יום שני - בוקר טוב

shlomy85

New member
לא יודע, התגובה של יאנה יכלה להיות אחרת

היא טיפה הצדיקה את שרי ולא בטוח שזה היה במקום..
מה שכן, זה חלק מהמבחן של קותי ויאנה להתמודד עם הקשר שלהם ועם הביקורת עליו.
לדעתי קותי לא יאהב את הדברים של שרי וגם בטח יגיד ליאנה שהיא דיברה מתוך אינטרס.
קותי היה יותר פתוח ואימת יותר את הקשר שלו עם יאנה בראיון האחרון שהיה לו עם סלוצקי ודומינגז.

sweetgood526

New member
זה לא היה המקום שלומי...ויאנה גם בבית האח

הקשיבה ובסופו של יום עשתה מה שהיא רצתה ולהיות עם קותי...כמובן מה שהרגיז את שרי.

זה לא היה המקום ויאנה בהתחלה לא ידעה לאן שרי חותרת הפצרוף שלה אמר הכל...והרבה מזה היא למעשה אמרה על יאנה עצמה לא רק על יאנה וקותי...

זה לא המקום לעשות את זה מקווה שהם לא רוצים להפוך את מה שהיה בינהם גם עכשיו למשהו ציבורי שכל אחד יש לו דעה לא חושבת שזה מה שהם רוצים לא עכשיו ולא בבית...זה הזיק להם בבית האח ולא לטובתם גם מחוץ לאח....

אם זה יגרום לתקשורת לרדת קצת מהם ובלי לחץ מעז יצא מתוק...כמו ששרי גרמה למעשה לפיצוף הגדול בינהם וזה רק הביא ליותר הבנה שלהם....

ולסיום יאנה בכלל אדם יותר פרטי לא סתם הרבה ממה שאמרה על קותי ועל החיים שלה היה בחדר האח....

shlomy85

New member
אבל עד שהם לא יצאו בפומבי ויגידו שהם זוג

ימשיכו להציק להם עם שאלות כאלו..
שרי יצאה קטנה מאוד במה שאמרה, אבל תהיי בטוחה שאם קותי היה במקום יאנה, הוא היה עונה לה..
אני מקווה שהם לא יתנו לדברים האלה לחלחל להם, יותר לגביה כי אני מאמין שהוא מספיק חזק להתמודד עם זה.

מעין86

New member
היא בעצם טענה שיאנה אף פעם לא תוכל להחזיק

מעמד במערכת יחסים

shlomy85

New member
היא שכחה או לא יודעת שיאנה כמעט התחתנה

וכנראה שרק בגלל העניין הדת זה לא קרה..
והיו לה גם מערכות יחסים של שנה ויותר..
זו הייתה עקיצה והרצון שלה שזה לא יצליח בינהם וזהו..

izmeral1

New member
puma141 חג שמח לך לכולם+קותי עדיין קותי-

אז כך צריך ללמוד דבר הכי חשוב בעולם והכי נורמלי לכול דבר וכאשר מדובר מזוגיות.-ובזוגיות
וכמובן אהבה. א אין אהבה ביין קותי לבן ייאנה. -ועוד גבר בחור הוא קותי סבג בגיל 30 ומגיע מבית דתי יש כבוד כאשר הבית דתי. ולענייןלמה הם לא יכולים להיות ביחד זה פשוט מהרגע שקותי אמר ליאנה לעני חצי מדינה את המשפט הכי קשה לאישה בחורה לשמוע ז....ש................... שם ובאותו רגע נגמר הסיפור ולא יכול להיות דבר וחצי דבר לתווח
-הארוך ולהיות בזוגיות.

ויש אפשרות השנייה ? והיא הרבה יותר מכוערת .-כן להיות בזוגיות אבל הרבה מריבות וחוסר כבוד.-
תמיד אחד לשני יגיד אותם משפטים והם מאבדים שליטה וכמובן לא נמשך הדבר כאשר חיים
-במריבות וחוסר כבוד כול פעם אחד מהשניים יוצא מדעתו והכעס רק מוסיף רע לזוגיות" המפוקפקת.
הכבוד בזוגיות הוא מורכב כמובן אבל לפני הכול כבוד . ברגע שמאבדים את זה-זה כמו שחקן
-שאין לא יותר תפקיד ועולמו חרב עליו. אז כך לא בונים מערכת. חייב להיות התחלה מאוד.- יפה
נקי מכול רע.וגם ויש מריבון קטן על שטויות לא על מילים וכוונות של אלימות מילולית-אלה הדברים.
שמובילים לפרידה וכמובן לגירושים. ואם אוהבים" אהבה כזו בתנאים כאלה.? זה לא נמשך.
החיזור הראשון הדבר הכי נקי ומתוק. ואפילו מחיות אפשר ללמוד..???

