עונה 6 יוצאת לדרךךךךךך

such an angel

New member
עונה 6 יוצאת לדרךךךךךך

בשע טובה ומוצלחת הגיע היום,
העונה השישית לסדרה היפה שלנו בפתח!
קדייייייימה כל מה שאהבתם לא אהבתם הכל כולל הכל !
לכאאאאאן

צפייה מהנה

revi 17

New member
6x01 game on charles

העונה נקראת: "קיץ של תשובות", האם פרק אחד יכול למחוק חצי עונה כושלת

התשובה כן
5B האיומה נשכחה כלא הייתה
לפי הפיד בטמבלר/טוויטר כולם מהללים את הפרק שלטענת רבים היה יותר טוב מ5B כולה!.

אז בואו ננסה לנתח מה היה לנו

# אנחנו רואים מחדש את סצינת הסיום של 525 מזווית אחרת, ונתקלים בנערה נוספת שאני בטוחה שרבים ניחשו נכון... וזאת אכן שרה הארווי.
*אז תשובה אחת למה עלה בגורלה של שרה הארווי ניתנה בפרק 601!
אולם שאלות נוספות צצו:
1.האם בכל ארבעת החודשים של מונה בבית הבובות היא לא התוודתה לנוכחות של שרה? בנינו קשה לי להאמין.
2.ניכר כי צ'ארלס ניסה לחטוף את אליסון ב"לילה ההוא" האם הוא היה מודע למונה כ-A? האם חטיפת מונה היא סוג של עונש כי מונה התעללה באליסון?
3.איך באת'ני מתקשרת לכל הסיפור הזה?
4.האם היו עוד תחליפים לאליסון? או שרק שרה סבלה? ומה עבר עליה במשך יותר משנתיים? אכן שאלות קשות!
אפרופו שנתיים... מי שעדיין לא מבין שאנדרו הוא סתם רד הרינג ואין סיכוי בעולם שהוא יהיה צ'ארלס אני שוקלת להעליב אתכם אבל רק אומר תפרשו מעסקי הבילוש זה לא בשבילכם!

# נעבור הלאה לסצינת הפתיחה, צארלס נעל את הבנות במשך יותר מ24 שעות מחוץ לבית הבובות. בלילה הראשון (ליל הבריחה הלא מוצלחת) ירד גשם, בלילה השני הבנות ניהלו שיחה שהגעילה אותי
על שתן וזיעה... באמת מרלן זה היה הכרחי?
#אחרי 24 שעות ללא מזון ושתייה הדלתות נפתחות וחוזרים לבית הבובות. ניכר שהשקרניות במצב פיזי חלש, A שוב משתמש בגז רק ששימו לב הוא שם מסכת גז על מונה
פייר הופתעתי!
#השקרניות ערומות ונראות כמו גופות בחדר מתים קריפי!
טוב הסצינה הזאת לקחה את מוחי הקודר למקומות אפלים
צארלס הפשיט את השקרניות, נגע בהם, יכל להתעלל בהן מינית... נכון שעל פניו ניכר שזאת הייתה שרה מי שפעלה בשם צארלס אבל הוא עדיין צפה בהם

מי שגיד שלA יש נשמה יחטוף ממני
בראש! בחייאת אני לא רואה איך אני אמורה לרחם על הבן ז@#$.
#טוב אז מונה מודיע לשקרניות שהיא הייתה בחדרה ולהערכתה עברו כולה מספר שעות. ואז אנחנו רואים את השקרניות נכנסות כל אחת לחדרה ומתחילות לצרוח

