Horizon גיימפלי מהPS4 המקורי ורשמים!. (חפירה)

כן דמאט.. המריו החדש מכר 3 מליון עותקים על האייפון

שזה רק האנשים שקנו אותו במחיר מלא וזה רק על OS אחת בלי האנדראויד
וזה על פלטפורמה כמו סמארטפון שאף אחד לא חשב שמריו יכול לעבוד בפלטפורמה כזו בלי כפתורים.

על הקונסולות של סוני אני משער שתהיה הצלחה אפילו יותר גדולה לנינטנדו גם בגלל שהגיימרים יותר הארדקור בהרבה וגם בגלל שהם יהיו יותר נוחים לשליטה מהאייפון.

דאמ קונסולה של סוני עם מריו וזלדה... זה יעשה כל כך טוב לכולם.
לא רק שיהיו לנו את המשחקים המדהימים של נינטנדו שכולם ירצו לתת להם

צ'אנס,נינטנדו גם תעלה בטירוף את הרף של הצד ג' וכולם יצטרכו להשקיע יותר במשחקים שלהם להתחרות איתם.

אני לא יודע אם הם יכולים להשתוות לEA או אקטי בלי החומרה שלהם
אבל פאק אני מתערב שהם יהיו לפחות חברת הפיתוח צד ג' הכי עשירה אחריהם.

אנשים אוהבים לרוב לתת את סגה כדוגמא לחברה שהיתה עשירה ואיכותית כצד א' ונפלה כצד ג'

אני זוכר ב2001 שEA ממש נבהלו מזה שסגה תהפוך לצד ג' והיו יורדים עליה
כל הזמן, במיוחד כי מותגי הספורט של סגה היו מדהימים ואיימו ממש על EA.

בסוף זה לא התממש וסגה היתה חלשה מאוד כמפתחת כזו.

אבל אני כתבתי כאן בעבר שאני חושב שהבעיה של סגה היתה, שהיא תמיד
היתה חברת משחקי ארקיד, ובדור הPS2 אנשים רצו משחקים הרבה יותר רצינים ומורכבים.

לנינטנדו אין את הבעיה הזו, זלדה, תמיד נחשב המשחק להארדקור מריו
הוא הפלטפורמר היחיד שממש עדיין מעיף לאנשים את המוח,פוקימון הוא הJRPG הכי מצליח בכל הזמנים וIP מפלצתי.

יש להם המון כוח שחברות צד ג' היו מתות לו.

evilplate

New member

מה שכן מריו למרות שהורד בכמויות גדולות לא הרבה שילמו עליו כמו שנראה לי נינטנדו ציפתה ומהבחינה הזו הוא די אכזב, מובייל זה עסק חמקמק, אתה יכול ליפול על מכרה זהב במאמץ יחסית מינימלי אבל הסיכויים לכך הם לא גדולים, בשוק הקונסולות בדרך כלל משחק ברמה טובה עם ביקורות חיוביות יהיה לרוב מצליח, גם אם לא במידה ענקית הוא עדיין יכול ברמה שכנראה תחזיר את ההשקעה לפחות, וכמובן יש גם מקרים של משחקים שמצליחים הרבה בגלל קונספט טוב שמדבר אל הרבה קהל בלי שהם איכותיים במיוחד.
&nbsp
בשורה התחתונה, אני חושב שלמפתחת טובה קל יותר להצליח בשוק ה AAA מאשר במובייל המופרע שלא ברור מה בדיוק יכול להוביל לסנסציה הבאה ולכן נינטנדו לא באמת יכולה לבנות את העתיד שלה על המובייל בלבד, זה טוב כאפיק נוסף זה כן, רק בגלל שההשקעה לא גדולה אז הסיכון לא משמעותי, בגלל זה אני חושב שבצורה כזו או אחרת היא תמיד תפתח גם משחקים מסורתיים ובטוחים יותר (גם אם זה אומר על פלטפורמות גיימינג רציניות אחרות) כמו שהיא יודעת.

צודק בהחלט. קפקום נפלה בגלל המובייל בעיקר.

