קצרים ליום חמישי

Springy

New member
על טבלאות גדילה והתפתחות

אני נוהגת לומר "לפעמים פשוט מעבירים שני דפים ביחד". תגידי לאחות שאת מתקדמת בחומר וכבר יש לך את המהדורה החדשה
את הולכת להיכנס לעידן של טבלאות מעקבים ואחוזונים, אחת המיומנויות הכי חשובות היא מתי לסתום את האוזניים...
נשמע שהצלחת לעשות המון ספורט בתקופה האחרונה - נפלא, ולגמרי לגמרי שיפור!

wonderMem

New member
היית צריכה להסביר לאחות המעקב

שאת לא עושה דברים "לפי הספר". זה פשוט לא הקטע שלך...
תמונה אחת ממירוץ התחפושות, או האבטיחים, והיא הייתה יורדת ממך עד הלידה!

יפה לך על האימונים.להצליח הכל תוך כדי... ממש לא מובן מאליו.
ושתגמרי את קורס ה-TI תראי שתהיי כל כך עסוקה בשחיה בטכניקה, שלא יהיה לך זמן לזכור שהשתעממת...

תומרונתם

New member
מנהל
יש לזה טריק:

לא להקשיב לאחות!!!
ובכלל, יש כאלו שאומרות שעם ההריון צריכים לבוא גם אטמי אוזניים.

ואני קוראת ולא מאמינה שאת בשליש שני, ועושה את מה שאת כותבת כאן.
את מלכה!! יש לך בהחלט במה להיות גאה, ולא רק בקילוגרמים!

לטי
או טיפשת חלב....

יש כמה חודשים שזו תהיי את. אחר כך זה יהיה התינוק/ת שלך שתמיד רזה מדי, שמן מדי, אוכל יותר מדי וכו'.
כמות השטויות ששמעתי שאחיות טיפת חלב אמרו לאמהות צעירות (וגם ותיקות) בתחום הצר שהן אמונות עליו, לא ייאמן. שום דבר לא קשור למשהו שמבוסס על איזשהו מחקר רפואי. פשוט שטויות במיץ.

מקווה שהחליפו את עקומות הגדילה שהיו כשהילדים שלי גדלו - עקומות שמבוססות על ילדים אמריקאים שהואכלו בתמ"ל בשנות השישים לאלף הקודם....

העיקר שאת יודעת מה טוב לך ואת יכולה להתאמן

tamark4

New member
תתרגלי

וזו אחת הסיבות החשובות שיש לנו שתי אוזנים, אחת לכניסת שטויות ואחת ליציאה מהירה שלהן.
כשחמודי יוולד לכל העולם יהיה מה להגיד.... צריך לקחת בפרופורציות. אחיות טיפת חלב עושות את העבודה שלהן, לפעמים ברצינות יתרה ולפעמים בלי שמץ של ציניות בריאה.

תומרונתם

New member
מנהל
עוד 30 יום... Here I Come!!!

זהו, חגיגות הבר מצווה כבר מאוחרי (וואו! כמה שהיה מטורף!) ו-30 ימים של טירוף חושים לפני

השבוע התחלתי כבר ביום שני לחזור לריצות, בעלי היקר מכל עשה לי תכנית שאפתנית אך הגיונית איך לצלוח את ארבעת השבועות הקרובים ולהעלות במרחקים. בשבועות האחרונים אמנם לא רצתי אבל שמרתי באדיקות על פגישות עם המאמן האישי, כך שיש לי בסיס רחב לבנות עליו עכשיו את המרחק - מה שלא היה לי בפעם הקודמת.

אתמול כבר רצתי 5 מייל, די בקלות, ובשבת נחזור לרוץ סביב האגם - איזה כיף שמזג האוויר סוף סוף מאפשר! (וסליחה ומחילה מכולכן על תיאורי הקור שעדיין כאן ובגדול...)

למעלה