האם כדאי ללכת להיבדק

אורנה341

New member
האם כדאי ללכת להיבדק

היי בנות יקרות . אני רוצה לשתף . אני בשבוע 21 . מזה כמה שבועות אני מרגישה תנועות או יותר נכן בועות או טיקים כאלה . ביומיים האחרונים שקט דממה . או יותר מנכון לא ברור לי שאני מרגישה . השלייה שלי אחורית ואני בחורה רזה ועד כה זה היה ממש מורגש . בקופה שלי לאומית אין דבר כזה של שירות us או מוניטור ואנו לפני חג ותורים לרופא אין עד לתחילת אוקטובר . אומנם יש לי תור לסקירה המאוחרת ישר אחרי החג . אבל אני מתחילה לתפוס את עצמי דואגת וחושבת . בקושי מרגישה תנועות גם אחרי האוכל .

האם זה בסדר ? האם כדאי ללכת למיון במהלך הסוף השבוע ?

ועוד דבר אני לא מפסיקה ללכת לשירותים . אני מרגישה שאני מלאה בנוזלים . לילה טוב בשבילי זה לילה של לקום פעמיים , לילה רע - זה כל שעתיים . אני ממש בחוסר בתפקוד וכך גם במהלך היום .

אוף לא בא לי טוב היום - מה אתם אומרות ?

דני תות

New member
עקרונית...

זה עוד שבוע מאד מוקדם, יש כאלו שלא מרגישות בכלל תנועות בשלב זה, וגם אם הרגשת עד כה, לא מחייב להמשיך להרגיש באותה תדירות כל הזמן.
היא / הוא מאד קטנים, ומאד יכול להיות ששינוי תנוחה ברחם מביא לזה שלא מרגישים את התנועות באותו אופן שהרגשת עד כה. מאמינה מאד שזה לא אומר כלום וסביר שהכל בסדר.
לצד זה, מניחה שרוב התגובות שתקבלי הן שכדאי ללכת לבדוק רק בשביל השקט הנפשי שלך ושתהיי רגועה, גם אם הכל בסדר.
ומבחינת הפיפי בלילה - אני איתך! קמה כל שעה בלילות רעים, פעמיים שלוש בלילות טובים.
נראה לי נורמלי, למרות שגם אני גמורה מעייפות.
שיהיה רק טוב!

mother cat

New member
לדעתי ללכת להבדק - אחרת לא תשני גם מהחרדות...

אני מסכימה עם דני תות שזה מוקדם לממש מעקב תנועות ויכול להיות שינויים בדפוס התנועות. אבל הרגשת כבר תנועות ועכשיו לא, למה לך לתהות ולהיות במתח?

לגבי הפיפי - מזדהה... כבר מצאתי את עצמי קמה לפיפי לפני שבכלל נרדמתי מהפיפי הקודם.... מתיש!

בהצלחה, ותעדכני אחרי שאת נבדקת!

אורנה341

New member
תודה בנות הכל בסדר

הסתבר שיש בריאות האישה בבני ברק ויש שם מוקד שניתן לבוא מוניטור וus והכל בסדר .

( אני כנראה עדיין לא התרגלתי לעובדה שאני בהריון אחרי כ"כ הרבה שנים של טיפולים ואכזבות ....)

אין עליכן

אורנה

mother cat

New member
מעולה! טוב להיות רגועים לפני סופ"ש וחג....

תודה שעדכנת! וטוב שהלכת להבדק!

למעלה