#רק כדי לעשות סדר בדברים לפני הכניסה מחדש לבית הבובות אמילי או ספנסר אמרו משהו בסגנון של "כולנו ביחד" אולם לאחר הכניסה לחדרים עברו 3 שבועות בהן השקרניות לא ראו אחת את השנייה כדי לשאוב כוח ולנסות להתמודד עם זה ביחד. ניכר שהן עברו עינויים (לפי הפרומו לפרק הבא אני רוצה לומר טיפול בהלם חשמלי, מה שממש מזכיר לי את דבריי האנה מ324 שבהם היא טענה שאולי ספנסר עברה shock therapy בראדלי ולכן הפכה לA
).
# בכל מקרה בנוסף לעינויים A עשה לחלקם מייקאובר (אריה הסתפרה ונוסף לה הפס הורוד בשיער) וניכר שהוא רוצה להחזירם לגיל 15... שוב קריפי!
#במהלך 3 השבועות אליסון מחוץ לכלא, והציבור מחפש אחר אנדרו.
*סורי אבל להפוך את אנדרו "שה תמים" בגיל העשרה לA כדי לתת לגיטימציה לעזרא/אריה זה גובל בטמטום! דיי כמה אפשר לסבול מנוכחותו של זה

(זה =סטוקר עזרא). אנדרו ואריה היו זוג בריא תלמידי תיכון ועכשיו רק כדי לאחד את עזריה שוב הם הורסים את שמו הטוב! מי קנה את הבולשיט אתם שואלים? טוב זה ברור לא? מעריצי הזוג המוזר שלעניות דעתי רמת הIQ שלהם שואפת לאפס.
#טוב אז אפרופו "מושאי אהבה" טובי/קיילב/עזרא ואליסון מאחדים כוחות כדי להתחמק מהמשטרה (שעוקבת אחרי כל שעל של אליסון) ועל הדרך לנסות ולפגוש את אנדרו... עצם העובדה שהם חושדים באנדרו מעצבן אותי

#אליסון מקריאה נאום שמרמז לצארלס לפגוש בה באבן הנשיקות, קיילב ועזרא מתקשרים לאליסון ומתחזים לA ועל הדרך משמיעים שיר שטובי כביכול מזהה כרמז לחוות קמפבל. התחבולה הצליחה ועכשיו אליסון בדרכה לפגוש את "אנדרו".
*שכחתי את ג'יסון
הסצינה שלו הייתה קצרה מידי!
*שוב זאת רק דעתי אבל לעזרא וקיילב אין כימיה בשיט! ושנאתי את הסצינות שלהם... עזרא מה אתה עושה עם קטינים? אין לך חיים?
קיילב האקר, טובי השוטר, אליסון הקורבן הכל מובן לי ומתקבל על הדעת אבל עזרא? מה בדיוק התפקיד שלך חוץ מלבעול קטינות?
#נעבור הלאה לשקרניות שמתאחדות שוב ומבינות שאליסון השתחררה ובכוונת צארלס להביא אותה לבית הבובות ואלי אף להיפטר ממונה

*מונה בבור שממש מזכיר את "שתיקת הכבשים"
משחק מצויין של ג'נל

*ספנסר למרות שנראתה שבורה בהתחלה חוזרת לעצמה ומכינה תוכנית לפגוע בA... להרוס את הסרטון המשפחתי של צארלס היה חביב! אבל אריה יקירתי לשרוף את המקום
ניכר שהבחורה לא חשבה על זה עד הסוף

#בימוי מצויין של צאד לאו (ביירון למי שלא יודע ) ממש אהבתי את הסצינה שבה צארלס מתחבט עם עצמו להציל את הכספת/לחטוף את אליסון.. כספת/אליסון כספת/אליסון... כספת/אליסון ...חזק!
רק מה ששוב הפריע לי זה הA שצפה בהם ובו בזמן היה A ממש מחוץ לכספת בוהה בהם... בהתחלה חשבתי שזאת בובה אבל אח"כ הוא נעלם

#סצינת החילוץ הייתה לא מציאותית בעליל ופייר התאכזבתי!
*לאן נעלמה הגדר החשמלית? כן הבנתי שזאת הייתה כניסה אחרת
אבל למה צארלס לא איגף את כל הכניסות בגדר חשמלית?!?!
חשבתי שהוא בן אדם חכם... מסתבר שלא

*אם קיילב עזרא ואליסון היו מגלים גדר חשמלית מתקשרים למשטרה ואז הם היו באים ומצילים את המצב כמו שנהוג בעולם האמיתי! ולא אני ממש לא רומזת שטובי היה צריך להציל את הבנות, בגלל שהוא מקורב לבנות הוא היה צריך להמתין בצד יחד עם שאר מושאי האהבה.
המשך למטה מסתבר שנגמר לי המקום

revi 17

New member
המשך...