אני זוכר שבדור הקודם המצב של קפקום היה הזוי לי. אני זוכר שהתווכחתי פה עם אנשים שאמרו לי שקפקום הולכת ליפול חזק ואני אמרתי "זה לא יקרה יש להם X Y "

והאנשים האלה צדקו. מה שאני פיספסתי זה שקפקום פשוט לקחה ערמות של כסף השקיעה את רובו המוחלט במשחקי מובייל שנפלו כמו זבובים וכמו שאתה אומר הם יכלו להיוות הכי איכותים במובייל וזה לא יעזור להם.

עד היום אני נושך שפתיים איך אני שאני עוקב אחרי התעשייה היפנית מקרוב כבר כמעט 17 שנה פחות או יותר פיספסתי את זה :(

כנראה היה פה מצדי גם אי רצון להאמין שקפקום תיפול.

אם נחזור לנינטנדו שהיא הנושא שלנו כאן,גם היא באמת לא יכולה לבנות על המובייל כי הIP שלה אם זה מריו או זלדה, או splatoon או כל IP שהם יפתחו,

כל הIP שלהם הם כאלה שמתאימים לקונטרולר רגיל.

זה לא כמו סקוור שהם יכולים לעשות פורטים למשחקי הJRPG שלהם ולעשות ערימות של כסף כי המשחקים האלה גם ככה בתורות ועוברים חלק למובייל
ולראייה סקוור היא אחת מחברות הגיימינג המסורתיות היחידות שעושות רווח עצום במובייל.

גם לנינטנדו אין כל כוונה למצוא את הסנסציה הבאה במובייל אז הם אפילו לא מנסים בכל הכוח.

הרי מי הכי הרוויח מזה שפוקימון GO הפך ללהיט? אפל וגוגל.
נינטנדו גם עשתה קופה יפה מאוד וה3DS שבר שיאי מכירות מטורפים
אבל שתי חברות הענק ההן עשו את הכסף האמיתי.

לא נראה לי שנינטנדו רוצה לפרנס את אפל וגולל
(לפחות לא עד שהיא נכנעת והופכת לצד ג')

נקווה שנינטנדו יתייאשו אחרי הסוויץ :)

איזה הזוי כל זה, אני חושב שאם היית אומר לפני 30 שנה שנה למיאמוטו שמחלקת הגיימבוי והניידות שלהם תעקוף את הנייחות הם היו מפנים אותך לפסיכיאטר.

המחיר של The Last GUARDIAN יורד ל40$ לתמיד.

אחח, 40$ היה צריך להיות המחיר של המשחק הזה מההשקה לדעתי. אם הוא היה המשחק הזה היה הופך להצלחה יותר מסחררת מR&C והוא ממש הצליח במכירות.

ההנחה הקבועה לא תהיה מוגבלת רק לPSN אלא תהיה תקפה גם בחנויות מובחרות. עכשיו אני רק חייב לסדר את זה שאוכל לקנות מPSN האמריקאי.

(אני פשוט תמיד מעדיף לקנות בויזה נטענת ואמזון לא מקבלים את הויזה שלי משום מה ) צריך לדבר איתם ולראות מה אפשר לעשות.

evilplate

New member
Goodbye Until Dawn

Hello The Last Guardian :D
&nbsp
לא התאפקתי וקניתי, עוד פעם נוטש משחק אבל לא נורא לא התקדמתי יותר מדי נתחיל מההתחלה בכיף אחרי.
&nbsp
למרות שעדיין המשחק שווה 10$ יותר ממה שהתכוונתי לשלם (ברור שאם היה נמכר ככה בהשקה היה נחטף מבחינתי, אבל כמשחק בן כמה חודשים התכוונתי לשים עליו לא יותר מ 30) אבל יאאלה נפרגן לטים איקו ולסוני על זה שלא ויתרו עליו כל השנים וגם על המקוריות והתעוזה, אני רוצה לעודד עוד משחקי AAA כאלו אז לא נתקמצן יותר מדי.
&nbsp
וכן ברור לי שעוד שעתיים בערך יהיה סייל שלו בחנות ב 20$ אבל שיהיה, זה אומר עכשיו שאת רזי 7 אשחק עוד המון זמן כשירד לסייל של 30$ לפחות עם כל הכאב, קשה לי לקנות אחרי ההשקה משחקים במחיר יותר יקר מזה.

