קצרים שישי

• פותח הנושא melon
  • פורסם בתאריך

melon

New member
קצרים שישי

סופ"ש בפתח - שיהיה סופ"ש שקט ונחמד

melon

New member
ריצת אביב בחוץ והטבע חוגג

היום היה יום חם ושמשי , ויצאתי לרוץ מסביב לאגם.
בעוד אני נוזלת ונמסה מחום , הברווזים משכשכים בהנאה במים הקרירים , צבי המים משתזפים על סלעים (חמודים מאוד, לא מבינה איך הם מצליחים לטפס) והברבורים משפצים את הקן לקראת הגעתו של הדור הבא. מי שלא ראה קן של ברבור - זה קן ענק ומושקע , וילה עם 4 כיווני אויר.
כמה יפה !
אני אנסה לצלם בהזדמנות ... (ממחר חוזר הגשם )

לא יודעת סביב איזה אגם את רצה

אבל זה נשמע כמו הריצה שחברה שלי צילמה והעלתה לפייסבוק לפני כמה ימים

גב אל גב עם קצת חתירה באמצע

כמידי יום חמישי אנחנו עורכים ריצת ערב/לילה בשטח. כל פעם מסלול אחר כאימון לקראת הר לעמק (כמובן פתוח לכל משתתפי הקבוצה ולא רק למי שנרשם למרוץ). כ12 קילומטר לתוך השקיעה ובחשכה.
אתמול בבתרונות רוחמה, עליות ירידות, שדות חיטה לקראת קציר ונחש קטן אחד בדרך.
הבוקר אימון משולב, מי שרץ אתמול קיבל פטור מהרכיבה, אבל השחיה היתה מדהימה, 40 דקות במים, קבוצה גדולה, מתקדמים ובנקודות מסוימות מחכים ואוספים את כולם. ואחר כך ריצה של 50 דקות. זו הפעם הראשונה שרצתי יותר מ 20 קילומטר גב לגב ולא בחצי מרתון
מכיוון שהשמונה קילומטר היום היו על כביש ועם פרטנר חזק הם היו על קצב מהיר, מה שמורגש בהחלט ברגלים.

ועוד מעט יוצאת עם הבת שלי לאימון ילדות/נערות לקראת טרינשים. ים, אופנים וריצה, מיועד במיוחד בשבילן לתרגל ולהוריד חששות. ביקשו שאכנס להשגיח במים - יגידו לי ים ואני לא אכנס....?!

בקיצור התחלה מדהימה לסוף שבוע

מזל שיש טריאתלון נשים

ועוד יותר מזל שאחרי ארבע פעמים עם אותה שותפה זו כבר מסורת, והשותפה שיכנעה אותי שאי אפשר לוותר השנה, ושקטן עלי לרכוב 10 ק"מ בקצב של לסיים גם אם עליתי על האופניים פעם אחת מאז טרינשים הקודם ולא עשיתי כל כך שום פעילות אחרת (הנקה זה נחשב?) מאז ספטמבר 2013.
בקיצור, אני לא מצליחה לעשות כלום כבר מלא זמן. שילוב של הורות לשלושה, מהם שניים שאינם יכולים להישאר לבד, ומהם אחד בן שנה וקצת, שלא נותן לאמא לישון שנת לילה מלאה, יחד עם עבודה במשרה מלאה, יחד עם בן זוג בעבודה תובענית יותר מתמיד. ואני בסדר עם זה. יודעת שזה זמני.
ובחזרה לטרינשים. אני אמנם לגמרי מסוגלת לעלות היום על האופניים ולרוכב עשרה ק"מ, אבל בכל זאת לא רוצה להגיע לשם כשהרגליים בקושי זוכרות איך לפדל. אז הוחלט שעכשיו כל סופ"ש, גם שישי וגם שבת, ארכב. יפרגנו לי שנת בוקר מאוחרת או שנ"צ גם אם יש כל מיני עניינים דחופים אחרים (לנקות את הבית או סתם קפה של בוקר שישי עם האיש), אני אלך לישון בתשע בערב אם לא תהיה ברירה, ואני אצא.
אז יצאתי. היום היה הפיילוט. לא מדדתי, אבל רכבתי משהו כמו 10 ק"מ. אולי טיפה פחות. היה בסדר. כשאני משווה לפעם הראשונה שלי בהכנות לטרינשים הראשון שלי לפני ארבע שנים, היה מעולה.
המשך יבוא. אני מקווה

כל הכבוד

מסירה בפנייך את הכובע, וגם בפני כל מי שמפרגן לך אימונים.
ואם הנקה היה נחשב, וואו, נראה לי שהיינו קרועות את המסלול ביחד.

meedas

New member
חוזרת לספר חוויות ממרוץ הרצליה...

השתתפתי במקצה 4 ק"מ. אם להתחיל מהסוף - אז הצלחתי לרוץ את כל המרחק ברציפות בלי לעבור להליכה, ואפילו שמרתי על קצב טוב (במושגים שלי
)
הפציעה הכרונית שלי, זו שבעצם גורמת לזה שאני רצה מרחקים קצרים כל כך, הרימה את הראש בערך באמצע הדרך. אבל הכאב נשאר סביר והחלטתי לא לעבור להליכה למרות הידיעה שיש סיכוי שלרוץ על הכאב יוביל להחמרה זמנית במצב וקושי לרוץ ביום-יום. בתקווה ששבוע מנוחה מריצות + חזרה לריצות של עד 2 ק"מ בלבד ירגיעו את הכאבים עם הזמן

בסך הכל היה ממש כיף. קצת נעלבתי מהיחס של רצי ה- 10 שראו לנכון להתכונן לריצה שלהם על מסלול המרוץ גם אחרי הזינוק של מקצה ה- 4 , רצו נגד הכיוון ולרוחב המסלול והפריעו מאוד בתחילת הדרך. ובעיקר עצבנו אותי ההערות המעליבות של מחלקי המים ומכווני המסלול - נערים צעירים שאין לי מושג מי שכר לתפקיד אבל חשבו שלצעוק לרצות שהן איטיות נורא ולצחוק עליהן בקול רם זה מצחיק (עלי דווקא לא צחקו אבל זו לא הנקודה).
מהצד החיובי - היה מתוקתק ומסודר, לא היו פקקים בבוקר או בחזור ובעיקר זה שהצלחתי לרוץ הכל

אז סליחה על החפירה, אני עוד קצת בהתלהבות מההישג. מרוץ ראשון וכל זה.
שבת שלום

ברכות על המרוץ הראשון

אני ממש, אבל ממש מזועזעת מהסיפור של מחלקי המים. אם הם לא מעודדים, שלפחות יסתמו את הפה. והייתי מאד שמחה אם היית מעבירה את זה למארגנים, כדי שבשנים הבאות יחדדו את העניין.
בכלל לא חפירה וטוב שכתבת!

למעלה