הודעה חשובה, עד שהנהלת תפוז אולי תודיע בעצמה

מיכי 10

Member
הודעה חשובה, עד שהנהלת תפוז אולי תודיע בעצמה

שימו
בינתיים קראתי על כך בזכות אחת הגולשות, שהעתיקה את ההודעה לאחד הפורומים. הגולשת סיפרה שאל פורום משוב נשלחה - ע"י הנהלת הפורומים - הודעה זו: [URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/168/184942704/[/URL] ועבור מי שמתעצלים לפתוח את הקישור: הודעה חשובה הנהלת הפורומים 04/06/2020 | 12:12 גולשים יקרים, מערכת תפוז אנשים ששירתה אתכם בשני העשורים האחרונים מיושנת מאוד ולצערנו אין באפשרותנו להמשיך לתחזק אותה. מתוך רצון לנסות ולשמר חלקים מהאתר, אנו מנסים לפתח אתר חדש ומתכננים להעלות אותו בקרוב במקום האתר הנוכחי. אנו מתנצלים מראש על תקלות ככל שתהיינה כל עוד האתר הישן באוויר וממליצים לגבות תכנים אישיים. בברכה, הנהלת האתר מיד כשנודע לי על כך, הגבתי אליהם: חבל מאד מאד מאד
. אבל למה אתם לא שולחים הודעה
מיכי 10 04/06/2020 | 16:04 מיידית וישירה אל כל הפורומים
זה המינימום שהייתי מצפה מההנהלה, אחרי כל השנים שלנו כאן. וגם, שתודיעו עד מתי אנחנו יכולים לגבות! תודה על התקופה שלנו ב"תפוז", רק תסיימו אותה יפה, בבקשה.

DoronModan

New member
תודה מיכל

ואיך את יודעת שהתעצלתי ללחוץ על הקישור? כתבת להם מאוד יפה. מה שהייתי רוצה להבין, זה: אם פותחיל אתר חדש, איזה חלקים הם רוצים "לנסות" ולשמר. האם את הפורומים כפי שהם? ובמקרה זה הפורום שלנו ימשיך להתקיים, גם אם בצורה אחרת? ועל מה הם שוקלים לוותר?

מיכי 10

Member
תודה, דורון.

ולשאלותיך, איך אומרים" לאלוהים הפתרונים"... כלומר, לאלוהי "תפוז", וכמו שכבר למדנו, אין להם כזה. אני יכולה רק לנחש, שהאתר החדש לא יעלה כל כך מהר. בעיקר לא, אם יקחו איתם את יחידת המחשב שלהם.
את ה"רצון לנסות ולשמר חלקים מהאתר", אני לא רואה כפשוטו. קשה לי להאמין שהפורומים יתקיימו כמו שהם כרגע, כי אז "מה הועילו חכמים בתקנתם?", והאתר החדש יסבול לא רק מחבלי לידה, אלא גם מהתקלות והבאגים הישנים. כך שאני מעריכה שאם באמת יהיו להם האנשים המתאימים, ואם הם אכן יקימו אתר חדש, שיחליף את הישן, או אז, הם יצטרכו להתחיל הכל מחדש. וזה כולל גם רישום חדש של כל מי מאיתנו אשר יִרצו להמשיך, ושל גולשים חדשים שיתכן שיתווספו, ולו רק מתוך סקרנות. יש לי הרגשה שרוב חברי ההנהלה כבר מזמן לא שם. אחד נחמד ענה לי אתמול בשעת ערב, על שאלה ששאלתי בבוקר, ושכבר פתרנו אותה בעצמנו, חברי פורומים מעטים ומנהל פורום תח"צ. היו לי התכתבויות אתמול עם אותם אנשים, ובערב גם עם אותו חבר הנהלה.

מיכי 10

Member
אני מרגישה את עצמנו קצת מסכנים.

