סיכום שבועי

SHTRUDIDI

New member
סיכום שבועי

שיר השבוע-
ציטוט השבוע שלכן (או סתם קטע שהצחיק אתכן)-
קניית השבוע-
ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתן-
סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהן-
משהו טוב שאכלתן השבוע-
הספקתן כל מה שתכננתן השבוע-
קטע מעצבן שקרה השבוע-
קטע משמח שקרה השבוע-
מסר לאומה-
תמונת השבוע שלכן-
והשאלה המתחלפת- איזה מאכל\משקה נעלם מן העולם ואתם מתגעגעים אליו?

שיהיה סופ"ש נהדר

I טל I

New member
אז רק קטע משמח שקרה השבוע

זכיתי זכיתי זכיתי!!! עוד 11 יום לא רק שאני אהיה בהופעה של CARRIE UNDERWOOD בניו יורק - אני גם פוגשת אותה!!!!

איזה כיף

SHTRUDIDI

New member
פרטי נמקי והסבירי

מזל טוב

&nbsp
גם ניו יורק וגם קרי אהובתך! איזה כיף

&nbsp
איך זכית?
איפה ההופעה?
את חייבת לתת עוד איזה פרט...

I טל I

New member
חחחח

ההופעה בסירקיוז ניו יורק שזה שש וחצי שעות נסיעה בערך ממנהטן, אז לקחנו טיסה לשם.

אני רשומה באתר של קארי למועדון מעריצים ומסתבר שכמעט לפני כל הופעה קארי נפגשת עם 10 מעריצים, יש הגרלה מכל מי שמגיע להופעה, כל אחד זכאי לזכות פעם בשנה. אני הולכת גם לשתי הופעות שלה בשיקגו אבל הכי רציתי שהמפגש יהיה בהתחלה בניו יורק, לפני שהטיול יתיש אותי
ולמען האמת לא האמנתי שאני אזכה, ביקשתי מהם באתר שלה והם נתנו לי כתובת למכתבים לקארי, שלחתי לה וכתבתי שאני מגיעה מישראל ולא תהיה לי כנראה עוד הזדמנות להגיע למפגש כזה, לא יודעת אם זה השפיע, אבל העיקר שזכיתי חח

אגב שאלתי מישהי שכבר היתה במפגש כזה והיא אמרה שזה ממש קצר, היא חותמת על משהו שמביאים לה לחתום עליו ומצטלמים איתה ודי זהו.... אני כולי נרגשת.... מקווה שתצא תמונה יפה

SHTRUDIDI

New member
יא, איזה כיף!

קודם כל - תהני בהופעה אבל אני ממש מקווה שתהיה לך הזדמנות לדבר איתה קצת ולהצטלם.
תהני, איזה חוויה אדירה

I טל I

New member
ברור

וכן צלם מצלם אותנו מסתבר, אסור להשתמש במצלמה שלנו או בטלפון. לא יודעת עוד איך מקבלים את התמונות אח"כ... וכל זה קורה לפני ההופעה ואח"כ עם כל ההתרגשות הזאת, איך אצליח להתרכז בכלל בהופעה?

ותודה

LeAnnDylan

Well-known member
מפאן קלאבים אחרים

אני יודעת שבדר"כ מעלים את התמונות מה-M&G או לעמוד פייסבוק או לאתר הרשמי.
אין באתר של קרי סקשן של תמונות M&G?

I טל I

New member
יכול להיות. לא ראיתי דבר כזה

אבל בטוחה שזה יגיע אליי... שזה מה שחשוב וזה אפילו לא מה שחשוב, בתכלס מה שחשוב לי הכי זה לראות הופעה שלה

LeAnnDylan

Well-known member

מקווה שהיא תישמע טוב יותר משהיא נשמעה בהופעות האחרונות שלה באופרי.
המעריצים שלה אומרים שהיא מבלה כל כך הרבה שעות בסטודיו כדי להקליט אלבום חדש ובגלל זה מיתרי הקול שלה שחוקים

מקווה שזה סתם שטויות ושהיא תישמע טוב ושאולי תשמיע לכם קצת טעימות מהאלבום החדש.