וכאן היה דבר כזה קותי או יאנה או סיון גרינר והרשימה עוד ארוכה. פשוט חיפשו חלק תהילה ועדיין מחפשים
-והשאר כסף פרנסה עם או בלי הכוונה אנשים בעולם רואים אותם אלה פליטי הראליטי-אולי מתאים לתפקיד זה או אחר.
פרסומות וכול העולם הזהר סלבס להיות משהו גם לתת לקבל תוכנית או בסרט להיות. .
זוגיות רק והיה משהו יפה ונקי נשאר וגם לא תמיד. כמו כול דבר שנגמר או מתחיל. הכוונה המשך לחיים רגילים?

חג שמח לך
לכולם.

puma141

New member
איזמרל,חג שמח מותק!!
זוגיות זה...לא יוד

לא יודעת להגדיר:) תשאלי אחרים..

יונתנסקי

Well-known member
לא ראיתי שום זוגיות שהתחילה בתכנית ריאליטי

ונמשכה בחוץ.
יתרה מזאת:
אפילו לא ראיתי זוגיות שהתחילה בתכנית ריאליטי. ראיתי הוראות במאי.
הזוגיות היחידה שראיתי בה ניצוץ (כזה, שבאמת מדליק) היתה של עמיר וסיון, וגם היא התמסמסה כתוצאה ממשחקי אגו וקלמזינס של סיון, אבל בהתחלה - אכן אש בערה ביניהם.....
אני ארחיק לכת ואגיד, שדווקא העוינות שעמיר הפגין כלפי סיון בימים האחרונים לפני הגמר (כשחיזר אחרי נופר כדי לנקר את עיני סיון), דווקא זה מעיד על כך, שהיה משהו אמיתי, שכשנגמרת אהבה גדולה היא יכולה להפוך לשנאה גדולה.
אני זוכרת כאילו היה זה אתמול שעמיר ישב בחצר ואמר למישהו "אני לא יכול להוריד ממנה את העיניים"
יאנה וקותי - בעוד שבוע ישכחו האחד מהשני. וכמו שאמרת הם ממש לא מעניינים.

sweetgood526

New member
בארץ או בחו"ל. בחול יש מספיק דוגמאות

בארץ לא עוקבת אחרי כל הריאלטי... ובכל מקרה לא רלוונטי ....

אמיר וסיוון OMG זה היה כזה מעיק היא היתה מעצבנת ברמות... הסקס היה סקס מתוך רחמים והוא ממש ממש לא רצה גם לפני הסקס משהו איתה כל השאר היה מתוך רגשות אשם שהיא גרמה לו....

והם בכלל לא עניינו אותי...
כמה שלא סבלתי את נופר גקי ונופר כבר היו יותר נורמלים לטעמי מהם...

