יום שני-
האח הגדול

daBITCH

New member
יעל וסופי ינחו תוכנית רדיו -יחדיו?!

מ'קיי...
שילוב, אממ, מעניין.

sweetgood526

New member
את סופי לא יהיה אכפת לי לשמוע את יעל אין סיכו

סיכוי האישה הזו פשוט מגעילה אותי מה שהיא עשתה באח הגדול איך היא חירחרה ריב ומדון והבוגדות שלה בכולם חוץ מאחד "אהובה" סער.

daBITCH

New member
LOL!

לא ציפיתי לתגובה אחרת.
אך בשיא הרצינות; מעניין איך הדינמיקה ביניהן מתקבלת מעל גלי האתר. הגיוני שיעל תקבל תוכנית רדיו על רקע מקצועי, לא יודעת כ"כ מה יכולה להיות תרומתה של סופי. אציין שדווקא (לרוב) חיבבתי את סופי בתוכנית; את הישירות, הבוטות וההומור העצמי, אך חוסר יכולתה להקשיב והעובדה שהיא מדברת ללא קץ מבלי לדעת לשים נקודה ולשמוע את האחר, הן לא נקודות שזוקפות לזכותה ובטח לא מתאימות לתוכנית רדיו.

sweetgood526

New member
סופי היתה נקודה שהיא הפכה להיות טרחנית בנקודה

שהיא תפסה יותר מידי בטחון שהיא אהובה בחוץ והרשתה לעצמה יותר מידי....אבל חוץ מזה יש לה בטחון עצמי גדול ועור של פיל....ככה שהיא יכולה להיות ליהי עם השטויות שלה רק עוסקת בנושאים אחרים.....זאתי שאומרת כל מה שעולה על רוחה....
יחד עם זאת סופי הראתה עם כמה שיש לה תשובות מוכנות מהמותן לשלוף.....גם היא לדוגמא בפוליטקה וידעת הארץ לא מבינה גדולה...אז השאלה עד כמה תחומי העניין שלה רחבים.....

לגבי יעל מפחיד מי שיגבל ממנה עצה....פשוט מפחיד לאור מה שהיא הראתה בבית....בייחוד לאור העובדה שלכאורה יש לה רקע והיא עוסקת בתחום של "קאצורית"...... הרי דבר ראשון זה בטחון ואמון....והיא הראתה בדיוק ההיפך.....

ronsil

New member
הלוואי ויחליפו את ליהי בסופי ב''נדבר מהבית''

סופי הרבה יותר מצחיקה מליהי וגם יודעת להיות ביצ'ית כשצריך
תאמת בהתחלה לא סבלתי את סופי אבל למדתי לאהוב אותה לקראת הסוף. לדעתי, סופי היתה צריכה להיות בחמישית הגמר...בטח יותר משרי

מסכימה עם כל מילה, חוץ מזה שהתכנית נדבר בבית

מיותרת לחלוטין. וכן, היא היתה צריכה להיות בגמר.

daBITCH

New member
זה היה סיוט לראות ליהי ב"נדבר בבית"

חוץ מהעובדה שהיא לא יודעת להתנסח בצורה הכי אלמנטרית, כושר הריכוז שלה הוא כשל דג זהב.

daBITCH

New member
סופי בתור האתנחתא הקומית זה כנראה דיי ברור,

אך השאלה איך זה עובר בשידור רדיופוני. הבעיה שהיא באמת מדברת ללא הרף ולא יודעת להקשיב ויעל היא לא אחת שקוטעת ולא בדיוק תפסיק את פרץ הדיבור של סופי.

מעניין אם זו תוכנית יומית או שבועית.

sweetgood526

New member
חחחחחחחחחח הרבה....אבל אומרים שהמוח האנושי

מתעלם וקורא את המילה כפי שהתכוונה "המשוררת" חחחחחחחחחחחחחחחח
אני אשתדל לעבור על זה לפני השליחה חחחחחח אם עדין קשה מצטערת....תצטרח להתעלם מהפוסט....
לא אעלב.