I טל I

New member
באמת?

מוזר... נראה לי שאם היא היתה מרגישה שהיא לא מצליחה לשיר, היא לא היתה מקיימת את ההופעות האלה. יש בשבוע וחצי הזה יש לה איזה 5 הופעות

LeAnnDylan

Well-known member
לא נראה לי שזה תלוי בה

לבטל מופעים שנקבעו מראש זה לא פשוט ובדר"כ מנסים להימנע מזה כמה שאפשר.
וזה לא שהיא לא יכולה לשיר, היא פשוט לא נשמעת במיטבה. אבל אני מניחה שאין הרבה מה לעשות עם זה.

I טל I

New member
לא נורא. היא בטח נשמעת לא טוב כמו שאחרים שנשמעים מעולה

LeAnnDylan

Well-known member
תשפטי לבד

היא מופיעה שוב באופרי ביום שלישי. נראה איך היא תישמע אז.

LeAnnDylan

Well-known member
תפוז פאקינ גיי

שיר השבוע- הקאבר השבועי של ליאן, והאמת שגם זה של שבוע שעבר עבר חרישה מסיבית. ממש ממש אוהבת אותו!!
חוץ מהם גם:
Merle Haggard - Mama Tried
$$Sunny Sweeney - Everybody Else Can Kiss My A
ובכלל כל האלבום החדש של סאני. היא מעולה

Brantley Gilbert - Bottoms Up
וטראקים מאלבום המחווה למוטלי קרו:
Cassadee Pope - The Animal In Me
The Mavericks - Dr. Feelgood
Clare Bowen & Sam Palladio - Without You

ציטוט השבוע שלכן (או סתם קטע שהצחיק אתכן)- לא ממש זוכרת עכשיו ציטוטים אבל היה קטע מצחיק בעבודה - ישבתי ושיחקתי עם הטלפון שלי ופתאום בא אליי איזה ילד בן 1.4 (ולמי שאי אחים/אחיינים/וואטאבר בגיל הזה אני רק אציין שזה ממש קטן, גיל כזה שהם עדין לא עושים שום דבר בערך) קיצר הפספוס הזה מושיט יד לטלפון שלי ועושה לי "ספי" הסתכלתי עליו ותהיתי מה הסיכוי שילד בן שנה יודע מה זה סלפי ועוד מבקש כזה. קיצר מסתבר שהסיכוי גדול כי עד שלא הפעלתי את המצלמה וצילמתי אותנו הוא לא הניח לי
החיידקים הקטנים האלה

אה ויש לנו איזו עובדת חדשה שקוראים לה פולינה, אנחנו קוראים לה פולי כי זה קצר יותר וקצת פחות רוסי, הילדים אבל החליטו לקרוא לה טרמפולינה
ולא, הם לא בגיל כזה שהם מסוגלים להמציא שם כזה כדי לרדת על מישהו, הם פשוט טמבלים אז זה מצחיק

קניית השבוע- שירים באייטונס, כל מיני מוצרי קוסמטיקה הכרחיים, תיק וחגורות

ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתן- נופ
סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהן- סיימתי את מחשבות רצחניות, לא זוכרת מי כאן אמר לי שזה נגמר במתח מבאס. אז סו לא, זה נגמר מעולה! בדיוק כמו שרציתי
חבל שזה רק עונה אחת. היה טוב.
חוץ מזה ראיתי ברגיל גם ליאן & אדי, מרוששות, חניבעל, רופא להשכיר, הנותרים ובתוך הבועה. אה וניסיתי סדרה חדשה ביס כי לא קראתי את כל התקציר שלה כדי לשלול אותה מההתחלה. השם היה נשמע מענין ("הוירוס") אז התחלתי לראות ואז.. ערפדים
למה דוחפים אותם בכל דבר?! בזבוז של יותר משעה מחיי. מי עושה פרקים בכזה אורך

