ביקורת אלבום - קאסדי פופ

LeAnnDylan

Well-known member
ביקורת אלבום - קאסדי פופ

שם האמן: קאסדי פופ / Cassadee Pope
שם האלבום: Frame by Frame
תאריך שחרור: 08/10/2013
מספר רצועות: 15 (11+ 4 רצועות בונוס. 2 מתוך רצועות הבונוס הן גרסאות אקוסטיות לשירים 1+3)

קאסדי פופ
זוכת העונה השלישית של The Voice התחילה את דרכה המוזיקלית כסולנית של להקת הפאנק/פופ Hey Monday, אחרי שלוש שנים יחד החליטה לעזוב את הלהקה ולנסות לזכות בתהילת עולם כזמרת סולו. היא ניגשה לאודישנים של The Voice ואחרי שגרמה לכל השופטים להסתובב אליה, הפתיעה את כולם כשבחרה בבלייק שלטון כמנטור שלה וככה עשתה את צעדה הראשון בעולם הקאנטרי-פופ.
אלבום הבכורה של קאסדי כסולנית – Frame by Frame עדין מושפע מעברה כזמרת פאנק/פופ ולכן מי שמצפה לאלבום קאנטרי שורשי עם הרבה יודלים, בנג'ואים ומנדולינות, יתאכזב. אבל מי שאהב אותה בלהקה שלה, יוכל למצוא כאן כמה שירים שאולי ידברו אליו.
את סינגל הבכורה שלה מתוך האלבום – Wasting All These Tears שיחררה קאסדי בסוף מאי, הוא הגיע רק למקום 7 במצעד האיירפליי אבל מכר יפה כסינגל בכורה (עד כה מכר 414 אלף עותקים ועדין מוכר יפה)
האלבום עצמו נכנס בנתיים ישר למקום הראשון במצעד האלבומים של אייטונס אך נתונים מספריים ניתן לקבל רק כעבור שבוע.
האלבום הינו אלבום קאנטרי פופ טיפוסי שנכתב והופק בהתאם לסטנדרטים הקיימים היום בשוק הקאנטרי. אם אתם אוהבים מה שנמצא היום ברדיו, סביר להניח שתאהבו גם את האלבום הזה.
כמו כן, מיטב הכותבים בז'אנר שיתפו פעולה כדי ליצור את האלבום (יחד עם פופ שכתבה 7 מתוך 13 השירים המקוריים באלבום) מה שאומר שכמה להיטים פוטנציאלים בטוח יש כאן..

ועכשיו בלי חפירות נוספות ניגש לנוהל הרגיל: להודעה הזו אשרשר את שמות השירים עם הקישורים הרלוונטים. אתם כמובן מוזמנים להגיב על השירים. כולם או חלקם, מה שעושה לכם את זה.
אתם מוזמנים להביע את דעתכם על האלבום בכלליות, האם לדעתכם הוא מספיק כדי להכתיר אותה כדבר הבא במוזיקת הקאנטרי או שמדובר בעוד אלבום בנאלי שישכח בעוד חודשיים?
האזינו לשירים וספרו מה אתם חושבים

LeAnnDylan

Well-known member

כמו תמיד, אני וקרלס עשינו השמעה משותפת רק שהפעם היא עלתה לי על העצבים אז אני אתעלם מקיומה עד להודעה חדשה

בכל מקרה במוסף לממצאים שלנו מההשמעה המשותפת אני אכתוב כאן את דעתי אחרי מספר האזנות נוספות לכל שיר.
את השיר הזה אני מכירה כבר הרבה זמן כי זה אחד מחמשת השירים שיצאו לאייטונס לפני האלבום עצמו. זה שיר כיפי שעושה טוב ואני ממש ממש אוהבת את הבית הראשון שלו

דילן:
איי וואנה סקרים אבאוט דה גוד טיימס!!!

קרלס:
8
כי זה לא היה כיף כמו שזה אמור להיות
דילן:
ישר ולענין מה?
בטח שזה היה כיף!
קרלס:
רציתי גוד טיימס
דילן:
אני חולה על השיר הזה
קרלס:
וקיבלתי ככה ככה טיימס
דילן:
ולי היה גוד טיימס
אני שמה אותו בפול ווליום ומשגעת את השכן שלי
ושרה בקסטון

קרלס:
כמובן
אז 10?
דילן:
קאסדי אמרה שצריכים לשמוע את השיר הזה בפול ווליום עם חלונות פתוחים
קרלס:
אני לא מתה על הקול של קאסידי
דילן:
כשעקבתי אחרי ההוראות היה לי בהחלט גוד טיימס בפעם הראשונה ששמעתי
וגם בפעם המיליון עכשיו עדין יש לי גוד טיימס אז יו דאם רייט איטס 10!
הו, זה קצת בעייתי אם לא אוהבים את הקול

Guncrazy

New member

זה שיר פיל גוד טיים והוא בהחלט עושה את העבודה. אני אוהבת אותו.
גם הגרסה האקוסטית שלו נהדרת בעיני.

LeAnnDylan

Well-known member

בדיוק שמעתי אותו בזמן שפירסמתי את הביקורת והגעתי למסקנה שזה שיר ממש חמוד! נכון הוא צ'יזי בטירוף אבל זו הילרי. זה מה שחמוד בה. היא מצליחה לכתוב שירים צ'יזיים בלי שישמעו נדושים או מעיקים מידי.
זה פשוט שיר חמוד שעושה טוב!

