צפייה משותפת- 2X16-17 פרקי ה-

ellendili

New member
צפייה משותפת- 2X16-17 פרקי ה-

נו תודו שאלה הפרקים הכי טובים של העונה (אם לא של הסדרה בכלל...) ואי אפשר לוותר עליהם.
נכון שהם לא ממשנכנסים להגדרת המשעשע-קליל, אבל הם מעולים! ויש סוף טוב, אז אל תגידו מדכא וזה

בכל אופן, מי שמעוניין לצפות במשהו אחר במקום- יותר ממוזמן, רק תפרסמו כאן לפני כדי שעוד אנשים יוכלו להצטרף
.

אז חפירות?
דמות הפרק:
רגע השיא בפרק:
קטע מצחיק:
קטע מרגש:
ציטוט נבחר:
המקרה הרפואי:
ציון כללי:
חפירה חופשית:

Cordillia

New member
קצר לפני שבת

דמות הפרק: מרדית' והאנה הפרמדיקית. אבל גם ברק ואלכס היו טובים.
רגע השיא בפרק: החבלן החתיך מתפוצץ לערפל ורוד; אלכס רץ בכל בית החולים כדי להגיע בזמן ולהודיע לברק על הפצצה; האנה מוציאה את היד ובורחת מחדר הניתוח.
קטע מצחיק: ג'ורג' מחבק את ביילי והמים שלה יורדים לו על הנעליים.
וגם חלק מהקטע הזה: http://youtu.be/knC8cEibOtM
קטע מרגש: מרדית' מדמיינת את דרק מדבר אליה בחדר ניתוח ומצליחה להירגע. הלב של טאקר עוצר ודרק מחייה אותו בחבטה על החזה.
ציטוט נבחר: stop looking at my va jay jay!"
המקרה הרפואי: הפצצה. כאילו דה?
ציון כללי: 10. פרק מושלם!!!
חפירה חופשית: צפיתי בפרק הזה אינספור פעמים ואני יכולה להמשיך לצפות בו עוד אינספור פעמים. אחלה בחירה!

sandra cat

New member
OMG!! גיליתי משהו מגניב!

עשרות פעמים צפיתי בפרק הזה, ורק עכשיו שמתי לב!

האנה, בסצינה שג'ורג' תופר לה את היד, משתמשת בביטוי
"good man in a storm"! איזה מגניב

Cordillia

New member
מגניב. לא זכרתי את זה

למרות שהביטוי הזה מאוס עלי "בזכות" אריזונה.

פרקים מעולייייייייים!!!

דמות הפרק: כולם אבל בגלל הסוף אז דרק
רגע השיא בפרק: היו כמה:דרק מגלה שזו מר' ולא האנה בחדר ניתוח, כשהוא מגיע לבית שלה,
קטע מצחיק: קאן איי ול יו פרסטון?! נו!
קטע מרגש:ג'ורג' נואם לביילי-הוא היה מדהים
ציטוט נבחר: היא לאבס מי, כל אחד והצרות שלו

המקרה הרפואי:הפצצה
ציון כללי: 100!
חפירה חופשית:קודם כל נתחיל מהדברים הקטנים איזי מספרת שהיא צוחקת בלוויות, אני אוהבת איך ששונדה שתלה והשתמשה בדברים כמה עונות אחרי, הצחוקים תוך כדי, אלכס,החסר איכפתיות של פעם, איטס יור פיונארל, כ"כ לא היה עושה את זה היום. בקיצור הכל היה בנוי נפלא, עליה בדרמה,דמויות במיטבן, וכמה שלא נמאס מזה, שזה לא להאמין, הסצנה שהוא מחפש אותה אחרי המעלית (דיס איז נוט דה זיא הי ז' לוקינג פור...) והלבנדר
בלי סוף! פרקים מושלמים.הנאה צרופה. מי שלא ראתה-הפסידה!

דשמג

New member
וגם....