משהו טוב שאכלתן השבוע- פסטה וחזה עוף עם פטריות.
הספקתן כל מה שתכננתן השבוע- נוט רילי אבל השבוע עוד לא הסתיים אז אולי יש סיכוי להיות פרודקטית לקראת הסוף.
קטע מעצבן שקרה השבוע- עייפות נוראית. היו הרבה דברים לא משהו השבוע הזה אבל העייפות התעלתה על כולם.
קטע משמח שקרה השבוע- דייט עם ג'ס, היה נחמד. קניתי חגורה שרציתי הרבה זמן וסוף סוף יש לי
וגם תיק חדש שכבר הרבה זמן אני אומרת לעצמי שאחכה למשכורת כדי לקנות. ואם כבר משכורת אז לראשונה מזה איזה עשור שנכנסת לי משכורת ויורדים כל החיובים ואני נשארת בפלוס. אומנם איזה פלוס של 5 ש"ח
אבל זה עדין פלוס! בדר"כ אני במינוס של 1000 ש"ח אחרי משכורת. אז כמובן שהייתי צריכה ללכת לבזבז כדי להצדיק את הפלוס הזה

מסר לאומה- שיגיע יום שני, אני צריכה קצת חופש!! ומה אמרנו לגבי מפגש?
מזמן לא היה לנו אחד

תמונת השבוע שלכן- מטעמי צנעת הפרט לא אעלה את תמונת הסלפי עם הזאטוט אבל במקום הנה זאטוט אחר הורס

והשאלה המתחלפת- איזה מאכל\משקה נעלם מן העולם ואתם מתגעגעים אליו? ממ בטח יש הרבה אבל המוח שלי לא במקום עכשיו אז אני לא באמת זוכרת הרבה דברים, אבל שוקולד רוזמרי ומעדן הגולן תמיד חסרים לי על המדף. אה ואולי המאנדיי ברי מיקס. אם כי אני לא משוכנעת שהוא נכחד מהעולם, רק מישראל. וגם כל מיני סוכריות גומי רדיואקטיביות שהיו בילדות שלנו. היום כל הקקי האורגני הזה דוחה ת'חיים. אין סוכריות גומי משובחות בסופרים
ולא מוכירם סאור פאטץ' קידס בארץ

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

SHTRUDIDI

New member
אני בהלם מהקטן והספי

בטח להגיד אבא ברור הוא עוד לא יודע אבל ספי כן

&nbsp
טרמפולינה זה מצחיק

&nbsp
התמונה אדירה. יש לו פפיון

המבט א ביט צ'אקי אל לבוש טוב

&nbsp
ידעתי שתחלקי איתי את חוסרו של שוקולד רוזמרי. כל כך עצוב

LeAnnDylan

Well-known member
האמת שהוא ילד די חכם

אז יש לו כל מיני מילים כמו אבא ואמא והוא יודע איך עושה כל חיה (לא כמו הטמבל ההוא מהסכמ"ש הקודם
)
וכל בוקר הוא אומר לי "אׂוקֶטׂוב" (בוקר טוב) אז לא לגמרי טמבל. אבל עדין לא חשבתי שסלפי תהיה אחת מהמילים הראשונות שלו...

שוקולד רוזמרי זה לגמרי עצוב, אני יותר עצובה על הממרח עצמו.
אגב ממרחים, אמרת שמצאת את השוקולד לואקר, אבל את דעתך עליו לא חווית.
אני בהתחלה ממש התלהבתי ממנו אבל אי שם באמצע הצנצנת הבנתי שזה לא באמת זה

SHTRUDIDI

New member
לא קניתי, רק מצאתי

הוא היה ממש יקר אצלנו ויש גבול לכל תעלול.
מחכה שיהיה איזה מבצע השקה מרגש במחיר הגיוני.
&nbsp
אני ממש מתגעגעת לשוקולד רוזמרי הזה.
גם הזכרת לי עם מעדן הגולן שחסר לך, שבזמנו כשהם הוציאו מהדורה מחודשת אז הם הוציאו טעם רוזמרי וזה היה מדהים

ואז גם זה נעלם

LeAnnDylan

Well-known member
נכון, מעדן הגולן בטעם רוזמרי היה מושלם!

האמת שלפני שמצאת חשבתי להביא לך למפגש פורום הקודם כזה אבל לא באת

למעלה