הם הרי הביאו הליקופטר, לא יכלו להראות לצופים שימוש באינפרא אדום/גלאי חום או משהו שנבין שיש אנשים מתחת לאדמה?!?
זה שקיילב אליסון ועזרא הצילו את היום במקום המשטרה הרגיש מאולץ ונועד לרצות את הSHIPPRIM. כל מתקפת החיבוקים עדיין הייתה יכולה להתרחש אחרי שהמשטרה פורצת את הדלתות... סורי אבל סצינת הסיום הרגישה לי מאולצת ושמאלצית ברמות!
# בייב
טובי זה כל כך לא מתאים לכם!

Haleb: don’t ever let me go
Ezria: I thought I lost you
Spoby: I KNOW WHO ‘A’ IS!!!
וזה למה הזוג שלי תמיד ישאר הזוג שלי
כי כל מה שחשוב להם (בנוסף מהרצון לשמור אחד על השני אפילו אם זה גובל בטמטום) זה התעלומה! הם הזוג היחיד שהתחיל בגלל התעלומה (הריגול אחרי ג'ינה שקירב בניהם) והתעלומה היוותה חלק גדול ממערכת היחסים בניהם (KEEP TOBY SAFE עונה 2, טובי מצטרף לA טיים עונה 3, A חושף בפני טובי פרטים על אימו עונה 4 ועונה 5 בה טובי מצטרף למשטרה כדי להגן על ספנסר.. מתעלימים מ5B זה מוסכמה בקרב מעריצי ספובי
).

בכל מקרה מקווה שנהנתם מהקריאה
דיי חפרתי אבל זה אכן היה פרק חודר נשמה עשוי טוב וקריפי במידות הנכונות!
אל תצפו להמשך עונה טובה בסדר גודל כמו שראינו ב601 אני בכל אופן לא שמה ציפיות גבוהות כל כך
כן מקווה לעלילה משובחת וקצת תשובות בפרקים הבאים.

קחו מהפרק את הפן הקריפי ואולי נזכה לראות מה עבר על השקרניות ואיך הן יתמודדו ומתי יגלו לבנים (אם בכלל) שאנדרו זה לא צארלס

such an angel

New member

ואוווווו את יודעת מה זה נהנתי לקרוא ?
ברמה שצחקתי בקול בחלק רב מהקטעים שלך!
הכתיבה שלך היא משהו לא מהעולם הזה, מצחיק אותי השנאה שלך לעזרא חחחחחחחחח
היה פרק מדהים אני עדיין בשוק מהכל כלכך מקווה שהעונה תמשיך ככה כי באמת שאי אפשר לשכוח את עונה 5 המבישה !
סיכום אדיר לפרק עוד יותר אדיר
מתה לראות מה יהיה בשלישי הבא !

revi 17

New member
anti ezria forever

ezra…with his beard…looking like a fucking child molester (sorry ian.) ?? aria with the short hair looks so young and EWW PLS

אני כמעט בטוחה שאני איהנה מ602+603 כי ביים אותם נורמן והוא תמיד מביים פרקים אהובים עלי, ופלוס יש סצינות (שאנשים נואשים כמוני מחכים להם) כמו מפגש עם האמהות וסוף סוף (בתקווה) הם ידברו על A ומה שעבר עליהן פלוס דר' סליבן חוזרת!
. בגדול עושה רושם שהעלילה מעניינת... לצערי עדיין נקבל דמויות רנדומליות, כאילו האם באמת היה נחוץ להוסיף את שרה הארווי עכשיו?
ולקינוח

