סקר - באיזו שעה הכי קשה לכם להתמודד עם האוכל?

never give up

New member
סקר - באיזו שעה הכי קשה לכם להתמודד עם האוכל?

בבוקר?
בין הבוקר לצהריים?
אולי בכלל רק בערב אתם נזכרים שלא אכלתם כל היום ורק אז התקף האכילה מתחיל?
למי הכי קשה בשעת אחר הצהריים?
למי האוכל קורא בלילה, כשכולם ישנים?

אשמח אם תשתפו

fat with a hat

New member
אחה"צ/ערב

עד אחרי ארוחת צהריים הכל טוב. אם אני מקפידה על ארוחה קטנה אחה"צ ולאכול ארוחת ערב בשעה סבירה ז זה גם יכול להיות טוב. אבל ברוב המקרים השגרה של אחה"צ וערב עם ילדים בבית פשוט משאירה אותי ב"צום" למספר שעות ואז בארוחת ערב אני אוכלת יותר ממה שאני זקוקה לו. (היה איזה שבוע שבו עשיתי רישום של מתי אני אוכלת מה והגעתי למסקנה הזאת)

never give up

New member
את אומרת משהו מעניין...

השעות הקשות שלך הן כשהילדים הולכים לישון?
את מתארת פער שעות גדול בין ארוחת הצהריים לארוחת הערב, וזה אכן לגיטימי שתצברי רעב - מה לגבי הכנת נשנוש שתוכלי לאכול בין הארוחות? מאפינס ירקות, למשל? ירקות טריים חתוכים? פרי חתוך?

fat with a hat

New member
אני מנסה

לא תמיד זה הולך. זה זמן שהוא עמוס בפעולות שגרה . רגע אחד אני מכינה ארוחה/תולה כביסה ורגע שני צריכה לרוץ כי מישהו נפל . דברים כאלה. אני לא מסוגלת לאכול ולרוץ (ואני גם מקפידה בכלל שבבית שלנו לא יאכלו שלא ליד השולחן) אני צריכה לשבת ולאכול ובשביל זה צריך כמה דקות פנויות . כשזה קורה זה באמת עוזר לא להגיע מורעבת מדי. אני ממש מקוה שאצליח לנהל את אחה"צ שלנו בצורה כזאת שזה יהיה מובנה בהם. חמש דקות לאמא שלא מפריעים... (יש לי כזה זמן בבוקר. לקפה
)

michali36

New member
בשעות הערב, כשאני בבית

הפתרון שלי הוא או להימצא בערבים בבית או לא להחזיק יותר מדי דברים משמינים בבית.
כדי לא להתפתות למבצעים על הממתקים בסופר, אני עושה קניות במגה באינטרנט ומשתדלת לא להגיע לעמודים של המתוקים, להתמקד בירקות ובדברים הבריאים.
אם אני כן מבלה ערב בבית אני משתדלת להתמלא מירקות, שלא יישאר לי הרבה מקום לשטויות.
אני כל כך אוהבת לאכול מול הטלויזיה, לא משנה לי אם גלידה או כרובית.

never give up

New member
סיפור חיינו

כיף לאכול מול הטלויזיה או להושיט יד לקערת כל-טוב כשאנחנו יושבים מול המחשב ופשוט להעסיק את הפה והידיים.
&nbsp
אני מוכרחה לציין שהפתרונות שלך הם מעולים! לא להיות בבית - להרוויח פעמיים! גם לצאת להליכה (ובזוג זה בכלל נחמד) וגם לא לאכול סתם.
&nbsp
בסך הכל נשמע שאת מודעת לנקודות החולשה שלך במהלך היום ואת מטפלת בהן יפה.
כל הכבוד!

אמונה 28

New member
בדרך כלל לפנות ערב קשה לי יותר

נניח מחמש וחצי שש ועד סביבות שמונה בערב.
כי זה זמן שהוא בין לבין כזה...
כבר למדתי שיוגורט ממש עוזר לי בזמן הזה, אז אם ממש קשה לי להתאפק, אני לוקחת יוגורט טבעי (1.7%), ובסביבות רבע לשמונה אני אוכלת ארוחת ערב... אם גם זה לא עוזר, אני פשוט מקדימה את ארוחת הערב קצת, נגיד לשבע ורבע.

never give up

New member
נפלא שמצאת פתרון!

אם אני רוצה להעביר קצת את הזמן לפני הארוחה הבאה, אני הולכת להתקלח/מנקה עוד פינה בבית/חותכת סלט, הולכת לזרוק זבל או סתם גולשת עוד קצת באינטרנט.
&nbsp
יוגורט זה פתרון מעניין, אך לצערי אני רגישה למוצרי חלב.
&nbsp
תודה על ההשתתפות!

never give up

New member
השעה הקשה שלי - צהריים!

הכי קשה לי בבית, בימים שאני לא מתאמנת, והשעה היא השעה שבה אני אוכלת לראשונה.
כל עוד אני לא אוכלת - אני לא רעבה ואוכל לא מעניין אותי. אבל ברגע שהכנסתי לפה משהו - זה הופך לארוחה אחת גדולה שנמשכת מהצהריים ועד הערב

&nbsp
מה אני עושה כדי למזער נזקים?
שותה ה-מ-ו-ן! ממש המון כדי למלא את הבטן בנוזלים במקום באוכל.
דואגת שלא יהיו ממתקים בבית, ואז אם כבר אני אוכלת הרבה - אז לפחות זה אוכל.
משתדלת לא להיות בבית. פשוט ככה. אם אני יוצאת לאימון, אין סיכוי שאעז לאכול מעבר למה שאני צריכה.
&nbsp
עוד רעיונות? מישהו?

אלישבע24

New member
היי לכולם!

תודה על הפורום,אני נאבקת במשקל 40 שנה!!!
בליסוף כל סוגי הדיאטה והתכשירים,
לפני 3 שנים עברתי ניתוח טבעת,ירדתי בקלות
30 ק''ג,אבל לפתע אני לא מסתדרת עם הטבעת,
היא סגורה מדי או פתוחה מדי,
עכשיו אני שוב נלחמת כאילו אין לי טבעת,

never give up

New member
היי אלישבע! וברוכה הבאה

ספרי קצת על עצמך - מאיפה את? בת כמה? כמה זמן בתהליך ירידה במשקל?
&nbsp
אשמח אם תסכימי להשתתף בפינת "גולש השבוע" ולספר את הסיפור שלך, על החיים לפני הניתוח ואחרי, ההתמודדות, האוכל, ההחלטה בכלל לפנות לניתוח...
אם את מעוניינת, אשרי לי במסר.
&nbsp
ושיהיה לך המון בהצלחה!

למעלה