Women Dominated Country Music

LeAnnDylan

Well-known member
Women Dominated Country Music

ב-NPR דיברו על שנת 2013 ועל איך זו הייתה שנה שנשלטה ע"י נשים מבחינת איכות אבל לא מבחינת מכירות.
מדברים שם על יקירותינו קייסי מאסגרייבס וברנדי קלארק (לצד עוד נשים מוצלחות של השנה האחרונה)
זה לא קטע ארוך וזה מאוד מענין, תאזינו

או תקראו

Guncrazy

New member
קטע מענין

אני לגמרי מסכימה עם כל מה שהם אמרו

אני מקווה אבל שהשנה הזו עשתה סיפתח לשנה הבאה ושכבר בתחילת 2014 נשמע יותר נשים עושות חייל בתחנות הרדיו.

אהבתי מאוד את מה שקייסי אמרה

ובכלל אהבתי את כל הקטע הזה. אני מבכימה עם כל מה שהם אמרו ואני מקווה שבשנה הבאה נראה שינוי. זה התחיל מהטקסים ומהביקורות שהשנים מקבלות, אולי עכשיו זה יתרגם גם למכירות והשמעות.

וסיידנוט- אני ממש אוהבת את השיר הזה של קייטלין רוז שהשמיעו שניה וחצי ממנו בסוף!

symptoms

New member
זה לא עניין חדש

שנשים עושות מוזיקה הרבה יותר מעניינת אבל הגברים זוכים בפרסים ובכסף.

הו וול. לפחות אצלנו זה שונה

רעות

בפרסים לא בהכרח, בכסף כן.

פרסים שלא נקבעים ע"י דעת קהל בדר"כ לא מוטים לכיוון מין אחד.

symptoms

New member
אממ, רוצה להסתכל ברשימת הזוכים של

אמן השנה ב-CMA וב-ACM ולחזור אלי בנוגע לזה?
שלא נדבר על כמות הזמרים שנמצאים בכל רגע נתון בטופ 10 בפלייליסט לעומת כמות הזמרות.
ועל היחס בין כמות השירים של זמרות שמגיעים למקום ראשון לכמות השירים של זמרים.

קאנטרי הוא אחד מהז'אנרים היותר מוטים לכיוון הזמרים שיש.

רעות

לא הבנת את הנקודה שלי

זה שתחנות הרדיו מנגנות 20 גברים על אישה אחת (ובדר"כ גם האישה הזו היא בטח בחלק מאיזה דואט עם גבר אחר) זה לא חדש. זה שכל ערוצי המוזיקה של הקאנטרי משדרים רק גברים, זה גם לא חדש.
זה שאת נכנסת לחנות דיסקים (כן הן עוד קיימות) ורואה סטנד שלם של אלבומים חדשים ומומלצים ומופיעים שם רק גברים, זה גם לא חדש.
אבל בהתחשב בכל זה, עצם זה שיש נציגות ממש גבוהה לנשים בכל הקטגוריות הרלוונטיות, מוכיח שזה לא בהכרח מוטה לכיוון מין אחד.
ובסופו של דבר צריך להסתכל גם על אחוזי מכירות ונתוני הצלחה בבחירת הזוכים.
זה שמעמידים הרבה נשים בקטגוריות זה כבר מוכיח שיש יותר פתיחות באקדמיה עצמה ובסגל של ה-CMA אבל גם הם לא יכולים להתעלם לחלוטין מדעת הקהל (לצערנו).

למעלה