דאמט אם לא היה לי היטמן הוריזון ויאקוזה לקנות

החודש, וכולם די יקרים, הייתי קונה גם את TLG החודש, אבל אחרי שאני מסיים עם יאקוזה והוריזון אני גם כן קונה אותו וכמה שיותר מהר.

איזה דור, המשחקים לא מפסיקים להגיע, לא להאמין איזה יובש היה לנו בהתחלה.

אני כזה מקנא בך.

אני גם שמח שאתה עוזב את UD לטובת TLG כי ככה עד שתתפנה אליו אני כבר אסיים את UD ונוכל לדבר אליו אח'כ ואתה יודע שאני עם הקצב האיטי שלי עדיף שאני אסיים אותו לפנייך.

ואני גם ארוויח רשמים על TLG :)

evilplate

New member
אז יאללה קח רשמים מהשעתיים הראשונות

במילה אחת מעולה :)
&nbsp
צריך לבוא עם ציפיות מתאימות, המשחק מרגיש ממש אולד סקול קשה להסביר אבל כבר לא רואים עיצוב משחק שכזה היום, הגראפיקה נראית סבבה, בתכל׳ס הרבה פעמים מרגישים שזה פס3.5 מבחינת הגראפיקה של הסביבה והמודל של הילד אבל הכוכב של המשחק והסיבה למה זה בחיים לא יכל לרוץ על הפס3 זה טריקו, היצור הזה הוא בין הדברים הכי נקסט ג׳ן שתראה, וברור שרק בגללו לא היה סיכוי שבעולם שהמשחק הזה היה רץ על הדור הקודם ולמה הוא גם יכול להיות כבד לפעמים גם על הפס4, הוא עשוי בצורה מושלמת, אתה ממש מרגיש שיש איתך חיה ויש לו אנימציות יפהייפיות ובכלל יש לא מעט פיזיקה ונוצות מהממות שמתעופפות ממנו בכל מקום, הוא מאוד מרשים.
&nbsp
הגיימפליי עצמו מתבסס הרבה על חידות סביבתיות בינתיים וכמובן האינטרקציה והחיבור עם טריקו, הרבה אווירה כצפוי לטים איקו, ההפקה לא באמת בגודל של AAA באופן כללי, המשחק מרגיש בסקייל די מצומצם ואולד סקול כמו שאמרתי ככה שלדעתי התמחור ההתחלתי של ה 60 דולר לא היה הוגן ביחס להפקות האחרות שיש למשחקי ריטייל מלאים אבל סוני בטח רצתה לעשות קצת קופה מההייפ שהיה עליו, עכשיו לדעתי הוא נמכר במחיר שהיה צריך מלחתכילה, אני בטוח שבסופו של דבר זו תהיה חוויה מיוחדת אבל צריך לבוא בציפיות מתאימות שזה לא משחק מודרני ובשיא הליטוש וההפקה אלא סוג של אינדי משודרג, רק שזה טים איקו אז זה האינדי הכי טוב שיש :)
&nbsp
לך אני ממליץ לחכות שירד ל 20$ כי אתה לא הכי אוהב פאזלים ולמרות שעד עכשיו הכל היה לי קל לא יודע איך זה יזרום לך, אבל בכלליות משחק חובה לכל מי שאוהב את משחקי טים איקו.

במקרה של TLG לא איכפת לי שיש פאזלים אחי.

אני חם על המשחק הזה מאז ימי הPS3
. חוץ מזה יש בTLG את האווירה היפנית הזו שברור לך שאתה משחק במשחק שהוא יצירת אמנות ולא משחק שנועד רק למכור ככה שאני לגמרי מסוגל לקנות את המשחק במחירו הנוכחי.

זה המחיר שקניתי את R&C והוא הרגיש לי שווה את זה מאוד, אז TLG ברור ששווה את זה אפילו יותר ממנו :)

קצת מרתיע אותי מה שפרסונה אמר שהAI של TRICO יכול להטעות אותך ולא לשתף איתך פעולה ברמה כזו שתחשב שהפיתרון שלך לפאזל שגוי או לא ניתן לביצוע.

