יאי אוף!

יעלי1232

New member
להילי

בדיוק סיימתי עוד פרק של בראן בעימות.
ואני פשוט מאוהבת.

הפרקים שלו כתובים פשוט מושלם . כאלו פיוטיים. לא יודעת איך ולמה, אבל כל פרק של בראן אני נמסה.
ודווקא בפרקים שלו יש הרבה מאוד תיאורים ואין המון דיאלוגים.
תיאורים ומחשבות וזכרונות וחלומות של בראן.
החלומות שלו
.

אני פשוט רוצה לחבק את הילד הזה.

ואיך הוא היה מעולה עם כל אנשי הצפון שבאו לסעודה, וענה להם יפה כמו לורד אמיתי. והוא רק בן 8.
אני גאה בו כל כך. נסיך שלי.

ellendili

New member
בראן

וחלומות הזאב שלו זה אחד הדברים שאני הכי אוהבת בספרים.
בפרק הבא מתחילים לגלות על זה קצת יותר וזה ממש מגניב
.

shirush3

New member
הוא מדהים

והחלומות שלו וואוו
אני אוהבת לקרוא את החלומות שלו ואת הודור
הקטע עם הסעודה היה ממש יפה אני זוכרת שגם חשבתי ככה

Black Balloon

New member
רוצים חפירה!

אוף אני צריכה את רוחות כבר, אי אפשר ככה, אני מתחרפנת מכל התיאוריות

יעלי1232

New member
אבלאבלאבל חפרתי כבר באמצע הספר !

ואני בטח אחפור במהלך עימות ... *חפירות לוורידים*

N o R i K o

New member
אני מאוהבת בטיריון ובג'ון

אני ממש ממש ממש נהנית מהקריאה, העניין הוא שעדיין לא קרה שום דבר שגרם לי לא להצליח להוריד את הספר מהידיים, אז אני מבזבזת את הזמן שלי על לבהות בקיר :|

ellendili

New member

נו את ממש קצת לפני שהדברים מסתבכים! תקראי!

ג'ון וטיריון ואריה. השלישיה הנצחית שלי

יעלי1232

New member
לבהות בקיר זה ממש נפלא

לי לקח הרבה יותר זמן להתאהב בטיריון. אבל ג'ון נסיך אמיתי

ותמשיכי... זה יגיע. וגם אם לא, את פשוט תהני ממש ממש ממש מהקריאה, וזו בשלב מסוים סיבה בפני עצמה.

shoham95

New member
אממ, משתה

כי בא לי לחפור קצת ולהוציא. אבל לא קראתי הרבה. אולי אתקדם יותר בחג.

אני ממש ממש ממש מתגעגעת לג'יימי! למה אין פרקים שלו? באתי מוכנה נפשית לעובדה שאין פרקי ג'ון וטיריון, אבל בינתיים לא היה פרק ג'יימי
הוא חסר לי
אני רוצה לראות מה הוא מרגיש! יהיו פרקים שלו בהמשך או שגם אותו אין בספר?
וגם פרקי טיריון וג'ון ממש חסרים לי
ואריה, שהפרק הבא שלי הוא שלה, אז יאיי.
אניוואי,
ממש מעניין! כיף לשמוע על מקומות שלא יצא לנו לשמוע עליהם מקרוב. על אולדטאון (הפרולוג שהיה ממש הזוי אבל מעניין, ואם סאם יגיע לשם בשלום אז מן הסתם גם הפרקים שלו בהמשך), ועל איי הברזל והדוד של ת'יאון ששכחתי את שמו (אני קצת מחבבת אותו), ועל דוראן! נחשיות החול! התיאורים, אומייגאד
התיאורים של דוראן הרגו לי את הלב. מהמם.
ונחשיות החול! אני אוהבת אותן. הן מגניבות. ומסקרנות. ואני מחבבת גם את מפקד המשמר.
מה עוד מה עוד?
סאמוש! טוב, אז הוא ממש נסיך, והייתי בהלם כשג'וני אמר שהוא שולח אותו למצודה
ג'ון
התפקיד ממש מתאים לו! הוא בן כמה כבר, 16? והוא כבר עושה תפקיד כזה. ועושה אותו בחכמה

אה, ו! נכון נכון שפיפ וגרן ממש מזכירים את פרד וג'ורג'? וגם את הילדים האבודים? מן שילוב כזה. נסיכים קטנים

סרסיי! אני לא הולכת לאהוב אותה. אני החלטתי, ואין סיכוי שמישהו, גם לא מרטין, יזיז אותי מההחלטה הזו. אני לא אוהב אותה! מרטין לא יעשה זאת שוב! הוא לא יגרום לי לאהוב דמות ששנאתי כי זאת סרסיי הטיפשה ואני לא אוהבת אותה!

