ות

אני מנסה לברר את זה עם הישראלים :) בנתיים כל ישראלי.

שנתקלתי בו בשבועיים האלה היה לי את הלאג הזה איתו, אבל לא שאלתי אותם בצורה מעמיקה על החוויה שלהם בשבועיים האלה.

בדרך כלל אף אחד לא מתרגש מאיזה שניים או אפילו שלושה משחקים עם לאג כידוע, אז לא ייחסתי לזה חשיבות וחשבתי שזה איזה פאק של קפקום שבגלל מארוול נגד קפקום מזניחים את המשחק או משהו.

אבל וואלה זה לא עובר כבר המון זמן.
חבר הבטיח לי שהיום הוא יחרוש על SF5 ויראה אבל יש לי הרגשהשהוא יגיד שזה רק אצלי.

אני כמובן אעשה כמה צעדים פחות דרסטים לפני שאני אביא את הפרו, אבל אם שום דבר לא יסתדר אני מביא.

evilplate

New member
מקווה שיסתדר לך, תעדכן מה הלך

אני לא הייתי מזמין את הפרו עד שהייתי גם יודע בוודאות שזה יפתור את הבעיה, אז תבדוק טוב כי אם תוציא כזה סכום רק כדי שעדיין יקרטע זה יהיה חתיכת כאב לב.

נתתי לזה שבועיים.

99% מהמשחקים שלי עם איכות חיבור מושלמת של 5/5 היו בלתי שחקים. לא קרה לי דבר כזה מעולם מאז שהמשחק שוחרר בתחילת 2016.

אני כרגע מנסה לברר אם זה לוקאלי בSF5 או שיש לי את זה גם בטקן זה מה שחסר לי שגם בדרגון בול יהיה לי עכשיו תסרט הזה.

אני איפשהו מקווה שזו תהיה בעיה גם בטקן כי ככה אני אדע לפחות שזו בעיה שלי ושיש פה משהו שאני מפספס.

20 המשחקים הכי נמכרים בPS4 דיגיטלית באוגוסט.

1 Madden NFL 18
2 Hellblade: Senua’s Sacrifice
3 Sonic Mania
4 TOM CLANCY’S RAINBOW SIX SIEGE
5 UNCHARTED: The Lost Legacy
6 Grand Theft Auto V
7 Friday the 13th: The Game
8 Undertale
9 Minecraft: PlayStation4 Edition
10 EA SPORTS UFC 2
11 Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
12 Rocket League
13 Need for Speed
14 LawBreakers
15 Absolver
16 For Honor
17 Life is Strange: Before the Storm
18 The Evil Within
19 Call of Duty: Modern Warfare Remastered
20 Overcooked

אני מתערב שזה לא כולל את יפן כי אחרת הרשימה הזאת לא הגיונית, אין פה דרגון קווסט.
אני ממש שמח בשביל ninja שהמשחק שלהם מצליח במכירות, ובאופן כללי הוא המשחק הכי נמכר באירופה באוגוסט (דיגיטלית) לא האמנתי שהמשחק שלהם יכול למכור ככה טוב. חשבתי שהוא יהיה פלופ מבחינת מכירות האמת.

אני גם שמח לראות שסוניק מאניה מקום שלישי, עוד משחק שלא האמנתי עליו שיכול להגיע למקום כזה בכלל.

אני מקווה שזה מספיק טוב בשביל סגה ושנראה המשך בקרוב. היה מעולה אם סוניק היה מצליח לקחת את המקום הראשון כדי שסגה ישארו בלי מילים ויתנו אור ירוק להמשך בלי לחשוב על זה בכלל.

אבל אולי ביחד עם שאר הפלטפורמות סוניק מכר יותר ממה שחושבים?
לUncharted לא היה מספיק זמן להשתלט על החודש, אבל בטח בספטמבר כבר נראה אותו במקום הראשון או השני.
https://www.psu.com/news/34088/psn-top-games-august-2017-list-revealed

evilplate

New member
בטוח לא כולל יפן, זה או האמריקאי או האירופאי

אני מבסוט ממש בשביל NT, מאוד רציתי בהצלחה של Hellblade וגם אני חששתי שלא ילך להם, אני מקווה שזה יעודד עוד מפתחים ליצור משחקים במודל הזה של AA.
&nbsp
מפתיע אותי שטום קלנסי ככה התברג גבוה, כנראה היה בסייל או משהו.

נראה לי שבמקרה של ריינבו סיקס.

הוא קיבל איזשהו עידכון שגרם לאנשים להתעניין בו, זה גם עוזר שמבחינת world of mouth הוא צבר מונייטין ממש טוב, של משחק מולטיפלייר איכותי.

כן, ראית מה זה אחי איך הם שיחקו אותה NT,כמו שאמרתי חששתי שזה יהיה פלופ רציני אבל כנראה NT הימרו על הקהל הנכון כנראה שבPS4 אנחנו קהל שבאמת יכול לתמוך במשחקים הסינימטים האלה, מניח שאם הוא היה אקסקלוסיבי לוואן הוא לא היה מוצא שם כזאת הצלחה.

למרות שאני מקווה שבמשחקים הבאים שלהם הם ייצאו גם לONE כדי שתהיה להם עוד הכנסה.

לבטסדה יש משחק שיוצא השנה שלא הוכרז.

הרוב מהמרים על משחק מוביל או איזשהו משחק אינדי לקונסולות, אבל האמת שזה יכול להיות איזו הרחבה stand alone לדיסהונורד 2 לכו תדעו.

יש כאלה שגם אומרים רימאסטר לRAGE (אני בעד)

evilplate

New member
כבר יוצאת הרחבה לדיסהונורד אז זה לא זה

בטוח משהו קטן ולא משמעותי יחסית, או אינדי או רימאסטר למשהו כמו שאמרת.