אני מפחד שTRICO יגרום לי להתייאש כי גם ככה לא בורכתי בסבלנות בקשר לפאזלים.

אבל לא נראה לי שאוכל להתאפק עוד הרבה זמן עם המשחק.

עכשיו יש לי יאקוזה באופק אבל אני חושב שאלך על TLG אחריו או מקסימום אחרי דאוס אקס והוריזון.

היטמן לא נחשב כי אני הולך לשחק אותו שנים, אז אין מצב שבגללו אפסיק לשחק משחקים אחרים.

יש לי קטע מוזר עם פאזלים אני שונא אותם, אבל כמה מהמשחקים הכי אהובים עלי אי פעם כמו vagrant story וoddworld מפוצצים בפאזלים.

וVS היו בו פאזלים הארדקור של בניית מגדלים/מדרגות/רמפות מאיזה 20 קוביות שונות, שאת חלקן אפשר להזיז רק 3 פעמים לפני שהן נעלמות וצריך לעשות ריסט לפאזל אם כן וכו' דברים מטורפים.

הקטע בVS וODDwolrd? שבVS היה ערכי הפקה ועלילה שחוץ מMGS1
לא היה דבר כזה בדור ההוא, וODDwolrd היה מקסים בצורה שאי אפשר לעמוד בפניו.

שניהם הרגישו work of art ברמה שTLG מרגיש לי.

טריקו נראה כמו הדבר הכי חמוד ומהמם שנעשה עד היום במדיום הזה.
אני עד היום זוכר שסוני נתנה ליפנים לעשות עם הAI שלו אינטרקציה בTGS
והיפנים התפעלו מהתחכום שלו.

חחח בטח שאתה משחק בTLG קצת בא לך להראות את Trico לאנשים שהם לא גיימרים ואתה חושב מי יתלהב ממנו כמונו :) חחח אני לפחות ככה.

אין יש דברים בגיימינג כמו TLG שקצת מבאס שאי אפשר לחלוק אותם עם כל העולם חח.

אני שמח שאתה נהנה אני יודע כמה חיכית למשחק הזה וכמה חששת שהוא יצא נפילה או יבוטל או שמשהו בו ישתבש.

זה ההבדל בין סוני למיק למזלנו.

סוני אולי דוחה משחקים אולי הם קופצים דור.
(גם אייקו קפץ מדור הPS1 לפס2 )
אבל הם בסוף מגיעים.

אצל מייק ראית מה קרה אחי, כל הדור הזה באתי לקנות אקסבון בשביל סקילבאונד בסוף ביטלו לי אותו.

והוא רחוק להיות היחיד שבוטל, מייק ביטלה עוד המון משחקים להארדקור על הONE שחלקם פשוט לא עושים רעש כי הם נישתיים יחסית.

כמו הRPG האקסקלוסיבי של Obsidian לוואן שבוטל על ידי מייק.

כאילו היה לכם RPG בלעדי מהמפתחים של פולאאוט ניו וגאס וביטלתם?!

אצל סוני היא לפחות מכירה בזה שמשחקי נישה חשובים לנו הארדקור.

TLG אולי לא שבר שיאי מכירות ולא ישבור, אבל לנו הארדקור זה חשוב לנו זה עולם ומלואו.

לנו עושה טוב על הלב לראות משחקים נישתיים כמו יאקוזה מקבלים לוקאליזציה בעזרת סוני.

הנה אפילו פרסונה מהפורום מתעניין ביקאוזה ורוצה לקנות את המשחקים.

לפחות אצל סוני יש הרבה אופציות.

