וופ.

o0Invisible0o

New member
אה וד"א

אני משאירה את השטות של הסדרות כטאב פתוח וכל פעם שאני נזכרת במשהו אני מוסיפה ואומנם זה לא מדויק ואין סיכוי שאני זוכרת הכל אבל אני כבר ב 288 ימים.

http://tiii.me/

o0Invisible0o

New member
לא ברור.

בחיי שאני לא מצליחה להבין למה זה יותר טוב ממיי אפיסודס, מלבד כך שזה מחייב אותי להזכר בסדרות ישנות שאני לא מכניסה למיי אפיסודס ולחפש אותן. It's a trip down memory lane..

בתכלס, המיי אפיסודס שלי הוא בלאגן אז בחיים לא אדע כמה זמן אני באמת מבזבזת.
הו וול.

אצלי זה דווקא מסודר יחסית הכנסתי את רוב הסדרות שראיתי (מדיי פעם אני שם לב שפיספסתי), ואני עדיין מעדכן לפעמים (משתמש בקלנדר יומיומי)
זה נראה שם יותר מדויק.. הדבר הכי קריטי זה שאפשר לסמן חלקי סדרה, שזה הכרחי לחלק מהסדרות שראיתי חח

ובכל מקרה, החישובים בשני האתרים מתייחסים לפרק כ-60 דקות (כאילו כולל פרסומות) במקום ~40. אז שניהם לא באמת מדויקים מהבחינה הזאת..

Rachel47

New member
אז שלי ממש ממש מסודר

ועשיתי את האתר הזה מול המיי אפיזודס

סתם כי זה יוצר תמונה ממש יפה עם כל הפוסטרים של הסדרות

אבל זה ממש לא יותר טוב ממנו
ואני מנסה לחשוב אם באמת יש סדרות ישנות שלא הכנסתי למייאפיזודס
אני לא חושבת שיש..
העניין הוא שזה כל כך לא טוב כמו מיי אפיזודס שזה אפילו יותר גרוע ממנו
אני אסביר
יש סדרות שלא סיימתי
מודה..
קורה..
וכשאת מכניסה את הסדרה זה נותן לך לבחור מספר עונות
סבבה..אז נניח אני מורידה את האחרונה
אבל אם ראיתי אחת רק עד החצי (קרה לי)...אין איך לסדר את זה למיטב ידיעתי
קיצר מיי אפיזודס יותר מדוייק הוא מחשב רק את הפרקים שראית..

limors2

Active member
מייאפיסודס הספיק לי.

כי בתקופה שעבדתי על הרשימה שם, עברתתי במשך כמה ימים אות אות והוספתי את כל מה שראיתי משם

limors2

Active member
+אני שוקלת לראות the guild שוב.

כי הסיבה שאני תקועה בסדרות היא כי אני בguild

כןכן, הפכתי לחנונית אמיתית.

שיחקתי בעבר WoW לתקופה של המינוי החינמי והפסקתי כשהוא הפסיק להיות חינמי, כי עם כמה שהיה כיף לא רציתי להתחייב ולשלם, ואז עוד לא נכנסתי לקטע החברתי של המשחק.

לפני.... כבר די הרבה חודשים
חברה אמרה לי על משחק שנורא דומה לזה, אז הורדתי. ובאמת היה ממש כיף, והפעם חינמי. אז המשכתי לשחק. וכשחשבתי שטיפה מיציתי, מישהו הזמין אותי לguild ונפתח בפני העולם החברתי העצום של המשחק
עכשיו יש לי שם מלאאאאאא חברים, כשחלקם אפילו עברו להיכרות פייסבוקית, וזה כל הכיף שעשו מזה. ואני לחלוטין מבינה את האובססיה של קודקס ןשל כולם להרחבה הבאה, כי זה מה שאנחנו לא מפסיקים לקוות לו

אז כן, חנונית אולטמטיבית
ולא עוזר לחנוניות שלי זה שהחלטתי שאני *ממש* רוצה ללמוד פיזיקה ולהתמקד באסטרופיזיקה. כ"כ רוצה שהחלטתי שאני מעדיפה לא למרוח את זה במשך מיליון שנה באוניברסיטה הפתוחה, ושאם יש אפשרות לתוכנית של אפיקי מעבר בפיזיקה אני אלך עליה.

הבעיה היחידה היא כסף
אני צריכה לעזוב את העבודה שלי ולחפש משהו במשרה מלאה, כי עם כל הכבוד ל30 ש"ח לשעה זה לא מספיק. ולא נעים לי
כי הם ממש נחמדים ובדיוק אמרו שהם פנו לחברה שמתעסקת בפנסיות שלהם והמליצו עליהם שיקבלו אותי.
אבל מה לעשות
אחרי החג אני אגיד להם שאני צריכה להתחיל לחפש במקומות אחרים.

