תפוז 2015 - מערכת הפורומים החדשה, שרשור מאוחד

מצב
הנושא נעול.

davidfainshtein

Member
מנהל
כמו שכבר עניתי:

לפני הכל - נראות תצוגה גרועה!
כדאי להחזיר את הרווחים בין ההודעות ע"י שינוי גוון
כמו שהיה בעבר.
המצב כרגע מציק מאוד ומקשה על המשתמשים.
&nbsp
היה כדאי גם להשאיר את העיגול הכתום להודעה הפותחת שרשור חדש. הכחול פחות נוח.
כמו שכבר עניתי:
ההפרדה הויזואלית בין השירשורים תשתפר בקרוב.
הודעות חדשות מסומנות בשמש משמאל לכותרת.

S o l l y

New member
חבל שצריך להסתכל עם העיניים שמאלה כל הזמן

כמו שכבר עניתי:
ההפרדה הויזואלית בין השירשורים תשתפר בקרוב.
הודעות חדשות מסומנות בשמש משמאל לכותרת.
חבל שצריך להסתכל עם העיניים שמאלה כל הזמן
זה גם מעצבן
היה ממש נוח שהצבע של הכותרת היה משתנה....

orchilit

New member
הסקריפט של אלן לשרשור הכוונה מודיעין בחצות לא פועל

אהלן, חברים!
כפי שאתם בוודאי, רואים, התחדשנו בפורום חדש עם עיצוב מודרני והרבה שינויים מרעננים.
מצורף קישור למדריך למערכת החדשה.

אשמח לקבל מכם פידבקים ודיווחים על תקלות ובעיות. אשמח גם לענות על שאלות ולסייע במידת הצורך.
אנו מודעים למספר תקלות, בעיות תצוגה ועיצוב ובאגים במערכת החדשה וצוות הפיתוח עובד עליהן כרגע. אנו מעבירים להם תקלות באופן שוטף.
התאזרו בסבלנות ונקווה שיהיה טוב.

alantan

New member
הסקריפט תוקן ויפעל מהיום כרגיל

הסקריפט תוקן ויפעל מהיום כרגיל
הבעיה העיקרית היתה התקלה שלא אפשרה לכתוב הודעות כלל.

סנוי

New member
אני משתמש בכרום ולא רואה עיגולים מימין להודעות...

אהלן, חברים!
כפי שאתם בוודאי, רואים, התחדשנו בפורום חדש עם עיצוב מודרני והרבה שינויים מרעננים.

אשמח לקבל מכם פידבקים ודיווחים על תקלות ובעיות. אשמח גם לענות על שאלות ולסייע במידת הצורך.
אנו מודעים למספר תקלות, בעיות תצוגה ועיצוב ובאגים במערכת החדשה וצוות הפיתוח עובד עליהן כרגע. אנו מעבירים להם תקלות באופן שוטף.
ומסכים עם היתר בנוגע לצבעים - קשה לראות על מה הסתכלת כבר, והיכן הודעה מתחילה ונגמרת.

davidfainshtein

Member
מנהל
לנקות cache

ומסכים עם היתר בנוגע לצבעים - קשה לראות על מה הסתכלת כבר, והיכן הודעה מתחילה ונגמרת.
לנקות cache
ענין העיצוב יטופל בקרוב.

בנוסף לבעיות ההבחנה שכבר צויינו, יש בעיית הבחנה נוספת:

אהלן, חברים!

בעיצוב הקודם היה סימון בולט של הכינוי העצמי.
בעיצוב החדש הרבה יותר קשה להבחין בין הודעות שכתבתי להודעות שאחרים כתבו.

וגם אני רוצה לציין שהקושי בהבחנה בין השרשורים השונים בעייתי מאוד ובפורום הזה אף יותר, כי הוא מקשה גם על מציאת שרשור ההכוונה.

davidfainshtein

Member
מנהל
הדגשת שמות משתמש

בעיצוב הקודם היה סימון בולט של הכינוי העצמי.
בעיצוב החדש הרבה יותר קשה להבחין בין הודעות שכתבתי להודעות שאחרים כתבו.