קרלס:
שמפניה זה חדש
דילן:
שמפניה זה הילרי לינדזי

קרלס:
טוב
בהתחלה לא כל כך חיבבתי
אבל לקראת הסוף הוא גדל עלי
דילן:
אותה או את השיר?
קרלס:
והחלטתי שזה נחמד
השיר
ולכן אתן לו 9
אותה אני עדיין לא כל כך מחבבת
משהו בקול שלה מציק לי
דילן:
האמת שאחרי שחפרתי לקאסדי 90 שנה בטוויטר שתשחרר איזה שיר של הילרי במקום כל שאר השירים שהיא משחררת לפני האלבום, בסוף היא הקשיבה לי וכל כך התרגשתי והתלהבתי
ואז... שמפניה
ולא התלהבתי

זה היה חביב אבל לא היה כובש מהשניה הראשונה כמו Wasting All These Tears שהספיקו לי 15 שניות בערך להתאהב בו ב-CMT AWARDS
אבל בגלל שזו הילרי ובגלל שזו קאסדי זה גדל עליי וזה חמוד כזה ושמפניה כפי שאמרת זה בהחלט חדש אז כן, נלך על 9
קרלס:
הוא לגמרי לא כובש מהשניה הראשונה.
ואם זה מה שאת נותנת לשירים שאת לא מתלהבת מהם
אני כבר רואה מה יהיה עוד שבועיים
אבל לא משנה
דילן:
לא, זה לא מה שאני נותנת לשירים שאני לא מתלהבת בשמיעה ראשונה. את צריכה לזכור שלמדתי לאהוב אותו
בהתחלה הוא היה 7 (וזה רק כי 6 זה לסוויפטיות וכו')

Guncrazy

New member

אני מתה על שירי אהבה קיטשיים אבל לא דביקים מידי וזה בדיוק השיר הזה. יש בו משהו מאוד תמים כמו התאהבות ראשונה. זה חמוד ממש.

LeAnnDylan

Well-known member

זה השיר שגרם לי להתאהב מיידית בקאסדי. לפניו שמעתי על השם שלה הרבה ואפילו שמעתי איזה הופעה וחצי שלה ב-The Voice אבל לא הצלחתי לגרום לעצמי להתענין בה יותר מידי. ואז שמעתי את זה ורצתי כל כך מהר לאייטונס כפי שלא רצתי הרבה זמן (כמובן שלא מדובר בריצה במובן המילולי. אבל נו, הבנתם
)
בעיני זה אחד השירים הטובים של השנה. כמו מהאקורד הראשון התמכרתי אליו. שיר מצוין

קרלס:
אני מכירה את השיר הזה. איך?
דילן:
לא משנה כמה פעמים אני שומעת אותו, כל פעם שהוא מגיע בפלייליסט אני מתרגשת
אולי זו אחת הפעמים שטרחת להקשיב ללינקים שאני שמה בפורום כי חפרתי עליו
או שראית את ההופעה שלה ב-CMT
קרלס:
יתכן
הקול שלה ממש מרגיז אותי
דילן:

קרלס:
הלוואי והייתי יודעת למה
יש בו משהו קצת בכייני אולי?
דילן:
יש לה טון צפצפני קצת אבל לא יודעת. אני אוהבת אותה כי היא מיוחדת לי. אין עוד זמרת שאני שומעת שנשמעת ככה
וגם התאהבתי בה לגמרי אחרי The Voice ובלייב זה קצת פחות בולט מאשר בסטודיו
קרלס:
אני מניחה שמתרגלים
אהבתי את הפזמון הלפני האחרון נראה לי?
ההוא שהיא שרה שונה
דילן:
אבל מלכתחילה הוא לא הפרע לי כמו שהוא מפריע לך
אגב, את השיר הזה כתבה קייטלין סמית', זו שרציתי ליידע אותך בצהריים שאני אוהבת

קרלס:
זה היה לפני איזה שעתיים
אבל נגיד צהריים
דילן:
א. אני לא חזקה בזמנים/תאריכים/חשבון/מתמטיקה/משוואות ליניאריות וכיוצ"ב
ב. לפני שעתיים זה לא היה צהריים?

קרלס:
7 בערב?
לא
דילן:
אולי התכוונתי להגיד לך את זה בצהריים

קרלס:
יכול להיות
אפשר לדבר על השיר?
דילן:
כן
קרלס:
כי אחרי זה תתלונני ואיכשהו זה יהיה אשמתי
דילן:
לא דיברנו עליו?
טוב אני דיברתי עליו
קרלס:
לא. אני דיברתי עליו
דילן:
מה דעתך?
קרלס:
אמרתי מה דעתי
דילן:
ואני לא אמרתי את דעתי? כי אני לא יורדת לסוף דעתך
קרלס:
אני מניחה שמתרגלים
אהבתי את הפזמון הלפני האחרון נראה לי?
ההוא שהיא שרה שונה
דילן:
כןכן
קרלס:
8.6
דילן:
זה הפזמון האחרון היא שרה שונה
וזה בדיוק הצלצול שלי

כפרעליה
אם כי ברגע שתסתיים ההשמעה הזו היא הולכת להיפרד מהתואר לטובת ברנדי
אבל לצורך הענין. אני מאוהבת בשיר היום כפי שהייתי בפעם הראשונה כששמעתי אותו
8.6 זה חדש..
מבחינתי זה 10 ואם היה אפשר גם יותר אז גם יותר. זה השיר היחיד בחיי שרכשתי פעמיים באייטונס
אז שנמשיך?
סוף סוף שיר שאני לא מכירה והוא נשמע לי מבטיח כי אשלי מונרו וגורדי סמפסון כתבו אותו

Guncrazy

New member

טוב זה ממש טוב. בעיני זה בהחלט בטופ 5 של השירים הטובים של השנה.

למעלה