Are we sakmashing unkown?

|קונפטי||פינגווינים||נצנצים||חדקרן|

הממ לשתי העונות הראשונות יש עלילה מרכזית די חופרת (לכל עונה עלילה אחרת), ואישית כל מה שמסביב יותר עניין אותי.

neurotica

New member
דווקא אותי העלילה המרכזית מסקרנת

אז אני שמחה לשמוע שהיא לפחות תפתר בסוף העונה הזו.

יש מצב שאלה מסקנות של צפייה שנייה

אני לא ממש זוכרת את הרושם המקורי שלי מהסדרה, רק שאהבתי אותה.

sweet shir

New member
מזל טוב!!!!

וואו, ורוניקה מארס. הייתי באובססיה קשה על הסדרה הזאת!
עונות 1 ו-2 ממש מוצלחות לדעתי.

neurotica

New member
תודה!

כן, אני נוטה להגיע לכל הדברים השווים בדיליי לא קטן.

aesu

New member

שאלת פתיחה: איך אתן עם ניהול זמנים? מאלה שעובדות באופן מסודר או דוחות הכל לרגע האחרון ומסיימות משימות בלילות לבנים? כשמדובר בדברים חשובים אני דווקא די בסדר. בתקופת הבגרויות אני וחברה שלי הכנו לנו לוח עם מה ללמוד מתי וכל זה, ופחות או יותר התמדנו.

משהו שלמדתי השבוע: שהיה לי במגירה שוקולד שלא ידעתי על קיומו ועכשיו הוא כבר לא טוב. ):
משהו טוב שקרה השבוע: מאיה היא חמוסה, היה לי יום חופש וקניתי שמלה, ואני לא סוגרת שום חג!
משהו רע שקרה השבוע: המישהי שהכי חיבבתי בחוליה שלי השתחררה ):
משהו לצפות לו בשבוע הבא: מפגש-שוס!
איש השבוע: המישהי.
ציטוט/ביטוי השבוע: “It’s called circumstantial homosexuality.”
— Robert Downey Jr., on how he feels when Jude Law is around
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: שמלהההה
תכניות לסופ"ש: לנסות לאפות, ללכת לסופרלנד.
סדרה: לא חניבעל!!!!!!
סרט: סטאר טרק ה2.
ספר/פיק: נופ.
שיר: נופ.
סרטון: קחו קצת דן עושה שטויות. http://www.youtube.com/watch?v=eCRKuEcVYtE
תמונה/גיף: http://waltzy.tumblr.com/post/58609499573/supermegafoxycupcakehot-girl-klaine-cosplay אוווו!

סופ"ש גדול לאדם וענק לאנושות לכולנו!

shaharory

New member
חחחחחחחח לא חניבעל

אני ממש שמחה שעברת איתי את המשבר.
נראה לי שכבר התאוששתי, מחכה שזה יקרה גם לך.

gayhighfive

New member
and I would walk 500 miles

שאלת פתיחה: איך אתן עם ניהול זמנים? מאלה שעובדות באופן מסודר או דוחות הכל לרגע האחרון ומסיימות משימות בלילות לבנים? איך ידעת מתי לרשום את השאלה הזאתי. יש לי עוד 2 אנסינים, שיר וסיפור לעשות באנגלית ואני לא יודעת איך אני מספיקה את כל זה בפחות מיומיים :(

משהו שלמדתי השבוע:

משהו טוב שקרה השבוע: עבדתי מלאא מה שאומר הרבה כסף. הלקים היפים שלי הגיעו

משהו רע שקרה השבוע: עבדתי מלא מה שאומר לא ביליתי בכלל בשבוע האחרון של החופש

משהו לצפות לו בשבוע הבא: מפגש! לקבל את שאר הדברים שהזמנתי! כיתה י"ב! (NOPE)
איש השבוע: קליין

