עונה 6 יוצאת לדרךךךךךך

sigalit1000

New member
אני חדשה פה.... כמה פרקים יש לעונה הנוכחית?

ולגבי הקפיצה בשנים, איך יסבירו את זה שכולן עדיין גרות במקום הקטן הזה? זה לא הגיוני שאף אחת לא עזבה וכולן נשארו....

revi 17

New member
לעונה 6 יש 20 פרקים

לחצי הראשון (עונת הקיץ) יהיו 10 פרקים! יש שמועה שהפרק יהיה כפול (אם פרק 1 זה 45 דק... יש מצב שנקבל שעה וחצי
) אבל נראה לי השמועה לא אושרה ע"י הרשת.
&nbsp
איך יסבירו את הקפיצה בזמן של 6 שנים... אז ככה לפי הבנתי רצח יחזיר את השקרניות לרוזווד. במהלך ה-6 שנים השקרניות עזבו כל אחת לקולג' אחר ולא ממש שמרו על קשר, זה לפחות מה שאומרות השמועות
כרגע אין הרבה פרטים על עונה החורף (6B) אבל העלילה בטח תיחשף כשעונת הקיץ תסתיים.

sigalit1000

New member
תודה, ממש מעניין הולך להיות....

ואז הסידרה נגמרת? מעניין גם מי תתחתן....

daimond1

New member
יש תקלה בתפוז??

היה אחלה פרק, מותח לשם שינוי.
קצת מוזר לי שהבנות נעדרו חודש, והמשטרה לא עלתה על העקבות.
מצחיק שדווקא החברים של הבנות הצליחו להציל אותן.
גם לא הראו את ההורים, מה עבר עליהם באותה תקופה.
מישהי יודעת מה היה בחדר? השערות? למה הבנות לא דיברו על זה?
&nbsp
שמעתי שאחרי כמה פרקים העונה, תהיה קפיצה בזמן של 4 שנים קדימה. מישהי שמעה על זה?
&nbsp
לצערי, נראה כי העלילה הופכת להיות יותר ויותר מוזרה. אני מקווה שקצת ינחתו על הקרקע, ולא תהיה עלילה מופרכת ולא הגיונית כמו שהיתה.

such an angel

New member

תראי אני חושבת שהן לא דיברו על זה כי הרי A מצלם כל דבר
נכון לעכשיו A הוא כמו האח הגדול רק האח המתעלל נקרא לזה
אולי אמרו להן לא לדבר, איימו עליהן..
&nbsp
אני ממש מקווה שיגלנו לנו מתישהו מה עשו להן שם

ArielaTV

New member
Hi, i'm Charles, wanna play?

|אנחת רווחה של אדם עם התמכרות שחושב שהוא יכול להפסיק מתי שרק ירצה|

חייבת לציין שראיתי את הפרק באיחור של יום, והרשתות החברתיות השטניות האלו ספיילרו לי ששרה הארווי דופקת הופעה, אז טיפ'לה נהרס לי גורם ההפתעה.
# ממש אהבתי את תחילת הפרק, לא יכלו לדעתי להכניס אותה בצורה יותר טובה מזה. המחשבה שזו מונה ופתאום לראות את הקיר עם הספירה הלא נגמרת- מעולה!
# הבנות נכנסות לחדרים שלהן ומתחילות לצרוח בהיסטריה- חסר להם אם רק בסוף עונה 7 אנחנו נגלה מה בדיוק קרה שם ובשלושת השבועות שקפצו לנו בין רגע.
# אנדרו החשוד העיקרי - אני תוהה לעצמי עד כמה יש סיכוי שאנדרו דווקא זה שמנסה לעצור את A, ולא לעזור לו.
# כל התכנית הנהדרת של אליסון, טובי, כיילב ועזרא מול משטרת רוזווד- הכל טוב ויפה, אבל למה לעזאזל בחרתם דווקא מסיכה של חזיר? סתם כדי לשגע לנו את השכל כנראה.
# החפירה של הבנות על היום ההוא באגם עם אליסון- אני היחידה שהרגישה שלא סתם מזכירים לנו את אותו היום?
# הגבר שדיבר עם אליסון בדיבורית של מכונית-הפלאים-שהדלק-שלה-מספיק-בדיוק-עד-ליעד-שלה. הממ האם זה אמור להיות צ'ארלס או מישהו שהוא שילם לו כדי שיגרום לי לשקשק בכיסא?
# היומן של אנדרו- נוח מדי. כמו המכתב של בת'אני בבית של אליסון שהיה נוח מדי.
# הסצנה שהבנות מחפשות את מונה, והיא חסרת כוחות צועקת מהבור- הכי רוז מ'טיטאניק' צועקת "come back!" לסירות ההצלה

# היה לי מביך מדי לראות את סצנת הבריחה, מרוב שהיא הייתה צפויה, אבל הפגישה של כולם הייתה ממש מרגשת (ז"א, חוץ משל ספנסר וטובי-זה-אנדרו-בייב). גם כשהאנה דיברה על זה שאמא שלה אושפזה, הייתי קצת עם דמעות בעיניים

והסרטון השבועי שלי

[URL]https://youtu.be/MWtbub9sFac[/URL]

למעלה