יום שני - בוקר טוב

Aronsona

New member
יש סערות ויש סערות

דיון סוער על נושא עקרוני - מבורך
דיון סוער תוך פגיעה באחרים - עצוב ועדיף שלא יתקיים

puma141

New member
לא ראיתי ניסוחים=אבל אף אחד לא חף פה ביום זה

או אחר=
מניסוחים פוגעניים.

sweetgood526

New member
בוקר טוב. בוקר גם ליאנה וקותי....

שלא יתנו לאנשים אינטרסנטים כמו שרי בכלל פתח לדבר על היחסים שלהם...במיוחד יאנה.....לא שרי לא יעל לא אף אחד שיוצאו את כולם מהיחסים שלהם ולהגיד להם לא להתערב....

למי שרוצה להתעניין בדברים אחרים שיכתוב וזה ממש לא פורום של יאנה וקותי....מצחיקים אותי אנשים שמגיבים בצורה כזו....

שמחה על הקמפיין של יאנה...רק מקווה שיהיו לצידה אנשים טובים וחזקים שרוצים את טובתה באמת ולא אינטרסנטים....

puma141

New member
סוויט,שרי כנראה יודעת את האמת של יאנה.את

תצטרכי להשלים עם זה אם יאנה תחליט לא להיות עם קותי
חחחחחחח זה מצחיק!התכנית נגמרה מותק=עכשיו החיים! את לא יוכלה לקבוע לאף אחד מהם..יאנה ישבה לידה-ונתנה לה ליגיטימציה לדבר..זה אומר שיאנה באמת לא ממש שם! וגם לא קותי..

sweetgood526

New member
איזה שטויות. שרי אמרה את הדברים שהיא אמרה

בבית יאנה לא היתה מתחילה לריב איתה עכשיו במהלך התוכנית חחחח כמו שגם בבית האח הגדול היא הקשיבה לשרי אבל עשתה מה שהיא רוצה להיות עם קותי ואת זה שרי לא יכלה לסבול....

יאנה לא נתנה לה שום לגיטמציה לדבר ובכל מקרה זה לא עיניינה לדבר על הנושאים האלה...

והאמת מלימונים יצאה לימונדה אולי ככה התקשורת תרד קצת מהם ולהחץ יהיה פחות גדול....

puma141

New member
סוויט את מכחישה את המציאות.ולא יעזור לך-

יאנה בעצמה דיברה, אישרה את דבריה של שרי, ואמרה שהיא לא בנויה למערכת יחסים ארוכה.
מה לא ברור בזה? מה קשורה התכנית? ויודעת מה- מה בעצם אכפת לך?:)
זו תכנית TV שהסתיימה=ועכשיו הם בחיים שלהם!
הם לא ישארו יחד בגלל שסוויט ושלומי רוצים.
אני לא כותבת את זה כדי להכעיס אותך-
אלא שתשלימי..צאי מזה..חחחח זה נגמר! את לא מעורבת בחיים שלהם יותר!

sweetgood526

New member
ומה זה קשור בדיוק וזה לא מה שיאנה אמרה

לא אני משפיעה עליהם ולא שרי משפיעה עליהם מי היא בדיוק שתביע דעה כזו על יאנה עצמה בטלויזיה לא במקום בכלל...ועל יאנה וקותי יותר מכך....
כמו בבית ככה בתוכנית יאנה הקשיבה ועשתה מה שהיא רוצה להיות עם קותי...כמו שהיא יכולה כמובן לבחור לעשות משהו אחר....

כדאי שתבדקי טוב טוב מה חשבתי על הסיכויים שלהם לזוגיות בחוץ זה לא שולל את הדברים שלא במקום של האינטרסטית הבוגדנית שרי....
ואני חושבת שרוב התגובות של האוהדים של יאנה קותי כזוג הם מאוד ריאליים מקווים בשבילם אבל ריאליים שזה יכול להיות לא להסתדר...
זה לא משנה את העובדה שהם כרגע בודקים את הדברים ואין לשרי שום זכות להביע את עמדתה על המערכים יחסים שלהם בטלוזיה חוצפנית...

