ביטול קו 15 בהרצליה

מצב
הנושא נעול.

טנק2

New member
ביטול קו 15 בהרצליה

ביטול קו 15 בהרצליה
על פי הודעת מטרופולין, קו 15 בהרצליה (שיוצא לכיוון רשפון וכפר שמריהו) יבוטל החל מתחילת החודש הבא, כלומר ה1.2.2014, יום שבת הבא.

stratomaximus

New member
מעניין למה... האם תושבי כפר שמריהו החליטו

ביטול קו 15 בהרצליה
על פי הודעת מטרופולין, קו 15 בהרצליה (שיוצא לכיוון רשפון וכפר שמריהו) יבוטל החל מתחילת החודש הבא, כלומר ה1.2.2014, יום שבת הבא.
שלא מתאים להם שיעבור להם אוטובוס בשכונה, כי זה פוגע בערך של הבתים?

לא, זה בגלל שהקו הזה היה קו רפאים

לא, זה בגלל שהקו הזה היה קו רפאים
וכשאני אומר קו רפאים אני מתכוון לקו שלא נסעה בו נפש חיה. בנסיעותיו הוא נסע עם איש אחד בכל הנסיעה, המכונה גם נהג.

olli3

New member
מנהל
לא, אם אני לא טועה הוא גם הופעל על ידי

מידיבוס ולא אוטובוס.

מספר הנוסעים בו רוב הזמן היה 0 או נוסע אחד.

בעבר הרחוק קו 29 היה נכנס לתוך כפר שמריהו. גם במסעף רשפון על כביש החוף לא עולים או יורדים המון אנשים מהקווים שעוברים שם.

ממש לא. הוא הופעל בבינעירוניים של מטרופולין.

מידיבוס ולא אוטובוס.

בעבר הרחוק קו 29 היה נכנס לתוך כפר שמריהו. גם במסעף רשפון על כביש החוף לא עולים או יורדים המון אנשים מהקווים שעוברים שם.
ממש לא. הוא הופעל בבינעירוניים של מטרופולין.

לצערי, אין בשרון מיניבוסים או מידיבוסים

לא ראיתי, זה מה שסיפרו לי.
למטרופולין יש מספר קווים שיפעלו טוב בהרבה עם מיניבוס, לדוגמה קו 1 ברמה"ש שעובר ברחובות צרים מאוד וברוב שעות היום הוא יסתדר עם מיניבוס/מידיבוס מבחינת כמות הנוסעים.
בנוסף יש קווים שהם קווי רפאים לחלוטין כמו קו 8 או קו 15 בהרצליה שברוב נסיעותיהם תראה אותם עם נוסע או שניים במקרה הטוב.
מן הצד השני יש כמה קווים (אני מכיר את אלה של הרצליה ושל רמה"ש, אבל בטוח שגם ברעננה וכפ"ס) שצריך להפעיל אותם במפרקיות. לדוגמה: 29, 39 ו501. ובשעות העומס גם את 27 ו48. כיום הקווים היחידים בשרון שיש בהם מפרקיות וגם זה בשעות מסוימות או לעיתים רחוקות הם קווים 24 (אחת קבועה בבוקר ולרוב גם בשעות הערב המאוחרות), 525 (7:35 מהרצליה) ו561 שגם בו נתקלתי במפרקיות בשעות הבוקר.

olli3

New member
מנהל
הבעיה היא משרד התחבורה.

למטרופולין יש מספר קווים שיפעלו טוב בהרבה עם מיניבוס, לדוגמה קו 1 ברמה"ש שעובר ברחובות צרים מאוד וברוב שעות היום הוא יסתדר עם מיניבוס/מידיבוס מבחינת כמות הנוסעים.
בנוסף יש קווים שהם קווי רפאים לחלוטין כמו קו 8 או קו 15 בהרצליה שברוב נסיעותיהם תראה אותם עם נוסע או שניים במקרה הטוב.
מן הצד השני יש כמה קווים (אני מכיר את אלה של הרצליה ושל רמה"ש, אבל בטוח שגם ברעננה וכפ"ס) שצריך להפעיל אותם במפרקיות. לדוגמה: 29, 39 ו501. ובשעות העומס גם את 27 ו48. כיום הקווים היחידים בשרון שיש בהם מפרקיות וגם זה בשעות מסוימות או לעיתים רחוקות הם קווים 24 (אחת קבועה בבוקר ולרוב גם בשעות הערב המאוחרות), 525 (7:35 מהרצליה) ו561 שגם בו נתקלתי במפרקיות בשעות הבוקר.
הבעיה היא משרד התחבורה.
משרד התחבורה לא מחייב את המפעילים במכרזים החדשים לרכוש מפרקיות. גם לגבי מיניבוסים ומידיבוסים - בחלק מהמכרזים יש ובחלק אין.

