חדשות ועדכוני קאנטרי

LeAnnDylan

Well-known member
חדשות ועדכוני קאנטרי

אם יש לכם משהו מענין להוסיף - לכו על זה

LeAnnDylan

Well-known member
טקס ה-ACA הפך מענין ברגע...

ליאן ריימס הצטרפה לשורת האמנים שמופיעים בטקס שישודר ביום שלישי הבא (ה-10 לדצמבר).
חוץ מליאן, צפויים להופיע בטקס גם ליידי אנטבלום, בראד פייזלי, שריל קרואו, פלורידה ג'ורג'יה ליין, ג'ק אואן, קלי פיקלר, דאריוס ראקר, ג'סטין מור ורנדי האוזר.

יש יש יש יש יש!!!

היא רשמה בטוויטר שזו הולכת להיות איזשהי הופעת מחווה כלשהי ושהיא ממש שמחה שבחרו בה לבצע אותה.
מענין במה מדובר

LeAnnDylan

Well-known member
הופעת מחווה לפטסי קליין

אני מקווה שהיא מזמרת לה איזו מחרוזת ולא רק את קרייזי/איי פול טו פיסס

LeAnnDylan

Well-known member
ההופעה של ליאן מהטקס!!!

ליאן כאמור ביצעה מחרוזת של שירי פטסי קליין (Leavin' On Your Mind, Walking After Midnight, Crazy, Sweet Dreams) לציון 50 שנים למותה של הזמרת האגדית.
לפני ההופעה ליאן דיברה עם FOX News והסבירה מה משמעות הדבר עבורה/
וזה אולי מסביר את הדמעות בשיר הרביעי במחרוזת שליאן ביצעה בא-קאפלה ופרצה בבכי בסופו.

LeAnnDylan

Well-known member
לגמרי! אגב ראיתי שבוע שעבר את הפרק של

צ'לסי לייטלי שטרייס אדקינס התארח שם ודיבר על זה שכולם שם מאחורי הקלעים התבכיינו אחרי ההופעה הזו של ליאן וכשצ'לסי צחקה עליו שהוא בכיין הוא אמר משהו חמוד כזה שהוא לא נמצא בנוכחות של מישהו שיכול לשיר בצורה כזו לעיתים קרובות וזה פשוט ריגש אותו עד דמעות.
משמש חמוד

LeAnnDylan

Well-known member
סינגל ראשון ללוסי הייל (שקרניות קטנות)

לוסי הייל (ארייה מ-Pretty Little Liars) קישקשה לנו כבר בעבר שהיא רוצה להיות זמרת קאנטרי וב-7 בינואר 2014 היא תשחרר את הסינגל הראשון שלה שיקרא You Sound Good To Me.
את השיר כתבו הילרי לינדזי, לוק ליירד ואשלי גורלי.
ויש גם גרסה לייב שנשמעת מעניינת יותר מהסטודיו הזה (שאני לא מתחייבת שזו הגרסה הסופית שלו ולא סתם דמו) - http://www.youtube.com/watch?v=j28d8nOXhxE

LeAnnDylan

Well-known member
מחר מחר מחר!!

הקליפ החדש של ליאן ריימס לדואט עם רוב תומאס - Gasoline And Matches
להתאפק עוד יום אחד....
בינתיים הנה הופעה של ליאן לשיר מ- The Talk

כבר יצא, ראית?

אני יודעת שהוא משודר כרגע רק ב-VH1 אז הוא חסם לצפיה בישראל אבל אני מניחה שכבר חידשת את ה-VPN שלך, אז, מה דעתך עליו?
אני חושבת שהרעיון עצמו נחמד אבל הייתי מעדיפה לראות יותר את ליאן בקליפ.

LeAnnDylan

Well-known member
כן, ראיתי באותו יום

ולטובת מי שלא ראה עדין, הנה קישור ביוטיוב שפתוח לכל - http://www.youtube.com/watch?v=eVHjvNHRITw

הרעיון שלו שצילמו אותו רק באייפון זה פשוט מגניב! וליאן והריקודים שלה

חולה עליה!!

LeAnnDylan

Well-known member
דניאל בראדברי היא הפנים החדשות של סקצ'רס

לא ידעת שהם עוד קיימים, זכור לי במעורפל שפעם כשהם מישהו היה נועל סקצ'רס, בריטני ספירס הייתה הפרזנטורית שלהם והיה פוסטר ממש מכוער שלה עם חצאית ארוכה ונעלי ספורט

אז מסתבר שעכשיו דניאל בראדברי (זוכת עונה 4 של -The Voice) היא הפרזנטורית שלהם.
אז שתהנה וזה. (אני יודעת שאחרי הידיעה הזו אתם מרגישים שחייכם שלמים)
אגב, אלבום הבכורה שלה יצא לא מזמן, מי מתנדב (*שיעול*קרלס*שיעול*) לבדוק איתי אם הוא שווה משהו?

רוצה לשמוע את האלבום החדש שלה

הורדתי אותו (בינתיים בצורה לא חוקית. אם היא תוכיח את עצמה, אני אטרח לרכוש אותו גם בצורה חוקית) מכיוון שעבדו עליו כותבים משובחים ואני רוצה לתת להם צ'אנס לענין אותי.
עדין לא הגעתי אליו אבל זה יקרה בימים הקרובים בטח ואז אחווה את דעתי עליו.

LeAnnDylan

Well-known member
אז ספרי מה חשבת כשתשמעי

יש לה בהחלט כותבים טובים אבל בצורה מפתיעה אין הילרי

אבל אני גם רוצה לשמוע.

LeAnnDylan

Well-known member
וקטע קיטשי ומרגש מאוד של לוק בריאן

אני מניחה שאף אחד מכם לא טרח לצפות בספיישל כריסטמס של ACM אז הנה קטע קטן של לוק בריאן שמפתיע ילדה קטנה חולה בסרטן והוא חמוד והיא חמודה וזה קטע חמוד אז תראו -
http://www.youtube.com/watch?v=9UsJWqslekI

למעלה