וגם אם מישהו יקנה את TLG או את יאקוזה ב6 דולר בדור הבא, לפחות יש להם אופציה וגיוון.

evilplate

New member
R&C מרגיש בעל הפקה יותר גדולה את האמת

אתה מביא אותו כדוגמא כאילו זה משחק קטן אבל הוא אחד המשחקים הכי יפים של הדור הזה וויזואלית הוא ללא ספק נראה דור מעל TLG, כמו שאמרתי רק טריקו זה משהו שכאילו נחת מהדור הנוכחי והוא מאוד מאוד מרשים, מצד שני הרבה מהמשחק בנוי עליו אז כן יוצא כמה פעמים וואו כזה בגלל זה :)
&nbsp
וכן צריך קצת סבלנות עם טריקו, אני מתייחס אליו כמעט כמו חיה אמיתית אז אני לא מתעצבן חח אבל לרוב אני מרגיש שהוא סכ״ה עושה מה שאני מצפה ממנו ועד עכשיו לא נתקלתי בפאזל קשה מדי אז אני לא חושב שתהיה לך בעיה בכלל, אם אתה יודע למה לצפות ממשחק טים איקו אתה תהנה מאוד.
&nbsp
ומסכים איתך לגבי סוני אחי, אני יודע שאנחנו נשמעים כמו פאנבואים מהצד אבל יאללה שיקפצו :) אין על סוני מבחינת ליינאפ, המון משחקים בכל מני ז׳אנרים שאף אחד לא מעז לעשות ברמות הפקה כאלו, ליינאפ מגוון ברמות שמדבר לכל אחד כמעט, ולא מקפח אף אחד כולל אלו שחובבי בלוקבסטרים גדולים, איך אפשר להשוות בכלל למה שהולך אצל מייק שמשחררת כמה בלוקבסטרים הוליוודיים קליאשתיים שנה אחרי שנה, אפילו בבלוקבסטרים הגדולים סוני מפרקת אותם מבחינת איכות, מישהו יכול להשוות בכלל את גירס לאנצ׳רטד 4? או את הוריזון, ספיידרמן או גוד אוף וור לעוד היילו או לקראקדאון הזה?
&nbsp
אפילו במכירות הצדק נעשה והבלוקבסטרים של סוני היום מוכרים הרבה יותר משל מייק, פעם היה את התירוץ שאולי אנצ׳רטד יותר איכותי אבל גירס והיילו מפרקים את כל הבלעדיים כמעט של סוני במכירות (חוץ מ GT), היום הקהל גם הבין איפה יש יותר איכות והבלעדיים הגדולים של סוני גם מוכרים יותר טוב וגם מקבלים ציונים יותר גבוהים, ולקהל של מייק כבר יצאו עוד היילו וגירס ממוחזרים מכל החורים כבר ושני המשחקים האחרונים נפלו בענק ביחס למותגים שלהם.
&nbsp
ופה השוויתי בין הבלוקבסטרים בלבד, מה עם כל המשחקים של סוני שלא נועדו להיות שוברי קופות ענקיים אלא לפנות לקהלים מצוצמים יותר יחסית עם טעם יותר ייחודי כמו TLG, GR2, Nier, Nioh יאקוזה, Until Dawn, R&C, Detroit וכו׳? מייק אפילו לא מנסה לתת מענה אליהם חוץ מהמשחק המעפן הזה של יוצר מגה מן.
&nbsp
אצל נינטנדו מן הסתם מצב הבלעדיים הרבה יותר טוב מאצל מייק אבל אין צד ג׳ וגם הם לעיתים מרגישים קצת ממחזרים ונחים על זרי הדפנה, לפי מה שהלך על ה WIIU אני חושב שגם להם אישית היה דור חלש מאוד ביחס למה שרגילים לקבל מהם, מה שכן פוטנציאלית הם יכולים להביא ליינאפ של בלעדיים לא פחות טוב משל סוני אבל תמיד לא יהיה להם צד ג׳ אז בסך הכל זה באמת לא כוחות.

הONE זה פשוט מחשב וזה מה שהורס כאן הכי הרבה.

גם כל האקסקלוסיבים זמינים למחשב, אז בן אדם ממוצע שואל את עצמו בשביל מה אני צריך ONE בכלל?

וגם יש עוד משהו שאנשים לא מדברים עליו, זה נכון שאנשים קונים קונסולות בעיקר
בגלל נוחות שימוש וכל הסיבות הידועות.

אבל יש גם סגנונות משחק וסדרות שיש להן היסטוריה וDNa מובהק של קונסולות והרבה מהמשחקים האלה פשוט לא על הONE אז מה הטעם בקונסולה כזו?

בתכלס? מה זו קונסולה שאין לה SF5 מה קונסולה בה? בלי קשר אם מישהו אוהב את הז'אנר או לא.

מה זה קונסולה שאי אפשר לשחק עליה משחק כמו nier, שזה משחק אקשן סטיל DMC וJRPG שני ז'אנרים שכשבן אדם קונה קונסולה ברור לו שהם יהיו זמינים לקונסולה ולא למחשב.

יאקוזה? משחק שכל הDNA שלו צועק גיימפד וטלווזיה וקונסולות והוא לא זמין על הONE שהיא קונסולה רצינית.

זה לא נתפס איך מייק נותנת לעצמה שלא יהיו לה משחקים שהם כל כך מובן מאליו
לשחקני קונסולות. ולראיה יאקוזה היה זמין על ה360.

אמנם לא כל הסדרה כמו בPS3, אבל לפחות היתה נציגות, Nier היה על האקסבוקס 360...

זה אבסורד שלPC יש יותר משחקים שהם סטייל משחקי קונסולות מאשר האקסבוקס וואן.

ואם נוסיף לכל זה את האקסקלוסיבים של סוני שלכולם יש אופי של משחקי קונסולות, אז יש כאן את ההרגשה שאי אפשר לברוח ממנה.

שהPS4 היא יורשת אמיתית לא רק של ה/PS3 PS2/PS1
היא גם היורשת האמיתית של הxbox 360

הם ניצחו את מייק בכל כך הרבה לבלים זו פשוט הקונסולה הדפינטיבית.

למייק פשוט אין בושה, אני לא מאמין שהם העזו לבטל את סקיילבאונד.

כאילו עד כדי כך לא איכפת לכם מהקהל הלויאלי והנאמן שלכם?

הם שרפו להם גשר עם פלטיניום, קאמיה עם הגאווה שלו לעולם לא יעשה איתם
משחקים בלעדיים, ואני מוכן לחתום על זה.

מייק הביאו את עצמם למצב, שאלא אם כן אתה מכור לפורצה או היילו או שכל החברים שלך קנו ONE אין לך סיבה לשקול לקנות אותו.

אני לא אתפלא אם הם יעזבו את השוק אחרי הדור הבא.
כלומר לא אתפלא אם הדור הבא יהיה הדור האחרון שלהם.

amithas190

New member
תכלס הם יכלו לעשות ממנו מוצר ייחודי ושונה

היו מוציאים לאקס בוקס את האקסקלוסיבים של המחשב כולל משחקי האסטרטגיה . תחשוב על הסדרות של starcraft. total war . אני אישית הייתי מתלבט מאוד ביניהן.

כן, משחקי האסטרטגיה אמנם לא היו גורמים להם לנצח את הדור

אבל בהחלט היה קהל נישה ששוקל לקנות בגללם את הקונסולה והם אפילו לא מנסים ליצור מוצר ייחודי ושונה כמו שאמרת.

זה בכלל מעניין כי הם מוציאים את halo wars 2 שהוא משחק אסטרטגיה כאחד מהבלעדיים של הONE.

אם אתם מוציאים משחק אסטרטגיה בלעדי לONE למה אתם באמת לא דואגים
שיהיו לONE פורטים של סטארקראפט ומשחקי אסטרטגיה אחרים שימשכו את הקהל הזה?

אפילו האקסבוקס הראשון מ2001 היה יותר ייחודי ועם אישיות, לעומת הONE.

זו היתה הקונסולה היחידה בדור ההוא שהיה לה את DOOM 3, הלף לייף 2
The Elder Scrolls: Morrowind פאר קרי. בתקופה שמשחקים כאלה באמת היו בלעדיים למחשב, לפס2 ולקיוב פשוט לא היו משחקים מתקדמים כאלה טכנית.

היה בזה משהו שונה ומיוחד.

הבלעדיים של מייק כרגע הם משחקים שיש כמוהם בכל חור.

