תפוז 2015 - מערכת הפורומים החדשה, שרשור מאוחד

מצב
הנושא נעול.

davidfainshtein

Member
מנהל
הבנתי אותך

פשוט
בפורום תפוז משוב העונים מטעם מערכת תפוז חוזרים שוב ושוב על טענתם שאין ולא יהיו יותר חתימות אישיות בהודעות.
רק מה לעשות שבהודעה מטעם תפוז לפני כשבוע נכתב אמנם שהחתימות יוסרו אך הוסבר שמערכת החתימות תשודרג ושעובדים עליה בימים אלה.

היכן האמת?!
הבנתי אותך
נכון לעכשיו, רשמית, החתימות הוסרו.
אנחנו בצוות לחצנו עליהם שזה לא מהלך נכון ובגדול הוצאנו הבטחה שבהמשך החתימות תוחזרנה בעיצוב חדש. קודם למנהלי הפורומים ואח"כ אולי ליתר הגולשים.

חבל שהמידע הרשמי מבלבל

הבנתי אותך
נכון לעכשיו, רשמית, החתימות הוסרו.
אנחנו בצוות לחצנו עליהם שזה לא מהלך נכון ובגדול הוצאנו הבטחה שבהמשך החתימות תוחזרנה בעיצוב חדש. קודם למנהלי הפורומים ואח"כ אולי ליתר הגולשים.
חבל שהמידע הרשמי מבלבל
אני מצרף כאן צילום מסך של הודעת הנהלת הפורומים כדי שיהיה ברור על מה אני מדבר.

davidfainshtein

Member
מנהל
לא רואה מה הבעיה.

חבל שהמידע הרשמי מבלבל
אני מצרף כאן צילום מסך של הודעת הנהלת הפורומים כדי שיהיה ברור על מה אני מדבר.
לא רואה מה הבעיה.
הכל כתוב שם בצורה מאוד ברורה: החתימות יורדות עד לעליה שלהן מחדש בעתיד בצורה משודרגת.

לאחר שהקלקתי על כותרת של שרשור הוא נפתח

אהלן, חברים!
כפי שאתם בוודאי, רואים, התחדשנו בפורום חדש עם עיצוב מודרני והרבה שינויים מרעננים.
מצורף קישור למדריך למערכת החדשה.

אשמח לקבל מכם פידבקים ודיווחים על תקלות ובעיות. אשמח גם לענות על שאלות ולסייע במידת הצורך.
אנו מודעים למספר תקלות, בעיות תצוגה ועיצוב ובאגים במערכת החדשה וצוות הפיתוח עובד עליהן כרגע. אנו מעבירים להם תקלות באופן שוטף.
התאזרו בסבלנות ונקווה שיהיה טוב.
וכל כותרות התגובות נפרשות תחת ההודעה הפותחת.
בעבר- הקלקה על מספר התגובות שלצד הכותרת הראשית היתה מקפלת בחזרה את השרשור.
כעת זה לא עובד לי משום מה, מה עושים?

davidfainshtein

Member
מנהל
איך הגדרת את התצוגה?

וכל כותרות התגובות נפרשות תחת ההודעה הפותחת.
בעבר- הקלקה על מספר התגובות שלצד הכותרת הראשית היתה מקפלת בחזרה את השרשור.
כעת זה לא עובד לי משום מה, מה עושים?
איך הגדרת את התצוגה?
שרשורים מקופלים או פתוחים?

בהגדרות סימנתי- הצג תגובות באופן סגור.

איך הגדרת את התצוגה?
שרשורים מקופלים או פתוחים?
זה פחות או יותר הדבר היחיד שמעט מפריע לי.
עם כל שאר השינויים אפשר להתמודד ונחיה איתם בשלום- אולי יש מעט מקום לשיפור מהירות האתר, הוא עדיין מעט איטי.

בסה"כ הריענון דווקא די בסדר ועם הזמן כשיפתרו הבאגים זה יהיה אחלה .

דבר אחרון- הייתי רוצה לראות איזה קולאז' תח"צי טוב מופיע כתמונת הנושא לפורום- ואני אפילו מוכן להכין אחד אם תבקשו.

davidfainshtein

Member
מנהל
תגובה:

זה פחות או יותר הדבר היחיד שמעט מפריע לי.
עם כל שאר השינויים אפשר להתמודד ונחיה איתם בשלום- אולי יש מעט מקום לשיפור מהירות האתר, הוא עדיין מעט איטי.

בסה"כ הריענון דווקא די בסדר ועם הזמן כשיפתרו הבאגים זה יהיה אחלה .