izmeral1

New member
חג שמח לך. על סיון ועמיר מדוייק מה שאמרת=

אני התרגשתי והאהבתי בה. ואז בא הסיפור עתי עמיר שכך גם זה התחיל.
-שני אלו היו במחלמה למה הוא מתנהג כך איתה והפוך. והריב.
היא היתה אמיתית ומתוקה בהתחלה.והיה לה טוב.
ואז עשתה מה שבדיוק עשתה השבוע האחרון יאנה לקותי.
-וזה חוזר. אומרת לעמצה רגע קיבלתי מחמאות מבפנים ומבחוץ -כאן ליאנה היה לסיון רק רק מבפנים.
עתי וכמובן כמה שיחות מטופשות. ואז היא מתנפחת על עמיר -אבל חוזרת ועשתה מה שעשתה .לא רק גרינר....?
ואז בא המכה עמיר בחד להמשיך. כמו משהו מוזר קרה לו.?
ואז הפכה להיות לא מלכת הצומי אלה מלכת המכות לעמיר ולנו. האובססיה לריח של עמיר.
והקללות והרבה זבל מהפה שלה .הוא היה מאופק ג'נטי... עד הסוף.
שמענו בחוץ היה משהו קטן. ולא יותר.
וכאן יאנה דלוקה על הפרס על כולם על עמצה ועל מה לא.
קותי ממשיך כי לא נעים והכי לא נעים מצד השני מנעים?
למה הרבה מנעים זה זה הגבר שאוהב בחורה מחוזרת..............שם הוא אומר היא שלי נא לכם.
-וזה יעבור לו. בגלל הרבה סיבות קותי לא עמיר כמובן -קותי עדיין חסר לו הרבה מה לעבור-יו
בחיים וזה לעשות חיים? אבל כמו שהכרנו את קותי. הוא בעוד שנה מתחתן.
ולא כמה ילדים מבורכים כמובן ואמן.
עוד משפט חשוב אני אהיה גם שמחה ואם יאנה היא בת זוגתו לעתיד.
- אבל הם משני עןלמות שונים.ואין כול קשר לדת. כן יהיה קלף לעצור בגלל זה אולי.?
אהבתי הניסוח שלך מאוד יפה וכמובן הרבה מבינה הכול.
-גם היסטוריה לא היה לך התגובה משרשור על סער. הוספצי משפט שאסד האבא טבח בחיילים שלנו סדיר.
-במחלמת יום הדין.-הכי כואבת כול מלחמה כואבת.אבל כאן נאמר על מלחמת פתע... אמרו ועוד יהיה למה ידעו ולא עשו מה שצריך..???
חג שמח לך יונתנסקי

יונתנסקי

Well-known member
מועדים לשמחה לך ולמשפחתך.

הגיל הוא לא רק מינוס.
הוא גם פלוס.
נסיון חיים זה דבר בעל ערך, וטוב שיש כזה.
לכן, כמו בכל החיים, גם באהבה אני מבינה "משהו". לא הרבה, אבל משהו, כי לי היתה אהבה והיו חיים מלאים.
תוסיפי לזה את העובדה שעבדתי שנים רבות בחינוך, ולמדתי להכיר אנשים (גם תלמידים הם בני אדם) אז זה לא מפתיע שראיתי את ה"רומן" של עמיר סיון כמשהו שבהתחלה היה אמיתי, והתקלקל.
קותי ויאנה - כמו שאמר גואל - לא מתחברים יחד.
אני מקווה שיאנה לא תתפתה על ה750.000 של קותי.
היא תמצא מישהו יותר עשיר ממנו, וגם יותר מתאים לה.
היא תסתובב בבראנז'ה התל אביבית, הראש שלה ייפתח, והיא תרוץ הרבה יותר קדימה מקותי.
כך אני רואה את הדברים. לא אהבתי את קותי, שהיה עצלן, שוכב כל היום במיטה, מתלונן, וגם לא נחמד ליאנה.
כמו שאת עצמך כתבת, לקותי יש עוד הרבה מה ללמוד בחיים, והוא כבר לא ילד.... בגיל 30 היו לי כבר 2 ילדים, וקריירה.
================================================================================
בינייני הסטוריה, פוליטיקה וסער - לא רציתי לענות לך, כי אנחנו בקצוות אחרים לא רק בפוליטיקה אלא גם בענייני הדת, אז לשם מה הויכוח?
כן קוראן, לא קוראן - ממש לא מעניין אותי.
אבל תראי, שמכל ה"ציונים הפטריוטים " שם, היחיד שקרא בתנ"ך כל יום, והבין מה הוא קורא היה דווקא סער.
אז את לא אוהבת אותו. זכותך.
אבל אני חושבת ששם הוא היה הכי חכם, הכי משכיל, הכי מעניין ותרבותי, הכי סבלני וטולרנטי, ידע להקשיב לכל אחד הכי חברי, (שימי לב ליחס שלו לשרי. מה הוא קיבל ממנה? לא ויכוח חכם, ולא שום דבר, אפילו לא סקס, ובכל זאת כמה יפה הוא התייחס אליה, ממש כמו אח בוגר) ועובדה שרוב אנשי הבית אהבו אותו, גם אלו שלא תמכו בו מבחינה פוליטית.
אני התייחסתי לתכונות האישיות שלו ולא לדעותיו הקיצוניות.