sparx

New member
אני מאוהבות עזראיה

ולא, אין לי IQ נמוך, תודה רבה.
בכלל לא צריך שאנדרו יהיה הבאד גאי כדי שאריה תחזור לעזרא. היא עברה חתיכת טראומה מטורפת... זה מספיק בשביל שהיא תקבל החלטות "הרות גורל" כמו לעזוב שטויות ולהיות עם מי שהיא באמת רוצה להיות איתו. כנ"ל עזרא, כשהוא כמעט איבד את אהבת חייו. (אם זה מה שהם אחד לשני...)
&nbsp
אולי אין לו יכולות מיוחדות, כלומר, הוא לא האקר ולא שוטר.. אבל הוא רוצה להציל את חברה שלו.. או מה שהיא לא תהיה עבורו, וזו סיבה מספיק טובה בשבילו להיות מעורב בבלאגן, במיוחד שהוא אחד ממקבץ קטן של אנשים שיודע את האמת על הכל.
&nbsp
חייבת לציין שלא הכרתי את המושג "רד הרינג" ובזכותך החכמתי חח במהלך קריאת התגובה שלך ניסיתי לחשוב מי הוא מהסדרה, ומתי חשבנו שהוא A חח, אבל כן, זה די ברור מאליו שאנדרו הוא לא A, טוב שהם לא עושים את זה בערך בכל עונה או אפילו בכל חצי עונה שגורמים לנו לחשוב שמישהו הוא A רק כדי שנגלה שזה ממש לא נכון אח"כ. (הם, וכל פרק של אחד מסדרות המתח שקיימות)
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

revi 17

New member
הסיכום שלי הוא ציני ברמות אין כוונה לפגוע במעריצי EZRIA

נכון, אני לא מחובבי הזוג הפדופילי משהו שהיוצרים הרסו לחלוטין בעונה 4.
אם בעונות 1-3 היוצרים רכבו על אריה/עזרא כסוג של סיפור "אהבה ממבט ראשון" הם נפגשו בסביבה בוגרת (בר/פאב) הוא לא ידע שהיא תהיה תלמידתו ושהיא קטינה... עונה 4 לקחה את הפן "הרומנטי" (לא שהיה בכלל לטעמי אבל ניחא!) והפכה את עזרא לסופר מניפולטיבי שיעשה הכל בשביל סקופ... כולל להיכנס למערכת יחסים עם קטינה.
&nbsp
שוב הסיכומים שלי יגחכו על הזוג כי זה כייף לצחוק עליהם

אין ספק בכלל שהם יהיו ביחד כי היוצרים לא יוותרו על קהל המעריצים שלהם (שבדר"כ נע בגילאי 12-18... קצת מפתיע אותי שאת בת 27 וממעריצי הזוג אני פשוט לא הכרתי עד עכשיו מישהו בגיל ה-20 שעדיין מחבב אותם.... אז נעים להכיר
).
&nbsp
ואפרופו עזרא בכל התחקיר שלו והמעקב אחרי השקרניות הטמבל
לא הבין שאנדרו זה לא A... אלוהים האם היה משהו מועיל בספר?!?
&nbsp

&nbsp

sparx

New member
חח זה משהו אחד לרדת על הזוג ומשהו אחר על מעריציהם

ואומייגאד למה לציין את הגיל שלי ככה לעיני כולם?! חחח זה נושא רגיש! (וכן אני יודעת שזה כתוב בפרטים שלי אבל עדיין... לא מדברים על זה חח)
&nbsp
אם נתעלם לרגע מזה שהטעם שלי הוא בדרך כלל זהה לזה של בת 14
אני sucker לסיפורי אהבה בלתי אפשריים שכאלו.. וכן, אני מסכימה לחלוטין שהרסו את עזרא ואת הקשר שלהם בעונה הרביעית.. (כן, לא אהבת את עזרא מעולם, אבל אני כן, וממש עיצבן אותי כיוון העלילה הדבילי הזה..)
אבל זה כבר לא משנה... כי אני לא יכולה לחזור אחורה. once I ship... קשה לי לא לרצות שהם יהיו ביחד.
מה שבטוח אני לא ספובית... אם כבר אני חושבת שטובי הוא דמות מאודדדד מיותרת והזויה. הוא הכי מרגיש לי כדמות שלא הייתה אמורה להיות כ"כ מרכזית אבל הגדילו את התפקיד בגלל שהמעריצים אהבו..
&nbsp
&nbsp