דבר אחרון- הייתי רוצה לראות איזה קולאז' תח"צי טוב מופיע כתמונת הנושא לפורום- ואני אפילו מוכן להכין אחד אם תבקשו.
תגובה:
ראשית, אני מתרשם ממהירות התגובה ממש לטובה דווקא.
לגבי אופן התצוגה - אני מציע שתגדיר את אופן התצוגה לפתוח ותגדיר הסתרת שרשור מעל מספר הודעות מסויים. כך זה היה גם במערכת הישנה ואצלי, למשל זה תמיד מוגדר על 35.
לגבי התמונה - אני ממתין לתחילת שבוע הבא כאשר המערכת תתיצב קצת יותר.
בפורום חובבי תעופה, אני הולך להכריז על תחרות עיצוב להאדר. פה, יש לנו פחות גרפיקאים ואני כבר חשבתי עליך כברירת המחדל שלי.
נדבר בשבוע הבא, אוקי?

בכבוד רב.

תגובה:
ראשית, אני מתרשם ממהירות התגובה ממש לטובה דווקא.
לגבי אופן התצוגה - אני מציע שתגדיר את אופן התצוגה לפתוח ותגדיר הסתרת שרשור מעל מספר הודעות מסויים. כך זה היה גם במערכת הישנה ואצלי, למשל זה תמיד מוגדר על 35.
לגבי התמונה - אני ממתין לתחילת שבוע הבא כאשר המערכת תתיצב קצת יותר.
בפורום חובבי תעופה, אני הולך להכריז על תחרות עיצוב להאדר. פה, יש לנו פחות גרפיקאים ואני כבר חשבתי עליך כברירת המחדל שלי.
נדבר בשבוע הבא, אוקי?
בכבוד רב.
רק אל תשכח לברר מה המידות של ההדר (Header), שיהיה אפשר להתאים תמונה/קולאז' בצורה אופטימלית.

שבת שלום.

easylivin

New member
השרשור tl;dr ובקשר לעיצוב במילה אחת: אסון.

אהלן, חברים!
כפי שאתם בוודאי, רואים, התחדשנו בפורום חדש עם עיצוב מודרני והרבה שינויים מרעננים.

אשמח לקבל מכם פידבקים ודיווחים על תקלות ובעיות. אשמח גם לענות על שאלות ולסייע במידת הצורך.
אנו מודעים למספר תקלות, בעיות תצוגה ועיצוב ובאגים במערכת החדשה וצוות הפיתוח עובד עליהן כרגע. אנו מעבירים להם תקלות באופן שוטף.
ואחרי ש"התאמתי" קצת את האתר לעיניי הרגישות באמצעים בלתי-קונבנציונליים (שאין אותם לרוב המשתמשים - ולבי עמם), מה שהכי מפריע לי זה ההדגשה ב-BOLD של ההודעות הרמה השנייה בשרשורים, לעומת הפונט הבלתי-נראה של הודעות המשנה, ובאופן כללי - כל תהליך (אי-)פתיחת השרשורים. אין סיכוי שאקליק על כל הודעה עד שאגיע לסוף הענף, או לחילופין אגדיר פתיחה גורפת של הכל - שתי האופציות בלתי-אפשריות לשימוש.

במבט ראשון הפורום מציג ערבובייה של פונטים ענקיים ופצפוניים, מודגשים ודקים כשערה - א"ב שמלמדים כל פקידה מתחילה, איך לא לעצב מסמכים (ובטח שלא אתרי אינטרנט). והאנימציות... פשוט בית ספר לפאוור פוינט.

בקשר לבאגים פונקציונליים (עם התמונות למשל) אין טעם להרחיב, כי אני רואה שבכל זאת מתקנים אותם מיום ליום להבדיל והעיצוב מנקר-העיניים ומהשרשורים הבלתי-עבירים.

davidfainshtein

Member
מנהל
תנקה עכשיו Cahce ותעשה Ctrl-F5

ואחרי ש"התאמתי" קצת את האתר לעיניי הרגישות באמצעים בלתי-קונבנציונליים (שאין אותם לרוב המשתמשים - ולבי עמם), מה שהכי מפריע לי זה ההדגשה ב-BOLD של ההודעות הרמה השנייה בשרשורים, לעומת הפונט הבלתי-נראה של הודעות המשנה, ובאופן כללי - כל תהליך (אי-)פתיחת השרשורים. אין סיכוי שאקליק על כל הודעה עד שאגיע לסוף הענף, או לחילופין אגדיר פתיחה גורפת של הכל - שתי האופציות בלתי-אפשריות לשימוש.