אה, וגם לתמיר הוא התייחס תמיד בהבנה ובהומור....

izmeral1

New member
אהבתי את הדיע שלך ממך וכמובן הרבה מה ללמוד=

ממך יש כיף שאת בהוראה .-מראה על תבונה שלך וכמובן תרומה שלך לחיים בכלל.
על סער אני בכלל לא הבנתי אותו .ולא היה לי רגע אחד של שינאה אליו.
נכון כאב לי התנאים ומסרים שהיה שם מבקש.- וגם אהבתי לשמוע את הקול שלו יחד הקסים את כול הבית-והקסם-עבר אל רוב הבתים ללא ספק. אבל הדעות שלו הקיצוניות אני לא מקבלת בימיינו אנו מקווה שכך אומרים.
גם על פי ההסטוריה יש לסער הרבה טעיות. כאשר מדובר באויב זה אוין ולא משחק.
סער מתרשם מהכוח של המרדה ממדינות אחרות.-הוא ציין זאת. אנחנו לא חיים כמו המדינות שהוא מתאר.
-כו כאן לא חיים בשוייץ נקודה.
וכמובן אני למדתי ועדיין לומדת את מזרח התיכון. וכמובן רק בת 30 עם ילד קטן.
נולדתי בצרפת למדתי בבית ספר דתי בגלל העברית. אני אמת מסורתית לא תדייה עדיין.
קשה לי עם העברית אבל הרבה יעבור עד שאלמד.
על הדעות שלי אני מרכז ולא שמאל ולא ימין.
ועכשיו שציפי לבני לא שם אני אשנה רק למקום שיש טוב . -אם משהו יהיה עם יאיר לפיד מקווה מאוד.
אני לא אוהבת את הימין הקיצוני כמו השאל הקיצוני.ובכל עכשיו רק קיים שמקל קיצוני.
כי ממרצ יאו הטובים והכי גדולים מאז קום המפלגה. עשיו שם
גלאון לא אוהבת אותה זה כמו בכוח להיות שם. אולי דור חדש?
אני אוהבת את סער אבל לא את דעותיו קשה לי עם.
לו היתי שם היה קצת מתון סער.

יש לי חברה נוצריה גם שכנים וגם ידיד וחברה מוסלמית בבית באהבה וכמובן.
-הם מבינים את המצב ואין לנו שיחות פוליטיקה ואם יש אז מבנים וללא ריבים.
אוכל גם חלק באהבה הולך.אני שף אותי בכלל אוהבים בגלל המתוקים? לא יש באמת חיבוק אמיתי.
-זה אומר אם חסר משהו מקבלים ואחד חושב על השני.
לי אין דעה שלילית על המוצא דת. אבל לא להיות צבוע להיות כזה דתי ומצד שני לעשות התבוללות.
גם לגבי קותי יאנה. וגם יש עולם ואני מקבלת.האהבה גוברת על הכול?
אבל אהבה לא משחקים.
מאחלת גם לך למשפחה חג שמח
והרבה כיף לימים של החופש עם הילדים...
ואני כן אהבתי כול פוסט שלך .-כי יש בו מסר לטוב ולרע ...וזה החיים.

הרבה חברים מחול הם גויים ואני אוהבת.מהלב. הם נוצרים..פעם היו היינו אחד.

יונתנסקי

Well-known member
אני לא אהיה האדווקאט של סער

אבל באמת אהבתי אותו.
אני חושבת כמה הוא צעיר, וכבר כל כך חכם, מה יהיה שיהיה בן 50 (אם איזה ימני קיצוני לא יהרוג אותו...).כשעוברים לארץ חדשה - יש הרבה קשיים, גם בשפה, גם במנטליות של האנשים, ועוד אם רוצים ללמוד היסטוריה של הארץ זה ממש קשה, כי לנו יש הסטוריה ארוכה.
יש לי בת שעברה לפני שנתיים לקנדה. ויש לה בן בגיל 11 ושמו יונתן.
היא סיימה כאן אוניברסיטה ולמדה היסטוריה, ובין יתר עיסוקיה למדה שנתיים ב"יד ושם" הדרכת קבוצות בפולין.
ומסיירת עם תלמידים, חיילים וקבוצות במחנות ריכוז והשמדה.
היא באמת שוחה בהיסטוריה, ואנחנו תמיד צוחקים שאת ההסטוריה של קנדה אפשר ללמוד בשעה, זה לא כמו ההסטוריה שלנו.
עכשיו יש לי שאלה אחת ובקשה אחת:
האם את מכירה את האנשים שדרסו את לי זיתוני? (במקרה , ברור לי שלא כל יהודי צרפת מכירים אלה את אלה)
והבקשה:
אני לא מקפידה בין בשר לחלב, אבל לפעמים הולכת לארוחה לחברים או שכנים, ורוצה להביא קינוח או משהו מתוק, וזה צריך להיות פרווה, (כי הם כן מפרידים בשר/חלב) ותמיד יש לי עם זה בעיה.
לעשות קינוחים משמנת מתוקה, ולאפות עם חמאה - אני יודעת מצויין, אבל לעשות משהו מתוק, שגם יהיה מוצלח, וגם פארווה - זה נראה לי קשה עד בלתי אפשרי.
אז אני אשמח אם תתני לי מתכון או שניים כאלה, אבל, בלי מרגרינה, ובלי שמנת צמחית שזה לא טעים.

