חגיגי לכבוד החג

The LadyKiller

New member
חגיגי לכבוד החג

כדי שתוכלו לספר חוויות מאייקון ולהעלות תמונות של ארנבונים

או סתם כדי לשעשע אותי בזמן שאני בעבודה

גם שיפוצניק לסוכה תמצאו בתפוז עסקים

החגים הגיעו ואיתם החופש הארוך, הארוחות המשפחתיות והטיולים. נשמע נהדר, לא? אבל...
|עוף|
דווקא עכשיו, כל המשפחה מגיעה לארוחה והתנור שלכם התקלקל! או ש...
|כלב|
הזמנתם מקום בצימר, אבל אין לכם פנסיון לכלב! או אולי...
|קר|
אתם אלרגיים לפריחת החצבים והרופא שלכם בחופש עד אחרי החגים! איפה תמצאו חשמלאי, פנסיון, רופא או כל איש מקצוע אחר? בשביל זה אנחנו כאן!
B-)
תפוז עסקים הוא אינדקס העסקים של תפוז, בו מחכים לכם מאות אנשי מקצוע בכל תחום. בכל כרטיס עסק, תוכלו לראות איזה ציון נתנו גולשי תפוז לעסק ומה הם חושבים עליו. מדי שבוע מצטרפים לתפוז עסקים עשרות אנשי מקצוע ומתווספות ביקורות נוספות, על מנת לסייע לכם למצוא את אנשי המקצוע והעסקים המתאימים לכם ביותר. הכניסה מכאן: http://biz.tapuz.co.il/ אל תשכחו לדרג את אנשי המקצוע בהם תיעזרו
;-)

L e i a

New member
בגלל שיש ביקוש

(בערך
)

אני עדיין בעד שרשור תמונות בע"ח.

אולי זאת התשת האייקון מדברת ממני.

איזו קושקוש!

אני מתה על אלה עם הכתמים על הגוף, ואצלה הכל נראה מכוון; יש לה סימונים בדיוק על קצה האף, סביב העיניים (או עין? אני לא רואה) ועל האוזניים. מושלם D: איך אמרת שקוראים לה?

וכעת נערוך השוואת סחורה(
):
כפי שאת רואה, זו באני: יצור מקפץ ששוקל כמו שלוש שקיות קמח ולא מסוגל להבחין בין חסה לנעל בית (או לקלף). הו, והיא גם משוגעת על צימוקים. נעים מאוד

L e i a

New member
איזו חמודה!

יש לה מסביב לעין ואוזניים (היא מסוג הוטוט) ובאף ומאחורי הזנב. שנה שעברה היה לי גם ארנבון יפייפה שחלקים מהפרווה שלו היו בצבע לילך. מושלמים
קוראים לה בלרוס. היא אוכלת מה נותנים לה, למרות שהפינוק שלה זה תפוחים (אפילו שכל הפירות משמינים ואסור
)

וואו, באני כזאת יפה!! אני כל כך אוהבת את הלבנים הגדולים, הראשון שהיה לי נראה ככה וממש חיפשתי כאלה, הם פשוט מדהימים. ארנבונים אמורים להבדיל? את רומזת שהאכילה המאסיבית שלהם לנעליים (וחוטי חשמל ועץ ופלסטיק והכל) לא מכוונת?

*-*

כמה ארנבונים היו לך? o.o

ו-לול. אכילה מסיבית לא מכוונת? NOT. הם יצורים קטנים ומרושעים
. היא פשוט עושה את זה כל כך הרבה, שלפעמים אני שוכחת. פורגיב מי.

ואני לא מוצאת את המצלמה שלי. למה?

L e i a

New member
היו לי 3

אחד שהיה דומה לבאני אבל עם אוזניים ארוכות יותר שמת מסקביאס, עוד ארנבון שהבאתי עם בלרוס והיו לו בעיות שיניים שכבר אי אפשר היה לסדר ואת בלרוס.

איך אפשר לשכוח? הצורך לקנות הכל חדש כל חודש לא נותן.
הסיבה היחידה שהם לא בהכחדה שהם היצורים הכי חמודים שיש.

אין לך סטוק של תמונות על המחשב? שיים און יו.
(אני אפסיק להספים עם תמונות עכשיו
)

מצאתי!

אוי, סקביאס. הוצאתי עליה קרוב ל-600 שקל רק בגלל ח ש ד לדאמט סקביאס.. מחלה ארורה. לי לא יצא לגדל שום דבר אחר חוץ ממנה.

חח.. אצלי היא כבר הפסיקה ללעוס קירות/ספות/בגדים וכד' (עניין של משמעת. אמא שלי אחראית לזה ><), אז עכשיו זה יותר דברים כמו חשבונות חשמל וכאלה, כי היא פשוט חייבת. העניין הוא שהיא עושה את זה כל כך הרבה, שלפעמים זה נראה לי כמו רפלקס ושהיא אפילו לא מודעת לזה. אז אחרי שאני מרימה עליה את הקול אני מרגישה הבנאדם הכי רע בעולם, כי, את מבינה, היא פשוט לא עושה את זה בכוונה והיא נועצת בי עיניי עגל. אבל אז היא רצה להסתתר מתחת למיטה ביחד עם הדף ו*ממשיכה* לכרסם אותו תוכדי ורק *אז* אני נזכרת שהיא מרושעת
.
עזבי, בואי נשאיר את זה ככה

ויש לי סטוקים, פשוט הכל במצלמה כי אני בן אדם עצלן.

( כנ"ל D: )

פאני48

New member
.

"While discussing his intentions with the series, Moffat revealed his brilliant plan of wanting to bring Sherlock back 20 years from now, with Cumberbatch and Freeman reprising their roles."
נראה לי שזה יותר רעיון, מאשר השערה, כי זה נאמר ע"י מופאט אם הבנתי נכון.
(ואולי באמת לא כ"כ הבנתי נכון את מה שכתוב שם?)

shaharEB

New member
נההה..נראלי סתם רעיון. איפה ידחפו את

החתונה 20 שנה אחרי
?

למעלה