ברוך הבא לפורום הוחלפו בלידתן

אורטליייייייייי

ברוכה הבאה לביתנו הקט

אני דווקא מאוד התחברתי גם לדפני וגם לביי לרות שמסכימה לחלוטין על דפני בימים אלה

אנג'לוו

daniela21

New member
אחלה סדרה

עוקבת אחרי השידורים בארץ - פרק 8 בעונה 2 (מה שלמעשה הוא פרק 18 בחו"ל).
אני אוהבת מאוד את מרבית הדמויות:
רג'ינה יפייפיה בעיני וכך גם ביי, ממש מהממת.
דפני מקסימה, וגם אמט חמוד.
פחות התחברתי להורים (הלא ביולוגיים) של ביי ולאחיה.
עושה לי ממש חשק ללמוד את שפת הסימנים. יש בה משהו מאוד מיוחד, כמו ריקוד מושלם, רק עם הידיים.

גם לי קוראים דנה, אני בת 30, מתמחה בפסיכולוגיה.

danas83

New member
היי דנה ברוכה הבאה

איזה עולם קטן
גם לי קוראים דנה אני אוטוטו שלושים ואני לומדת פסיכולוגיה

לגבי שפת הסימנים אני ממליצה להוריד באייפון/ נראה לי סמסונג את האפליקציה של שפת הסימנים של Marlee matlin - אני גם נדלקתי על הקטע של שפת הסימנים אני מאוד אוהבת ללמוד שפות חדשות

למה לא התחברת להורים של ביי
מאוד מעניין אותי לדעת

רג'ינה מקסימה אבל אני חושבת שהיא יכולה להתחבר קצת יותר לביי קצת יותר להשתתף בחינוך שלה כמו שקתרין וג'ון עושים עם דפני

daniela21

New member
ההורים של ביי

לא יודעת, קתרין נראית לי מלאכותית כזו, אחת כזו שהכל מלחיץ ושברירי אצלה. לא "התכלכלה" מספיק בחיים, כאילו שההחלפה זה המצב הראשון בחיים שהיא לה קשה ואפילו הכסף לא פתר, אלא רק הקל.
רג'ינה, אותה לא ממש אהבתי בהתחלה, עברה המון בחיים. גידלה ילדה לבד (טוב, עם הסבתא..) במצב כלכלי נוראי, השתקמה מהתמכרות קשה, העניקה לביתה חינוך טוב, השכלה, מימנה חוגים, הגנה עליה בפני העולם בגלל המגבלה שלה ויחד עם זאת ידעה לשחרר כשצריך ועיצבה של דפני כנערה ללא רגשי נחיתות שעושה הכל כמו כולן - לומדת, מתחברת עם בנות ובנים, פעילה ובעלת חוסן נפשי.

danas83

New member
נכון

ולכן בהמשך את רואה שקתרין רוצה להתפתח ולצאת מהדמות של עקרת בית והאמת שרואים יותר את קתרין (בהמשך) מאשר את רג'ינה ואיך היא מתמודדת להיות אם ל2 נערות מתבגרות

בקיצור לא צחקתי שאמרתי שהולך להיות מעניין ומותח

omer719

New member
בהצלחה לפורום

זאת סדרה שסימנתי לעצמי לראות מתישהו, מקווה שבקרוב!

בואו לבקר גם בפורום אקס פקטור

שלום

אני קרן ואני גרה בקנדה

צופה מהפרק הראשון...

אני אוהבת גם את דפני וגם את ביי :)

danas83

New member
היי קרן

ברוכה הבאה
איזה יופי שאת רואה את זה מקנדה

אני גם אוהבת את שתיהן

מקווה לראות אותך פעילה כאן

yaelsn

New member
תתחדשו

אני יעל, בת 22.5, והאמת שאני לא צופה בסדרה הזו (כי לצערי אין לי יותר מדי זמן לטלוויזיה עכשיו כשהתחילו הלימודים) אבל קפצתי לאחל בהצלחה למנהלת המקסימה ולמסור ד"ד לחברים הותיקים שעברו להתנחל כאן

אז תתחדשו ושיהיה בשעה טובה

(נ.ב את הפרומו דווקא ראיתי וזה נראה מעולה, אבל נדמה לי שלא מצאתי את זה בVOD ולא היה לי כוח להתחיל הורדות אז ויתרתי)

danas83

New member
חחחחח
היי יעלוש!!

אני שמחה באת לתמוך אני מעריכה את זה המון

אגב ההורדות הן לצפיה ישירה

למעלה