אז למי יש הכי הרבה פוטנציאל

such an angel

New member
אז ככה

לדעתי לוינו עם דחיפה יש הזדמנות מעולה להצליח מהסיבה הפשוטה - הוא מיוחד
רק עם המנהל הנכון והזמן הנכון והכל יאיר לו..
יש לו גוון קול מדהים, אני עד היום לא מספיקה לשמוע את הביצוע המדהים הזה שהוא עשה לשיר של פינק (המלכה ד"א
) - sober
לדעתי יש לו פוטנציאל אדיר..

אמבלם 3 כמובןןןןןןןן - קודם כל ולפניי הכל - הם עם סיימון. אין סיכוי שסיימון יישכח מהם אחריי התווכנית.
דבר שני הם מדהימים, הם פרפורמירים אדירים הם יודעים לתת הופעה מדהימה . דרו קצת מתלהב - מה שדיי הורס להם. לא סליחה, קצת המוןןןןןןן מתלהב. הם שרים טוב, הם נראים טוב - זה רק בונוס כמובן
ופשוט מתוקים. קל לגמריי לאהוב אותם הם קלילים וקליטים ואני לא חושבת שיש להקות בסגנון שלהם. כי הם מממממש לא כמו וואן דיירקשן אבל גם לא איזה.. גרין דיי או משהו. הם יודעים לשלב כמה סגנונות וזה ממש יפה ! בקיצור אחריי שחפרתי עליהם - אני אוהבת אותם מאוד ולא רק מקווה, אני בטוחה שהם יצליחו.

ליריק 145 - איזו אכזבה.. אני לא מאמינה שהם הלכו בגלל שטות של ערב אחד..חבל מאוד, ויש להם פוטנציאל אדיר כי הם אלופים !
הם בכלל לא היו להקה וכמו שדמי אמרה לסיימון פעם - "זה מרגיש כאילו הם שנים ביחד" - אחריי שהיא נכנסה בפיפט הרמוני

היה להם חיבור טוב, רעיון מוצלח ביותר של סיימון כשהוא חיבר אותם ללהקה אחת. ואם הם ימשיכו בסגנון שהם עשו בבית של סיימון ובביצוע של Boom shake the room אני רואה להם עתיד מוצלח
אפילו מוצלח מאוד !

קארלי רוז - מדהיייייייייימה ! לא להאמין שיש כל כך הרבה כישרון בילדה אחת קטנה ומתוווווווקה ! הביצועים שלה הם בלתי נשכחים!
אני אוהבת אותה מאוד ותומכת בה וחושבת שהיא את המקום שלה בגמר כבר שריינה מהשנייה שהיא שרה feeling good והיא קבעה אותו כשהיא שרה את השיר מטיטאניק...
בקיצור הילדה עם כישרון מדהים, ואני בטוחה שסיימון ייקח אותה תחת חסותו כי היא כישרון מדהים ובזבוז אם היא לא תהיה חלק מעולם המוזיקה.

LeAnnDylan

Well-known member
כי את מתעליי!

וכי אף אחד אחר לא היה מסכים לרקוד איתך גאנגנם סטייל

למעלה