בפרק שלה התחלתי לראות אצלי קצת ניצוצות של רחמים על הבחורה, וזה נורא. אני לא הולכת לאהוב אותה, שמעתם?!
אניוואי, ממש התגעגעתי למעלה מלך וכבר רציתי לראות מה קורה שם אחרי מה שטיריון מלך העולם עשה. ו- וואו. איזה אדיר! ממש אהבתי שסרסיי ידעה שזה טיריון אבל לא הפסיקה להכחיש את זה. שכל הזמן התגנבה אליה למוח המחשבה שטיריון הוא הרוצח, אבל היא לא הפסיקה להגיד "לא, הוא בתא שלו, הוא לא עזב אותו..." ואני בלב- "מוהאהאהאהאהא זה מה שאת חושבת
"
אז היה לי כיף
אבל שוב, היא קצת מסכנה. כולם מתים לה. וג'יימי נעלם לה. וכולם מזלזלים בה...
מגיע לה!

בכל פעם שמזכירים את המוות של ג'וף אני מתמלאת התרגשות
או כשאנשים שעדיין לא יודעים על המוות של טיווין מפחדים ממנו וממה שהוא יעשה. אני רוצה לצעוק להם "הוא מת הוא מת הוא מת הוא מת!!!!11" D:

ובריאן. חמודה. רק אני משפפת אותה עם ג'יימי?
לא שיש שיפ שמחזיק מעמד בפאנדום הזה... אבל... כן. חמודים

בכל אופן, היא ממש חמודה עם כמה שהיא מתאמצת למצוא את סאנסה, ועושה הכל בשביל זה. אהבתי את האנשים שהיא הצטרפה אליהם, הם היו משעשעים
היה שם אחד שהזכיר לי את לוקהארט

ואיזה כיף זה שאף אחד לא יודע מה באמת קורה עם משפחת סטארק! קייטלין בכלל חיה (הפעם הראשונה שאני מחכה לפגוש אותה בספר
אני רוצה לדעת מה קורה איתה ומה הולך שם!), אריה גם ומסתובבת לה בעולם, סאנסה בקן הנשרים אחרי שאצבעון הרג את ליסה
ובראן גם מסתובב לו בעולם עם הילדים הכי חמודים שיש
וגם ריקון, איפשהו.
כולם בטוחים שרק סאנסה נשארה מהמשפחה הזאת, אבל מתוך 7 נפשות נשארו 5. זה כזה אדיר

נראה לי שזהו. כאמור לא הספקתי לקרוא הרבה, אבל עכשיו יש הרבה חג-שבת-חג-שבת
אז אני מקווה להתקדם הרבה.

Black Balloon

New member
יאי!

יהיו פרקים של ג'יימי

באמת מבאס שאין פרקים של ג'ון וטיריון בספר הזה, וגם ממש מעט פרקים של אריה... אבל בריקוד יש להם הרבה!

אולדטאון מגניבה! נחשיות החול אדירות
וגם אריאן מגניבה!
את אוהבת את הפרקים של גרייג'וי? הפרקים של אאירון בלתי נסבלים. מ-ש-ע-מ-ם. אשה מגניבה אבל, אני אוהבת את הפרקים שלה.

ממש מתאים לסאם להיות מלומד! ג'ון חכם ששלח אותו לאולדטאון. גם עם גילי והתינוק ואאימון שכך הוא יודע שהוא בעצם מגן עליהם

אי אפשר לאהוב את סרסיי. שום דבר לא יעזור. פיכסה.

בריאן מקסימה, אבל היא די משעממת.. הגעת כבר לחלק ש....?

לאן הגעת?

shoham95

New member
אני ממש בהתחלה

לפני הפרק הראשון של אריה. עמוד 90 ומשהו.
אז קראתי רק את הפרק הראשון של בריאן, לא הגעתי לחלק ש...