עוד קצת חפירות: אני חושבת שזו העונה היחידה שנתנו פרקים מדהימים באמצע העונה עם מתח, דרמה ורגש.. מאז בכל שאר העונות, פרקים כאלו היו רק בסוף העונה - עיין ערך סוף עונה 6 ו-8... ותקנו אותי עם אני טועה

דשמג

New member
אה ושכחתי

אשמח אם תפרסמו צפייה משותפת כבר ביום חמישי כי בשישי אני לא מספיקה להיכנס לפורום...

ellendili

New member
אתם לא משתפים פעולה!

הפסד שלכם פרקים מעולים!!

החל מסצנת המקלחת ו- קלירלי, נוט מאי דרים וכלה בסצנת הלבנדר. כ"כ הרבה קטעים מעולים, כ"כ הרבה ציטוטים אלמותיים, השחקנים במיטבם, הכתיבה מושלמת, האנטומיה האמיתית.

דמות הפרק: קשה לבחור! כולם באמת במיטבם. אבל אני אגיד דרק כי הוא היה דרימי שאין לתאר. אבל באמת שאין לי תלונות לגבי אף אחד.
רגע השיא: נראה לי סיום פרק 16 כשמר' נשארת עם היד בגוף המטופל. או כשדילן מתפוצץ (
)
קטע מצחיק: סצנת הפתיחה. סצנת כריסטינה-מעיפה-את-מר'-מהמיטה, כל חילופי ה-ד"ר ברק-ד"ר שפרד, יציאות אלכס איכותיות (אנואינג טווינס
). אין פשוט פרקים מעולים.
קטע מרגש: וואו, מה לא ריגש! הלידה של ביילי, השיחה במסדרון, כל סצנה אפשרית בערך של דרק- המבט שלו כשהוא מבין מי מחזיק את הפצצה, ה-Where is she, הסצנה הגאונית של הסיום.
ציטוט: באמת קשה לבחור אחד כי כל הפרק היה כתוב כלכך טוב... אבל שוב, השיחה בסוף
. וגם- דרק. פרסטון. ותחילתה של ידידות מופלאה

המקרה הרפואי: נו ברור. אבל גם הלידה לא פחות.
ציון כללי 10 מושלם!

פרקים גאוניים. כיף אמיתי.

xx2

New member
לא הספקתי, אבל התחלתי לראות

ואני מתה על הפרקים האלה...
אדיסון גדולה כשהיא יוצאת מהחדר של ביילי ורואה את ג'ורג' הצ'יף ודרק כולם עומדים ומחכים, ביילי נהדרת... בכלל כולם כ"כ נהדרים (בורק, אלכס, מרידת', כריסטינה) הדיאלוגים פשוט גדולים מהחיים, אחד ה-פרקים הנהדרים.

אנחנו מנסים לשתף פעולה, ואתן מקסימות שאתן מביאות כ"כ הרבה פעילויות ומשחקים לפגרה, זה כמעט יותר כיף מאשר כאשר הפרקים משודרים.... תודה רבה לכן (גם אם אני לא מצליחה להשתתף בכל המשחקים)

עדושית

New member
אני חושבת שזה הפרק שמבינים עד כמה דרק

אוהב את מרדית', ולא משנה כמה צ'אנסים הוא יתן לאדיסון זה לא יעזור.
כשהוא שואל בהיסטריה איפה היא

ראיתי אותו לפני חודש וקצת ב VOD

זה צמד הפרקים הכי אהוב עלי, איך שגיליתי שיש אנטומיה ב VOD דבר ראשון ראיתי את שני הפרקים האלה.
דמות הפרק:
הפרמדיקית, כרסטינה ריצ'י הייתה ממש טובה.
רגע השיא בפרק:
שאלכס מבין מה יש בתוך הבחור ורץ לספר להם.
קטע מצחיק:
התלבטתי בין בלידה של ביילי (ויג'ייג'יי), אבל אני חייבת לבחור באישתו של הבחור עם הפצצה ואיך שהיא מתארת לאלכס מה קרה (אנד דיס מוראאאן!!
)
קטע מרגש:
היו יותר מידי
ציטוט נבחר:
היו כ"כ הרבה

המקרה הרפואי:
המקרה המרכזי

למעלה