יאי אוף!

ellendili

New member

אני כל כך אוהבת את שרלוק של קונאן דויל
.
הוא באמת מאוד שונה מזה של מופאט. הרבה פחות מוקצן ובכלל ג'נטלמן אנגלי מושלם. אבל שניהם נהדרים. ההבדל הזה ממש לא הפריע לי אפילו שהכרתי את הספרים לפני הסדרה.
זה כאילו הוריד את הצורך להשוות ביניהם כל הזמן ופשוט להנות מכל אחד באופן מלא
.

מחכה שתגיעי לסימן הארבעה שזה אחד הסיפורים האהובים עלי

ellendili

New member
אה והמהדורה החדשה הזאת

בכריכה הקשה מהממת קשות
. אני אקנה את הכרכים בטוח יום אחד. אפילו שכבר יש לי את כל האוסף באנגלית
(וברוסית
).

paprika88

New member
היא באמת מהממת!

והמאמרים ממש מעניינים! אחד מהם מדבר על המערכת היחסים בין קונן דויל לשרלוק: ההחלטה של דויל להרוג את הולמס כי נמאס לו ממנו והוא רוצה לכתוב על דברים אחרים ולהיתפס כ"סופר רציני" ואח"כ כשקהל הקוראים לחץ עליו להחזיר את שרלוק,אז הוא מחזיר אותו לחיים אבל נוקם בו בכל מיני דברים.
יש לי את המהדורה המהודרת של כל כתבי שרלוק באנגלית, הבעיה שהספר כל כך גדול וכבד שזה ממש לא נוח לקרוא בו.

paprika88

New member
היום קראתי אותו!

הצלחתי להניח את ידי על הכרך הרביעי שמכיל שני סיפורים: חקירה בשני וחותם הארבעה, ושניהם פשוט מעולים.
כמובן שחקירה בשני כמעט זהה לפרק עצמו אבל זה לא גרע מההנאה שלי לרגע.
חותם הארבעה פשוט מעולה! הייתי במתח מטורף לאורך כל הסיפור וממש התבאסתי שהאוצר לא נמצא
.הפתרון פשוט גאוני!!ומרי פשוט כזו חמודה.
עכשיו באמת שהעונה השלישית כבר חייבת לעלות

ellendili

New member
סיפור מעולה!

ממש אהבתי את ג'ונתן סמול והעוזר הפראי המלחיץ שלו!
ומרי
. מעניין אם הם יחתנו את ג'ון בסדרה בסוף

ובכלל התעלומה מגניבה ממש

paprika88

New member
יואו טונקה

אחת התעלומות היותר מוצלחות
.
ועוד משהו- ממש אהבתי את המניע לרצח בחקירה השני(מה שלא היה בסדרה),כל המעבר לארה"ב של פעם והמורמונים היה ממש מגניב!

ellendili

New member
שירההההה

בתור חובבת של האמן ומרגריטה את תביני אותי!

דניאל רדקליף הלא הוא הארי פוטר, הולך לעשות סדרה ע"פ ספר אחר של בולגקוב!
"יומני הרופא הצעיר". דאמט. יהיה לי ממש קשה לשנוא אותו אחרי שהוא התוודה על הערצתו לאמן
.

ו-התחלת עזאזל??

paprika88

New member
ראיתי את יומני הרופא הצעיר

וממש אהבתי! רדקליף מגלם את הרופא בצעירותו, וג'ון האם מגלם את הרופא בבגרותו. רדקליף לגמרי מפתיע לטובה בסדרה ולפרקים אפילו שכחתי שהוא הארי פוטר.

והספר עדיין לא הגיע
החגים מעכבים את כל החבילות שאני אמורה לקבל,חוצפה
.

ellendili

New member
אה רגע! זה כבר יצא?

הייתי בטוחה שזה משהו חדש
.
קול! אני אחפש את זה
.

ואם כבר בולגקוב אז קראת את לב כלב?

OKDeSign

New member
זה יצא מזמן, 3 פרקים

ורציתי לראות והכל, אבל אז אמרו לי שזה ממש לא משהו, אז מנמיחה לך ציפיות בשביל שלא ממש תתאכזבי
(אני רק אגיד שלא באמת ראיתי את זה ורק שמעתי מאנשים ויכול להיות שזה גאוני ומדהים)

ellendili

New member

אוי אם זה מעפן זה יהיה עצוב. אני רואה יותר בשביל הספר שזה מבוסס עליו מאשר בשביל רדקליף שאני לא מתה עליו... טוב נראה! מעניין אם הבריטים מצליחים לעשות רוסים טוב יותר מהאמריקאים

paprika88

New member
לאאא תראי!!

אני באמת לא חושבת שתתאכזבי מהסדרה, להפך, אני חשבתי שזה אחד העיבודים היותר מוצלחים שיצא לי לראות. מה שכן, העלילה מתמזגת באיזשהו שלב עם סיפור אחר של בולגקוב(מורפיום).
אני חושבת שתופתעי מרדקליף לטובה וגם אם לא, התפאורה, צוות המרפאה, עולם הרפואה בזמן הזה יפצו על כך.

MoRoSH11

New member
הארי פוטר

(וחדר הסודות)
כשאני אסיים את הספר אני *כנראה* אכתוב יותר, בינתיים אני רק רוצה להגיד שהתגעגעתי ממש לספר(ים) הזה
. תענוג!
אני רוצה את המצנפת של המיון, היא מעולה
... מעניין איזה בית הייתי |הלוואי גריינפורד).

paprika88

New member
יואוווו זה מזכיר לי

את השאלונים האלה באינטרנט שהייתי עושה כדי לגלות איזה בית אני בהוגרווטס ובסוף השאלון המצנפת מופיעה עם שם הבית
.
מה גריפינדור?ברור שרייבנקלו

pennylane11

New member
אין לי זמן פחות מתאים להיות חולה???

אוף די זה הורס לי את אייקון לא רוצה :(

למעלה