במבט ראשון הפורום מציג ערבובייה של פונטים ענקיים ופצפוניים, מודגשים ודקים כשערה - א"ב שמלמדים כל פקידה מתחילה, איך לא לעצב מסמכים (ובטח שלא אתרי אינטרנט). והאנימציות... פשוט בית ספר לפאוור פוינט.

בקשר לבאגים פונקציונליים (עם התמונות למשל) אין טעם להרחיב, כי אני רואה שבכל זאת מתקנים אותם מיום ליום להבדיל והעיצוב מנקר-העיניים ומהשרשורים הבלתי-עבירים.
תנקה עכשיו Cahce ותעשה Ctrl-F5
הערב תוקנו חלק מבעיות הפונטים ואם אתה רועה ערבוביה, נראה שזה בגלל זה.
בעצם, צרף לי צילום מסך של מה שאתה רואה.

אני מצטרף לבקשה של דוד שתצרף צילום מסך

אני מצטרף לבקשה של דוד שתצרף צילום מסך
אבל אני רוצה אחד כזה שמופיעים בו השינויים העיצוביים שעשית באותם אמצעים בלתי-קונבנציונליים שברשותך.

גם לי האתר כואב בעיניים מאז השינוי וחבל שאין אפשרות לבחירת רקע מעט פחות דוקר ושני גדלי פונטים למאותגרי ראיית נץ.

נתנאל531

Well-known member
חלון 'שאל את הפורום' למשתמשים אנונימיים בלתי-סגיר

אהלן, חברים!

בעיה דומה לזו של התמונות, הריבוע שמופיע למשתמשים אנונימיים ומזמין אותם לשאול שאלות, אינו ניתן לסגירה (אין X בנמצא), לפחות ב־Firefox.

davidfainshtein

Member
מנהל
אוקי.

בעיה דומה לזו של התמונות, הריבוע שמופיע למשתמשים אנונימיים ומזמין אותם לשאול שאלות, אינו ניתן לסגירה (אין X בנמצא), לפחות ב־Firefox.
אוקי.

איטלקי8

New member
למה אני מקבל הודעות של עצמי?

אהלן, חברים!

כאשר מישהו מגיב לי אני מקבל תזכורת בחלון למעלה, ואם אני און ליין באתר נפתח מלבן בצד התחתון של המסך.
&nbsp
אם אני מחזיר תגובה לאותו מישהו, אז המערכת מזהה גם את התגובה שלי בתור תגובה חדשה... מופיע לי בעדכונים שהגבתי לעצמי וגם מופיע מלבן עם התגובה שאני כתבתי.
&nbsp
אין לי ממש עניין לדעת שהגבתי בשרשור של עצמי :)

davidfainshtein

Member
מנהל
זה באג ידוע והוא יטופל. זה לא אמור להיות ככה.

כאשר מישהו מגיב לי אני מקבל תזכורת בחלון למעלה, ואם אני און ליין באתר נפתח מלבן בצד התחתון של המסך.
&nbsp
אם אני מחזיר תגובה לאותו מישהו, אז המערכת מזהה גם את התגובה שלי בתור תגובה חדשה... מופיע לי בעדכונים שהגבתי לעצמי וגם מופיע מלבן עם התגובה שאני כתבתי.
&nbsp
אין לי ממש עניין לדעת שהגבתי בשרשור של עצמי :)
זה באג ידוע והוא יטופל. זה לא אמור להיות ככה.

GLSRA

Active member
שאלה: כשאני עובר למצב תצוגה מקדימה, לפני פרסום פוסט

אהלן, חברים!

אני לא יכול לחזור למצב עריכה.
אני יכול רק "לפרסם" או לחזור לפורום.
האם משהו יודע איך חוזרים ממצב "מתוגה מקדימה" למצב עריכה של פוסטים כדי לתקן מה שלא מוצא חן העיניי לפני פרסום ?
תודה

davidfainshtein

Member
מנהל
עניתי לך במסר.

אני לא יכול לחזור למצב עריכה.
אני יכול רק "לפרסם" או לחזור לפורום.
האם משהו יודע איך חוזרים ממצב "מתוגה מקדימה" למצב עריכה של פוסטים כדי לתקן מה שלא מוצא חן העיניי לפני פרסום ?
תודה
עניתי לך במסר.
זו בעיית רזולוציה. תעשה זום אאוט ותראה את כפתור ה-X. מקווה שיטופל במהרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה