Selfie 2014: פולין

E u r o b o y

New member
Selfie 2014: פולין

פולין 2014: Donatan & Cleo - My Słowianie
https://www.youtube.com/watch?v=syMhJMmGEIc

חצי גמר 02
שיר 05

היא חזרה השנה לתחרות אחרי הפסקה של שנתיים, ישבה לבד בחושך ודאגה - אבל השנה
פולין
יוצאת לאור. כלומר, אם אירופה תניח לה לעשות זאת. אחרי שהפעם האחרונה והיחידה בה העפילה לגמר הייתה אי שם ב-2008, כל מה שפולין רוצה זה להביא את המנון הבנות הסלאביות הממכר והזנותי שלה לשלב הבא - גם אם זה אומר שהבנות ייאלצו לכבס ביד הרבה בגדים ולחשוף עוד קצת ממה שכבר לא נשאר
. האם הניסיון המתירני והמאוד 'צנוע' של ורשה יתחבב על צוותי השיפוט והקהל ויעפיל בקלילות לשלב הבא, או שפולין שוב תתפור הופעה קרקסית ומוגזמת שתישאר עמוק בחצי הגמר?

האם אחרי הפסקה בת שנתיים, פולין הגיעה מוכנה ושונה ממה שהכרנו כדי סוף סוף להצליח בתחרות ולעלות לגמר? או שגורלה יהיה זהה לשנים עברו?
חושבים שהקהל יצביע בהמוניו לשיר בעוד השופטים יסכלו את המאמצים להעלותו לגמר?
האם הבחירה בשיר לאירוויזיון שכבר הצליח יפה במצעדים לפני התחרות תתברר כנכונה?
איפה השיר הפולני נמצא בדירוג שלכם?
פולין הוא השיר הכי _______ השנה
איך אתם מעדיפים את פולין באירוויזיון: סולידית ואירוויזיונית בפולנית או קרקסית-זנותית גם באנגלית?
פולין 2014 במשפט אחד:

שיר קליט בקצב מגניב וממכר.

יעלה לגמר ויתמקם איפשהו באמצע...

Slaifer

New member
Cleo&Donatan

האם אחרי הפסקה בת שנתיים, פולין הגיעה מוכנה ושונה ממה שהכרנו כדי סוף סוף להצליח בתחרות ולעלות לגמר? או שגורלה יהיה זהה לשנים עברו? זה יעלה בגדול!! למרות שיש מצב שהשופטים יהרסו..
חושבים שהקהל יצביע בהמוניו לשיר בעוד השופטים יסכלו את המאמצים להעלותו לגמר? כן
האם הבחירה בשיר לאירוויזיון שכבר הצליח יפה במצעדים לפני התחרות תתברר כנכונה? לא משנה מה פולין תעשה היא תיכשל..
איפה השיר הפולני נמצא בדירוג שלכם? מקום 9
פולין הוא השיר הכי זנותי השנה
איך אתם מעדיפים את פולין באירוויזיון: סולידית ואירוויזיונית בפולנית או קרקסית-זנותית גם באנגלית? קרקסית-זנותית גם באנגלית
פולין 2014 במשפט אחד: האנדרייטד של השנה!

שיר שובניסטי, דוחה ומחפצן

אבל ממכר בטירוף

אם תהיה הופעה טובה ומקפיצה זה יכול בכיף להיכנס לטופ 15
אין מצב שזה לא עולה לגמר גם

השיר הזה שווה רק בזכות הוידאוקליפ הסקסי שלו

האם אחרי הפסקה בת שנתיים, פולין הגיעה מוכנה ושונה ממה שהכרנו כדי סוף סוף להצליח בתחרות ולעלות לגמר? או שגורלה יהיה זהה לשנים עברו? רק ההופעה בלייב תקבע אם כן או לא.
חושבים שהקהל יצביע בהמוניו לשיר בעוד השופטים יסכלו את המאמצים להעלותו לגמר? יש מצב, אך בלייב זה לא יכול לשדר סקסיות כמו בקליפ. ולכן הסיכויים שלו לעלות נמוכים.
האם הבחירה בשיר לאירוויזיון שכבר הצליח יפה במצעדים לפני התחרות תתברר כנכונה? אי אפשר לדעת, הכל יכול לקרות. בשנה שעברה עלו לגמר שירים שאף אחד לא חשב שיעלו.
איפה השיר הפולני נמצא בדירוג שלכם? 20
פולין הוא השיר הכי סקסי השנה
איך אתם מעדיפים את פולין באירוויזיון: סולידית ואירוויזיונית בפולנית או קרקסית-זנותית גם באנגלית? לא משנה איך, העיקר שתהיה טובה ותפיק את המקסימום.
פולין 2014 במשפט אחד: השועלות הפולניות סקסיות בטירוף

The Main Guy

New member
הלהיט הכי גדול השנה.

אני לא בטוח שזה בנוי להצלחה באירוויזיון אבל אין ספק שמדובר בלהיט כיפי מדליק.

צוות Kuss

New member
שיר מתירני, חתרני, בשרני, עפרוני

בתחרות ההימורים שמתי את פולין במקום ה-5 בגמר! אף אחד הרי לא הימר שהשיר שלהם מאלפיים ו-3 יגיע למקום השביעי נכון? החלטתי, בהימור הזה שלי, להיות מתירני וחתרני! כזה ששם פס על תחרות ההימורים! ואז מה אם אכשל? העיקר שההימור שלי היה חתרני ומתירני!