אף פעם ךא הייתי מעורבת בחיים שלהם....חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ולא חשבתי אחרת.

puma141

New member
סוויט,לי הספיק מה שראיתי=הם לא יישארו יחד..לד

לדעתי.חחח האמת גם לא ממש אכפת לי

sweetgood526

New member
חחח כמו שאמרת לדעתך...וזה לא משנה הנקודה היית

הייתה על שרי וצביעות הקנאה והמניפולטביות שלה והערה לא במקום שיאנה יושבת לצידה...

כמו שאמרתי מקווה בשבילם לטוב....כל השאר לא בידיים שלי אלא שלהם....
מה שכן יאנה לא צריכה אנשים כמו שרי יעל בוגדיים אינטרסנטיים בחיים שלה...
אפילו בתוכנית ראיונות שרי מוצאת לנכון לזרוע את הרעל שלה...

puma141

New member
אני חושבת כמוך על שרי=אבל זה לא קשור לעניין.א

את מלקה את שרי בקטע הזה=סתם!
יאנה אמרה לה שרי זה בסדר-אז שרי דיברה! לשרי יש חיים משלה, ורק שאלו אותה-והיא ענתה כשיאנה מצדדת בזה.
את לא יכולה למחוק את יאנה מהחיים שלה:)יאנה הייתה שם ודיברה-ואת מתעלמת מזה!
וזה יבוא לך לפנים..

puma141

New member
כן!יאנה יכלה להגיד-אני אדבר על עצמי..מה רע בז

בזה? בהחלט כן!
יאנה לא סתומה, והיא סתמה את הפה כבר לאלירז. אין לה בעיה. אז גם כאן הייתה אומרת אותו דבר..לשרי

sweetgood526

New member
נתחיל מזה שליאנה כן היו מערכות יחסים יחסית

ארוכות שנתיים ושנה...

עכשיו שום דבר לא יבוא לי לפנים כי זה לא משפיע על החיים שלי. ושוב אמרתי לגבי יאנה וקותי אוהבת את שניהם ככה שביחד ולחוד מקווה לטוב בשביל שניהם. ומאוד ריאלטית לגבי הסיכויים שלהם בגלל זה תמיד זה היה בתקווה אבל גם דעה מאוד ריאלית דעה ולא יותר.

זה לא היה המקום של שרי לדבר אין לה שום זכות להביע את דעתה על החיים הזוגיים של אנשים אחרים כל אדם אחר שיודע את מקומו ולא מניפולטיבי צבוע אינטרסנט ומזוייץ היה משאיר את זה "מקווה בשבילם"...

כל השאר לא היה במקום במיוחד שיאנה יושבת שם...יאנה לא נתנה לא את האישור לדבר ראו על הפרצוף של יאנה שהיא לא אהבה מה שהיא אמרה...שרי התחילה עם הדברים הלא במקום שלה...המראיינים הרגישו שמה שהיא אומרת לא במקום ופנו ליאנה....ואז יאנה לא הייתה נכנסת לויכוח בטלויזיה על הנושא...וטוב שכך...
כמו שאמרתי כמו בבית האח הגדול מה שאכל את שרי יאנה הקשיבה אבל בסופו של יום עשתה מה שהיא רוצה וזה להיות עם קותי ככה בחיים האמיתיים בחוץ היא תבחר לעשות מה שהיא רוצה בנתיים זה להיות עם קותי יותר מאוחר זה יכול להשתנות...

וכמו שאמרתי להלימונים של שרי אולי יצא בסופו של דבר לימונדה...התקשורת תרד מהם ויהיה עליהם פחות לחץ...

זוהר1012

New member
סוויט על איזה ראיון שה ל יאנה ושרי את מדברת?

את יכולה לשלוח לינק בבקשה?

למעלה