בקשות/שאלות לא הכוונה

מצב
הנושא נעול.
הסטטוס קוו לא תקף, אין דבר כזה סטטוס קוו.

איפה תקף הסטטוס קוו? איך זה שקו 1
של המטרונית עובד בשבת?
ה"סטטוס קוו" הוא כינוי לתוצאה של לחצים פוליטיים מגורמים שונים, שיוצרים בפועל מצב שבו התחבורה הציבורית בשבת מצומצמת עד כדי לא קיימת ברוב אזורי הארץ. אין לו שום תוקף חוקי או משפטי ואין שום מסמך שמגדיר אותו.

Yaron Livne

New member
אז איך הסכימו עכשיו לקו 1?

ה"סטטוס קוו" הוא כינוי לתוצאה של לחצים פוליטיים מגורמים שונים, שיוצרים בפועל מצב שבו התחבורה הציבורית בשבת מצומצמת עד כדי לא קיימת ברוב אזורי הארץ. אין לו שום תוקף חוקי או משפטי ואין שום מסמך שמגדיר אותו.
אז איך הסכימו עכשיו לקו 1?

שאלת רכבת רב קו

בקשות/שאלות לא הכוונה
שאלת רכבת רב קו
יש שני קווים שאני נוסע בהם בקביעות

תל אביב - חיפה
תל אביב - מודיעין

העניין הוא כזה - הייתי נוהג לרכוש כרטיסיות מנייר שהיו מספיקות לי לזמן רב וכעת הרכבת עברה לרב קו
אני מעוניין לרכוש כרטייסת לשני הקווים הללו שזה יהיה ברב קוו שלי

האם יש אפשרות להטעין ברב קו כרטיסיית רכבת לשני יעדים שונים?

איך הרב קו יזהה ויידע מאיפה להוריד לי שאני יעבור בתחנה של תל אביב?

שאלה נוספת - היה לי מקרה לפני שבוע שהייתי בנהריה בברית של העבודה הגעתי עם אחד העובדים ברכב שלו אבל בחזרה חזרתי עצמאית רכשתי בקופה כרטיס נסיעה מנהריה לחיפה ושהגעתי לתל אביב הוצאתי את האחד הכרטיסי נסיעה מחיפה לתל אביב וכך ניצלתי למעשה עוד נסיעה מהכרטיסייה שלי (למעשה כרטיס הנסיעה האחרון בכרטיסייה בקו תל אביב - חיפה)

אם אני מטעין שתי כרטיסיות ברב קו שלי גם תל אביב - חיפה וגם תל אביב - מודיעין, עולה על רכבת שיוצאת מנהריה ורוכש כרטיס נסיעה לחיפה שהיעד שלי הוא תל אביב (רוצה שיורידו לי נסיעה אחת מהכרטיסייה בקוו תל אביב - חיפה) איך הרב קוו יידע מאיזה כרטיסייה להוריד לי נסיעה אחת?

מקווה שהשאלה שלי הובנה

מצב
הנושא נעול.
למעלה