שרשור ציפיות לעונה 3

The LadyKiller

New member
אוי, סקרנת אותי

אני מעפנה, אני רק בעונה רביעית של הדוקטור.
אם את באמת כותבת דראבל על זה, תדאגי לפרסם את זה כאן

pennylane11

New member
העונה הרביעית של הדוקטור

העונה האהובה עליי, הדוקטור האהוב עליי, המלווה האהובה עליי, קווי העלילה האהובים עליי.
אני פשוט ממש אוהבת את העונה הזאת~ D:

אם יצא לי לכתוב, אני אדאג לפרסם את זה פה. בטח תהיה לי איזו שעה ריקה ומלאת מוזה באייקון ואני אעשה משהו, ואם הוא יצא טוב מספיק אני אפרסם אותו

timboy123

New member
היה לי פאנפיק ממש מעולה של זה...

אבל אני לא מצליח למצוא אותו... הוא דווקא זכה לתשואות רבות ממי שקרא והכיר גם שרלוק וגם את הדוקטור...
זה היה פאנפיק שכולו פחות או יותר מלחמת אגו בין שרלוק לדוקטור, בזמן שווטסון והמלווה הנוכחי של הדוקטור זורקים הערות מלאות מודעות עצמית...

אני יכול לנסות לשחזר את ההצלחה, ובגלל שאת בעונה הרביעית אני אתאים את זה לדייויד טננט ולדונה... רק שאלה-את רוצה בתור סיפור או בצורה של תסריט?

pennylane11

New member
אני לא רואה מצב בו

מפגש של שרלוק והדוקטור *לא* יהיה מלחמת אגו

L e i a

New member
אחרי מוריארטי

יש את הבויפרנד שלו סבסטיאן מורן.

אני גם לא בעד שמוריארטי יחזור, אבל אם וכאשר יעשו את סבסטיאן, אפשר לשלב אותו בפלאשבקים או משהו בסגנון

L e i a

New member
לגמרי

הייתי ממש שמחה אם ישלבו אותו עם מוריארטי באופן הגאוני שגאטיס ומופת יודעים.

בכלל כל השמועות שהצלף שבא לירות בג'ון ב2X03 זה סבסטיאן ומי השחקן שלו... שברו לי את הלב שגילו לי שזה לא נכון.

L e i a

New member
ציפיות:

כלומר דברים שאני רוצה. מציאות ממני והלאה.

כששרלוק חוזר ג'ון זורק עליו דברים (כתחליף ל"למה לא אמרת לי שאתה חי?!?!?"). במשך כל הפרק. אולי גם בכל העונה.
שרלוק משאיר לג'ון רמזים שהוא חי שלא מתחברים עד שהוא מתגלה.
ג'ון מתחתן ומתגרש בזמן ששרלוק לא נמצא. כולי תקווה שהם לא יהרגו את מרי כמו בספרים.
יעשו פרק שלהם ל"5 חרצנים" (לא יודעת איך מתרגמים את זה) במקום ההזכרה שעשו בעונה 1.
יזכירו את לוסי לו וג'יימי מילר וגם את רוברט דאוני ג'וניור ו-וסלי משהו מהגרסא הרוסית.
במקום לגדל דבורים הם מוצאים משהו מתוחכם ששרלוק יכול לעשות בסוף העונה. לגדל חוות טמג'וצים או משהו, לא יודעת.

(+
בגלל שרק אני פאנגירל משביתת שמחות, אז גם שג'ון ושרלוק יהיו ביחד או שסתם יהיו המון איניואנדוס כמו בעונה 2).

וזהו. סטנדרטים נמוכים.

shaharEB

New member
זה סטנדרטים נמוכים ?

בנוגע לג'ון..
אפילו אם הוא יתחתן ויתגרש לפני ! ששרלוק יחזור, אני רוצה לראות את הכעס והאכזבה של שרלוק מג'ון על זה שהוא התחתן כשהוא לא היה
יכול להיות משעשע.
אהבתי את הראשון

L e i a

New member
שרלוק בטח ידע שג'ון התחתן/יתגרש

הוא יכול לקרוא את זה מהדרך שהנעליים של ג'ון מצוחצחות בתנועות סיבוביות לפי כיוון השעון.

The LadyKiller

New member
שרלוק ישמח שהוא לא היה צריך להיות בחתונהXD

להיות נחמד ומנומס לכולם?
בטוח הוא היה מספר לכולם על זה שהאמא של הכלה שיכורה ושהאבא בוגד בה.
רק תתארו את שרלוק נושא נאום לכבוד הנישואים שלהם......

חחח...

יש פאנפיק דומה שבאפילוג שלו מסופר על איך שרלוק מתנהג בחתונה... שלו ושל ג'ון! הוא בהחלט לא חוסך מהאורחים.. שלא לדבר על הצוות
. משעשע ביותר.

למעלה