ציטוט/ביטוי השבוע:
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:
ציוד אומנות שבינתיים הכנתי ממנו צמיד חדש (אחרי שהישן בן השנתיים וקצת הלך לעולמו) וטרדיס מפימו שיצא חמוד אבל הלך לאיבוד :(
תכניות לסופ"ש: לישוןןן ולגמור כבר עם הספר השלישי של הארי פוטר לא היה לי זמן בכלל לקרוא אותו השבוע
סדרה: עוד מעט הולכת לראות טין וולף (זה נגמר מה אני אעשההה על מה אני אחפור לזרובי על מההה)
סרט: נאדה
ספר/פיק: הארי פוטר (סוג של)
שיר: חורשת יותר מדי על השיר בכותרת ^

y a m i girl

New member
סקמשינג

שאלת פתיחה: איך אתן עם ניהול זמנים? מאלה שעובדות באופן מסודר או דוחות הכל לרגע האחרון ומסיימות משימות בלילות לבנים? אני צריכה לככב בפוסטר לדחיינות, בחיי...

משהו שלמדתי השבוע: שלהעביר דירה זה כבד
משהו טוב שקרה השבוע:יצאתי מהמעונות הדוחים למקום נרמלי, ראיתי חברים, יצאתי הרבה, התחלתי לעבוד על חצאית של תחפושת לערב רמז שידיד שלי מארגן. ומזרן היוגה שלי חזר אלי אחרי איזה חודשיים שלא עשיתי, קיבתי מתנת יומולדת ראשונה. מאיה התארסה וזה היה ממש נחמד:)
משהו רע שקרה השבוע: תאריך הכניסה שלי לדירה עוד לא הגיע אז בנתיים אני חייה אצל ההורים ואני משתגעת מכמות הזמן שאני פה, אני לא הולכת לרג'ינה ספקטור היום ועצוב לי, הייתי במוזאון ארץ ישראל ואז גילינו שהתערוכה של המבני חול רק בשעות הערב ולא ראינו מארוול בחול.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: מפגשוס, יומולדת של חברה, לפגוש אנשים, לנסות למצוא עבודה.
איש השבוע: חברים שהביאו לי מתנה
ציטוט/ביטוי השבוע:"זה לא וולדמורט, את יכולה להגיד את זה" - כתום זה השחור החדש זה אהבת חיי
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: ממ, אז דבר ראשון קיבלתי מתנה - 3 קאברים לנייד: אחד ממש יפה, אחד ממש חמוד ואחד של ג'סטין ביבר (חחחח). קניתי ראפ פורטבלו שבא הכי במקום בעולם כי הייתי אחרי מעבר ולא אכלתי כל היום, כרטיסים לקיק אס, קסטיל רוז שלא שתיתי מלאאא זמן ו-4 לקים של גליטרבאני (היה מבצע) שאנ מתה לקבל כבר.
תכניות לסופ"ש: בשישי הייתי במוזאון ואכלתי איפשהו באזור ואז הלכתי לחברים לתפור ולקבל מתנה, שבת לנוח, קצת יוגה, אולי לראות כתום, לנסות להכין עוגיות למפגש מחר.
סדרה: כתום זה השחור החדש. חברה בדיוק סיימה לראות מרלין וראיתי איתה קצת ובעיקר בכיתי איתה מלא אז גם זה נחשב. ANTM שאני שונאת שם מלא מתמודדים. GOT שסיימנו להראות להורים
סרט: קיק אס 2 שהיה מוצלח ממש.
ספר/פיק: התחלתי את TLOS 2 אבל בקושי יוצא לי לקרא כי אני עושה הרבה כיף.
שיר: הפתיח של כתום, לא אחד היותר מוצלחים של רג'ינה אבל הוא נהדר.
סרטון: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=dTCm8tdHkfI[/URL] שאיכשהו לא ראיתי עד היום.
תמונה/גיף: ג'ון בארוומן העלה לפייסבוק ולא יכלתי שלא לשתף.

neurotica

New member
וואי הפתיח של כתום אחד השירים המרגיזים

וגם התחילו לשים אותו בגלגל"צ. פוי.

נראה לך שהתמונה שלך לא עלתה, או שזה רק אצלי?

למעלה