faery18

New member
רוקדים עם כוכבים

איזה מזל שיובל לא הודח!
ממש חששתי לו

לא כל כך איכפת לי שאביהו שבת הלך כי מההתחלה הוא היה נראה לי רקדן די בינוני. למרות שמי שהייתה צריכה ללכת היום הייתה אסתי לפי דעתי. חוץ מהעובדה שהיא הייתה בין החלשים היום, אני לא אוהבת את ההתבכיינויות שלה והרחמים העצמיים. שתדע לקבל ביקורת ותפסיק לקטר ולהתבכיין

הכי טובים היום היו עמית ויובל שרקדו שניהם מדהים!

snirf

Active member
לא הגיוני שהם הודחו

לא ראיתי את התוכנית-הקלטתי, אבל ביקשתי מאחותי שתסמס לי מי הודח ובחיים לא שיערתי שאביהו יודח...WTF?!
זה כלל לא הגיוני שהצביעו לאסתי זקהיים(למשל) יותר מאשר לאביהו, שנחשב לאחד הכוכבים בתוכנית שהוא באמת מפורסם ועם קהל מעריצים גדול.

מצטער אבל משהו שם נראה לי מסריח...לדעתי הוא ביקש מההפקה לעזוב את התוכנית אז הדיחו אותו.

elall

Member
מנהל
הוא אמנם לא כזה רקדן טוב, אבל עדיין מוזר

יש לו ים מעריצות פאקצות שמתות עליו, אין מצב שסימסו לו פחות לאחרים, במיוחד אסתי. בכלל יש שם כמה שלא ברור לי מה הם עושים שם עדיין, הייתי מצפה מהם לעוף לפני אביהו.

faery18

New member
העיקר שהחסרת צוואר(נועה)עפה תכנית קודמת

היא הייתה כזאת גרועה
לא מבינה איך היא לא הודחה עוד לפני

faery18

New member
לא נראה לי שהוא פרש

כי לא ראו עליו שהוא סובל בתכניות.

אני חושבת שההדחה שלו היא תוצר של כמה דברים-הרייטנג אתמול היה נמוך במיוחד בגלל איזה משחק ששודר אתמול
ככה שבטח גם כמות ההצבעות ירדה בהתאם. וחוץ מזה, באחד הקטעים מהגרין רום שלומי לחיאני(שיש לו קשרים והשפעה) קרא לכל הבת-ימים לסמס לבוריס ואסתי(כי גם בוריס בת-ימי). ואם מצרפים לכל זה את הסולו הגרוע של אביהו, אני חושבת שאפשר להבין למה הוא הודח למרות המעריצים שלו.

snirf

Active member
עדיין דבק בעניין הפרישה

הפייסבוק הרשמי מפוצץ בהודעות שוק של המעריצות שלו ושל שאר הצופים שהופתעו מההדחה שלו...והרי ההצבעות פתוחות לא רק באותו ערב, אלא כל השבוע.

ולגבי מה שאמרת שהוא לא סבל-עוד לא ראיתי את התוכנית, אבל בין התגובות שהיו בפייסבוק אמרו שהוא לא נורא מופתע כשהודיעו שהוא זה שמודח אז.....

גם נראה לי שכל כוכב שנשבר/לא רוצה להמשיך, הרי אין מצב שיתנו לו סתם כך לפרוש אז...מארגנים הדחה "מפתיעה"

faery18

New member
אז לא יודעת.. מקווה שזה לא ככה

אחרת אנשים סתם זרקו את הכסף שלהם עם הדחה צפויה מראש

faery18

New member
כוכב נולד - המשך האודישנים

איזה קרוע האליקו הזה חחח איך הוא ממשיך לבוא כל עונה
אליקו: "נו אבל תן לי צ'אנס" צביקה: "נשמה האודישן זה הצ'אנס"

וואי היו הרבה מתמודדים היום
הכי אהבתי את אנה ושירן

תכנית הבאה רשימת ה-100 נסגרת
יאללה שיתחיל כבר מחנה האימונים

faery18

New member
חחח כן אה?

איזה בן אדם הזוי
הרג אותי גם הסרטון שעשו לו עם שיר העשור "וכבר עבר די זמן מאז שהיינו פה שים לב איך משהו פה השתנה"
צביקה:"לא האמת שום דבר לא השתנה"

למעלה