כמו כן, שלחתי לך מסר לגבי נושא אחר.

אורי404

New member
אני לא זוכר את 29 בתוך כפר שמריהו

מידיבוס ולא אוטובוס.

אבל ככל הזכור לי נכנסו מידיבוסים בקו אוטובוס של כפר שמריהו-הרצליה.
פעל גם קו אוטובוס 508 מאזור רשפון-כפר שמריהו לתל אביב.

טנק2

New member
מה היה מסלולו?

מה היה מסלולו?
כביש החוף-דרך נמיר ועד לתחנה מרכזית דרך הקריה?

alantan

New member
נדמה לי שרק במסלול של היום, כלומר נורדאו

ושמאלה לכיוון הרצליה פיתוח. מדובר בכניסה למרכז הישוב אבל לא לרחובות הפנימיים שלו.

olli3

New member
מנהל
לא, או שהייתה חלופה או שהיה נכנס כל היום.

ושמאלה לכיוון הרצליה פיתוח. מדובר בכניסה למרכז הישוב אבל לא לרחובות הפנימיים שלו.
בשנת 2007 עוד ראיתי דגל תחנה ליד גן הילדים (בקצה, בחלק שכבר מוביל לרשפון) של אגד עם סמל אגד ועליו כתוב קו 29.

שאלתי את אחד הנהגים בקו 29 (היה נהג חבר אגד מבוגר), ממתי קו 29 לא נכנס לתוך כפר שמריהו. אז הוא ענה לי שכבר יותר מעשור שהוא לא שמע את השאלה הזאת ושהוא לא זוכר מתי בדיוק אבל ממש ממזמן.

alantan

New member
זה כנראה היה מאוד חלוד או חלופה.

בשנת 2007 עוד ראיתי דגל תחנה ליד גן הילדים (בקצה, בחלק שכבר מוביל לרשפון) של אגד עם סמל אגד ועליו כתוב קו 29.

שאלתי את אחד הנהגים בקו 29 (היה נהג חבר אגד מבוגר), ממתי קו 29 לא נכנס לתוך כפר שמריהו. אז הוא ענה לי שכבר יותר מעשור שהוא לא שמע את השאלה הזאת ושהוא לא זוכר מתי בדיוק אבל ממש ממזמן.
אני עוד כנער בשנות ה-80 זוכר אותו פונה שמאלה בסוף נורדאו...

olli3

New member
מנהל
היה ממש מעט חלוד, נקודות חלודה כאלו פה ושם על

אני עוד כנער בשנות ה-80 זוכר אותו פונה שמאלה בסוף נורדאו...
היה ממש מעט חלוד, נקודות חלודה כאלו פה ושם על
השלט.

אורי404

New member
לא חושב, שכל היום

לא חושב, שכל היום
ב-1995 הייתי נוסע מדי פעם לחוף הים בהרצליה ולא זכורות לי נסיעות בתוך כפר שמריהו.
החלופות, שזכורות לי היו דרך תחנת רכבת הרצליה (באותה תקופה של שנות התשעים מדובר על אזור אחר של תחנת הרכבת הרצליה ועל כבישים שונים באזור) ועל נסיעת בוקר, הממשיכה למלון אכדיה, בהשוואה לרב הנסיעות, שתחנת הקצה הייתה בכיכר דה-שליט. רק 1ב-1998 או לקראת סוף 1997 התחנה הייתה פחות או יותר באזור של המרינה.
כאמור אני לא זוכר בשנות התשעים חלופה דרך כפר שמריהו. גם אם הייתה, היא לא הייתה בכל הנסיעות, אלא בחלקן.

droriko

New member
29 היה נכנס לכפר שמריהו

29 היה נכנס לכפר שמריהו
ועם אוטובוסים רגילים

מצב
הנושא נעול.
למעלה