חדשות ועדכוני קאנטרי

אני מהטבלט אז קצת קשה לי עם החיפוש של

תפוז כי הוא סוג של גיי. אבל כשאגיע למחשב אנסה לעשות חיפוש. אם לא אמצא, אשמח לעשות חדש

שיר מצוין!

רכשתי אתמול את האלבום אבל עדין לא יצא לי להאזין לו. את השיר הזה אבל ברור ששמעתי. מקווה ששאר האלבום גם טוב.

Guncrazy

New member
שיר טוב!

קית' מצוין, מירנדה באופן נחמד לא מעיקה.
אהבתי
מענין אם היא תסכים להופיע איתו באיידול עם השיר הזה...

LeAnnDylan

Well-known member
מירנדה למברט מחפשת בית לכלבים בודדים

למירנדה למברט יש בבית כבר גן חיות שלם, אחרי שהבינה שהיא לא יכולה להכניס יותר כלבים אליה הביתה היא פתחה ביוזמת אימוץ חדשה והחליטה לחפור לנו עליה בכל מקום אפשרי.
בסוף יום האימוץ המרוכז שהיא אירגנה, 40 כלבים מצאו בית חם

תוך כדי התהליך היא מצאה לנכון להצטלם עם הבעלים החדשים של חלק מהכלבים כדי לגרום לאנשים אחרים לשקול אם שווה לצרף למשפחה יצור פרוותי ומלכלך רק כדי לזכות בתמונה איתה...
תראו את /twitter.com/mirandalambert/media/grid" target="_blank" rel="nofollow">https://twitter.com/mirandalambert/media/grid" rel="nofollow" target="blank">התמונות כאן ותחליטו אם הייתם מאמצים את אחד הכלבים האלה..

LeAnnDylan

Well-known member
בלייק שלטון מצא עוזר חדש ל-The Voice

כמו בכל עונה של The Voice גם השנה לשלב הדו קרב בתוכנית, כל אחד מהמנטורים בתוכנית מביאים שופט אורח שיעזור להם לאמן את המתמודדים שלהם.
השנה בלייק שלטון החליט לנטוש לגמרי את בועת הקאנטרי שלו ולהזמין את שר להיות המנטורית האורחת שלו.
מה דעתכם?

LeAnnDylan

Well-known member
טיילור סוויפט וג'יי לו בדואט?

אחרי שטיילור סוויפט לקתה בחוסר שפיות זמני והזמינה את ג'ניפר לופז לעלות איתה לבמה להופיע את Jenny From the Block ביחד בחודש שעבר, עכשיו יש דיבורים על דואט חדש משותף של השתים שיכלל באלבומה החדש של ג'יי לו שעתיד לצאת בתחילת 2014...
אין לי הרבה מה להגיד על זה חוץ מ-WTF?
מישהו חושב שזה יכול להיות מענין?

למעלה