לדואר ברכבת/לאתר רשות הדואר

רחלילי

New member
לדואר ברכבת/לאתר רשות הדואר

לא יודעת מי אחראי על כך אך היום כשחיפשתי בנרות סניף פתוח בצהריים, האתר של הדואר הרה שבמודיעין יש סניף אחד שנפתח בדיוק באחת בצהריים. השעה היתה קצת אחרי 12:30 אז חיכיתי לקראת אחת ויצאתי לשם בחום ועם שני ילדים, חיפשתי חניה קרובה שאינה על אדום לבן וכיתתנו רגלינו בחום, רק כדי למצא שהסניף סגור!!!!
העובדים בבטחון של הרכבת סיפרו לי שלפני כמה דקות העובד של הסניף יצא ....עוד שתי נשים שהגיעו קצת אחריי לשם, אמרו שהיה פתק בו כתוב שאתמול סגור, אך רק אתמול. אני בכלל לא חיפשתי פתק.
סתם התבאסתי, כי הייתי ממש צריכה דואר בצהריים וכי סתם הלכנו בחום, וסתם הלכו שקלים על גלידה במחירים מטורפים שם (אותו טילון שבסנטר עולה 3 ב-10, עולה שם 10 שח לבודד, וברור לי שזה לא הבחור הנחמד שמוכר שם שאחראי על המחיר הגבוה, אלא בטח דמי השכירות המטורפים שלוקחים ממנו.

קיצר, אם הסניף סגור השבוע בצהריים, למה זה לא מעודכן באתר של הדואר????????????? ואם הוא עשה על דעת עצמו בלי ליידע אותם, אז עוד יותר
.

KitserinA

New member
דואר ישראל

זה גוף מתסכל בכלליות.

אני ממליצה לך להתקשר להבא בשביל לחסוך לעצמך טיולים מיותרים...
כל פעם יש שם שביתה / חג / מסיבת ועד עובדים.

דווקא עזריאל (האדון שעובד שם) הוא אדם אמין, וקשה לי להאמין שהוא הבריז ככה בלי סיבה.

http://www.israelpost.co.il/modiin.nsf/vYehidotByName?SearchView&Query=[location]=%22%u05DE%u05D5%u05D3%u05D9%u05E2%u05D9%u05DF%22&start=1&SearchOrder=4&count=250

למעלה