3. ביאטריס - המועדפת עלי בקבוצה של בריטני
4. ליילאס - סיימון לדעתי שם עליהן את הז'יטונים כך שהן יצליחו בתוכנית

ורדונה2

New member
אצלי הרביעייה הכי אהובה כרגע:

1. ג'נל גרסייה- הפייבוריטית שלי מההתחלה.

2. קרלי מהנערים.
3. הגרסה הפחות אטרקטיבית של אדם למברט בקבוצה של המבוגרים... ההומו החמוד הזה
(אני לא טובה בשמות
).
4. אחת מהלהקות... אהבתי במיוחד את ליילאס מאוד אבל יש עוד כמה עם פוטנציאל לא רע.

זה מה שאני אוהבת בקבוצות השנה- לכל קבוצה יש סיכויים טובים להגיע רחוק

omer719

New member
קשה מאוד לבחור!

כמעט נכנסו - ליילאס, ג'ייסון ודיאמונד.

הרבייעיה שלי היא -
ג'נל

קרלי רוז,
סיסי

וביאטריס.

ללא ספק עונה שבה הבנות שולטות

omer719

New member

שכחתי את ההוראות של עצמי.

לדעתי מי שבאמת יש להן את הסיכוי להגיע הכי רחוק אלו קרלי וג'נל. הן לדעתי גמר כמעט מובטח, ברמת הקהל לפחות. אי אפשר לדעת מה יהיה עם השופטים. מעבר לזה כנראה זה באמת פתוח, אבל מבין השאר שאני אוהב אני דיי מפחד על סיסי, צריך לראות איך זה מתקדם, אבל אני ממש מקווה לגלות שאני טועה ושהיא תגיע ממש רחוק

andre93

New member
אם סיסי תגיע אפילו ל- 7 האחרונים אני אהיה

מאוד מופתע... בדרך כלל אנשים מהסוג שלה הם לא הטייפקאסט של אהובי הציבור, עם כמה שהקול שלה אדיר...

LeAnnDylan

Well-known member
ממ

קרלי אני די משוכנעת שתגיע רחוק. שאר הבנות של בריטני אולי טובות אבל יפסידו בקרב על קולות עם קרלי ולא יגיעו רחוק.
בקבוצה של האוברז אני לא רואה אף אחד ממש מצליח. אולי טייט אם לא יהיה אף אחד במשבצת הקאנטרי שלו והוא יהיה ממש מוצלח. קהל הקאנטרי הוכיח את עצמו בעבר בתוכניות מסוג אלה.
מהקבוצות קשה לי להאמין שתהיה קבוצה שתגיע רחוק אבל אם כן זו חייבת להיות להקת בנים כי בנות צעירות יצביעו להם. תלוי כמובן איך ישווקו אותם וכמה טובים הם יהיו.
מהקבוצה של דמי אני חושבת שלסיסי יש סיכוי טוב להגיע לגמר אם היא תמשיך לספק הופעות טובות. מצד שני, היא ויילד קארד. או שהיא תגיע ממש רחוק, או שהיא תעוף כבר בשבוע-שבועיים הראשונים. אני הייתי לוקחת את הסיכון איתה.
לגבי מתמודד רביעי, לא יודעת. אין לי. אם זה פייבוריטים, אני לוקחת את ג'נל. למרות שנראה שהיא מיצתה את רוב הפוטנציאל שלה בתוכנית. אני אוהבת אותה אבל חוששת להיקשר אליה יותר מידי כי יש לי תחושה שהיא לא תחזיק מעמד.

LeAnnDylan

Well-known member
לגבי הבנות של בריטני, תוספת קטנה

באודישן שלה, ביאטריס שרה קאנטרי. אם בריטני תחזיר אותה לז'אנר הזה יש לה סיכוי גדול להמשיך הלאה. אם היא תשב על משבצת סוכריית הפופ היא תהיה אחת מהדחות השוקר של העונה לדעתי.
דיאמונד אולי תשיג כמה הצבעות של הקהל האפרו אמריקאי שאוהב מאוד לתמוך במתמודדים גרועים עד לשלבים רחוקים אבל לדעתי לגמר היא לא תגיע אם קרלי תהיה שם.
חוץ מזה שגם ההצבעות האלה יתפצלו בין ארין, דיאמונד, להקת הראפרים ו-ווילי. כמובן שכל אחד מהם יושב על משבצת אחרת אבל קשה לי להאמין שכל הרביעיה הזו תמשיך הלאה מעבר לטופ 7 נגיד.

Eurovision Aces

New member

סיסי פריי
LYRIC145 (אל תשאלו, אני מופתע מעצמי מאחר ובדר"כ אני שונא ראפ)
ביאטריס מילר
פייג'/ווילי

lakilaki12

New member
הרביעייה שלי :

מי שאני רוצה :
1. ביאטריס מילר - קול מדהים,אישיות מדהימה. אני הכי מתחבר לקול שלה מכל המתמודדים כי יש לה משהו טבעי בקול.
2.קרלי רוז - גם,מדהימה.
3. לילאס - הקבוצה הכי טובה לפי דעתי. ( קרב צמוד עם ליריק)
4. ליריק 145 - הקבוצה השנייה הכי טובה, ממש קרובים ללילאס.

מי שאני חושב שיהיה :
1.קרלי
2.ג'נל
3.דיוויד\וינו
4.כנראה שאחת הלהקות. אני משאר שלילאס.

MoRoSH11

New member
שלי

קרלי המהממת
(וגם ביאטריס)
הלהקת ראפ (ליילאס ? אני עדיין לא סגורה לגבי השמות של הלהקות)
ג'אנל
ועוד לא החלטתי

MoRoSH11

New member
כמובן שהתכוונתי לליריק 145

למרות שגם ליילאס לגמרי בסדר
.

such an angel

New member
הרביעייה שלי

1) קארלי - היא מדהימה ! יש לה קול מטורף לאחת שרק בת 13 ! הקול שלה מדהים היא אייכותית !
2) ג'נל - פשט - מיוחדת.
3)וינו - המוכשר הזה !! או.. דייויד קורי שהרס אותי עם הביצוע של "דומינו" שהיה מדהים..
4) מתלבטת בין אמבלם 3 שאני מתה עליהם והם באמת שרים טוב וחמודים לבין ליילס שהן קצת יותר אייכותיות...
אני מחכה לראות עוד הופעה שלהן, ואז אני אוכל להחליט טוב יותר

למעלה