Ro Bo Bo

New member
דונטהההההההההה

האם אחרי הפסקה בת שנתיים, פולין הגיעה מוכנה ושונה ממה שהכרנו כדי סוף סוף להצליח בתחרות ולעלות לגמר? או שגורלה יהיה זהה לשנים עברו? יש פער מה אני רוצה לבין מה אני מאמין שיקרה. אני מת שהשיר יצליח, אני חושש שבמצאות ייכשל.
חושבים שהקהל יצביע בהמוניו לשיר בעוד השופטים יסכלו את המאמצים להעלותו לגמר? תלוי בהופעה. אני יכול לראות אותו מצליח גם וגם ובאותה המידה נכשל.
האם הבחירה בשיר לאירוויזיון שכבר הצליח יפה במצעדים לפני התחרות תתברר כנכונה? באופן כללי כן.
איפה השיר הפולני נמצא בדירוג שלכם? טופ 3 עם ישראל ובריטניה.
פולין הוא השיר הכי _______ השנה - כיפי/רקיד.
איך אתם מעדיפים את פולין באירוויזיון: סולידית ואירוויזיונית בפולנית או קרקסית-זנותית גם באנגלית? קרקסית-זנותית
פולין 2014 במשפט אחד: כמה טוב שחזרת!

Shmulll

New member
שיר זה לא ויש לה קול של סבתא

וחוץ מזה הניסיון הנואש לדחוף כוסיות ממש לא תורם לכלום.

VickyRosti

New member
פולין

האם אחרי הפסקה בת שנתיים, פולין הגיעה מוכנה ושונה ממה שהכרנו כדי סוף סוף להצליח בתחרות ולעלות לגמר? או שגורלה יהיה זהה לשנים עברו? לא ראיתי את החזרות, אז אין לי מושג איך השיר נראה על הבמה. לדעתי היא די תצליח בטלווטינג, אבל השופטים יקברו
חושבים שהקהל יצביע בהמוניו לשיר בעוד השופטים יסכלו את המאמצים להעלותו לגמר? זה בדיוק מה שאני חושבת, ובשיטת ההצבעה הנוכחית זה בהחלט עשוי לקרות.
האם הבחירה בשיר לאירוויזיון שכבר הצליח יפה במצעדים לפני התחרות תתברר כנכונה? זה אמור לתת איזושהי אינדיקציה להצלחה, אבל לא מעבר לזה, בעיקר אם השופטים יכולים לשנות את התמונה לגמרי, כפי שעשו בשנה שעברה למונטנגרו
איפה השיר הפולני נמצא בדירוג שלכם? משהו בסביבות מקום 16-17
פולין הוא השיר הכי זנותי השנה
איך אתם מעדיפים את פולין באירוויזיון: סולידית ואירוויזיונית בפולנית או קרקסית-זנותית גם באנגלית? מתי לאחרונה היה לה שיר סולידי ואירוויזיוני בפולנית? ב-1999? זה לא היה סולידי ואירוויזיוני, אלא כדור שינה, ואפילו סבתי הפולנייה ז"ל לא אהבה את השיר. בסה"כ אני מחבבת מאוד את השיר השנה, בעיקר את החלק בפולנית
פולין 2014 במשפט אחד: חביב ומבדר

visionary dream

New member
שיר גועל נפש.

- תעלה לגמר, בגמר היא תיפול.
- כמו שאמרתי, יעלה לגמר.
- השיר הזה יעלה אותם, אז הבחירה כנראה נכונה. אבל אני עדיין שונאת את השיר.
- מקום 36, אחרי ליטא.
- פולין הוא השיר הכי זנותי השנה.
- פולנית קרקסית, ללא הזנותית.
- במשפט אחד: השיר הכי לא ראוי לזכייה השנה.

nit li

New member
הקניידלה שלי

האם אחרי הפסקה בת שנתיים, פולין הגיעה מוכנה ושונה ממה שהכרנו כדי סוף סוף להצליח בתחרות ולעלות לגמר? או שגורלה יהיה זהה לשנים עברו? מקווה שמקרה מונטנגרו 13 לא יחזור שנית. מגיע להם לעלות לגמר
חושבים שהקהל יצביע בהמוניו לשיר בעוד השופטים יסכלו את המאמצים להעלותו לגמר? בטח השופטים יסכלו, נקווה שלא יותר מדי.
האם הבחירה בשיר לאירוויזיון שכבר הצליח יפה במצעדים לפני התחרות תתברר כנכונה? כן! זאת דרך נהדרת!
איפה השיר הפולני נמצא בדירוג שלכם? בסביבות המקום השמיני
פולין הוא השיר הכי זול וזנותי השנה
איך אתם מעדיפים את פולין באירוויזיון: סולידית ואירוויזיונית בפולנית או קרקסית-זנותית גם באנגלית? קרקסית זנותית
פולין 2014 במשפט אחד: השנה אנחנו לא יושבות לבד בחושך! אנחנו מנענעות את מה שמאמא נתנה לנו! יה!

למעלה