וגם אני רוצה לציין שהקושי בהבחנה בין השרשורים השונים בעייתי מאוד ובפורום הזה אף יותר, כי הוא מקשה גם על מציאת שרשור ההכוונה.
הדגשת שמות משתמש
ידוע ובטיפול. יתוקן בקרוב.

benshap2

New member
טוב, זה ממש לא נוח ביחס לקודם, אם כי מהיר יותר

אהלן, חברים!

העיצוב החדש דומה קצת לממשק הסלולר הזוועתי, זה שבו אי אפשר לראות את כל העץ של הודעות "פרוס" לפניך, אלא צריך לפתוח אחד אחד את שרשורי המשנה וכיוב'...

davidfainshtein

Member
מנהל
ניתן להגדיר את פריסת השרשורים.

העיצוב החדש דומה קצת לממשק הסלולר הזוועתי, זה שבו אי אפשר לראות את כל העץ של הודעות "פרוס" לפניך, אלא צריך לפתוח אחד אחד את שרשורי המשנה וכיוב'...
יש בראש הדף כפתור "הגדרות תצוגה"
ניתן להגדיר בו שהשרשורים יקופלו או לא ואם כן - לאחר כמה הודועת.

benshap2

New member
נחמד, תודה :)

יש בראש הדף כפתור "הגדרות תצוגה"
ניתן להגדיר בו שהשרשורים יקופלו או לא ואם כן - לאחר כמה הודועת.
נחמד, תודה :)
עדיין היה יותר נעים בתצורה הקודמת, בה הכל מקופל אבל לחיצה אחת קטנה פותחת כל שרשור.
&nbsp
גם ההפרדה בין שרשורים ממש לא קלה להבחנה כיום.
&nbsp

ה2

New member
פשוט נורא. מבלבל ולא ברור.

אהלן, חברים!

פשוט נורא. מבלבל ולא ברור.

מעבר בין תמונות במקבץ

אהלן, חברים!

מעבר בין תמונות במקבץ
כאשר יש מספר תמונות מצורפות, ומופיעה החלונית של התמונות המוקטנות, ניתן ללחוץ על כל אחת מהן ולקבל את התמונה המוגדלת. עד כאן הכל טוב ויפה. הבעייה היא שכאשר רוצים לעבור לתמונה המוגדלת הבאה יש לבצע שתי פעולות: 1) סגור תמונה קיימת, 2) פתח תמונה חדשה, במקום פשוט ללחוץ ימינה או שמאלה. כדאי להוסיף את הפיצ'ר הזה.

davidfainshtein

Member
מנהל
אעביר לצוות.

מעבר בין תמונות במקבץ
כאשר יש מספר תמונות מצורפות, ומופיעה החלונית של התמונות המוקטנות, ניתן ללחוץ על כל אחת מהן ולקבל את התמונה המוגדלת. עד כאן הכל טוב ויפה. הבעייה היא שכאשר רוצים לעבור לתמונה המוגדלת הבאה יש לבצע שתי פעולות: 1) סגור תמונה קיימת, 2) פתח תמונה חדשה, במקום פשוט ללחוץ ימינה או שמאלה. כדאי להוסיף את הפיצ'ר הזה.
אעביר לצוות.

בועז ל

New member
אייקונים - יוחזר לאלתר אייקון הקטר.

אהלן, חברים!

אייקונים - יוחזר לאלתר אייקון הקטר.

ושוב, אייקון האוטובוס דילג על תחנת הפורום.
נ.ב:
במצב לא סופי!

נ.ב 2: האייקונים החדשים נראים לטעמי חוורים וסובלים מבעיית פיגמנטציה.

איטלקי8

New member
כמה דברים:

אהלן, חברים!

