נופש וחופש

לא הבנתי

מדובר בכמה משפחות? או שרק אתם+הילדים?
אם כמה משפחות, יהיה נחמד שיהיה לכם מרחב אחרי שהילדים הולכים לישון.
אם רק שניכם- זה לא נראה לי משנה.

אמאדובה

New member
אישית לא הייתי מוותרת על ההפרדה

גם בטיולים קצרים יותר, ברגע שהיתה הפרדה כזו זה איפשר לנו (המבוגרים) קצת לנוח (כי נופש עם ילדים זו לא ממש מנוחה...)
מצד שני אני גם לא הטיפוס שייסע ל-7 ימים עם ילדים, אז מה אני מבינה

הייתי הולכת על האופציה השניה

אבל זה בגלל שפרות, תרנגולות ועזים לא מדברות אל הילדים שלי (אולי אפילו להפך).
בכל הנסיעות המשפחתיות שלנו (והיו המון כאלה) הקפדנו שלילדים יהיה חדר שינה נפרד משלהם (ושלא ישנו בסלון או בחדר שלנו). מבחינתנו זה חשוב לא רק כדי "להמשיך את הערב" (אנחנו ממילא נופלים שדודים יחד איתם) אלא דווקא לבוקר - כל אחד מתעורר בשעה שלו ובקצב שלו, ומגיע לסלון-מטבח מבלי להפריע או להעיר את האחרים.
מה שחשוב מבחינתי זה לא החווה, אלא האפשרות לצאת החוצה להתרוצץ, לשחק בכדור, לשבת בשמש, וכיו"ב.

באזור הכפרי השני יש לילדים איפה לרוץ ולשחק?

אם כן- כדור, קופסת פליימוביל, וכו' יהפכו את זה לנהדר.
אני מאד מחבבת עזים תרנגולות פרות וכו' אך ברור שנוכחותם תדרוש השגחה גדולה יותר על ילדיכם. כנ"ל ילדים כפריים.

וחוץ מזה, כל הנ"ל יכולים להיות גם מרעישים ומפריעים. את באמת רוצה לקום בארבע בבוקר עם קריאת התרנגול הפסטורלי? שלא לדבר על הפרות.

אורora

New member
את מדברת על טיול בחו"ל או על נופש בארץ?

אנחנו היינו בקייץ בטיול בחו"ל עם חצר שווה כפרית ומתקנים וכו.
הילדים לא היגיעו אליה.
כשחזרנן הם היו עייפים מידי והיה מאוחר, אוכל ולישון.
היא כלל לא נוצלה.
לכן אופציה ב עדיפה.

אם מדובר בנופש בו אתם שוהים שעות ארוכות במקום עצמו, ( כמו הנופש בקיבוץ שרק אתמול חזרתי ממנו) אזי אופציה א עולה בעדיפותה

בּלו

New member
לגמרי אופציה ב'

אם כי קחי בחשבון שיש מצב שבערב תהיו כל כך מחוקים מעייפות שלשבת ולקשקש על בקבוק יין יהיה רק במסגרת החלומות (מנסיון).

גם הילדים שלנו הולכים לישון מוקדם

ואני יודעת שברוב המקרים כשאנחנו נופשים, אנחנו פשוט מתאימים את עצמנו פחות או יותר לשעות שלהם.
מושכים אותם קצת יותר, אחר כך אולי קוראים קצת עם אור קטן או רואים משהו בטאבלט עם אוזניות, והולכים לישון. נהנים ממנוחה איכותית אחרי יום מעייף ולא ממוטטים בבוקר כשהם קמים בשעות מוזרות.

Tula1

New member
תודה רבה לכולן, אני דווקא רציתי אופציה א'

אבל העליתן פה נקודות למחשבה

תודה וחופשות נעימות !

למעלה