revi 17

New member
סורי
אני בעצמי הזדקנתי בשנה לפני שבועיים

בניגוד אליך אם קורה משהו דרסטי לSHIP שלי אני יכולה לנטוש

ברגע שצ'אק מכר את בלייר בשביל מלון אמרתי ביי ביי! (אחת שיודעת).

הבעיה שלי עם עזרא (אם בא לך לדעת) זה שממש לא היה איכפת לי שהוא יהיה חבר של השקרניות כמו אלאריק ביומני הערפד, שיהיה מבוגר שפונים אליו או מורה דרך כמו ג'ילס בבאפי. פה היו חייבים לדחוף סיפור אהבה בין מורה לתלמידה
מילא אם היה מספיק בוגר ומפסיק את הקשר כמו בסיפורים דומים שהיו בסדרות נוער בעבר... אבל לא! פה בחרו לרכב עליהם בממש שונה מהספרים דרך אגב שם הוא היה דושבאג רציני! וזה השוני בין מרלן לשרה שפרד יוצרת הספרים... היא אף פעם לא היללה קשרי קטינות ואנשים בוגרים כמו שמהללים בסדרה על ימין ושמאל.

כן הרבה מעריצי עזריאה שונאים את ספובי ולהיפך

בנינו הכל נובע מקנאה כל מלחמות הSHIPERIM האלו ממש מיותר אבל זה חלק מהאווי של כל פנדום

בניגוד לעזרא שהוא כביכול דמות קבועה עם סיפורי רקע משעממים, כל תת עלילה של טובי קשורה למיסתורין מה שהפך אותו לדמות מעניינית ואהובה ועל כן בניגוד לספרים הוא לא מצא את מותו וביסס לעצמו קהל מעריצים.

בבקשה על תקחי באופן אישי את הגיחוך שלי על עזריאה או מעריציהם הקטינים (שרוב הסיכויים בניגוד אליך לא ממש מבינים למה אנשים שונאים את הזוג הקריפי מסיבות הגיוניות ולא של פער גילאים).

sparx

New member
חח שוב, לא אכפת לי שתרדי על הזוג

סתם זה לא היה נחמד שמתייחסים אלי כאל מפגרת, כשזה עניין של העדפות.
&nbsp
אני דווקא לא שונאת את ספובי, ומוצאת את מלחמת השיפרים הזאת די דבילית חח (אני יכולה להבין מלחמת שיפרים אם אחת מהדמויות זהה.. נגיד סטפן ואלנה או דיימן ואלנה.. טים אדוארד או טים ג'ייקוב..)
אבל פה מדובר ב2 זוגות שאפשר לאהוב במקביל חח
הם חמודים ביחד, ספנסר וטובי.. אבל לא ממש חשוב לי שהם יהיו ביחד.. (כשהפרידו ואם יפרידו שוב את האנה וכיילב אני אתעצבן)
אולי תתי העלילות של טובי קשורות לעלילה ולמיסתורין אבל הוא פשוט לא משחק טוב.. או שהדמות לא כתובה טוב.. לא יודעת..
אני פשוט לא נהנית מהדמות שלו ובא לי שהסצינות איתו יעברו מהר יותר..
אהבתי אותו יותר בעונה הראשונה שהוא היה המוזר.. הוא שיחק את זה הרבה יותר טוב חח הוא גם היה מעולה בתור הקריפי שחשבנו שהוא A (אני זוכרת שהייתי שבורה מזה חח..)
&nbsp
אגב מעולם לא הייתי שיפרית של צ'אק ובלייר.. כלומר, לא שנאתי אותם אבל לא התעניינתי במיוחד בהם.
הייתי שרופה על סרינה ודן בעונות הראשונות.. ואז התחלתי לשנוא את דן.. רציני הוא הדמות השנואה עלי בסדרה חח
ואז באיזשהו שלב הפסקתי לאהוב גם את סרינה.. כי באמת שעשו ממנה סמרטוט שחייבת גבר כל הזמן ואשכרה זורקת את עצמה על כל גבר שנותן לה צומי כמו שדן אמר לה מתישהו..
ועיצבן אותי בטירוף שהם בסוף התחתנו, אז הנה, מצאתי שיפ שלא רציתי שיהיו ביחד בסוף. אבל גם לא העדפתי אותם עם אף בן זוג אחר.. במיוחד לא דן ובלייר (יאק יאק יאק), או סרינה ונייט... (אם כי מהצד של נייט זה היה חמוד). אולי אהבתי קצת את סרינה וקרטר..