כמה דברים:
1. השם שלי לא מודגש מספיק, קשה יותר לזהות תגובות של עצמי בדף. ואם לי קשה, תחשבו מה קורה לכבדי ראיה. גם שמות של משתמשים אחרים קשים לקריאה, הם באפור ממש בהיר על רקע צבע בהיר.
&nbsp
2. בצד שמאל למעלה יש את הפאנל האישי. זה מאוד לא אינטואיטיבי למערכות בעברית. זה צריך לעבור לצד ימין.
&nbsp
3. על אף שהפאנל האישי בצד שמאל, הסימון של העדכונים ליד המעטפה של ההודעות, לא באותו גובה עם שאר השורה. ובנוסף, כאשר לוחצים על העדכונים הריבוע שנפתח יוצא מהמסך שמאלה.מה שאני רואה זה כותרת "עדכונים שלי" כאשר במילה שלי זה כבר מגיע לקצה המסך... כל הטקסט למטה - חצי ממנו לא רואים. אני מניח שאת הבדיקות עשיתם על רזולוציות מחשב מסוימות ופשוט לא בדקתם את כל השאר. המסך צריך להתאים לכל רזולוציה.
&nbsp
4. בצד שמאל יש פאנל לכל אורל המסך שמציע בלוג אלבומים, בלוג בית, בלוג קומונות ומתחת לזה הצעות לפורומים. הפאנל הזה רחב מידי, הוא תופס חלק גדול מידי מהמסך על חשבון החלק החשוב באמת - הפורום.

davidfainshtein

Member
מנהל
תשובות:

כמה דברים:
1. השם שלי לא מודגש מספיק, קשה יותר לזהות תגובות של עצמי בדף. ואם לי קשה, תחשבו מה קורה לכבדי ראיה. גם שמות של משתמשים אחרים קשים לקריאה, הם באפור ממש בהיר על רקע צבע בהיר.
&nbsp
2. בצד שמאל למעלה יש את הפאנל האישי. זה מאוד לא אינטואיטיבי למערכות בעברית. זה צריך לעבור לצד ימין.
&nbsp
3. על אף שהפאנל האישי בצד שמאל, הסימון של העדכונים ליד המעטפה של ההודעות, לא באותו גובה עם שאר השורה. ובנוסף, כאשר לוחצים על העדכונים הריבוע שנפתח יוצא מהמסך שמאלה.מה שאני רואה זה כותרת "עדכונים שלי" כאשר במילה שלי זה כבר מגיע לקצה המסך... כל הטקסט למטה - חצי ממנו לא רואים. אני מניח שאת הבדיקות עשיתם על רזולוציות מחשב מסוימות ופשוט לא בדקתם את כל השאר. המסך צריך להתאים לכל רזולוציה.
&nbsp
4. בצד שמאל יש פאנל לכל אורל המסך שמציע בלוג אלבומים, בלוג בית, בלוג קומונות ומתחת לזה הצעות לפורומים. הפאנל הזה רחב מידי, הוא תופס חלק גדול מידי מהמסך על חשבון החלק החשוב באמת - הפורום.
תשובות:
1. נושא הדגשת השמות ידוע ויתוקן בימים הקרובים.
3. תנקה cache בדפדפן והבעיה תיפטר.
4. הפאנל השמאלי תופס בדיוק את אותו מספר פיקסלים כמו במערכת הקודמת. תפוז צריכה גם להתפרנס. הפאנל לא יזוז ממקומו.

איטלקי8

New member
עכשיו הוא קיבל יותר פרופורציה.

תשובות:
1. נושא הדגשת השמות ידוע ויתוקן בימים הקרובים.
3. תנקה cache בדפדפן והבעיה תיפטר.
4. הפאנל השמאלי תופס בדיוק את אותו מספר פיקסלים כמו במערכת הקודמת. תפוז צריכה גם להתפרנס. הפאנל לא יזוז ממקומו.
עכשיו הוא קיבל יותר פרופורציה.
נו טוב, זה אומר שיש בעיה עם החוסמי פרסומות... צריך להודיע להם לעשות בדיקה על הקוד החדש של האתר.
&nbsp
אני עדיין עומד בדעתי שהפאנל עם "שלום X" צריך לעבור ימינה. זה לא נוח שהוא בצד שמאל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה