פרק 7

פרק 7

היום השידור ב YES, נכון?
הזכרון שלי כבר לא.....משהו,

מה הרמז שהיה בפתיח?

על מה היה הפרק?

החלק שהכי אהבתם
?

החלק שהכי פחות אהבתם
?

סגנון חופשי (לחפור על הפרק

צפייה מהנה

עדושית

New member
לפרק 7

אין לי יס אז אני לא יודעת מתי משודרים הפרקים..
ראיתי את הפרק בתחילת השבוע אז אני אכתוב מהזיכרון :-}

בגדול - פרק ממש יפה!
מאד אהבתי את גראהם (וזה היה כזה ברור מההתחלה שהוא הצייד!) ואני לא מאמינה שהרגו לי אותו! אוף!

הכל בגלל אמה, אם היא לא הייתה עסוקה לשכנע אותו שהוא טועה..אולי אולי הוא היה מגלה איפה המלכה הרעה (לא זוכרת איך קוראים לה יו..) החביאה את הלבבות (אני לרגע הייתי בטוחה שזה בתוך הקבר עצמו).
אבל אני מניחה שאם גראהם היה נזכר בהכל וגם מגלה על זה לאמה ולשאר הייתה נגמרת התוכנית..אז..הגיוני להרוג אותו. אבל עדיין מבאס, כי הוא היה הדמות האהובה עליי..
אני מקווה ששלגיה והנסיך שלה הולכים להיות ביחד בקרוב ושלא ימשכו את זה לאורך כל העונה..

ויש לי שאלה מפרקים קודמים - אם לנסיך הראשון (זה שמת) קראו ג'יימס, אז מה השם האמיתי של הנסיך הנוכחי? או שגם לו קוראים ג'יימס?!

ועוד-אני מקווה שנגיע כבר לפרק על כיפה אדומה, זה נראה לי הולך להיות מעניין..

לפרק 7

וואי אני לא זוכרת את השם שלו, הוא קיבל את השם ג'יימס אחרי שאחיו התאום מת וכנראה אימץ אותו, אבל זה באמת מוזר שאחרי הכל הוא לא חזר או הזכיר אפילו לשלגיה את שמו המקורי....

אני הייתי ממש בהלם מהמעשה של רג'ינה(
) אני חושבת שזו פעם ראשונה שאנחנו רואים אותה עושה בעצמה (בלי חיילים וצבא שיעשו בשבילה) מעשה כ"כ רע
אהבתי את גראהם, הוא היה חמוד, במיוחד שמתברר שהוא בסדר).
אני מחכה כבר שתראי את הפרק על כיפה אדומה - הוא מדהים!!

כן, גראהם....

אני לא מבינה למה?
טוב, אני מבינה למה, אבל זה עדיין היה נורא עצוב.
אני חושבת שזו פעם ראשונה שאנחנו ממש רואים את הרוע של המלכה הרעה מתבטא ברג'ינה של המציאות הזו,
עד עכשיו היא הייתה יחסית מאופקת.

הלדין

New member
פרק טוב.

על מה היה הפרק? הצייד

החלק שהכי אהבתי? המסע של גראהם אחרי זהותו.

החלק שהכי פחות אהבתי? הדרך בה הוא התקבל לעבודה כצייד. בלי להעליב, המלכה הרעה עשתה טעות של מתחילים. אז האיש היכה כמה בריונים. הוא לא עשה כלום מעבר לזה. מעבר לכך, האיש מבקש ממנה שתאסור על ציד הזאבים. בשלב זה, כל אדם היה מבין שהאיש לא מספיק חסר לב למה שהיא צריכה. למען האמת, מה שהוא עשה כן מקובל בקרב חברות ציידים - לבקש את סליחת החיה לפני שאתה הורג אותה כדי שרוח הרפאים שלה לא תרדוף אחריך.

לגבי המעשה של רג'ינה, האיש שבר את לבה. גם יש פה בעיה יותר מהותית: ברור מהפרקים עד כה שאבירי הממלכה נאמנים לה בלי עוררין. בפרק מוקדם יותר, האיום מצד שליחי המלכה הוא מוחשי. האיש ההוא בהחלט התכוון לקחת את שלגייה ולהרוג אותה. וגם בפרק הזה רואים שלאבירים אין בעיה לגרור את הצייד לתוך חדר המיטות של המלכה למרות שהם, במקור, אנשי בעלה ואמורים להיות יותר ממוטרדים מכך שאלמנתו מתמסרת לגבר אחר פרק זמן כה קצר אחרי מותו. וכמובן, הסצנה בפיילוט. הם נותרו נאמנים לה גם אחרי שהיא הפסיקה להיות המלכה. אז על מה היא מדברת שאין אף אחד מבין משרתיה שלא מוכן לרצוח את שלגיה?