revi 17

New member
נראה לי זה בעצם ההבדל בין שיפ לOTP

יכולים להיות לי אלף ואחת "שיפים" לכל סדרה אבל לעיתים זוג אחד ממש חודר נשמה (או יותר נכון הסדרה לא עוזבת אותך אז התחלת להתחבר לזוג מסוים) והוא הופך לOTP. ברפרטואר שלי אין הרבה OTP איכשהו ספובי נכנסו לרשימה

&nbsp
סתם לידע כללי אני בקליפים שלי חיברתי את עזרא לכל השקרניות חוץ מאריה לא יודעת למה משהו אצלם לא עובד אצלי
אני ממש crackship slut

&nbsp
האנה/עזרא
https://www.youtube.com/watch?v=glGmaoLJ9pc
ספנסר/עזרא
https://www.youtube.com/watch?v=F9e2zmSj3zo
אמילי/עזרא
https://www.youtube.com/watch?v=CRDi9xAxqW4
אליסון/עזרא
https://www.youtube.com/watch?v=c6ZSWiIPi-Y
&nbsp
ויש עוד...חחח
&nbsp
למרות אהבתי לקייגן (טובי) השחקן אמנם התקדם (תסכימי איתי שיש שיפור במשחק בין עונה 1 עד ימינו) אך אני מסכימה הוא לא השחקן הכי טוב בסדרה! אני ממש אוהבת את הבעות הפנים של איאן לדעתי הוא מעביר "רגש" ע"י הבעות פנים הכי טוב (מהבנים כמובן!). קבלי ביטול טיילר מספק 1 אח"כ איאן

ArielaTV

New member
לגמרי נהניתי מהקריאה!

חייבת לציין שהקשבתי השבוע לאיזה פודקאספ שטרויאן השתתפה בו, ולאורך כל השעתיים הבחורה לא הפסיקה לרדת על עזרא ועל מערכת היחסים של אריה איתו

ואני לגמרי מסכימה. זה פשוט 'לא' בכל כיוון שמסתכלים על זה.

revi 17

New member
כן גם אני הקשבתי לפודקאסט הזה

פעם בראיון היא אמרה:
The whole thing with Aria and Ezra is hilarious because to me I'm like, "Dude, get this guy out! He's obviously using you," but everyone's like, "Ezra to the death!" No, he is bad for her, this is unhealthy and you're teaching people bad relationships. So that's
one relationship I can't get behind. — Troian Bellisario

לצערינו הם מה שנקרא end game אז כל מה שנותר לנו לעשות זה לצחוק עליהם https://www.youtube.com/watch?v=IVMOt12tE08