לגבי גרייג'וי, קראתי רק את הפרק הראשון של הנביא עד עכשיו, אז אני לא יודעת
אבל יאיי פרקים של אשה! זה נשמע מגניב! אני אוהבת אותה מאז מה שהיא עשתה לת'יאון בעימות, זה תמיד מצחיק אותי

באמת מתאים לסאם להיות מלומד, וזה משהו שבכלל לא חשבתי עליו לבד, אבל ברגע שג'ון העלה את הנושא חשבתי פתאום שזה ממש מתאים לו
גאון קטן

ויאיי! אי אפשר לאהוב את סרסיי! חששתי שמרטין שוב יגרום לי לאהוב דמות שאני לא אוהבת
אם כי ברור שאחרי שאני אוהבת דמות כזאת זה לא מפריע לי... אבל אני לא מוכנה לאהוב את סרסיי, יש גבול! (אומייגאד כן הוא משתלט על המוח שלנו)

והכי חשוב, יאיי! יהיו פרקים של ג'יימי! אושר D:

shirush3

New member
חפירת שהם על מרטין ייייאיייייייי

שהם, החפירות שלך חסרות

הקטע של סירסיי שהיא לא מאמינה שזה טיריון פשוט גדול!
זה רק מראה כמה היא חיה בסרט
לא הפסקתי לצחוק בפרק הזה
בהתחילת הספר הגדרתי אותה בתור סנסה גדולה רק טיפשה

את מתחילה לרחם עליה? כבר מעכשיו?

התאורים על דוראן מדהימים
ומאוד אהבתי את הפרקים שם.

בגיזרת הגרייג'ויז...
מרטין יכול לוותר על הדוד של ת'יאון בכיף(
)

בריאן חמודה, אבל היא שיעממה אותי

זה היה ממש מעניין ש... רגע אין לי מושג באיזה שלב את בספר

מבחינת בריאן/ג'יימי - מצד אחד אני לא יודעת אם אני משפפת אותם בתור זוג ומצד שני אני מוכנה להכל רק שלא יהיה עם סירסיי

תקראי מלא משתה

shoham95

New member
אני אקרא אני אקרא

זה לא מעודד שאתן אומרות שהדוד הזה של ת'יאון משעמם
בינתיים דווקא מעניין לי איתו, אבל רק פרק אחד אז אין לדעת

כנ"ל לגבי בריאן

ellendili

New member
לוורידים!

קודם כל יהיה לך ג'יימי אל תדאגי. והוא יהיה מהמם. לא אני עדיין לא מאמינה שאנחנו אוהבים את האיש הדוחה ששכב עם אחותו, דחף את בראן מהחלון והרג את ג'ורי. אין לתאר.

הפרקים שמתרחשים בדורן
. זה תמיד כיף כשמרטין מגיע למקום חדש. אין לי מושג איך אבל הוא כל פעם מצליח להפתיע. מעולה.
אני ממש אוהבת את הדורנים. עוד מאז אוברין מארטל
. הנסיך ממש מסכן וחכם ומעניין. ואראו
. נחשיות החול
. גם אריאנה בסדר למרות שיש לה יציאות
קצת
.

בריאן... אני ממש אוהבת אותה כדמות אבל הפרקים שלה זה כזה... ואז הם הלכו והלכו והלכו והלכו.........
אבל. יש כמה וכמה תפניות מעניינות בפרקים שלה. והסוף |נחרד|.

הגרייג'ויז
.
אני גם ממש התלהבתי מהפרקים שלהם בהתחלה! אבל זה לא נמשך יותר מפרק אחד לכל אחד מהדודים המיותרים. יש 3 נראה לי. אז בפרק הראשון זה מגניב כי שוב, משהו חדש ושונה. אבל הם נמאסים די מהר והפרקים שלהם הופכים ל..."אויש תמותו טוב??".
חוץ מאשה. את אשה אני אוהבת
(הקונסנזוס פה נפלא
).

סרסיי... אוי גאד.

אין זה לא יאומן כמה הפער בין מה שנראה לה שקורה למה ש*באמת* קורה במציאות הוא ענק. היא כזאת נעל. אל תדאגי, לא נראה לי שתאהבי אותה. המקסימום רגשות שהיא עוררה אצלי זה רחמים. (מרטין צא לי מהראש!!! לא בעצם אל.
).