לגבי שלגיה, רק לי נראה שהמכתב הזה נכתב בנימה סרקסטית? ובכלל, כל ההתנהגות של שלגיה מאד מניפולטיבית בפרק הזה. היא ידעה היטב מי הצייד שלה. אם היא הייתה בורחת ממנו, הוא היה הורג אותה. מרגע שהיא מסרה את עצמה לידיו, היא יוצרת קירבה מירבית לקורבן - והוא, כאמור, לא מספיק חסר לב להרוג מישהו ממרחק נגיעה.

הציות העיוור למלכה גם לי היה תמוה

הלויאליות שלהם לא אמורה להיות למלך ולביתו קודם, להם "הדם" המלכותי.
וגם איתך לגבי המכתב, כמו בהרבה סרטים/סדרות, ברגע שהקורבן מקבל את מותו ויוצר קירבה עם הרודף אותו, הוא מזוכה ומקבל את חייו בחזרה, ההשלמה עם המוות זיכתה אותו בחיים....קיצ'י אבל עובד.

הלדין

New member
תוספת

מה שמעניין הוא שגם האחים גרים חשבו שהסיפור הזה אפל - אז הם ביצעו בו שינויים בין המהדורות. במקור, מדובר באמה הביולוגית של שלגיה שמבצעת את הרצח בעצמה. רצח באמצעות שליח נראה לאחים גרים דרך להוריד את הסיפור לרמה של "מתאים לילדים". ועוד, אני לא חושב שרג'ינה רצתה שהצייד יהרוג את שלגיה - זה יהיה רחום מדי עבורה. יש לי יותר מחשד שהיא התכוונה להשתמש בלב של שלגיה כדי להחיות אותה לחיים של ייסורים נצחיים.

אפשר להסביר שהלבבות של החיילים ברשות רג'ינה - מה שמסביר הן את הפסיכוטיות שלהם והן את הנאמנות ללא עוררין שלהם. ייתכן והכותבים ציפו מהצופים להבין את זה לבד. כשהמלכה הרעה אומרת לראי שאין מישהו שהיא יכולה לסמוך עליו, היא עמדה לתקן את זה.

ועדיין אני חושב שהיה עדיף אם היו נשארים נאמנים לרעיון המקורי - הצייד חס על שלגיה ברגע של אמפתיה אמיתית. מה שהם תיארו זה אדם שאתה מצפה ממנו להתנהג כך. הסצנה יותר חזקה אם שלגיה מסוגלת להמס גם את לבו של גבר קשוח שלא היה מסוגל להרוג משהו כה יפה.

אהבתי את המשפט האחרון שלך מאוד

וזה יכל להיות באמת הרבה יותר מרשים.

מה יש לה באמת בכל העשרות מגירות האלה במוזילאום שם? לא חשבתי על זה ששם קיימים אולי עוד ללבות.
יש לי שאלה בנוגע ללבבות, אבל זה אחרי שתראה את הפרק של הכובען.

למה??

מה הרמז שהיה בפתיח? הזאב, לא?

על מה היה הפרק? הציד- גארהם.

החלק שהכי אהבתם? שהוא זה שניגש להנרי וביקש ממנו לדעת על הספר.

החלק שהכי פחות אהבתם? אני בכללי לא אוהבת את המלכה, מכשפה, איך שתקראו לה
וזה שאוץ לי גוץ לי נדחף לכל מקום!! שחרר!

סגנון חופשי (לחפור על הפרק) היה פרק נחמד, אבל קצת מסובך בתוך עצמו. אבל למה היא הרגה אותו?
הוא היה יכול לחתום על חוזה ארוך יותר

על רמפל.

אני ששיניתי את דעתי על הדמויות הרבה פעמים במהלך הסדרה, כל פכם מתבהרת התמונה מכיוון אחר.
אבל יש דמות אחת שממש אהבתי ואני כבר ממש לא, אני מחכה עם זה כדי לא לספיילר.

תודה

אני מאוד אוהבת את שלגיה.
גם את האגדה עצמה, גם את השחקנית, וגם את התפקיד שלה בסידרה, מרי מרגרט.
בתור ילדה קטנה היתה לי מדבקה על הארון של שלגיה, התחפשתי גם לשלגיה פעם

shirush3

New member
אחד הפרקים האהובים עלי

אני זוכרת שקפאתי מול המסך בסוף וחיכיתי שהוא יקום לחיים
מי צריך לב? :)

המילה שמסכמת את הפרק היא "גראם"

אין לו הרבה תמונות פרומו

רק במשותף, מצאתי את זו

אבל אז הקלדתי רק את שמו, ו..וואאווו הוא דוגמן מסתבר

לא נכון!!

הוא לא כזה הורס בעד עצם... אני כן הייתי מופתעת מהתמונות ההאלה