מישהו 2

New member
אני מסכים איתך, אבל יכול להיות שיש לזה סיבה הגיונית

נראה שהיעדים של מיקרוסופט השתנו, וכנראה שהם כבר לא היעדים הסטנדרטים של של פשוט להתחרות בקונסולה של סוני אש באש. זה לא סוד שהם עושים את כל האיחוד הזה בכוונה בין מה שנקרא ווינדוס שמותקן על כל מחשב בערך ואקסבוקס (= מחשב מותאם למשחקים עם סטייל, ומנוי אקסבוקס)

שים לב שהשנה מייק תביא רימאסטר מ2003 לE3! זה לא נורמלי.

כידוע הם ניסו לפתח ריימיק של Phantom Dust וקיוו שהוא יהפוך לEsports ענקי אבל לא היו מוכנים לתת לו תקציב מתאים וביטלו אותו.

אז מה הם עושים השנה ? מביאים רימאסטר של המשחק המקורי מ2003. רימאסטר
של משחק מ2003.

זלזול מטורף בלקוחות.

זה נכון שהיעדים השתנו כי גם ההנהלה הבכירה במייקרוסופט השתנתה ומייק כנראה הבינו שסוני ניצחו את הדור אבל כבר שנים שהם מראים משחקים בE3 או מכריזים עליהם ומבטלים אותם.

אצל סוני גם שהיא מבטלת משחקים, היא אף פעם לא מראה לנו גיימפלי שנתלהב
ממנו רק בשביל לבטל אותו.

המקסימום שקורה זה שמשחק קופץ אצלם דור.

ואני בטוח שאנשים שקנו את הPS3 בשביל TLG התבאסו רצח שהוא עבר לפס4
אבל בתכלס רוב הסיכוים שאם היית בעלים של PS3 יהיה לך גם PS4 מימלא, אז זה לא אובדן גדול.

חוץ מזה מייק עשתה לעצמה נזק מטורף כי כל פעם שהם יראו משחק שאפתני מיפן או מהמערב אנחנו תמיד נחשוד בו שהוא יבוטל ברגע האחרון.
הם פשוט הרסו לעצמם את כל הE3 הבאים.

ואגב לפחות שהיו מבטלים את המשחקים פיראטים הזה אחי, מה אתם מבטלים את סקילבאונד זה הפאקינג משחק הכי שאפתני שאי פעם הם מימנו ופיתחו.

אבל כנראה שזו הבעיה של מייק, היא לא פה בשביל משחקים שאפתניים להארדקור, היא פה בשביל פורצה ובלעדיות לשנה על משחקי צד ג'.

התכנון המקורי שלהם ב2013 היה בכלל להספים מלא משחקי קינקט על בעלי הONE אני בטוח בזה.

evilplate

New member
רק צריך לציין ש Nier יוצא גם ל PC

אני חושב שמייק מבחינתה לא רואה את ה PC כתחרות, אולי יש להם סקרים ששחקני פיסי זה שוק מיוחד ונישתי יחסית שלא מתפתה לרוב לקנות קונסולה ומסתפק תמיד ב PC או לחלופין ששחקני קונסולות לא עוברים ל PC לא משנה עד כמה היא באמת פלטפורמה עדיפה משלהם, שהם לא יכולים לוותר על הנוחות של הקונסולה כמו שאמרת ולכן הפיסי לא איום מבחינתם והוא רק יכול להגדיל רווחים לא לפגוע, אל תשכח שיש להם גם אינטרסים בשוק הפיסי ויש להם גם חנות משחקים די צולעת שם שאמורה להתחרות בסטים.
&nbsp
אתה רואה שגם סוני לעיתים מסכימה שיצא משחק לפיסי בהסכמים שלה עם צד ג׳ אבל רק לא ל ONE, מה שכן הם שומרים על הרוב הגדול של הבלעדיים באמת כבלעדיים אמיתיים ואני חושב שזה ישתלם להם בטווח הרחוק.
&nbsp
אבל כן מסכים עם הניתוח שלך בגדול, מייק עושה הרבה טעויות והוואן קונסולה בלי זהות ממש, לא חושב שמישהו ציפה שיהיה כזה פער מטורף מבחינת בלעדיים וגם במכירות מצד שני הקונסולות אבל הדור הזה שובר שיאים כאילו חזרנו כמעט לדור הפס2 שיש את סוני ואחריה כל השאר, אני גם כמוך דואג לעתיד של מייק בשוק הזה, כמו גם לנינטנדו כשזה מגיע לנייחות ו AAA (לא חושב שיש מה לדאוג לגביהם כחברת גיימינג בצורה כזו או אחרת גם ל 100 השנים הקרובות, רק כחברת AAA אני מודאג), זה נראה שרק סוני יודעת מה היא עושה בשוק הזה וחבל כי זה טוב שיש תחרות ראויה.

