just face it

New member

אז מה יש לנו השבוע?

יותם שחזר לזונדה רק כי זה אימץ אותו מידי והוא התחיל להתקרר שוקל 1700
בארי- לא מצאו כלום באקו ובאולטרסאונד בטן
הרופאים כמעט בטוחים שאם יפתחו את הבטן ימצאו איזה אבצס שגורם לברדק קלבסיאלי רציני אבל הכירורגים לא מוכנים לפתוח 1250 גרם
אז מחר עושים הדמיה ומכניסים חומר ניגוד מכל החורים האפשריים (פה, סטומה, פי טבעת) ן"מקווים" שלא יראו מעבר חלק כדי שיהיה תירוץ לפתוח אותו.. (קצת הזוי..)
חוץ מזה
צואה ממש טיפה מעוכלת, היום ראיתי אותה אז ערמה של גזות ספוגות בחלב והגזה הראשונה עם קצת תוכן ירוק, נו מילא גם התחלה
הוא אוכל 8 מ"ל
מקבל אוקטאוטריד (מקווה שלא מתבלבלת בשם)

היום גילו לי שהרופאה הראשית ד"ר אבן טוב מחפשת בלי הפסקה מקרים כמוהו בספרות, חופרת בכל ספר אפשרי, שואלת כל קולגה אפשרית
היום הייתה ישיבה של כל הרופאים והכירורגים במשך חצי שעה דברו רק עליו וניסו לחשוב מה לעזאזל עושים

זהו ניראה לי לא?

(בכוונה שמח)

לא קלה היא הדרך, ואני עדיין מאמינה ומקווה שהיא תשתלם ולטובה.
מתפללת שהבדיקה מחר תראה תוצאה שתכוון אתכם בדיוק אל מה שנכון לעשות.

רק לעדכן

שגם על הפגפגית שלי הייתה ישיבה מיוחדת של כל הפגיה, רופא ריאות, קרדיולוג ומי לא- כי לא ידעו מה לעשות איתה מרוב עיניינים ותהיות ואבחנות שונות ומשונות...

היום ילדה בריאה ושמחה בת ארבע וחצי

כשאני באה לפגיה איתה ועם התאום שלה, אף אחד לו זוכר אותו, כי היה פגפגון שהיה עסוק בעיקר בלהשמין שם ולגדל לחיים תפוחות

אותה כל האחיות זוכרות

אורטל OSE

New member

באמת שלא קלה הדרך אבל דווקא מ"ישיבות" וכאלו אל תתרגשי יותר מידי. טוב שהם ON TO IT וטוב שהם עושים סיעור מוחות. כך עשו גם אצל אליענה. זה שכיח והגיוני ויכול לתרום לבארי.
תחזיקי מעמד ומקווה שבקרוב, לפחות עבור יותם, הדברים יהיו קצת יותר פשוטים.

תמשיכי לעדכן.

תראי שיהיה בסדר

שלי גם הוגדרה כמקרה מיוחד שלא יודעים מה לעשות איתו... היא היתה עם לחץ דם עצום,כמו של מבוגר רק שהיא שקלה 1300 גרם.. הרבה ישיבות היו עליה וכל הרופאים זוכרים אותה. אבל היא נלחמה והוא נשמע גם פייטר לא קטן.

גם אני שמעתי מהרופא הכירורג

לגבי איתמר, בגיל 5 ימים, את המשפט "אם זה היה מבוגר עם בטן כזאת הייתי מיד פותח, אבל ב-600 גרם אני לא נוגע". הסוף ידוע - איתמר התאושש לבד, וטוב שלא פתחו. לפעמים עדיף שרופא כירורג יהיה עניו וידע את הגבולות שלו.

כל מקרה לגופו כמובן, אבל באמת שכמה שהפגים האלה מצליחים לבלבל את כל הרופאים, ואני באמת לא חושבת שיש עוד אוכלוסיית חולים שמסוגלת להביך ככה רופאים כמו הפגים - הם יודעים גם להפתיע לטובה

ממשיכה להחזיק לך אצבעות. כל הזמן. וכמובן להאמין בבארי וביותם

שולחת לך ולגורייך המון המון כוח

הבעיה עם הרופאים שהם בד"כ כמעט בטוחים ושלא לצורך.
מקווה שראו היום מעבר חלק ושתראו שיפור בקרוב
.
אמן אמן אמן.

למעלה