הכתיבה שלך הרבה יותר טובה מהסידרה עצמה ואני חושבת שהכותבים

שלה צריכים לפנות אליךך...
&nbsp
אני חושבת שהסידרה הייתה צריכה להגמר מזמן וסתם מושכים אותה.
שום דבר בה לא היוני או אמין...
&nbsp
לפחות עכשיו יש לי למה לצפות:
לפוסט הבא שלך אחרי עוד פרק ***....
:)

shifka

New member
revi את תמיד קורעת אותי בהודעות שלך

התעצבנתי מהסצנה שבה ספנסר רצתה להגיד לבנות שצ'ארלס הוא ממשפחת דילורנטיס, אבל לא רצתה שהוא ידע שהיא יודעת, אז היא עשתה את
זה בדרך הכי אמינה ומשכנעת שאפשר: "אתם יודעות שכשהייתי קטנה זכיתי בתחרות של ציור על לוח מחיק?(WTF) הנה, תראו" *אמילי האנה ואריה
מסתכלות על המצלמה של A במבט מלא שנאה* כי זה הדבר הכי מתבקש לעשות אחרי שחברה שלכם הראתה לכם ציור

בנות, מתי כבר תבינו, A לא טיפש!! אולי תתחילו להיות קצת יותר מתוחכמות מזה?!

כן, אני יודעת שיש לשקרניות הרבה פאקים בעלילה שעליהם אני מוכנה להבליג , אבל דווקא הדברים הקטנים הם אלו שהורסים לי.

הדבר שהכי מסקרן אותי כרגע, אפילו יותר מלגלות מה המניעים הנסתרים של A, זה לגלות מה לעזעזאל הבנות עברו ב3 שבועות שהן היו כלואות בחדרים.
עינוי פיזי? נפשי? כדאי למרלן שזה לא יתברר בסוף כמשהו סתמי..

ושמתי לב שבכל האירועים המיוחדים בסדרה (נשפים, האלאווינים, מסיבות נושא..) תמיד אריה לובשת את השמחה הכי מכוערות

revi 17

New member
אוי כמה שאת צודקת על "הדברים הקטנים"

כאילו צ'ארלס לא דביל (כמו השקרניות) או שאולי כן... בכול זאת הבחור לא איגף את כל הכניסות בגדר חשמלית

אבל גם אני כמוך גלגלתי עיניי ל"דבר חזק" (אתן יודעות שהייתי קטנה...)/ "דבר חלש" (אז הגנרטור נכבה בלילה...בואו נברח) LOL
&nbsp
כמה שהייתי מעדיפה לראות את העינויים ב-601 כנראה שנצטרך להסתפק בפלאשבקים
&nbsp
לפי פרומו https://www.youtube.com/watch?v=fQH8yv1iMu4
מוחי השובב חושב שהם משחקים במשחק דומה למחק הדבילי של האח הגדול "מי יותר יפה?" ואז צריך לבחור בתמונה ומי שנבחר או מי שלא נבחר חוטף זרם חשמלי

such an angel

New member

מממההה זהההה הפרקקקקק העוצר נשייייימה הזה

אני והחברה הכי טובה ישבנו וראינו ונראנו ככה

כמו שאמרתי היוצרים טובים בפרקי פתיחה,
נקווה שיריית הפתיחה המעולה תמשיך ותעשה לנו בית ספרררר

הפרק היה כלכך מותח ועוצר נשימה..
הפרק נפתח בזה שצ'ראלס פשוט ייבש את הבנות בחוץ יותר מיום שלםםם
וזה היה נורא לראות אותן במצב הזה..

ואז היה עוד יותר נורא לראות את שרה המשוגעת הזו

ועוד יותר נורא הקול המוקלט הזה שמנחה את הבנות מה לעשותתתתתת

חחחח פרק קריפי, כמו שאנחנו אוהבים!!!!

המשחק בין כיילב לעזרא גרוע ביותר, ועם הכי פחות כימיה שראיתי, אפילו יותר גרוע מבין כיילב לאריאה!
אין כימיה - משחק גרוע וסצנה גרועה ולא היה כיף לראות אותם ביחד על המסך..
אהבתי אבל את זה שהיה שיתוף פעולה מלא בין אלי לכיילב לעזרא בשביל מטרה 1 משותפת והיא הבנות!
וידעתי שזה טוב מידי בשביל להיות אמיתי הסיפור הזה עם ההאזנה בעקב וידעתייי שכביכול אלי החליפה בגדים זה יהיה לגופייה הצהובה המפורסמת..
גם אותי זעזעה קצת העניין שהבנות היו ערומות בחדר מתים, ערומות, משמע מישהו הפשיט אותן ולא נראה לי שזו מונה, והמחשבה באמת הפריע לי.