סאם
.
הוא כזה מקסים. ואולדטאון :O. כמה מקומות חדשים ומגניבים מרטין מכיר לנו בספר הזה! זה כזה מגניב
.

יאללה מוצאי חג- דיווח התקדמות

OKDeSign

New member
שליחותו של רוצח

אעעעעעעע אומיגדדדד
כ"כ הרבה דברים קורים! פיץ הגיע לג'אהמפ, והיה שם ליצן!! וקטריקן וצ'ייד וכולם.
וליצן!!! יש ליצן!!
והם יצאו למסע, ויש את הנהר המטריד הזה ובאמשלי זה מרגיש ממש מוזר לקרוא בשלב הזה שהכל מהנקודת מבט של פיץ שהוא כל פעם מאבד הכרה.
וקאטל, אני. צריכה. לדעת. מה. הקטע. שלה. (!)
אז הם..במסע (!?), בהרים, פיץ בדיוק נעלם לו לחיזיון (?!) של העיר המוזרה שאם הוא נוגע באבן הוא רואה את העיר בעבר (?!) והוא בדיוק עלה למגדל למעלה מעל האולם הענקי ויש שם אישה וזהו, הרכבת הגיעה לראשון חחחח

אבל, כנארה שמחפשים אותו, ולא ברור איפה אמת, וצ'ייד עושה איזשהיא גנבת סוסים (לול מה), ומולי וסרפד (טוב די מה זה השם הזה) בבית לבד בדיוק הלכו לישון ונראה די שקט..

בקיצור, פיץ בעיר לא עיר הזאת, ועודמעט נגמר לי, ואני לא יודעת בשיט מה הולך לבוא וזה מרגש!

paprika88

New member
חפירת שרלוק

את מרבית יום כיפור העברתי לי בנעימים עם שרלוק וד"ר ווטסון. לפני 2-3 שנים בערך, "מחברות לספרות" הוציאו לאור מחדש את כל סיפורי שרלוק הולמס בסדרת ספרים בת ארבעה כרכים. ישנם 56 סיפורים קצרים ועוד ארבע נובלות. בזמנו,קונן דויל פרסם את הסיפורים הקצרים בעיתון בשם "סטרנד" והסיפורים בסדרה מופיעים באותו סדר כרונולוגי.
אני קראתי בינתיים את שני הכרכים הראשונים שמתחילים עם שערוריה בבוהמיה(שם אנחנו פוגשים את איירין אדלר) ונגמרים בסיפור "הרפתקאת הכתם השני".
אני חייבת לציין לטובה את התרגום שלא גורע כלל מההנאה של הספר. נקודת בונוס היא כל מיני מאמרים שמופיעים בתחילת או סוף הספר, על דמותו של שרלוק הולמס ועל קונן דויל.

הסיפורים הם בני 20-30 עמודים כל אחד. בניגוד לספרי בלשים אחרים, לא תמיד מוצגות בפניך כל הדמויות,דבר המקשה עליך לנחש מי הרוצח. לא שזהות הרוצח היא בכלל חשובה, אתה פשוט מחכה לרגע שווטסון יפנה להולמס וישאל אותו איך הוא גילה ש..? ואז הולמס מתחיל לפרט לנו את כל ההיסקים השונים שהוא ביצע שעזרו לו לפענח את הפרשיה, ווטסון לא מבין איך הוא הבחין בכל זה ובסוף שרלוק יגיד לו:
'You see, but you do not observe. The distinction is clear.'
בכלל, לא תמיד מדובר ברצח או אפילו פשעים יוצאי דופן אלא פשוט פרשיות בעלות פרטים יוצאי דופן,השתלשלויות עניינים מוזרות וכו'.
תוך כדי הקריאה,עולים רפרנסים לסדרה עצמה וזה ממש כיף
.
אם כבר התייחסתי לסדרה, אז קריאת הספרים גרמה לי לחשוב על ההבדלים בין הדמויות בספרים לעומת הסדרה(מלבד השינויים ההכרחיים כמובן). הכותבים של הסדרה, לקחו את דמותו של שרלוק והקצינו אותה לעומת הספרים. בספרים,הולמס הוא אדם הרבה יותר חביב לעומת הסדרה.. עוד לא החלטתי אם אני אוהבת את השינויים האלה או לא בכל מקרה,זה לא ימנע ממני להמשיך לצפות בסדרה כמובן

למעלה