אני ממש לא אתלהב מרימאסטר ל RAGE את האמת, לא חושב שגם יש ביקוש במיוחד לכזה, למרות שזה משחק שדי סבל טכנית מהדור הקודם וזה יחמיא לו מאוד, אבל לא חושב שלמישהו אכפת ממנו כבר.

ממה שאינסידרים רמזו היום.

זה נשמע כאילו מדובר בפורטים באמת. יש שמועות על פורט לפולאאוט 4 לסוויץ אז אני מקווה שזה לא זה, כי בשבילנו זה Non news.כנל פורט משונמך כלשהו לDOOM.

אם בפורטים עסקינן מה נשאר לנו למעשה? פולאאוט ניו וגאס (בעד בגלל כל המחמאות המטורפות על הסיפור ותמיד רציתי לחוות את זה)
אובליביון.
brink שנכשל ולא מעניין אף אחד.
DOOM 3 - שלא ממש מעניין אף אחד אבל יכול לרוץ טוב על הסוויץ,אז אולי כולם יקבלו פורט.
וכמובן RAGE שאמנם לרוב לא איכפת ממנו אבל אני לא מבין למה מדובר בכותר איכותי.

evilplate

New member
הלוואי ויגיע לאס וגאס

למרות שהסגנון האומנותי שלו דוחה והוא מכוער מאוד, אבל כמעט כולם בערך מסכימים שמדובר בפולאאוט תלת מימד הכי טוב בסדרה, אני רוצה לנסות משחק פולאאוט טוב וברור לי שאני אוהב אותו אם הוא באמת מאפשר חופש בחירה אמיתי והכל.

הוא מאפשר.

לא שיחקתי בו, אבל הוא כמו פולאאוט 3 אז יש בו בחירה אמיתית בדיאלוגים והמון אפשרויות רק שבניגוד לפולאאוט 3 כמו שאומרים הכתיבה מצוינת.

והקווסטים של הקבוצות השונות והסיעות שאתה יכול לחבור אליהן נחשבות למצוינות.
הצוות הזה מורכב מהרבה מאוד אנשים שעבדו על פולאאוט 1+2 המקוריים

ועל הרבה משחק RPG משנות ה90 שנחשבים קלאסים, אז מכאן מגיעה הכתיבה הטובה שלהם כנראה.

אני גם ממש חם לנסות אותו.
עמדתי לקנות אותו לPS3 אבל אז פולאאוט 4 הגיע וקניתי אותו (כישלון)

The lost Child מגיע למערב ב2018 לPS4/ויטה.

כן מדובר בJRPG בגוף ראשון דל תקציב שתופסים בו מפלצות, כאילו חיקוי חסר בושה של משחקי הSMT של אטלוס, וערכי ההפקה נמוכים, גם הקרבות מגוף ראשון לא רק השיטוט

SMT strange journey על הDS/3DS היה אחת החוויות הכי טובות שלי בשנים האחרונות, ולמרות שהמשחק הזה הוא חיקוי חיוור, זה חיקוי לPS4

אני מניח שאפילו בשביל האנשים שאוהבים JRPG בפורום זה משחק יותר מדי ניישתי ואני מהמר שרק לי בא עליו, אבל אני שמח שהוא מגיע.

זה גם עוזר שהוא מהיוצרר של "אל שאדי" אחד המשחקים היותר יצירתיים של הדור הקודם.

מישהו 2

New member
לא רואים הרבה בטריילר הזה

אבל אני יכול לנחש, משחק חשוך שישאר חשוך חח

evilplate

New member
MEH

זה הרימאסטר שהם כל כך התאמצו להביא? איזה הזויים, תביאו את Red Dead, הוא ימכור טונות, למי אכפת מהחרא הזה :/

לפחות יהיה לנו RDR 2 בשנה הבאה אני מקווה :)

הם ממש מצליחים לדאוג לזה שנהיה חמים על RDR 2 בהשקה. אני ממש מקווה שהוא יהיה אחד מהמשחקים הראשים של E3 2018.

evilplate

New member
בטח לא יהיה ב E3

זו רוקסטאר, מבחינתה המשחקים הגדולים שלה הם ברמה משל עצמם מבחינת הייפ, אין להם רצון להדחס עם עוד כמה מאות משחקים שיוצגו, להם יש אירועים וטריילרים עם ספירות לאחור שכל האינטרנט מחכה להם.
&nbsp
הלוואי אבל שנראה אותו ב E3 אני בטח לא אתנגד.
&nbsp
אני חושב אגב שהם היו מוכרים המון עותקים השנה של רימאסטר של RDR הראשון, דווקא בגלל כל ההייפ לקראת השני אנשים היו מסתערים על זה.

אני מסכים, גם אני הייתי קונה אותו על הPS4 עכשיו.

אמנם לא אהבתי אותו ואני מקווה שיתקנו בRDR2 את השליטה על הסוס ועוד כל מיני דברים שהפריעו לי (ענינים של קצב ויותר מדי הרגשת פיילר)

אבל אם הם היו מוציאים אותו הייתי נותן צאנס נוסף ומנסה להתעלות על הנקודות הבעיתיות.

evilplate

New member
היתה גם הרגשת פילר בקמפיין עצמו?

כי בתכלס את כל הפעילויות המפגרות של רוקסטאר לא באמת חייבים או צריכים לעשות, מה שחשוב מבחינתי זה קמפיין טוב וגם משימות צדדיות מגניבות וקצרות שנועדו להוסיף עוד קצת גיוון בין המשימות הגדולות של הקמפיין.

למעלה