בסדר, סלט פירות ולפתן/קומפוט זה גם אני יודעת.
מחפשת משהו יותר מיוחד. תודה.

izmeral1

New member
היי יונתנסקי..ומועדים לשימחה.-בכיף אני לרשותך

וסליחה על איחור של התוגב כטל היום היה בעיות חיבור אינטרנט.
הרבה כיף גם לשמוע על המשפחה שלך הילדים כן קיבלו ממך השראה להמשכיות.-כמו הרבה ידע.
-על הכול .נכון על קנדה לא הרבה קשה להבין וללמוד על ההיסטוריה שלהם.
-וגם שם עברו הרבה תהפוכות.אבל שום מדינה לא דומה לישראל, ועל זה אומרים על חרבינו נחיה..
אני תיקווה שלא נדע עוד מלחמות ואמן לשלום.
ולא יהיה עוד רצח חיללה כמו לרבין המנוח.ששם אין אני מאמינה שידו היתה לבד-של הנתעב בן אבלה איגל עמיר
ולא יהיה רע לאף אחד ולא לסער. -מי קללות לא מתים. נכון גם זה אסור שיהיה.
לגבי הסיפור של הבחורה מהפגע ברח.....לא מכירה את הרעים שפגעו בה.
-אבל יש הרבה אנשים שהם רוצים בצרפת לתת להם גזר דין קשה ואני בעד.
אני כן מטולוז וכמובן יש קיהלות של הרבה אנשים כמו חב"ד ואחרים לאהבת ישראל וגם והם לא דתיים.
אני למדתי בבית הספר שהיה בו הרח של הקטנים והמורה אב שלא נדע.