סופי היא הבת האבודה של קרמיט ה-

ומיס
עם העיננים הבולטות שיוצאות החוצה והפנים העגולות , בנוסף לכך האופי הכלפתאי מהגיהנום מאד מזכיר את מיס
בימים הרעים שלה.

shlomy85

New member
צילומים לשער של BelleMode עם יאנה יוסף

טעימה קטנה מתוך הפייס' של המאפרת נטאשה דנונה.

sweetgood526

New member
תודה שלומי. לא מכירה את העיתון נראה מה הם עשו

אני לא מבינה איך עם שפתיים כאלה האמפרים מטשטשים אותם במקום להבליט?
כאילו WTF.
בכל מקרה נחכה ונראה לתוצאה.....
בנתיים מבחינת איפור הכי אהבתי בכתבה שעשו על חמישיית הגמר....
חוץ מהאיפור שיאנה עושה לעצמה שהיא יודעת הכי טוב מה מתאים לה......

shlomy85

New member
' מגזין האופנה של ישראל '

Bellemode הוא מגזין האופנה הראשון בישראל, עוסק באופנה ובסגנון חיים וסוקר את תחום האופנה על היבטיו השונים בארץ ובעולם. הוצאתו לאור היא בבחינת אבן דרך בענף העיתונות הישראלי בכלל ובזה של המגזינים בפרט. מדי חודש מוציאה החברה לאור מגזין אופנה באיכות גבוהה במיוחד, בתוכן ובהפקה, שעומדת בשורה אחת עם מיטב מגזיני האופנה בעולם.

בכל חודש מביא מגזין האופנה לקוראיו את חדשות האופנה מהארץ ומהעולם, סקירות עדכניות של תצוגות האופנה והקולקציות החדשות, כתבות אודות מעצבים ואופנאים, רשתות אופנה, חנויות ובוטיקים, אירועים שונים הקשורים בעולם האופנה, הדוגמנות, הסלבריטאות ועוד.
המגזין עוסק גם בתחומים שונים הקשורים בעולם התרבות והאומנות, כמו גם בתחום היופי והטיפוח, הבריאות והכושר, כנהוג במגזיני האופנה המובילים בעולם.

ניתן לרכוש את המגזין

ברשת סטימצקי
צומת ספרים
מגה בעיר
טיב טעם
שופרסל שלי
קיוסקים ופיצוציות תל אביב רבתי

מתוך הפייס' שלו..תתרשמי

http://www.facebook.com/BelleMode

sweetgood526

New member
חחחחחח אני ישים לב פעם הבאה ונראה מה הם יעשו

עם יאנה כדי לתת להם צאנס.....אצלו קונים BIGTIME ,לאישה את, פנאיפלוס רייטנג...ידעות.... ועוד כמה.....

sweetgood526

New member
תודה שלומי. נראה נחמד יתן להם צאנס...ועולם

קטן מה ראיתי אצם בפייס....פשוט ישראל ארץ קטנה....

אהבתי את השער של עדי....למה לא מבליטים ליאנה את השפתיים את הבחירות באיפור לא מבינה.....

shlomy85

New member
מה ראיתי שם ? ומי שאיפרה אותה זו הטובה בארץ

מאפרת הרבה דוגמניות ושחקניות המובילות, והמאפרת האישית של בר רפאלי, יעל בר זוהר, נינט טייב וכוכבות נוספות.

sweetgood526

New member
מכרים של משתתפי האח הגדול אישית....ולא לטובה

אני אוהבת את מיקי בוגנים שיער במיוחד אבל גם איפור נחמד....בועז שטיין איפור....עשה לזרד משהו כזה....ירין שחף למרות שהיום פחות שומעים עליו.....

בכל מקרה לא יודעת מי המאפשרת אבל מי שמאפרת את גניפר לופז היא המאפרת הטובה ביותר בעולם פשוט מושלם מה שהיא עושה איתה מושלם.

לגבי בר רפאלי אז אולי זה מאשש אני לא אוהבת שבר מאופרת לרוב....לטעמי היא יוצאת פחות יפה מאופרת ולא עושים לא איפור מחמיא....בר יפיפייה שהיא טבעית .....

למעלה