קודם נסגר לנו המועדון, ועכשיו הולך להיסגר לנו הפורום (ועוד אחדים שחבל לי עליהם). אז מהמועדון, אם להודות על האמת, לא אכפת לי להיות בחופשה ארוכה. ויש לנו סוג של תחליף בצורת ה"זום". לי, כ"אשרי יושבי ביתך", די מתאים לא להצטרך לדאוג לתוכנית חדשה לכל שבוע. לא להצטרך לצאת בשעת עומס ולנהוג אל המועדון בלחץ. מלהתלבש יפה ולשים שְׂפָתון אני לא פתורה
, כי לפני כל שיחת זום או וידאו בוואטסאפ, לא משנה עם מי ובאיזה גיל הוא או היא, אני עוברת מבגדי בית לבגדי חוץ. וכבר קיבלתי כמה מחמאות על כך, אפילו.
אבל מהפורום/ים, יהיה לי ממש ממש חבל להיפרד. מה, נתחיל לכתוב באתר של אל"י? אני לא מוצאת שם כמעט כלום, ובטח לא רואה בו אתר שימושי. לי גם אין, ולא רוצה שיהיה, פייסבוק. ניסיתי פעם לעבור עם חבר לפורום של איזו פלטפורמה אחרת, אבל זה היה מאד לא מוצלח. נתנּו הזדמנות קצרה, ועזבנו.

DoronModan

New member
הכל יהיה בסדר

תחשבי על זה בצורה פילוסופית: כל דבר שמתחיל עובר תהליך מסוים, ובמוקדם או במאוחר הוא גם ייגמר. כך גם יצורים חיים, כולל אותנו, וגם עולם הצומח והדומם. הכל. אז רצוי מתכתחילה לא להיקשר לשום דבר ולאף אחד. ליהנות כן, לשמוח כן, כל עוד שזה קיים. ועכשיו אנחנו נהנים ועושים כיף חיים. מה שיהיה אחר כך נראה כבר. נכון?

מיכי 10

Member
נכון. אניצ'ה, אניצ'ה...

אבל חבל לי על המון חומר שאני פוחדת שילך לנו לאיבוד בגלל סגירת האתר. ואני, לפחות, השקעתי המון זמן ואנרגיות במשך יותר מ-12 שנים בפורומי "תפוז", ויצער אותי לאבד הכל במחי יד שלהם. בנושא אחד, יש לי מזל: לאה אספה במשך כמה שנים את הדיווחים שלי מהפורום. אני לא בטוחה אם יש לה עדיין כל החומר הזה. אבל חלק ממנו היא נתנה לי בתיקייה חצי שקופה, בזמן שעברה דירה. והיא ממשיכה לאסוף, ואפילו מוסיפה תמונות מתאימות. *~~*~~*~~*~~*~~* "לא להיקשר לשום דבר ולאף אחד", לצערי אני ממש לא יכולה. בעיה בעייתית...

DoronModan

New member
בקשר לסיפא

לא להיקשר לשום דבר ולאף אחד, זו בעיה שמעסיקה את גדולי ההוגים מזמן הבודהא ועוד לפניו. דרשות תאורטיות תמיד היו, אבל לך יש את הכלי של הויפאסנה שזה בעצם התרגול. כשחווים שהכל בהשתנות מתמדת, זה מסייע לא להיקשר. ואז אם בחיים יש מקרה לא נעים, אז פחות סובלים, כי יודעים שזה זמני. ואם מקרה נעים, אז גם פחות סובלים כאשר הוא מפסיק, כי ידענו מראש שגם זה יעבור. וכל זה מביא לשלוות נפש.

DoronModan

New member
בקשר לאתר של אל"י

משיחה שהיתה לי עם דרור בעבר, הוא יכול לעשות כל מיני דברים, ובלבד שיתנו לו הגדרות מדויקות של הצרכים. עד עכשיו אף אחד לא בא אליו עם בקשות מדויקות ורעיונות, אז זה נשאר כך. אם עדיין יש לו פנאי, אפשר לפנות אליו, בתקווה שהוא יוכל לעשות פורום טוב, כך שהוא כן יהיה שימושי. עוד חזונלה.

מיכי 10

Member
כן. נראה קודם אם תפוז באמת מתכוונים לעשות משהו

לטובתנו - הגולשים הנאמנים שלהם.

למעלה