לגבי הבקשה שלך על מתכון כמו פרווה שהוא יכול להתאים לעוגה או למתוק אחר.
לגבי עוגות. במקום חלב פשוט מיץ מרוכז-כמו של ספרינג.
לעוגה קלה גם מספיק מיץ רגיל. כאשר זה מרוכז זה על דבר טבעי כמו תפוז הכוונה.
ועל קרם אין תחליף לקרם אמיתי- ומה עושים ממירים בזיגוג או שוקלד מעל העוגה.
-מריר כמובן עם שמן בבן מרי עניין של כמויות -ל-150 גרם שוקולד עד -3 כפות שמן טוב תירס או קנולה תמיד.
והזיגוג הכי פרווה הוא נוזלי עם פרי שנבחר. כמו התאמת טעם העוגה עם תפוז לדוגמה-
יכולים להכין מיץ תפוזים עד כוס ביחד הוספת כול ליקר שרוצים כדי להעשיר טעם-וכמובן - 1 כף סוכר להכנת המיץ שזה הזיגוג- וחשוב תמיד להכין מסוכר דק שזה אבקת הסוכר. כך מקבלים מראה נקי- ועוד טיפ קליפות של תפוז מסוכרים.
זה לקישוט העוגה והיא הופכת לעוגה מרשימה.ומתאימה לכול זמן.
לגבי עוד זיגוגים הם המייפל כמובן שיש לך אפשרות מיץ תפוח וגם קוביות מתפוח עץ הגרנד מקולף.
שזה לתוך הבלילה של עוגה. לעוגה בטעם תות גם אפשרי אותו הדבר- זיגוג לא צריך.
אלה להוסיף ריבת התות שדה לדוגה להכין את הבלילה ואז משאירים כמות קטנה בצד מוסיפים.
-את הריבה מעל הבלילה שמוכנה בתבנית.-ומעל שאר הביללה אלה העוגות של היום.
זיגוג רק אבקת סוכר לעוגה כזו וכמובן-להפחית מכמות הסוכר.
אלה כמה טיפים לגבי העוגות הכי קלות כמו הבחושות . אפשר גם על עוגת הקקו ושוקולד שזה מים רותחים.
ועוגה בחושה עם שמן כמו השאר שצייינתי -זה שוב להמיר את השמן במקום מרגרינה חמאה.
כמו כוס מידה לכול עוגה של -כמות ביצים עד -3-4 -1 כוס סוכר -רק לשוקולד קקאו מוסיפים
עוד חצי כוס סוכר -ל-4-ביצים.
לגבי משהו עם פרי או- יש גלידות סורבה לא חלבי-לזה אפשרי להוסיף אגוזים פרי ממותק טרי רק פירות יער.
שזה קצת שונה מהקומפוט. או להכין לא בחג שטרודלים מבצק.
הפילו עם כול מלית שאת רוצה.-כמו ריבה של תאנים ואגוזי לוז. ואת הריבה את יכולה להכין.-באפייה זה כמובן לפי העונה.
ויכולה את המלית רמעט ריבה והרבה אגוזים מקבלים משהו דומה לבאקלווה.
או עם קוביות התפוח עץ. פשוט במעט שמן ולהוסיף לו טעמים ליקרים וגם שמן בכמויות מיזערי.
-של בוטנים- עם ממרח בוטנים והשמן שצף למעלה. מהצנצנת של ממרח בוטנים.
באמריקה ואירופה יש איזה חמאה שהיא מאוד עשירה וקוראים לזה חמאת קוקוס הבטולה.זה רק לשפים הכי גדולים בעולם.
-וזה לא מחלב זה מעושר מצמחיות כמו שמן הקוקוס.
מזה מכנים בסיס שך כול העוגות הטארים טארטאלטים ומה לא.
זה דבר מדהים.
עכשו כאן רק טיפים מקווה שהבנת מהסבר שלי.
במסרים אני יכולה לתת לך מתכון מושלם. לכול דבר?
ואני הבנתי שאת אוהבת המטבח ועל כן אני נתתי לך טיפים של הדברים שהכי הרבה מכינים בבית.
עם מזגל גדול אני מכינה כול העוגות האלה?
כמובן שיש דברים מעל והצורך במעבד מזון.
כאן הכנת הביצה ללא הקצפה.ולזה האפשרות במיקסר גם נוח וכיף.
א את מדהימה איך ללכת להתאריח ולכבד ממך מטעמך .
אז כך כול דבר מתקבל כמתנה .ויש לחברים שלך אפשרות לשמור לארוחה חלבית. ולזמן שלא אוכלים בשרי.?
כיף הוא נכון לאכול במזמן שאת מגיעה.
חג שמח לך מקווה שתבני מהבלגן? שלי אבל אני לרשותך לכול מתכון.
גם מה שאני תיארתי כאן... בכיף ובאהבה זה הכי הרבה מה שאני יודעת לעשות עם אהבה...

יונתנסקי

Well-known member
תודה רבה.העתקתי את כל הפוסט שלך.

אני אצטרך להוריד משם את הדברים שקשורים ל"אח הגדול", ואז למיין את הטיפים, כי באמת נתת לי הרבה טיפים מאוד שימושיים, ואני מודה לך על כך מאוד.

מועדים לשמחה.

izmeral1

New member
ערב טוב יונתנסקי חג שמח בבית=

לגבי הזיגוגים הם מתבקשים להיות בחום זה להכין או במיקרו-לדקה או בקסרולה על אש קטנה גם לשני דקות.
תמיד לערבב ובוזקים-יוצקים על העוגה שהיא חמה. אני הבנתי שאת חזקה במטבח והרבה קל.
להבין טיפים. בכיף אני לרשותך.
במסרים מתכון מלה וגם כאן וצריך.
-כך לפעמים נתתי וכמובן למתוקה כאו קיזר סוזי.
לילה מקסים לך למשפחה וכמובן הרבה מתוקי.
אין צורך בתגובה.וכול מה שאת תבקשי?לרשותך תמיד.

למעלה