נשמע אדיר להכיר אנשים משם. מגניב ממש.
על איזה משחק מדובר? League of Legends?
אני אישית מפחד להתקרב למשחקי רשת, מאז ששיחקתי במשחק שנקרא Flyff (ממש מזמן), ואהבתי את זה, קצת יותר מדיי.
התקשורת ביניכם היא רק בצ'אט אבל, נכון?

ואיזה כיף שאת יודעת בדיוק מה את רוצה ללמוד! הלוואי עליי.

limors2

Active member
Neverwinter

בדיוק יצא משחק חדש שלקח הרבה שחקנים והוא נראה אדיר, אבל הוא עולה כסף. אז אני לא מתקרבת אליו

וכן, אני שוקעת במשחק קצת יותר מדי

תקשורת רק בצ'אט. יש אפשרות לצ'אט קולי אבל אף אחד לא מתקין את זה. וזה יהיה בעייתי עם מבטעים אמריקאיים ושוודים ויפניים ובוסניים והולנדים וגרמנים ועוד ועוד

כן נכון
חשבתי שזה משחק רגיל

|בודק| זה קשור ל-Neverwinter Nights? (שגם בו לא שיחקתי)
ואיך נקרא המשחק בתשלום? חח חשבתי ש-WOW שולט בתחום הזה (של המשלמים לפחות). גם חשבתי שליג אוף לג'נד הוא הכי מוצלח מהחינמים...

limors2

Active member
מממ

אאל"ט, neverwinter nights זה גרסת הלא-אונליין של המשחק.
לא מכירה את ליג אוף לג'נד, אבל אני לא ממש מכירה משחקים חות מאלה ששיחקתי

והחדש זה elder scrolls online

גם elder scrolls עשו משחק רשת??
כולם מצטרפים למסיבה ממש. אבל לא התחברתי לסדרת משחקים שלהם אז שיהיה.
אה ו-Online זה באמת חלק מהשם שלו (עכשיו הסתכלתי פשוט חח)

limors2

Active member
אני לא מכירה אותם בכלל

אבל הטריילר נראה טוב (לא שאפשר ממש לדעת לפי זה) ואנשים בנברווינטר אמרו שזה ממש מוצלח.

Moreiro

New member
אני בדיוק סיימתי שרלוק

כולה 9 פרקים אז לקח לי איזה יומיים

היה חמוד. הפרקים הראשונים היו נחמדים אבל עוד לא נכנסתי עמוק, אבל בפרקים המתקדמים כבר מלא ניואנסים קטני הצחיקו אותי וראיתי עם חיוך מרוח על הפרצוף אז זה כיף, אבל קשה לי להיות אובססיבית לסדרה עם כ"כ קצת פרקים ואני צריכה משהו חדש להתאבסס אליו אחרי שסיימתי את דוקטור הו כבר איזה 5 פעמים

עוד בתכנון - בית הקלפים, שובר שורות, וכלמיני השלמות (בית השקרים, נקמה, טרו בלאד, ועוד כלמיני סדרות לא מוכרות שאני רואה)

אה ושעמם לי אז הורדתי את המשחק הזה 2048 שכולם חופרים עליו בפייסבוק והגעתי ל8192
מישהו מכיר?

LemonLimeLilach

New member
זה לא משנה מה הניקוד למעלה

את צריכה להגיע לזה שריבוע במשחק עצמו יהיה 2048. לכמה הגעת? 256/512? תמשיכי לעבוד קשה

o0Invisible0o

New member
ואוו!

אני סיימתי כשכולם רק התחילו לגלות אותו ולא ניסיתי מעבר למטרה של 2048.
פשוט ראיתי את ה- You win ואמרתי תודה ולהתראות.

Moreiro

New member
חחח

אני הייתי סרבנית בדיוק בגלל שכולם התחילו לגלות אותו ולהעלות את התמונות שלהם מנצחים בפייסבוק, זה עושה לי ממש אנטי. ואז חיכיתי לאוטובוס וממש שיעמם לי אז אמרתי ננסה. לקח לי איזה שלושה ימים, וכשניצחתי הוא הציע להמשיך אז המשכתי וכמעט הגעתי ל4096 זה הרגיז אותי שהיה רק כמעט אז החלטתי לנסות להגיע לשם בכל מקרה, עוד כמה כמעטים וברגע שהצלחתי להגיע ל4096 אז באותו משחק גם הגעתי ל8192...
האבסורד הוא שעכשיו אני מגיעה ל2048 ב90% מהמשחקים ולרוב גם ל4096
כנראה המוח קולט את זה בסוף.... אבל די, מיציתי

למעלה