כן התחרות חשובה ביותר.

גם אני ממש לא רוצה שנאבד אותה כי זה מה שדוחף את סוני לקצה.
אבל אולי אחת מהחברות הגדולות כמו גוגל או אפל או אפילו אמזון ירצו לקנות את חטיבת האקסבוקס אם יגיע היום הזה.

משום מה אני מתקשה לראות מצב שכל חברות הענק האלה פשוט יתנו לסוני לאכול את כל העוגה לבד :)

אני חייב להודות שנינטנדו בושה בדור הזה.

אני מודה שאני ממש רוצה את המריו החדש, אבל פאק הסתכלתי היום על שאר המשחקים של הסוויץ 90% אינדים. 5% פורטים מהווי יו, והשאר משחקי זבל.

90% מהמשחקים שראיתי זמינים לPS4.

כבר לא יודע אם זו תהיה קונסולה ששווה את זה.

מעצבן להפסיד מריו כל הזמן בגלל שהם לא מצליחים להביא חומרה נורמלית.

בWII U היה לי קל לדלג על המריו כי הוא היה נראה cash in אבל החדש נראה מהמם.

בכל מקרה הדור הבא קצת יטרוף את הקלפים מחדש למייק עדיין יהיה צאנס להפגיז, אבל היא כנראה תמשיך להיות כמו עכשיו זה הפחד.

הם מזכירים לי מאוד את סגה לפני שדעכה.

הסקורפיו הזה נשמע כמו איזה דרימקאסט. חזק מדי לקונסולות XBOX ONE 1.5
וחלש מדי לדור חדש.

בדיוק כמו שהדרימקאסט היה קפיצת דור אמיתית מהPS1 ועולם חדש
אבל הקיוב PS2 והXBOX עשו ממנו קרקס מהלך מבחינת כוח למרות שהם היו בדור שלו.

אם אנחנו צודקים ב100% בהנחה שלנו שהPS5 תואם לאחור לPS4
אז הPS5 כבר יתחיל את הדור הבא בעמדת כוח כל כך חזקה מול הONE.

מליוני משתמשים לא יותרו על הספרייה שלהם רק בגלל שמייק (אולי) תתחיל
את הדור הבא מוקדם יותר.

מה שכן, אני בטוח שתהיה לנו תחרות שתבוא במקום מייק.

זה יהיה תקדים היסטורי אם לסוני יהיה מונופול בשוק הזה.

אפילו לנינטנדו בשיא כוחה עם המגסון היתה תחרות מאטארי וסגה.
נ.ב כן NIER יוצא לPC ולא לONE בגלל זה זה כל כך הזוי שאפילו לPC יש יותר משחקים של קונסולות מאשר הONE :)

די מגיע למייק שהם לא מקבלים משחק של פלטיניום אחרי מה שקרה עם סקילבאונד.

evilplate

New member
מסכים עם כל מה שאמרת פה

מצד שני באמת הרבה פעמים דור חדש טורף את כל הקלפים ומי יודע מה יכול לקרות בדור הבא, בדור הפס2 אף אחד לא חזה שמייקרוסופט ככה תתפוס נתח ענק מהשוק ותתחרה עם סוני לאורך כל הדור צוואר מול צוואר, באותה מידה אף אחד לא ציפה גם שהפס4 ככה ידרוס את מייק ואת התחרות בכלל, או שהקונסולה שתמשיך את הווי תהיה כזה פלופ מטורף.
&nbsp
אז כן, דברים יכולים להשתנות, אבל כמו שאמרת בניתוח שלך, הדברים כרגע לא נראים הכי טוב עבור נינטנדו ומייק.

למעלה