ואחר כך סצנה לא פחות קריפית שהבנות נכנסות לחדרים ושומעים אותן צורחותתת
מתה לדעת מה עשו להן שם.. ומה הקטע הזה שהחזירו לאריאה את הפסים הורודים..

ספסנר בנוהל מראה לנו כמה שהיא חכמה אמיצהה מוצלחת מושלמת מדהימה אלופה ועוד שלל ברכות ומחמאות כי אני כל כך אבל כל כך אוהבת ומעריכה את טרואין המדהימה !!!!!

אומץ לשרוף לצ'ארלס "האנושי" את סרט הילדות שלו לעשות בלאגן ולשרוף לו את הבית..
כי אם לא היא - אז אף אחת.
והיציאה מהבית.. היה נראה שפשוט הלך להם ממש טוב אבל גם שמחתי !
כי כבר התפתחה לי מחשבה אחרת שA פשוט עולה על זה שכיילב ועזרא עזרו לאלי ואז הוא תופס גם אותם ומחזיק בכולם בבית בובות ואז המחשבה הצחיקה אותי שהוא בלתי מנוצח חחח
אהההההה וכמעט שכחתי את גייסון אהובי המהמםםםם שהראו אותו לממש כמה שניות

מקווה לראות אותו יותר בכל זאת הוא התאום של צ'ארלס !
פרק הפתיחה היה מעבר למושלם, נקווה שככה זה ימשיך כי קשה לסלוח על עונה כלכך
אבל כלכך אבל כלכך ג ר ו ע ה.....
אז כדאי להם לחזור ולהתעלות על עצמם..

יאללה חוזרים למשחק שיהיה ערב מהנה

daimond1

New member
סוף סוף חזר האתר....משעות הבוקר אי אפשר היה להיכנס

היה אחלה פרק, מותח לשם שינוי.
קצת מוזר לי שהבנות נעדרו חודש, והמשטרה לא עלתה על העקבות.
מצחיק שדווקא החברים של הבנות הצליחו להציל אותן.
גם לא הראו את ההורים, מה עבר עליהם באותה תקופה.
מישהי יודעת מה היה בחדר? השערות? למה הבנות לא דיברו על זה?
&nbsp
שמעתי שאחרי כמה פרקים העונה, תהיה קפיצה בזמן של 4 שנים קדימה. מישהי שמעה על זה?
&nbsp
לצערי, נראה כי העלילה הופכת להיות יותר ויותר מוזרה. אני מקווה שקצת ינחתו על הקרקע, ולא תהיה עלילה מופרכת ולא הגיונית כמו שהיתה.

revi 17

New member
לגבי הקפיצה בזמן...

כעקרון עונה 6 ו-7 יהיו בטוטל 20 פרקים לעונה משמע 10 לחצי עונה.
6B אמור להתרחש אחרי שנות הקולג', משמע בחלוף 4 שנים ומסתבר שזוג אחד יהיה נשוי (ההימור שלי על האנה/קיילב... אם זה יהיה עזרא/אריה אני אוותר על הסדרה לחלוטין
).
&nbsp
עכשיו זאת רק השערה בלבד (אבל דיי הגיונית אם חושבים על זה) 610 שכותרתו "GAME OVER CHARLES" יסגור את כל הפינות והסיפור ולדעתי דקה לסוף יקפצו בזמן כדי להשאיר אותנו אם קליפהאנגר משכנע שאולי יגרום לצופים לחזור ל6B... אני בכל אופן שוקלת לפרוש סופית אחרי 6A (על מי אני עובדת
אין לי מושג אם אנטוש או לא ...חחח).

למעלה